Aktualności

05 czerwca 2018
Powitanie lata z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!

Najbardziej gorąca pora roku przed nami! I choć lato wolne jest od meczów siatkówki w klubowym wydaniu, nie oznacza to, że siatkarskich atrakcji będzie brakowało! Już w piątek 15 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na „Powitanie Lata z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała”! Podczas imprezy zaplanowanej w godzinach 11:00-19:00 w hali BKS „Stal” (ul. Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej) każdy nasz gość znajdzie coś dla siebie!

W ramach imprezy zorganizowany zostanie turniej siatkówki dla uczniów klas 5-7 szkół podstawowych. Zgłoszenia oraz pytania w sprawie turnieju prosimy kierować na maila:
bartlomiej@bks.bielsko.pl

To jednak nie wszystko. Impreza będzie wyjątkową okazją do spotkania się z siatkarkami naszego zespołu BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, występującymi w Lidze Siatkówki Kobiet. Będzie więc możliwość zrobienia sobie zdjęcia, wzięcia autografu czy porozmawiania z zawodniczkami. Ponadto na wszystkie dzieci czekać będą liczne atrakcje, a wśród nich m.in.: elektryczne samochodziki, konsole do gier video, strefa zabaw – malowanie buziek, baloniki, animacje dla dzieci, kolorowanki, stoły do piłkarzyków i duży, dmuchany plac zabaw. Na “Powitaniu lata z BKS PROFI CREDIT” nie zabraknie również oficjalnej maskotki naszego zespołu, a więc popularnego psiaka Reksia! Wstęp i korzystanie ze wszystkich atrakcji będzie oczywiście bezpłatny.

Oprócz tego z dziennikarzami, siatkarkami i zaproszonymi gośćmi na konferencji prasowej podsumujemy II edycję akcji Bezpiecznie z Profi Credit, która w tym sezonie dotarła do kilku tysięcy uczniów z naszego regionu!

 

Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z imprezy, która odbyła się przed rokiem w identycznej formule
 


 

 

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie Państwo wspólnie z nami przywitać nadchodzące lato w miłej i sportowej atmosferze. Chcemy, by w pikniku wzięło udział jak najwięcej dzieci z naszego regionu! Wspólnie z siatkarkami BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała powitajmy lato!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

wróc do listy

patroni medialni