Młoda Liga


Runda 1 - o miejsca 1- 8 

 

Grupa C - 22.03.2017 - ŁKS Szkoła Gortata Łódź - Legionovia Legionowo 1:3 (25:17, 17:25, 15:25, 19:25)

Grupa C - 29.03.2017 - Legionovia Legionowo - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:15, 25:16, 25:23) 

Awans: Legionovia Legionowo

Grupa D - 25.03.2017 - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police 0:3 (18:25, 21:25, 21:25)

Grupa D - 01.04.2017 - Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:20, 25:22)

Awans: Chemik Police
 

Grupa E - 22.03.2017 - Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)

Grupa E - 29.03.2017 - MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 1:3 (25:17, 21:25, 14:25, 18:25) 

Awans: Budowlani Łódź
 

Grupa F - 22.03.2017 - Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:16, 26:24)

Grupa F - 29.03.2017 - Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3:2 (17:25, 14:25, 25:22, 25:23, 15:9) 

Awans: Pałac Bydgoszcz


Runda 2 - o miejsca 1- 4

 

Mecz G - 05.04.2017 - Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 2:3 (21:25, 25:20, 25:19, 17:25, 12:15)

Mecz G - 12.04.2017 -  Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź 3:0 (25:20, 25:18, 25:15) 

awans: Legionovia Legionowo

 

Mecz H - 05.04.2017 -  Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 3:2 (25:23, 23:25, 14:25, 25:19, 15:13)

Mecz H -12.04.2017 -  Chemik Police - Pałac Bydgoszcz 1:3 (20:25, 21:25, 26:24, 20:25) 

awans: Pałac Bydgoszcz

 

Mecz I - 01.04.2017 - Muszyna Proxima Kraków - MKS San-Pajda Jarosław 2:3 (21:25, 19:25, 25:17, 26:24, 7:15)

Mecz I - 12.04.2017 - MKS San-Pajda Jarosław - Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:15, 25:19, 25:17) 

awans: MKS San-Pajda Jarosław

 

Mecz J - 05.04.2017 - AZS AWF Warszawa - BAS Białystok 3:0 (25:17, 25:19, 25:15)

Mecz J - 12.04.2017 - BAS Białystok - AZS AWF Warszawa 1:3 (16:25, 25:23, 22:25, 19:25) 

awans: AZS AWF Warszawa

 

Runda 3 - Finał

miejsce: Legionowo

 

półfinały o miejsca 1-4

Mecz K-1 - 29.04.2017 - Legionovia Legionowo - MKS San-Pajda Jarosław 

Mecz K-2 - 29.04.2017 - Pałac Bydgoszcz - AZS AWF Warszawa 

 

o miejsce 3-4 w klasyfikacji

Mecz K-3 - 30.04.2017 - przegrany K-1 - przegrany K-2  

 

o miejsce 1-2 w klasyfikacji 

Mecz K-4 - 30.04.2017 - zwycięzca K-1 - zwycięzca K-2 

 

_______________________________________________________________

 

Kolejka 1 

2016.10.08

Grupa A

Atom Trefl Malbork - PTPS Piła 0:3 (14:25, 16:25, 20:25)

Budowlani Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (25:17, 20:25, 19:25, 25:22, 15:9)

Legionovia Legionowo - Chemik Police 2:3 (22:25, 21:25, 25:19, 25:19, 12:15)

 

Grupa B

MKS Dąbrowa Górnicza - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (27:25, 25:18, 17:25, 23:25, 6:15)

ŁKS Szkoła Gortata Łódź - Muszyna Proxima Kraków 3:1 (23:25, 27:25, 25:20, 25:16)

Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:15, 25:14, 25:5)

 

Kolejka 2 

2016.10.22

Grupa A

PTPS Piła - Chemik Police 3:2 (27:25, 23:25, 25:18, 14:25, 15:12)

KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 0:3 (21:25, 17:25, 18:25)

Atom Trefl Malbork - Budowlani Łódź 0:3 (18:25, 17:25, 19:25)

 

Grupa B

Muszyna Proxima Kraków - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (19:25, 25:22, 25:22, 25:22)

KSZO Ostrowiec - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 17:25, 15:25, 23:25)

ŁKS Szkoła Gortata Łódź - Impel Wrocław 1:3 (25:19, 22:25, 18:25, 22:25)

 

Kolejka 3

2016.11.05

Grupa A

Budowlani Łódź - PTPS Piła 3:0 (28:26, 25:10, 25:14)

Legionovia Legionowo - Atom Trefl Malbork 3:0 (25:18, 25:19, 25:19)

Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:18, 25:20)

 

Grupa B

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:11, 25:18)

Impel Wrocław - Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)

MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:2 (21:25, 25:23, 21:25, 25:10, 15:11)

 

Kolejka 4

2016.11.19

Grupa A

PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz 0:3 (20:25, 17:25, 18:25)

Atom Trefl Malbork - Chemik Police 0:3 (18:25, 16:25, 18:25)

Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 2:3 (25:16, 15:25, 25:21, 20:25, 9:15)

 

Grupa B

ŁKS Szkoła Gortata Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 22:25, 25:23, 13:25)

Muszyna Proxima Kraków - KSZO Ostrowiec 3:1 (25:12, 25:16, 21:25, 25:20)

Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (19:25, 25:20, 25:12, 20:25, 15:10)

 

Kolejka 5

2016.12.03

Grupa A

Legionovia Legionowo - PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:20, 25:23)

Chemik Police -Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:21, 25:23)

KS PAŁAC Bydgoszcz - Atom Trefl Malbork 3:1 (25:17, 25:22, 29:31, 25:13)

 

Grupa B

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław 3:2 (17:25, 25:20, 25:19, 12:25, 15:13)

MKS Dąbrowa Górnicza - Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:19, 25:17, 25:16)

KSZO Ostrowiec - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1:3 (22:25, 25:22, 19:25, 12:25)

 

Kolejka 6

2016.12.10

Grupa A

PTPS Piła - Atom Trefl Malbork 3:0 (25:21, 25:13, 25:14)

KS PAŁAC Bydgoszcz - Budowlani Łódź 3:2 (14:25, 25:22, 25:21, 20:25, 15:13 )

Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:1 (25:19, 25:23, 25:27, 25:13 )

 

Grupa B

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (24:26, 23:25, 18:25)

Muszyna Proxima Kraków - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2:3 (21:25, 25:19, 25:15, 21:25,11:15)

KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław 0:3 (10:25, 22:25, 14:25)

 

Kolejka 7

2016.12.17

Grupa A 

Chemik Police - PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:20, 28:26)

Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (25:22, 25:11, 15:25, 22:25, 15:7)

Budowlani Łódź - Atom Trefl Malbork 3:1 (3:25, 25:12, 25:22, 25:20)

 

Grupa B

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:14, 25:23, 25:20)

MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec 3:1 (23:25, 25:18, 25:21, 25:23)

Impel Wrocław - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:18, 25:13, 27:25) 

 

Kolejka 8

2017.01.21

Grupa A

PTPS Piła - Budowlani Łódź 0:3 (22:25, 15:25, 17:25)

Atom Trefl Malbork - Legionovia Legionowo  2:3 (25:22, 25:11, 15:25, 22:25, 15:7)

KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)

 

Grupa B

KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 13:25, 14:25)

Muszyna Proxima Kraków - Impel Wrocław 1:3 (16:25, 29:27, 28:30, 23:25)

ŁKS Szkoła Gortata Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:16, 8:25, 19:25, 25:22, 18:20)

 

Kolejka 9

2017.01.28

Grupa A

KS PAŁAC Bydgoszcz - PTPS Piła 3:1 (25:21, 25:20, 23:25, 25:18)

Chemik Police - Atom Trefl Malbork 3:0 (25:20, 25:10, 25:13)

Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź 3:1 (28:26, 25:22, 18:25, 25:14)

 

Grupa B

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:19, 25:11, 25:16)

KSZO Ostrowiec - Muszyna Proxima Kraków 2:3 (25:17, 15:25, 19:25, 30:28, 10:15)

MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 3:1 (28:26, 24:26, 25:22, 25:15)

 

Kolejka 10

2017.02.18

Grupa A

PTPS Piła - Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 21:25, 18:25)

Budowlani Łódź - Chemik Police 2:3 (25:22, 12:25, 25:22, 23:25, 8:15)

Atom Trefl Malbork - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (25:23, 25:21, 17:25, 28:26)

 

Grupa B

Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:21, 25:17)

Muszyna Proxima Kraków - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (15:25, 20:25, 25:17, 25:23, 6:15)

ŁKS Szkoła Gortata Łódź - KSZO Ostrowiec 3:1 (25:21, 25:12, 20:25, 25:15)