Aktualności

06 września 2018
Rusza trzecia edycja Bezpiecznie z Profi Credit
Ruszają zapisy do trzeciej edycji akcji Bezpiecznie z Profi Credit!
 
Akcja „Bezpiecznie z Profi Credit” to cykl 30 spotkań w szkołach podstawowych realizowany na terenach czterech powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego oraz w mieście Bielsko-Biała. Okres trwania wydarzenia to 10 miesięcy (wrzesień 2018 – czerwiec 2019), w każdym miesiącu odbywać będzie się od dwóch do trzech spotkań. Dotychczasowe edycje projektu spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony szkół i bardzo pozytywnymi rekomendacjami nauczycieli i uczniów. Odwiedziliśmy łącznie 32 szkoły, a w prelekcjach i zajęciach sportowych udział wzięło blisko 6 tys. uczniów!
 
Spotkania w szkołach w ramach akcji „Bezpiecznie z Profi Credit” mają na celu edukację dzieci i młodzieży w kwestiach sportowego stylu życia, zdrowego żywienia, istoty aktywności fizycznej w naszym życiu i przede wszystkim bezpieczeństwa najmłodszych na drodze i podczas imprez masowych, a więc m.in. meczów swojej ulubionej drużyny sportowej bez względu na to, jaka jest to dyscyplina sportu. Swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie dzielą się: siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Katowicach oraz przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej. Podczas wydarzenia zawodniczki BKS PROFI CREDIT przeprowadzą także z uczniami mini-zajęcia siatkarskie. 
 
W ramach akcji dla każdej szkoły biorącej udział w projekcie przygotowano gadżety sportowe i opaski odblaskowe, które każdy, kto porusza się pieszo w pobliżu drogi, powinien obowiązkowo nosić.  Co warte podkreślenia, opaskę odblaskową otrzyma każde dziecko! Najmłodsi dostaną ulotki przygotowane przez WORD, z których dowiedzą się o właściwych zachowaniach na drodze. Nie zabraknie również darmowych zaproszeń na mecze siatkarskiej drużyny BKS PROFI CREDIT oraz będzie możliwość rozmowy z siatkarkami występującymi w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. 
 
Szkoły chcące wziąć udział w projekcie powinny się zapisać poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: agencja@mspgroup.pl wpisując w tytule maila BEZPIECZNIE Z PROFI CREDIT w terminie do 20 września br.! (ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w tegorocznym projekcie, decydować będzie kolejność zgłoszeń). O szczegółach można dowiedzieć się telefonicznie: 792 332 125.
 
Serdecznie zapraszamy do zapisów!
wróc do listy

patroni medialni