Kadetki I

Półfinał Mistrzostw Polski

 

Grupa A - 5-7 maja 2017

miejsce: Warszawa 

 

1. UMKS MOS Wola Warszawa 

2. Energa Gedania Gdańsk

3. APS Rumia

4. BKS Stal Bielsko-Biała 

 

MOS Wola Warszawa - BKS Stal Bielsko-Biała

Gedania Gdańsk - APS Rumia 

BKS Stal Bielsko-Biała - APS Rumia 

MOS Wola Warszawa - Gedania Gdańsk 

Gedania Gdańsk - BKS Stal Bielsko-Biała 

APS Rumia - MOS Wola Warszawa

 

Grupa B - 5-7 maja 2017

miejsce: Legionowo 


1. LTS Legionovia Legionowo

2. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 

3. UKS Lider Konstantynów Łódzki 

4. Chemik Olsztyn 

 

Legionovia Legionowo - UKS Chemik Olsztyn 

Dargfil Tomaszów Maz. - Lider Konstantynów Ł. 

UKS Chemik Olsztyn - Lider Konstantynów Ł. 

Legionovia Legionowo - Dargfil Tomaszów Maz. 

Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Chemik Olsztyn 

Lider Konstantynów Ł. - Legionovia Legionowo 

 

 

Grupa C - 5-7 maja 2017

miejsce: Kraków 

 

1. Muszyna Proxima Kraków 

2. KS Pałac Bydgoszcz 

3. MKS Dąbrowa Górnicza 

4. UKS ZSMS Poznań 

 

Muszyna Proxima Kraków - UKS ZSMS Poznań 

Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 

UKS ZSMS Poznań - MKS Dąbrowa Górnicza 

Muszyna Proxima Kraków - Pałac Bydgoszcz 

Pałac Bydgoszcz - UKS ZSMS Poznań 

MKS Dąbrowa Górnicza - Muszyna Proxima Kraków 

 

 

Grupa D - 5-7 maja 2017

miejsce: Poznań 

 

1. Energetyk Poznań

2. MUKS ABiS SP-64 Łódź

3. SAN-Pajda Jarosław

4. MKS Dwójka Zawiercie 

 

Energetyk Poznań - Dwójka Zawiercie 

ABiS SP 64 Łódź - SAN-Pajda Jarosław 

Dwójka Zawiercie - SAN-Pajda Jarosław 

Energetyk Poznań ABiS SP 64 Łódź 

ABiS SP 64 Łódź - Dwójka Zawiercie 

SAN-Pajda Jarosław - Energetyk Poznań

 

______________________________________________________________________

 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski

 

9-12 marca 2017

miejsce:  Wrocław

 

Grupa A

Impel Wrocław

MUKS Poprad Stary Sącz

ECO AZS UNI Opole

 

Grupa B

Muszyna PROXIMA Kraków

MKS Polonia Świdnica

BKS Stal Bielsko-Biała

 

Dzień 1 -  9.03.17 (czwartek)

Grupa A : Impel Wrocław - ECO AZS UNI Opole 3:0 (25:20, 25:18, 25:13)

Grupa B : Muszyna PROXIMA Kraków - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:14, 25:21)

 

 

Dzień 2 - 10.03.17 (piątek)

MUKS Poprad Stary Sącz - ECO AZS UNI Opole 3:1 (25:21, 23:25, 26:24, 25:16)
MKS Polonia Świdnica - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (16:25, 27:25, 17:25, 18:25)
Impel Wrocław - MUKS Poprad Stary Sącz 3:1 (24:26, 25:23, 25:10, 25:8)
Muszyna PROXIMA Kraków - MKS Polonia Świdnica 3:0 (25:16, 25:10, 25:19)
 
 
Dzień 3 - 11.03.17 (sobota) - mecz o miejsce  
 
ECO AZS UNI Opole - Polonia Świdnica 0:3 (16:25, 16:25, 15:25)
 

Mecze o miejsca 1 – 2 premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów:

 

Dzień 3 - 11.03.17 (sobota) 

 

Impel Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 2:3 (25:17, 22:25, 22:25, 25:20, 12:15)

Muszyna PROXIMA Kraków - MUKS Poprad Stary Sącz 3:0 (25:18, 25:20, 26:24)

 

Dzień 4  - 12.03 (niedziela) 

 

MUKS Poprad Stary Sącz - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)

Impel Wrocław - Muszyna PROXIMA Kraków 1:3 (25:17, 27:29, 22:25, 19:25)

 

Drużyna BKS Stal Bielsko-Biała uzyskała awans do półfinału Mistrzostw Polski!!!

 

________________________________________________________________

 

Etap 5

 

2017.02.17

UKS Źródełko Katowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 22:25, 25:27)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (26:24, 25:23, 23:25, 25:23)

 

2017.02.18 

BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:20, 25:14, 25:19)
UKS Źródełko Katowice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 19:25, 17:25)


2017.02.19

MKS Dwójka Zawiercie - UKS Źródełko Katowice 3:2 (25:23, 25:22, 23:25, 18:25, 15:11)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 26:24, 25:22)

 

____________________________________________________________________________

 

Etap 4

 

2017.02.10

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (13:25, 25:18, 24:26, 17:25)
Sokół 43 AZS AWF Katowice - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (17:25, 22:25, 18:25)


2017.02.11

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (20:25, 23:25, 19:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:6, 25:22, 25:16)


2017.02.12

Sokół 43 AZS AWF Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (25:19, 19:25, 19:25, 25:20, 8:15)
MKS Dwójka Zawiercie - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 21:25, 7:25)

 

_________________________________________________________________________

 

Etap 3

 

2017.01.31

BKS Stal Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:15, 25:16, 25:15)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Olimpia Katowice 3:1 (21:25, 25:21, 25:20, 25:16)

 

2017.02.01

TRS Siła Ustroń - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (13:25, 13:25, 10:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Olimpia Katowice 3:0 (25:15, 25:10, 25:21)

 

2017.02.02

UKS Olimpia Katowice - TRS Siła Ustroń 3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 27:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (19:25, 25:23, 20:25, 25:27)

 

____________________________________________________________________________

 

Etap 1

 

1 kolejka

2016.09.20

MKS Bielsko-Biała - pauzuje

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (26:24, 19:25, 18:25, 12:25)

Dębowianka Dębowiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (25:18, 10:25, 21:25, 16:25)

GLKS Wilkowice - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)

 

2 kolejka 

2016.09.27

KS Pszczyńskie Żubry - pauzuje

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GLKS Wilkowice 3:0 (25:13, 25:14, 25:20)

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - Dębowianka Dębowiec 3:0 (25:6, 27:25, 25:15)

MKS Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 14:25, 13:25)

 

3 kolejka

2016.10.04

BKS Stal Bielsko-Biała - pauzuje

Dębowianka Dębowiec - MKS Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 15:25, 18:25)

GLKS Wilkowice - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (1:25, 5:25, 10:25)

KS Pszczyńskie Żubry - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (18:25, 25:16, 19:25, 18:25)

 

4 kolejka

2016.10.07

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:13, 25:17, 25:15)

MKS Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice 3:0 (25:17, 25:8, 25:16)

BKS Stal Bielsko-Biała - Dębowianka Dębowiec 3:0 (25:7, 25:12, 25:13)

 

5 kolejka 

2016.10.11

Dębowianka Dębowiec - pauzuje

BKS Stal Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice 3:0 (25:9, 25:8, 25:8)

KS Pszczyńskie Żubry - MKS Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 15:25, 22:25)

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (17:25, 22:25, 16:25)

 

6 kolejka

2016.10.18

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje

MKS Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:21, 25:18, 25:19)

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:4, 25:6, 25:12)

Dębowianka Dębowiec - GLKS Wilkowice 3:0 (25:18, 25:13, 25:18)

 

7 kolejka

2016.10.25

GLKS Wilkowice - pauzuje

KS Pszczyńskie Żubry - Dębowianka Dębowiec 1:3 (21:25, 17:25, 25:19, 9:25)

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 10:25, 6:25)

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 25:19, 25:16)

 

8 kolejka

2016.10.28

MKS Bielsko-Biała - pauzuje

BKS Stal Bielsko-Biała - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec  3:1 (25:9, 25:12, 21:25, 25:7)

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Dębowianka Dębowiec 3:1 (25:15, 21:25, 26:24, 25:14)

KS Pszczyńskie Żubry - GLKS Wilkowice 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)

 

9 kolejka

2016.11.08

KS Pszczyńskie Żubry - pauzuje

GLKS Wilkowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (23:25, 16:25, 17:25)

Dębowianka Dębowiec - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (13:25, 18:25, 8:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:7, 25:11, 25:6)

 

10 kolejka

2016.11.15

BKS Stal Bielsko-Biała - pauzuje

MKS Bielsko-Biała - Dębowianka Dębowiec 3:0 (25:18, 25:9, 25:19)

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - GLKS Wilkowice 3:0 (25:2, 25:7, 25:8)

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS Pszczyńskie Żubry 3:1 (25:19, 19:25, 25:12, 25:12)

 

11 kolejka

2016.11.22

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje

KS Pszczyńskie Żubry - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (13:25, 14:25, 24:26)

GLKS Wilkowice - MKS Bielsko-Biała 0:3 (5:25, 17:25, 7:25)

Dębowianka Dębowiec - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (8:25, 14:25, 10:25)

 

12 kolejka

2016.11.29

Dębowianka Dębowiec - pauzuje

GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (10:25, 0:25, 7:25)

MKS Bielsko-Biała - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:14, 25:16, 25:14)

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:19, 25:14, 25:19)


13 kolejka

2016.12.06

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała 2:3 (11:25, 16:25, 25:20, 25:17, 16:18)

KS Pszczyńskie Żubry - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (3:25, 4:25, 5:25)

GLKS Wilkowice - Dębowianka Dębowiec 0:3 (15:25, 12:25, 20:25)

 

14 kolejka

2016.12.13

GLKS Wilkowice - pauzuje

Dębowianka Dębowiec - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:8, 25:11, 25:17)

BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)

MKS Bielsko-Biała - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (25:14, 14:25, 15:25, 25:19, 15:10)

Tabela

drużynam.pkt.bilans
1 UMKS MOS Wola Warszawa 0 0 0
2 Energa Gedania Gdańsk 0 0 0
3 APS Rumia 0 0 0
4 BKS STAL Bielsko-Biała 0 0 0