Juniorki I

Etap 2

22.01.2018
BKS STAL Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba

23.01.2018
GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba
BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec


24.01.2018
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - GS UKS Krzanowice
KPKS Halemba - BKS STAL Bielsko-Biała

 

_____________________________________________________________________

 

 

Etap 1


Drużyna TJ Sokol Frydek Mistek nie jest klasyfikowana w tabeli końcowej.


1 kolejka - 21.09.2017
MKS Dąbrowa Górnicza 3-1 TJ Sokol Frydek Mistek (25:22, 21:25, 25:13, 25:17)
UKS Sokół '43 Katowice 2-3 JKS SMS Jastrzębie (26:24, 25:22, 18:25, 18:25, 8:15)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:22, 25:19, 25:22)
BKS STAL Bielsko-Biała - pauzuje

 

2 kolejka - 28.09.2017
JKS SMS Jastrzębie 0-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (20:25, 20:25, 6:25)
TJ Sokol Frydek Mistek 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:8, 25:20, 25:20)
BKS STAL Bielsko-Biała 2-3 MKS Dąbrowa Górnicza (16:25, 25:23, 25:23, 16:25, 9:15)
MKS Dąbrowa Górnicza II - pauzuje

 

3 kolejka - 05.10.2017
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (17:25, 22:25, 14:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 TJ Sokol Frydek Mistek (24:26, 16:25, 22:25)
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-0 JKS SMS Jastrzębie (25:22, 25:19, 25:18)
MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje

 

4 kolejka - 12.10.2017
TJ Sokol Frydek Mistek 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza II (27:25, 24:26, 25:20, 25:12)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:23, 25:13, 20:25, 25:22)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:21, 25:10, 25:17)
JKS SMS Jastrzębie - pauzuje

 

5 kolejka - 19.10.2017
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (19:25, 21:25, 24:26)
MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (15:25, 26:28, 25:22, 10:25)
JKS SMS Jastrzębie 0-3 TJ Sokol Frydek Mistek (13:25, 12:25, 15:25)
UKS Sokół '43 Katowice- pauzuje

 

6 kolejka - 26.10.2017
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0
JKS SMS Jastrzębie (25:23, 25:13, 25:11)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:20, 25:15, 25:21)
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (16:25, 13:25, 18:25)
TJ Sokol Frydek Mistek- pauzuje

 

7 kolejka - 02.11.2017
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-1 UKS Sokół '43 Katowice (19:25, 25:10, 25:17, 25:22)
JKS SMS Jastrzębie 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (15:25, 19:25, 10:25)
TJ Sokol Frydek Mistek 3-0 BKS STAL Bielsko-Biała (25:16, 25:20, 28:26)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec- pauzuje

 

8 kolejka - 09.11.2017
JKS SMS Jastrzębie 3-1 UKS Sokół '43 Katowice (25:16, 25:16, 21:25, 25:17)
MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:5, 19:25, 14:25, 24:26)
TJ Sokol Frydek Mistek 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (12:25, 23:25, 12:25)
BKS STAL Bielsko-Biała - pauzuje

 

9 kolejka - 16.11.2017
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 JKS SMS Jastrzębie (25:12, 25:11, 25:13)
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 TJ Sokol Frydek Mistek (6:25, 19:25, 12:25)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-1 BKS STAL Bielsko-Biała (25:18, 23:25, 26:24, 25:14)
MKS Dąbrowa Górnicza II - pauzuje


 

10 kolejka - 23.11.2017
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:10, 25:15, 25:16)
TJ Sokol Frydek Mistek 3-0 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (27:25, 25:20, 25:21)
JKS SMS Jastrzębie 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (0:25, 0:25, 0:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje

 

11 kolejka - 30.11.2017
MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 TJ Sokol Frydek Mistek (25:23, 21:25, 20:25, 23:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (12:25, 22:25, 22:25)
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (14:25, 18:25, 11:25)
JKS SMS Jastrzębie - pauzuje *

 

12 kolejka - 07.12.2017
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:23, 25:11, 25:17)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:9, 25:16, 25:17)
TJ Sokol Frydek Mistek 3-0 JKS SMS Jastrzębie (25:0, 25:0, 25:0)
UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje

 

13 kolejka - 14.12.2017
JKS SMS Jastrzębie 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (0:25, 0:25, 0:25)
MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (13:25, 13:25, 19:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:14, 25:11, 25:17)
TJ Sokol Frydek Mistek - pauzuje

 

14 kolejka - 21.12.2017
UKS Sokół '43 Katowice 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (29:27, 23:25, 22:25, 18:25)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 JKS SMS Jastrzębie (25:0, 25:0, 25:0)
BKS STAL Bielsko-Biała 1-3 TJ Sokol Frydek Mistek (20:25, 25:18, 22:25, 23:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje

 

* - zespół JKS SMS Jastrzębie wycofał się z rozgrywek.

 

 

 

Tabela

drużynam.pkt.bilans
1 BKS STAL Bielsko-Biała 0 0 0:0
2 GS UKS Krzanowice 0 0 0:0
3 KPKS Halemba 0 0 0:0
4 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0 0 0:0