Bielskie siatkarki będą kibicować na Tour de Pologne!

TEKST
30 lipca 2017 , 02:40
Bielskie siatkarki będą kibicować na Tour de Pologne!

W poniedziałek ulicami Bielska-Białej przejadą kolarze startujący w Tour de Pologne. Na trasie wyścigu nie zabraknie siatkarek BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.

Wyścig kolarski dookoła Polski do wielkie wydarzenie sportowe w naszym kraju, które co roku gormadzi ogromne rzesze fanów i największe gwiazdy światowego kolarstwa. W tym roku trasa wyścigu biegnie przez Bielsko-Białą, dlatego nic więc dziwnego, że na tak wspaniałym wydarzeniu nie może zabraknąć siatkarek BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.

Na Placu Chrobrego pojawią się Aleksandra Jagieło, Katarzyna Konieczna i Izabela Lemańczyk. Bielszczanki oprócz dopingowania kolarzy będą bawić się z kibicami. Przygotowano konkursy z nagrodami, którymi będą zaproszenia na mecze BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Będzie to także świetna okazja, by porozmawiać z nowymi zawodniczkami bialskiego klubu czy zrobienia sobie z nimi zdjęcia.

Przewidywany czas pojawienia się bielskich siatkarek na Plac Chrobrego to godzina 15:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy!