Aktualności

14 września 2018
Rozstrzygnięcie konkursu "Czerwono-żółto-zielone wakacje"
Wakacje już za nami, ale do ciepłych lipcowo-sierpniowych dni powracamy wraz z rozwiązaniem naszego konkursu fotograficznego. 

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie "Czerwono-żółto-zielone wakacje". Grono decyzjne, a mianowicie: Andrzej Pyć – Prezes BKS PROFI CREDIT, Aleksandra Jagieło – Dyrektor Sportowy BKS PROFI CREDIT oraz Bartłomiej Piekarczyk – trener BKS PROFI CREDIT , nie miało łatwego zadania wybrać tylko 3 najlepsze fotografie. Po licznych dyskusjach jednak udało się! 


I miejsce


Główną nagrodę, czyli spotkanie z wybraną siatkarką BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała przy pizzy w Pizzerii Targowa + darmowe wejście dla dzieci Laureata do Sali Zabaw Kraina Kropka + karnet normalny na sezon 2018/2019 na mecze siatkarek BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała wygrywa Beata Trznadel, która uwieczniła wspólne urodzinowe "kucharzenie" wraz ze swoją córką – Oleńką. Gratulujemy!
 
II miejsce


Niezwykłą kreatywnością popisała się również Karolina Puta, która wygrywa karnet normalny na sezon 2018/2019 na mecze siatkarek BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała + zdjęcie z wybraną siatkarką BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. 
 
III miejsce
 Najniższy stopień podium przypadł Małgorzacie Drabek, która rozpowszechniła czerwono-żółto-zielone barwy podczas wakacji w Durres w Albanii. Małgorzata wygrywa karnet normalny na sezon 2018/2019 na mecze siatkarek BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie! Ze zwycięzcami konkursu, w celu odebrania nagród, skontaktujemy się drogą mailową. 
wróc do listy

patroni medialni