Aktualności

26 czerwca 2018
Marta Krajewska nową siatkarką BKS PROFI CREDIT!
Mierząca 176 m wzrostu Marta Krajewska ma 20 lat, a na boisku występuje na pozycji rozgrywającej. Jest wychowanką Sparty Warszawa i to właśnie tam stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Talent młodej rozgrywającej szybko został zauważony, co skutkowało przenosinami do SMS PZPS Sosnowiec. Następnie wraz z zespołem MOS Wola Warszawa wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetek a z reprezentacją Mazowsza złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2014 roku.

Dobra gra Krajewskiej zaowocowała też powołaniem do reprezentacji Polski kadetek. W sezonie 2016/2017 znów była zawodniczką Sparty Warszawa, a ostatni sezon spędziła w zespole Joker Mekro Świecie. – Od najmłodszych lat interesowała mnie siatkówka. Jako mała dziewczynka podziwiałam ten klub, jeździłam na mecze i marzyłam o karierze siatkarki. Duża rolę odegrali trenerzy ze Sparty Warszawa - Adam Adamek i Robert Strzałkowski, którzy bardzo mądrze kierują pierwszymi krokami młodych zawodniczek w dorosłym życiu. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i wsparcie z ich strony. Po sezonie w Jokerze Świecie czuje się silniejsza i gotowa na kolejny krok. Pod okiem trenera Piotra Sobolewskiego zrobiłam wielki postęp i jestem wdzięczna za poświęcony czas. Teraz otwiera się dla mnie nowy rozdział. Cieszę się, ze będę mogła reprezentować barwy BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Nauka i zdobywanie doświadczenia w takim klubie i z taka drużyną będzie sama przyjemnością. Nie mogę się doczekać pierwszych rozgrywek. Mam nadziej, że w tym sezonie osiągniemy wyznaczone cele i pokażemy jak dużą radość może sprawiać siatkówka – mówi nowa rozgrywająca bielskiej drużyny.
 
Bartłomiej Piekarczyk (trener BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała): Rozgrywająca to bardzo odpowiedzialna pozycja na boisku. Szukaliśmy osoby, która wraz z Julką będzie w stanie udźwignąć ciężar gry w Lidze Siatkówki Kobiet a Marta zbierała bardzo dobre opinie od doświadczonych trenerów więc się nią zainteresowaliśmy. Wierzę, że w naszym zespole obok doświadczonych koleżanek jeszcze bardziej rozwinie swój talent i pokaże się z dobrej strony.
 
Martę witamy w BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała i życzymy powodzenia!
wróc do listy

patroni medialni