TB Polska gra dalej z BKS PROFI CREDIT

TEKST
12 sierpnia 2017 , 11:00
TB Polska gra dalej z BKS PROFI CREDIT

Miło nam poinformować, że firma TB Polska pozostanie Sponsorem Technicznym BKS PROFI CREDIT na kolejny sezon. 

Przez cały obecny sezon siatkarki pierwszego zespołu bialskiego klubu ćwiczyć będą na sprzęcie dostarczonym przez firmę TB Polska.

TB Polska sp. z o.o. już od lat wyznacza trendy na rynku profesjonalnych przyborów do ćwiczeń. Firma jest wyłącznym przedstawicielem wielu wiodących marek światowych takich jak: Thera-Band®, TOGU®, Artzt Vitality®, Jakobs®, Gymstick®, Staby®, PT Studio®, Schupp®, Cramer, Thera-Perl® oraz IDIAG® (Medi Mouse, Biacorpus). 

Oferta TB Polska obejmuje przybory oraz urządzenia wykorzystywane w terapii, na zajęciach fitness oraz treningu  sportowym promując produkty jedynie najwyższej jakości, które po krótkim czasie stosowania przyczyniają się do poprawy siły mięśniowej, równowagi, koordynacji oraz wytrzymałości.

 Większość artykułów oferowanych przez TB Polska sp. z o.o. zarejestrowana jest jako wyroby medyczne na terenie Unii Europejskiej i posiada certyfikaty bezpieczeństwa właściwe dla Wyrobów Medycznych Klasy I.

Ze względu na specyfikę oferowanych produktów dział sprzedaży wspierany jest przez dział szkoleń promujący kursy specjalistyczne w zakresie terapii, sportu, fitnessu, Medical Fitness oraz ogólnej aktywności prozdrowotnej. Prowadzone w ramach Thera-Band Academy® szkolenia są akredytowane przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii.


 

Więcej o firmie przeczytacie na jej stronie internetowej: http://www.tb-polska.pl/