Aktualności

28 sierpnia 2018
„Kronika” z siatkarkami ramię w ramię!
W siedzibie BKS-u Mirosław Galczak, prezes Wydawnictwa Prasa Beskidzka oraz Andrzej Pyć, prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA zawarli umowę o współpracy. 
 
Na jej mocy  „Kronika Beskidzka” oraz Regionalny Portal Informacyjny www.beskidzka24.pl zostały patronami medialnymi bialskiego klubu. We wspomnianych tytułach można będzie znaleźć wszystkie najważniejsze informacje ze sportowego życia siatkarek. Będą wywiady, zapowiedzi meczów, a także analizy drużyn rywalek. - Cieszy mnie, że logo „Kroniki Beskidzkiej” przez kolejny sezon będzie zdobić koszulki bielskich siatkarek - klubowej sekcji, która - tak jak „Kronika” - założona została w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. O bialskim klubie piszemy na naszych łamach już więc od ponad sześćdziesięciu lat. Cieszymy się ze zwycięstw, martwimy - czasami nie szczędząc cierpkich słów - kiedy gra wygląda fatalnie. Taka już nasza medialna, a przez to obiektywna, rola. Życzę klubowi i redakcji, aby konstruktywnej krytyki było w tym sezonie jak najmniej! - mówi Mirosław Galczak. 
 
- Za nami kolejny udany rok współpracy z „Kroniką Beskidzką”, który zaowocował nową umową. Oznacza to, że przez cały sezon „Kronika” będzie relacjonować to, co dzieje się w naszym klubie, a my jako klub zagościmy w domach wielu czytelników tygodnika – mówi Andrzej Pyć.
 
To kolejna umowa parafowana w ramach współpracy z najlepszymi klubami i organizacjami sportowymi w regionie. Podobne istnieją także z Rekordem Bielsko-Biała, TS Podbeskidzie, MKS-em Czechowice-Dziedzice i BBTS-em. 

Źródło: Kronika Beskidzka
wróc do listy

patroni medialni