Aktualności

06 czerwca 2018
Marlena Pleśnierowicz i Izabela Lemańczyk opuszczają nasz klub

Izabela Lemańczyk w czerwono-żółto-zielonych barwach zaliczyła 27 występów. Jej statystyki dokładnego przyjęcia wyniosły 49 %, a perfekcyjnego 25 %. Takie wartości dały bielskiej libero 5. miejsce w klasyfikacji na najlepszą libero Ligi Siatkówki Kobiet. W dotychczasowej swojej karierze popularna "Pestka" reprezentowała barwy TS Wisły Kraków, Atomu Trefla Sopot, Piecobiogazu Murowana Goślina, PSPS Chemika Police, niemieckich Aurubis Hamburg i VC Wiesbaden, oraz Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna, Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza i ostatnio BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.

Z kolei Marlena Pleśnierowicz to wychowanka klubu UKS Chrobry Poznań w 2010 roku rozpoczęła swoją przygodę w poznańskim Energetyku. Później występowała w pierwszoligowym klubie z Torunia, a w najwyższej klasie rozgrywkowej debiutowała w 2015 roku w barwach Pałacu Bydgoszcz. W sezonie 2017/2018 przeniosła się do klubu z Bielska-Białej. W bialskich barwach w Lidze Siatkówki Kobiet Marlena wystąpiła w 23 meczach i zdobyła 40 punktów (16 zagrywką, 12 atakiem i 12 blokiem). Raz została wybrana MVP spotkania (w meczu 18. kolejki przeciwko MKS Dąbrowa Górnicza).

Izie i Marlenie dziękujemy za ich wkład pracy dla BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała i życzymy powodzenia w dalszej karierze i życiu prywatnym.

 

wróc do listy

patroni medialni