Media

Akredytacje - sezon 2016/2017:

W nowym sezonie zmieni się dotychczasowy system akredytacji prasowych. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała korzystać będzie z systemu Accredito.com

Nowy system funkcjonować będzie we wszystkich klubach ORLEN Ligi i PlusLigi, co znacznie ułatwi pracę zarówno dziennikarzom, jak i pracownikom klubów. PoprzezAccredito.com dziennikarze mogą uzyskać akredytację na dane wydarzenie, ale także umówić się na spotkanie z trenerem bądź siatkarkami.

Zapraszamy do rejestracji w systemie Accredito.com i dołączenie do naszego Biura prasowego: https://accredito.com/bks-profi-credit

W sezonie 2016/2017 akredytacje będą udzielane tylko poprzez ten system.

Informacje prasowe

Informacje prasowe BKS PROFI CREDIT również będziemy wysyłać przez system Accredito.com. Jeśli chcecie Państwo otrzymywać nasze informacje prasowe prosimy w systemie Accredito.com w Biurze prasowym BKS PROFI CREDIT kliknąć w opcję Subskrybuj.

Ponadto informuję, że w obecnym sezonie wszelkie mecze BKS PROFI CREDIT w roli gospodarza będą odbywać się w hali BKS "Stal"przy ulicy Rychlińskiego 19. Po meczach zaś wszelkie wywiady prosimy realizować w specjalnej mixed-zonie. W sezonie 2016/2017 nie będą organizowane pomeczowe konferencje prasowe.

W razie pytań możecie Państwo pisać na press@bks.bielsko.pl


Akredytacje na sezon 2016/2017 będzie można odebrać przed każdym meczem w recepcji hotelu Olimp (w siedzibie klubu).