Julia Nowicka w BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!

TEKST
09 czerwca 2017 , 11:55
Julia Nowicka w BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!

Kolejny polski talent w bialskim klubie!

W sezonie 2016/2017 w BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zobaczymy Julię Nowicką. 19-letnia rozgrywająca to wychowanka SPS Politechniki Częstochowskiej, która ostatni sezon reprezentowała barwy Pałacu Bydgoszcz zdobywając z nim wicemistrzostwo Polski juniorek. Przez ostatnie trzy lata uczęszczała do SMS PZPS Szczyrk.
Przez kilka pierwszych lat swojej przygody z siatkówką grała jako przyjmująca, dopiero później została przekwalifikowana na rozgrywającą. Wspólnie z reprezentacją Polski juniorek wywalczyła awans do Mistrzostw Śląska Juniorek, które odbędą się w Meksyku. Wcześniej uczestniczyła w Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Peru, Mistrzostwach Europy w Bułgarii a także EYOF w Tibilisi z reprezentacją Polski kadetek.

Co ciekawe w swojej kolekcji medalowej Julia ma również brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce plażowej.

Tore Aleksandersen (trener BKS PROFI CREDIT BIelsko-Biała): Jestem szczęśliwy, że udało nam się podpisać umowę z Julią, która w przyszłym sezonie będzie jedną z naszych rozgrywających. Szukaliśmy młodej i utalentowanej rozgrywającej, która może rzucić wyzwanie bardziej doświadczonej rozgrywającej. Julia jest bardzo utalentowana i ma niesamowite podejście do gry. Jest jedną z najbardziej pozytywnych i energicznych zawodniczek, które kiedykolwiek widziałem na boisku. Wiem, że w kolejnych sezonach gra Julii na rozegraniu da każdemu w BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała wiele pozytywnych emocji.

Witamy Julię w BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!