Juniorki I

 

Finał Mistrzostw Polski 

miejsce - Malbork

 

Grupa A 

1. UKS SMS Szóstka Mielec

2. IMPEL Wrocław

3. BKS Stal Bielsko Biała

4. Atom Trefl Malbork

 

Grupa B

1. LTS Legionovia Legionowo

2. MKS San-Pajda Jarosław 

3. KS Pałac Bydgoszcz 

4. MKS Dąbrowa Górnicza SA

 


19.04.2017 (środa)

10:00 - LTS Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza SA 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)

12:00 - MKS San-Pajda Jarosław - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (13:25, 18:25, 19:25)
16:00 - UKS SMS Szóstka Mielec - Atom Trefl Malbork 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
18:00 - IMPEL Wrocław - BKS Stal Bielsko Biała 3:0 (25:19, 25:23, 27:25)


20.04.2017 (czwartek) 

10:00 - MKS Dąbrowa Górnicza SA - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (22:25, 18:25, 30:32) 
12:00 - LTS Legionovia Legionowo - MKS San-Pajda Jarosław 3:0 (25:19, 25:9, 25:21) 
16:00 - Atom Trefl Malbork - BKS Stal Bielsko Biała 3:0 (25:9, 25:18, 25:16)
18:00 - UKS SMS Szóstka Mielec - IMPEL Wrocław 3:2 (22:25, 25:12, 25:20, 16:25, 15:12)

 

21.04.2017 (piątek) 

10:00 - MKS San-Pajda Jarosław - MKS Dąbrowa Górnicza SA 0:3 (23:25, 7:25, 20:25)

12:00 - KS Pałac Bydgoszcz - LTS Legionovia Legionowo 3:2 (14:25, 25:20, 25:23, 19:25, 15:10)
16:00 - IMPEL Wrocław - Atom Trefl Malbork 0:3 (36:38, 21:25, 23:25)
18:00 - BKS Stal Bielsko Biała - UKS SMS Szóstka Mielec 1:3 (18:25, 25:14, 21:25, 24:26)


22.04.2017 (sobota)

10:00 - BKS Stal Bielsko Biała - MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
12:00 - IMPEL Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (28:26, 25:19, 25:20)
16:00 - Atom Trefl Malbork - LTS Legionovia Legionowo 1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 19:25)
18:00 - KS Pałac Bydgoszcz - UKS SMS Szóstka Mielec 3:1 (25:21, 25:16, 20:25, 25:12)

 

23.04.2017 (niedziela) 

10:00 - Atom Trefl Malbork - UKS SMS Szóstka Mielec 3:0 (25:17, 25:21, 25:15) - mecz o III miejsce
12:00 - LTS Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:21, 25:14) - mecz o I miejsce

 

_____________________________________________________________

 

Półfinał Mistrzostw Polski

 

Grupa D

miejsce: Jarosław 

 

MKS SAN-Pajda Jarosław

TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec

BKS Stal Bielsko-Biała 

PSPS Chemik Police

 

17.03.2017 

MKS SAN-Pajda Jarosław - TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:18, 25:15, 25:17)
BKS Stal Bielsko Biała - PSPS Chemik Police 3:0 (25:10, 25:22, 25:23)


18.03.2017 

TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec - PSPS Chemik Police 0:3 (18:25, 22:25, 21:25)
MKS SAN-Pajda Jarosław - BKS Stal Bielsko Biała 2:3 (25:22, 25:8, 15:25, 18:25, 11:15) 

 

19.03.201

BKS Stal Bielsko Biała - TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:20, 25:23, 25:17) 
PSPS Chemik Police - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:3 (25:23, 21:25, 17:25, 25:23, 9:15)

 

Drużyna BKS Stal Bielsko-Biała awansowała do finału Mistrzostw Polski!!! 

 

Grupa A 

ESPES Sparta Warszawa 

LTS Legionovia Legionowo 

Atom Trefl Malbork 

AZS TPS UMCS Lublin

 

Grupa B

KS Pałac Bydgoszcz 

Impel Wrocław 

SAPS Rumia 

Truso Elbląg 

 

Grupa C 

Szóstka Mielec 

Budowlani Łódź 

MKS Dąbrowa Górnicza 

PTPS Piła TS Stal Śrubiarnia 

Na pierwszym miejscu gospodarze turniejów. Finał z udziałem ośmiu najlepszych drużyn odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia w Malborku.

_________________________________________________________________ 

 

 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski

miejsce: Proszowice

Grupa A
1.  IMPEL Wrocław
2.  MKS MOS Wieliczka
3.  MMKS Kędzierzyn Koźle

Grupa B
1.  Muszyna Proxima Kraków
2.  UKS Tygrysy Strzelin
3.  BKS Stal Bielsko Biała

Dzień 1 – 23.02 Czwartek
Grupa A: IMPEL Wrocław – MMKS Kędzierzyn-Koźle 
3:0 (25:12, 25:19, 25:12) 
Grupa B: MUSZYNA Proxima Kraków  – BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (
13:25, 25:27, 25:15, 26:24, 15:11)

Dzień 2 -24.02 Piątek
MKS MOS Wieliczka  – MMKS Kędzierzyn-Koźle  
3:0 (25:21, 25:13, 25:18) 
UKS Tygrysy Strzelin  – BKS STAL Bielsko-Biała 
0:3 (15:25, 14:25, 19:25)
IMPEL Wrocław – MKS MOS Wieliczka
 3:0 (25:19, 25:13, 25:13) 
MUSZYNA Proxima Kraków  – UKS Tygrysy Strzelin 
3:0 (25:16, 25:18, 25:16)

Dzień 3 – 25.02 Sobota - 
mecz o miejsca 5-6

MMKS Kędzierzyn-Koźle – Tygrysy Strzelin 3:0 (25:12, 25:9, 26:24) 

Mecze o miejsca 1-2 
(premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów)

Impel Wrocław - BKS Stal Bielsko Biała 1:3 (19:25, 20:25, 26:24, 20:25) 
Muszyna Proxima Kraków - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:19, 25:15, 25:20)

Dzień 4 – 26.02 Niedziela
BKS Stal Bielsko Biała - MKS MOS Wieliczka 3:1 (25:11, 22:25, 25:15, 28:26)
Impel Wrocław - Muszyna Proxima Kraków 3:1 (25:16, 25:18, 22:25, 25:18)

 

Drużyna BKS Stal Bielsko-Biała uzyskała awans do półfinału Mistrzostw Polski!!!

 

___________________________________________________________________


Etap 4 - Finał Mistrzostw Śląska

miejsce : Dąbrowa Górnicza

 

2017.02.03

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (23:25, 25:19, 25:17, 25:23)

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 17:25, 10:25)

 

2017.02.04

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 25:17, 22:25, 25:19)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:23, 25:11, 25:17)

 

2017.02.05

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (17:25, 19:25, 20:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (24:26, 26:24, 21:25, 25:21, 17:15)

 

__________________________________________________________________

 

Etap 3

 

2017.01.10

BKS Stal Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała II 3:0 (25:14, 25:11, 25:14)

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)

 

2017.01.11

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała II 3:0 (25:18, 25:16, 25:19)

TRS Siła Ustroń - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 8:25, 18:25)


2017.01.12

BKS Stal Bielsko-Biała II - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:6, 25:16, 25:16)

BKS Stal Bielsko-Biała - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:16, 27:25, 25:14)

 

________________________________________________________________________

 

Etap 1


1 kolejka

2016.10.06

BKS Stal Bielsko-Biała - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (24:26, 21:25, 17:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (22:25, 25:21, 25:23, 25:22)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (23:25, 25:21, 25:22, 27:25)

 

2 kolejka

2016.10.13

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:18, 25:20, 25:13)

BKS Stal Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 22:25, 25:18, 25:21)


3 kolejka

2016.10.20

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:18, 25:15, 25:22)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)

Sokół 43 AZS AWF Katowice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (26:24, 25:21, 25:22)

 

4 kolejka

2016.10.27

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (25:23, 26:28, 25:14, 22:25, 15:13)

BKS Stal Bielsko-Biała - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:19, 25:12, 25:19)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:8, 25:12, 25:19)

 

5 kolejka

2016.11.03

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (22:25, 26:24, 22:25, 22:25)

Sokół 43 AZS AWF Katowice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (16:25, 19:25, 25:20, 11:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (8:25, 18:25, 18:25)

 

6 kolejka

2016.11.17

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 17:25, 26:28, 23:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:22, 14:25, 14:25, 20:25)

Sokół 43 AZS AWF Katowice - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 1:3 (23:25, 25:17, 22:25, 14:25)

 

7 kolejka

2016.11.24

Sokół 43 AZS AWF Katowice - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (24:26, 26:28, 25:21, 16:25)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (12:25, 21:25, 16:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 25:23, 25:17)


8 kolejka

2016.12.01

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:6, 25:14, 25:22)

BKS Stal Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:14, 25:14, 25:22)

Sokół 43 AZS AWF Katowice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (18:25, 25:16, 17:25, 26:28)

 

9 kolejka

2016.12.08

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (25:23, 25:20, 19:25, 12:25, 15:9)

Sokół 43 AZS AWF Katowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 13:25, 20:25)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 22:25, 25:27)

 

10 kolejka

2016.12.15

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:17, 25:21, 25:16)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:18, 25:10, 25:18)

BKS Stal Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:15)

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski

drużynam.pkt.bilans
1 LTS Legionovia Legionowo 0 0 0
2 KS Pałac Bydgoszcz 0 0 0
3 Atom Trefl Malbork 0 0 0
4 UKS SMS Szóstka Mielec 0 0 0
5 Impel Wrocław 0 0 0
6 MKS Dąbrowa Górnicza 0 0 0
7 MKS San-Pajda Jarosław 0 0 0
8 BKS STAL Bielsko-Biała 0 0 0