Aktualności

02 lipca 2018
Jestem pewna, że dołożę swoją cegiełkę do historii BKS!

- Jesteś wychowanką MUKS Sparty Warszawa. Mimo zmiany otoczenia  – MOS Wola Warszawa i SMS Sosnowiec – to właśnie tu zaczęłaś i skończyłaś swoje młodzieżowe granie. Jak wspominasz swój klub? 

Sparta to klub w którym grałam od najmłodszych lat. To właśnie tam zaszczepiono we mnie pasję do siatkówki. Miałam wielu trenerów, lecz każdy profesjonalnie podchodził do pracy z nami za co im dziękuję. Po urlopie macierzyńskim klub dał mi szanse powrotu do grania i za to jestem bardzo wdzięczna. Cała karierę w Sparcie Warszawa będę bardzo dobrze wspominać.

– Po przejściu do siatkówki seniorskiej przeniosłaś się do Świecia. To był chyba spory przeskok?

Wiedziałam, ze pójście do pierwszoligowego klubu będzie dla mnie wyzwaniem, ale byłam na to przygotowana. Wierzyłam jednak w swoje umiejętności. W Świeciu spotkałam się z dorosła siatkówka i była to dla mnie duża lekcja. Joker jest świetnie zorganizowany i cieszę się, że mogłam być jego częścią przez ostatni sezon. 

- Teraz czas na nowe wyzwania. Od nowego sezonu rozpoczniesz przygodę z Ligą Siatkówki Kobiet. Przenosisz się do Bielska Białej. Jakie są Twoje oczekiwania?

Przejście z Jokera Świecie do LSK to dla mnie wielki krok. Będę mogła rozwijać swoje umiejętności w najwyższej lidze i pod okiem dobrego trenera. Jestem pewna, że konfrontacja z najlepszymi zawodniczkami w naszym kraju tylko podniesie moje umiejętności. BKS to jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów i głęboko wierzę, że dołożę swoją cegiełkę do jego pięknej historii.


źródło: spartawarszawa.pl

 

wróc do listy

patroni medialni