Aleksandra Wańczyk wypożyczona do KSZO

TEKST
12 stycznia 2018 , 14:30
Aleksandra Wańczyk wypożyczona do KSZO

22-letnia atakująca do końca tego sezonu będzie zawodniczką KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dołączenie do składu Giny Mancuso nie było ostatnią zmianą w składzie BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Dziś oficjalnie możemy potwierdzić także wypożyczenie Aleksandry Wańczyk, która do końca tego sezonu będzie reprezentować barwy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Ola Wańczyk reprezentowała barwy naszego klubu od początku sezonu 2016/2017. Ma na swoim koncie złoty medal mistrzostw Europy Kadetek (2013) a także występy w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, MUKS Poprad Stary Sącz i Developres Rzeszów.

- Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Ola w tym sezonie miała bardzo mało okazji do gry. Wiemy także, że dla każdej zawodniczki, tym bardziej młodej, gra w meczach i nabieranie doświadczenia jest sprawą najważniejszą, której nie zastąpią nawet najlepsze treningi. Dlatego zdecydowaliśmy się na wypożyczenie Oli. Mamy nadzieję, że w ciągu tych kilku miesięcy jeszcze bardziej rozwinie się siatkarsko i nabierze ligowego doświadczenia. Życzymy jej powodzenia i będziemy czekać na jej powrót - mówi Prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA Andrzej Pyć.