Aktualności

30 lipca 2018
Dołącz do nas – Zostań Wolontariuszem!
Choć do rozpoczęcia sezonu pozostało jeszcze sporo czasu, to już dziś mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę. Jeśli twoją pasją jest siatkówka, a marzeniem praca w klubie sportowym, dajemy Ci świetną możliwość sprawdzenia swoich sił jako wolontariusz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, który pomoże nam w organizacji meczów bielszczanek w Lidze Siatkówki Kobiet. Potrafisz kręcić i składać filmy, w twoich żyłach płynie dziennikarska krew lub po prostu chcesz pomóc w przygotowaniu hali na mecz – to szukamy właśnie Ciebie! Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to dyspozycyjności w dniu meczowym, umiejętności pracy w zespole, sumienności i zaangażowania.

W zamian za twoją pracę oferujemy Ci bezpłatne wejście na wszystkie „domowe” mecze BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała w sezonie 2018/2019, możliwość bliższego poznania siatkarek naszego klubu, zaproszenie na wydarzenia klubowe i imprezy integracyjne, zebranie cennego doświadczenia, możliwość przeżycia wielu chwil, które na długo zapadną w Twojej pamięci i wiele wiele innych.

Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś uczniem, studentem czy osobą pracującą! Nie wymagamy też żadnego doświadczenia! Czujesz się na siłach i masz chęci, a przy tym jesteś osobą szukającą nowych wrażeń – nie czekaj, napisz na adrian@bks.bielsko.pl. W tytule maila wpisz „Wolontariat BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała” i napisz kilka słów o sobie. Nie zapomnij podać też swojego numeru telefonu, byśmy mogli się z Tobą skontaktować. Jeśli masz wątpliwości lub pytania to pisz śmiało! Odpowiemy na pewno!

Dołącz do nas – zostań Wolontariuszem BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!
wróc do listy

patroni medialni