Młodziczki I

 

Etap 7 - Ćwierćfinał Mistrzostw Polski

miejsce : Bielsko-Biała 

 


Grupa A 

UKS Jedynka Kluczbork 

MKS Dwójka Zawiercie 

AZS AWF Wrocław 

 

Grupa B 

BKS Stal Bielsko-Biała 

LUKS Sukces Komprachcice 

MKS MOS Wieliczka

 

2017.04.21 (piątek)

MKS Dwójka Zawiercie - AZS AWF Wrocław 2:1 (22:25, 25:21, 15:8)

LUKS Sukces Komprachcice - MKS MOS Wieliczka 0:2 (16:25, 14:25)

UKS Jedynka Kluczbork - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (6:25, 11:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - LUKS Sukces Komprachcice 2:0 (25:9, 25:11)

 

2017.04.22 (sobota) 

UKS Jedynka Kluczbork - AZS AWF Wrocław 0:2 (16:25, 25:27)

BKS Stal Bielsko-Biała - MKS MOS Wieliczka 1:2 (12:25, 27:25, 10:15)

 

o miejsca 5-6

UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice 2:0 (25:11, 25:20)

 

Mecze o miejsca 1-2 premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem "każdy z każdym" z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów

 

MKS Dwójka Zawiercie - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 13:25)

AZS AWF Wrocław - MKS MOS Wieliczka 2:1 (13:25, 25:22, 12:15)

 

2017.04.23 (niedziela) 

AZS AWF Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 21:25)

MKS Dwójka Zawiercie - MKS MOS Wieliczka 2:0 (25:19, 25:20) 

 

BKS Stal Bielsko-Biała zajął pierwsze miejsce w turnieju i awansował do półfinału Mistrzostw Polski. 

 

________________________________________________________________

 

 

Etap 6 - Finał Mistrzostw Śląska 

miejsce : Zawiercie

 

2017.03.26

godz.9:45 - MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy III  0:2 (20:25, 12:25)

godz.11:15 - BKS Stal Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:22, 25:21)

godz.13:15 - MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:22, 22:25, 15:10)

godz.14:45 - BKS Stal Bielsko-Biała - MOSM Tychy III 2:0 (25:21, 25:17)

BKS Stal został MISTRZEM ŚLĄSKA MŁODZICZEK i awansował do ćwierćfinału Mistrzostw Polski!
 

________________________________________________________________

 

Etap 5

 

2017.02.25 

UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (25:20, 18:25, 11:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
MKS Dwójka Zawiercie - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:1 (20:25, 25:18, 15:8)
KS Częstochowianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:21, 25:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Trójka Mikołów 0:2 (27:29, 23:25)
UKS Trójka Mikołów - KS Częstochowianka 2:0 (25:18, 25:20)
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:19, 25:9)
MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy III 0:2 (23:25, 18:25)
MOSM Tychy III - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (25:23, 17:25, 9:15)

 

2017.03.04 

MKS Dwójka Zawiercie - BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (25:20, 25:19)
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 2:0 (25:18, 25:18)
KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (20:25, 8:25)
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - MOSM Tychy III 2:1 (23:25, 25:22, 15:9)
MOSM Tychy III - UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:21, 25:13)
UKS Trójka Mikołów - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (26:28, 17:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:7, 25:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:17, 25:22)
MKS Czechowice-Dziedzice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:18, 25:17)

 

2017.03.11

MKS Dwójka Zawiercie - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:22, 25:16)
MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:23, 25:19)
UKS Trójka Mikołów - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (14:25, 15:25)
MOSM Tychy III - KS Częstochowianka 2:1 (23:25, 25:22, 15:12)
MOSM Tychy III - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:16, 25:22)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka 2:0 (25:20, 25:20)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (15:25, 20:25)
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 23:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:9, 25:19)

 

2017.03.18

MOSM Tychy III - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:17, 25:13)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (14:25, 14:25)
MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy III 0:2 (21:25, 16:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (15:25, 19:25)
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 0:2 (22:25, 21:25)
KS Częstochowianka - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:8, 17:25, 7:15)

UKS Trójka Mikołów - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 17:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:16, 25:11)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:23, 25:14)

 

______________________________________________________________________

 

Etap 4

 

2017.02.04 

BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:12, 20:25, 15:13)

MKS Dwójka Zawiercie - MKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (25:13, 22:25, 20:18)

MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 24:26)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:14, 25:18)

UKS Źródełko Katowice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (11:25, 22:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 0:2 (20:25, 24:26)

MOSM Tychy III - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:1 (25:17, 18:25, 15:12)

KS Siatkarz Beskid Skoczów - KS Częstochowianka 0:2 (17:25, 21:25)

KS Częstochowianka - MOSM Tychy III 0:2 (23:25, 20:25)

 

2017.02.05

KS Siatkarz Beskid Skoczów - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (12:25, 6:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:0 (25:8, 25:20)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:17, 25:20)

KS Częstochowianka - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:19, 25:20)

UKS Źródełko Katowice - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (20:25, 20:25)

MKS Czechowice-Dziedzice - KS Częstochowianka 1:2 (23:25, 25:23, 13:15)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:14, 25:22)

MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy III 2:0 (25:14, 25:19)

MOSM Tychy III - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:18, 25:21)

 

2017.02.11

MOSM Tychy III - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:11, 25:9)

UKS Źródełko Katowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (10:25, 8:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - MOSM Tychy III 0:2 (15:25, 16:25)

MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka 2:0 (25:20, 25:14)

KS Częstochowianka - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:1 (21:25, 25:15, 15:11)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (15:25, 25:27)

MKS Czechowice-Dziedzice - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:1 (25:17, 21:25, 15:11)

KS Siatkarz Beskid Skoczów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (13:25, 16:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:19, 25:21)

 

2017.02.18

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (25:12, 25:15)

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 2:0 (25:13, 25:15)

KS Częstochowianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (17:25, 7:25)

UKS Źródełko Katowice - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:14, 25:11)

KS Siatkarz Beskid Skoczów - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (25:27, 19:25)

MKS Dwójka Zawiercie - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:18, 25:16)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie - MOSM Tychy III 0:2 (23:25, 21:25)

MKS Czechowice-Dziedzice - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:0 (25:20, 26:24)

MOSM Tychy III - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:21, 25:17)

 

___________________________________________________________________________

 

Etap 3

 

1 kolejka

2016.11.26

MKS Czechowice-Dziedzice - KS Częstochowianka 0:2 (19:25, 21:25)

UKS Jedynka Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (13:25, 18:25)

KS Częstochowianka - UKS Jedynka Rybnik 2:1 (22:25, 25:23, 15:6)

 

2016.11.27

BKS Stal Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2:0 (25:12, 25:14)

MOSM Tychy - MOSM Tychy III 1:2 (13:25, 25:19, 9:15)

MOSM Tychy III - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 21:25)


2016.11.26

MKS Dwójka Zawiercie - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:22, 25:13)

UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (21:25, 18:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:0 (26:24, 25:18)

 

2 kolejka

2016.12.03

MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy III 1:2 (26:24, 11:25, 6:15)

MOSM Tychy III - KS Częstochowianka 2:0 (25:16, 25:17)

KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 1:2 (25:22, 17:25, 7:15)

 

2016.12.03

MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy 2:0 (25:23, 25:19)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:20, 25:18)

MOSM Tychy - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (15:25, 18:25)

 

2016.12.03

UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 13:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:12, 25:7)

UKS Jedynka Rybnik - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 1:2 (24:26, 25:16, 10:15)

 

3 kolejka

2016.12.10

KS Częstochowianka - MOSM Tychy 0:2 (13:25, 16:25)

MOSM Tychy - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (13:25, 21:25)

UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 0:2 (23:25, 20:25)

 

2016.12.10

UKS Jedynka Rybnik - MOSM Tychy III 0:2 (10:25, 15:25)

MOSM Tychy III - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (19:25, 26:24, 12:15)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:15, 26:24)

 

2016.12.10

MKS Dwójka Zawiercie - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:14, 19:25, 11:15)

BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:17, 25:27, 15:6)

MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 9:25)

 

4 kolejka

2016.12.17

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 2:1 (25:15, 21:25, 15:4)

KS Częstochowianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (16:25, 20:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (25:23, 15:25, 13:15)

 

2016.12.23

MOSM Tychy III - UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:0 (25:14, 25:14)

UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:21, 23:25, 10:15)

MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy III 0:2 (19:25, 10:25)

 

2016.12.17

MOSM Tychy - UKS Jedynka Rybnik 0:2 (11:25, 14:25)

MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 2:0 (25:23, 25:14)

UKS Jedynka Rybnik - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (13:25, 9:25)

 

_____________________________________________________________________________

 

Etap 2


1 kolejka

2016.10.22

MOSM Tychy III - MOSM Tychy II 2:1 (25:18, 16:25, 15:10)

MOSM Tychy II - UKS Jedynka Rybnik 1:2 (15:25, 25:20, 9:15)

UKS Jedynka Rybnik - MOSM Tychy III 0:2 (16:25, 15:25)


2016.10.29

MKS Zorza Wodzisław Śląski - MOSM Tychy 1:2 (20:25, 25:16, 10:15)

MOSM Tychy - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (13:25, 14:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław Śląski 2:0 (25:14, 25:18)


2016.10.29

KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:21, 25:17)

KS Częstochowianka - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:22, 25:14)

UKS Źródełko Katowice - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (18:25, 14:25)

 

2 kolejka

2016.11.05

MOSM Tychy - MOSM Tychy II 2:1 (25:11, 20:25, 15:2)

MOSM Tychy II - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (15:25, 6:25)

MKS Dwójka Zawiercie -  MOSM Tychy 2:0 (25:17, 25:20)


2016.11.05

KS Częstochowianka - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (25:19, 14:25, 11:15)

BKS Stal Bielsko-Biała - MOSM Tychy III 2:1 (23:25, 25:17, 15:11)

MOSM Tychy III - KS Częstochowianka  2:0 (25:14, 25:12)

 

2016.11.05

MKS Zorza Wodzisław Śląski -  UKS Źródełko Katowice 2:1 (25:21, 23:25, 17:15)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - UKS Jedynka Rybnik 0:2 (23:25, 20:25)

UKS Jedynka Rybnik - UKS Źródełko Katowice 0:2 (18:25, 23:25)

 

3 kolejka

2016.11.06

MOSM Tychy III - MOSM Tychy 2:0 (25:10, 25:23)

MOSM Tychy - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:21, 25:22)

UKS Źródełko Katowice - MOSM Tychy III 1:2 (25:20, 17:25, 7:15)


2016.11.12 

UKS Jedynka Rybnik - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 25:20, 9:15)

UKS Jedynka Rybnik - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (25:27, 16:25)

MKS Dwójka Zawiercie - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (22:25, 22:25)


2016.11.12

MOSM Tychy II - KS Częstochowianka 0:2 (12:25, 14:25)

KS Częstochowianka - MKS Zorza Wodzisław Śląski  2:0 (25:14, 25:20)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - MOSM Tychy II 2:0 (25:14, 25:23)

 

4 kolejka

2016.11.19

MKS Zorza Wodzisław Śląski - MOSM Tychy III 1:2 (17:25, 25:19, 1:15)

MOSM Tychy III - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (24:26, 19:25)

MKS Dwójka Zawiercie - MKS Zorza Wodzisław Śląski 2:0 (25:17, 25:16)


2016.11.19

BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:17, 25:20)

UKS Źródełko Katowice - MOSM Tychy II 1:2 (25:21, 19:25, 10:15)

MOSM Tychy II - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 9:25)


2016.11.19

MOSM Tychy - UKS Jedynka Rybnik 1:2 (15:25, 25:14, 10:15)

MOSM Tychy - KS Częstochowianka 0:2 (20:25, 22:25)

KS Częstochowianka - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:23, 25:23)

 

____________________________________________________________________________

 

Etap 1

 

1 kolejka

2016.10.09

BKS Stal Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała II 2:0 (25:9, 25:15)

BKS Stal Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 9:25)

BKS Stal Bielsko-Biała MKS Bielsko-Biała 2:0 (25:11, 25:13)


2016.09.24

UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Champion Radziechowy 2:0 (25:17, 25:17)

UKS Champion Radziechowy - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (6:25, 7:25)

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:9, 25:8)


2016.09.24

UKS Dwójka Kozy - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 0:2 (11:25, 12:25)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (9:25, 20:25)

MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Dwójka Kozy 2:0 (25:7, 25:9)
 


2 kolejka

2016.10.01

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (15:25, 18:25)

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (9:25, 12:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:0 (25:10, 25:2)


2016.10.01

BKS Stal Bielsko-Biała II - UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (25:15, 26:25, 15:5)

UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (18:25, 6:25)

MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała II 2:0 (25:12, 25:16)


2016.10.01

UKS Champion Radziechowy - UKS Dwójka Kozy 1:2 (25:20, 15:25, 10:15)

UKS Dwójka Kozy - MKS Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 13:25)

MKS Bielsko-Biała - UKS Champion Radziechowy 2:0 (25:11, 25:14)

 

3 kolejka

2016.10.08

MKS Bielsko-Biała - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:23, 25:13)

UKS COS Olimp Szczyrk - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:0 (25:19, 25:15)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 0:2 (8:25, 15:25)


2016.10.08

MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 26:28)

BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Champion Radziechowy 2:0 (25:4, 25:8)

UKS Champion Radziechowy - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (5:25, 6:25)


2016.10.08

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - UKS Dwójka Kozy 2:0 (25:8, 25:9)

UKS Dwójka Kozy - BKS Stal Bielsko-Biała II 0:2 (15:25, 18:25)

BKS Stal Bielsko-Biała II - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 1:2 (13:25, 25:23, 8:15)


4 kolejka

2016.10.15

TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (16:25, 21:25)

MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko-Biała 2:1 (25:16, 19:25, 15:8)

MKS Bielsko-Biała - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 1:2 (25:19, 18:25, 14:16)
 

2016.10.16

BKS Stal Bielsko-Biała II - UKS Champion Radziechowy 2:0 (25:16, 25:21)

UKS Champion Radziechowy - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 0:2 (16:25, 10:25)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - BKS Stal Bielsko-Biała II 2:1 (25:13, 22:25, 15:8)


2016.10.22

UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Dwójka Kozy 2:0 (25:20, 25:10)

UKS COS Olimp Szczyrk - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (10:25, 15:25)

BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Dwójka Kozy 2:0 (25:4, 25:7)

 

Klasyfikacja 1/4 Mistrzostw Polski

drużynam.pkt.bilans
1 BKS Stal Bielsko-Biała - awans 1/2 MP 0 0 0
2 MKS Dwójka Zawiercie - awans 1/2 MP 0 0 0
3 MKS MOS Wieliczka 0 0 0
4 AZS AWF Wrocław 0 0 0
5 UKS Jedynka Kluczbork 0 0 0
6 LUKS Sukces Komprachcice 0 0 0