28 maja 2015 , 07:35

Cieszę się, że byłam częścią tego klubu!

O spełnianiu marzeń, ambicji, debiucie w ORLEN Lidze, przyjaźni, planach na przyszłość i miłości swojego życia - mówi nam Elżbieta Klein,... czytaj więcej
Cieszę się, że byłam częścią tego klubu!
Końcowa kolejność ORLEN Ligi 2014/2015:
  • 1. Chemik Police
  • 2. PGE Atom Trefl Sopot
  • 3. Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna
  • 4. Impel Wrocław
  • 5. Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
  • 6. SK bank Legionovia Legionowo
  • 7. Budowlani Łódź
  • 8. BKS Aluprof Bielsko-Biała
  • 9. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 10. PGNiG Nafta Piła
  • 11. Developres SkyRes Rzeszów
  • 12. Pałac Bydgoszcz
Orlen Liga
09.05.2015 godzina 18:00
BKS ALUPROF Bielsko-Biała
BKS ALUPROF Bielsko-Biała
VS
Budowlani Łódź
Budowlani Łódź
25
SET 1
22
26
SET 2
28
19
SET 3
25
22
SET 4
25
1
:
3
drużynam.pkt.bilans
1 Chemik Police 22 60 65-12
2 PGE ATOM Trefl Sopot 22 55 59-21
3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 22 50 55:28
4 Impel Wrocław 22 48 53-30
5 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 22 40 49-40
6 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 22 38 47-38
7 Budowlani Łódź 22 32 46-47
8 SK bank Legionovia Legionowo 22 22 34-51
9 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22 22 28-48
10 Developres SkyRes Rzeszów 22 15 24-54
11 PGNiG Nafta Piła 22 10 17-56
12 Pałac Bydgoszcz 22 4 15-65
Końcowa kolejność Młodej Ligi 2014/2015:
  • 1. PGE Atom Trefl Sopot
  • 2. SK bank Legionovia Legionowo
  • 3. Developres SkyRes Rzeszów
  • 4. Impel Wrocław
  • 5. Chemik Police
  • 6. Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna
  • 7. Budowlani Łódź
  • 8. Pałac Bydgoszcz
  • 9. Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
  • 10. PTPS SAF-Holland Piła
  • 11. BKS Aluprof Bielsko-Biała
  • 12. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Młoda Liga
Hala BKS
12.04.2015 godzina 12:00
BKS ALUPROF Bielsko-Biała
BKS ALUPROF Bielsko-Biała
VS
Pałac Bydgoszcz
Pałac Bydgoszcz
19
SET 1
25
25
SET 2
23
25
SET 3
13
25
SET 4
19
3
:
1
drużynam.pkt.bilans
1 Budowlani Łódź 10 22 24-10
2 Pałac Bydgoszcz 10 19 23-14
3 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 10 19 21-14
4 PTPS SAF-Holland Piła 10 16 18-16
5 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 10 11 13-22
6 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 3 4-27