Orlen Liga

Klasyfikacja końcowa

drużynam.pkt.bilans
1 Chemik Police 0 0 0
2 Grot Budowlani Łódź 0 0 0
3 Developres SkyRes Rzeszów 0 0 0
4 Impel Wrocław 0 0 0
5 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0 0 0
6 ŁKS Commercecon Łódź 0 0 0
7 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0 0 0
8 Giacomini Budowlani Toruń 0 0 0
9 Atom Trefl Sopot 0 0 0
10 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0 0 0
11 ENEA PTPS Piła 0 0 0
12 KS Pałac Bydgoszcz 0 0 0
13 Legionovia Legionowo 0 0 0
14 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0
I kolejka ORLEN Ligi
15.10.2016 godzina 18:00

15.10.2016

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot 3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 26:24)

Giacomini Budowlani Toruń - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:21, 25:15)

Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:14, 25:22, 25:17)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)

Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 3:1 (21:25, 25:8, 25:21, 25:20)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 31:29)

Chemik Police - ENEA PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:19, 25:21)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Atom Trefl Sopot
3
1
3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 26:24)
II kolejka ORLEN Ligi
24.10.2016 godzina 18:00 | Relacja TV: Polsat Sport

22.10.2016

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 24:26)

Atom Trefl Sopot - ENEA PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)

ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław 3:2 (25:16, 25:23, 15:25, 23:25, 15:8)

KSZO Ostrowiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)

Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 22:25)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Legionovia Legionowo 3:2 (25:17, 18:25, 20:25, 25:23, 15:6)

KS Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 1:3 (25:23, 19:25, 14:25, 17:25)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Giacomini Budowlani Toruń
1
3
1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 24:26)
III kolejka ORLEN Ligi
31.10.2016 godzina 18:00 | Relacja TV: Polsat Sport

29.10.2016

Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:16)

Giacomini Budowlani Toruń - Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)

ENEA PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (22:25, 13:25, 25:19, 19:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:13, 20:25, 22:25, 19:25)

Grot Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec 3:0 (26:24, 25:18, 25:16)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 23:25, 10:25)

Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)

 

Impel Wrocław
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
1
3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:16)
IV kolejka ORLEN Ligi
08.11.2016 godzina 18:00

05.11.2016

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)

Giacomini Budowlani Toruń - Impel Wrocław 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)

Atom Trefl Sopot - KS Pałac Bydgoszcz  1:3 (25:13, 16:25, 23:25, 20:25)

Legionovia Legionowo  - ENEA PTPS Piła  3:0 (25:22, 25:23, 25:19)

ŁKS Commercecon Łódź  - Grot Budowlani Łódź 0:3 (17:25, 19:25, 16:25)

KSZO Ostrowiec - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (25:14, 23:25, 25:23, 26:24)

Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 2:3 (24:26, 16:25, 25:23, 25:21, 12:15)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
0
3
0:3 (15:25, 21:25,23:25)
V kolejka ORLEN Ligi
14.11.2016 godzina 18:00 | Relacja TV: Polsat Sport

12.11.2016

Grot Budowlani Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:20, 25:17, 18:25, 23:25, 15:10)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:9, 25:22, 25:14)

Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 1:3 (13:25, 26:24, 18:25, 22:25)

KS Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:16, 25:15)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 15:9)

Chemik Police - KSZO Ostrowiec 3:1 (25:13, 25:15, 21:25, 25:14)

ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:21, 27:25, 21:25, 17:25, 15:8)

 

Grot Budowlani Łódź
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
2
3:2 (25:20, 25:17, 18:25, 23:25, 15:10)
VI kolejka ORLEN Ligi
20.11.2016 godzina 14:45 | Relacja TV: Polsat Sport

19.11.2016

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:13, 25:19, 25:15)

Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 25:21, 24:26, 25:18, 12:15)

Giacomini Budowlani Toruń - Grot Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)

Atom Trefl Sopot - Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 25:19, 25:15, 17:25, 15:13)

Developres SkyRes Rzeszów  - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (21:25, 25:18, 21:25, 25:13, 15:9)

ŁKS Commercecon Łódź  - Chemik Police 1:3 (18:25, 25:16, 24:26, 19:25)

KSZO Ostrowiec - ENEA PTPS Piła 1:3 (20:25, 26:24, 20:25, 19:25)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Polski Cukier Muszynianka Muszyna
3
0
3:0 (25:13, 25:19, 25:15)
VII kolejka ORLEN Ligi
27.11.2016 godzina 14:45 | Relacja TV: Polsat Sport

26.11.2016

Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 26:28, 25:15, 25:23)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:13, 25:16)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (15:25, 25:18, 25:14, 25:22)

Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:19, 25:23)

Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (23:25, 25:27, 16:25)

ENEA PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:22)

KS Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)

 

Chemik Police
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
1
3:1 (25:19, 26:28, 25:15, 25:23)
VIII kolejka ORLEN Ligi
30.11.2016 godzina 20:00

30.11.2016

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ENEA PTPS Piła 1:3 (25:16, 12:25, 9:25, 13:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Grot Budowlani Łódź  3:2 (25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)

Atom Trefl Sopot - Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (26:24, 15:25, 25:23, 25:19)

Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (25:19, 20:25, 25:22, 25:11)

Giacomini Budowlani Toruń - Chemik Police 0:3 (17:25, 19:25, 17:25)

ŁKS Commercecon Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (15:25, 25:20, 22:25, 23:25)

KSZO Ostrowiec  - Legionovia Legionowo 3:2 (25:23, 19:25, 17:25, 25:22, 15:6)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

ENEA PTPS Piła
1
3
1:3 (25:16, 12:25, 9:25, 13:25)
IX kolejka ORLEN Ligi
03.12.2016 godzina 18:00

03.12.2016

KS Pałac Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 19:25, 25:22, 25:11)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)

Grot Budowlani Łódź -  Atom Trefl Sopot 3:0 (25:14, 25:14, 25:17)

Chemik Police - Impel Wrocław 3:2 (25:20, 18:25, 19:25, 25:23, 15:9)

ENEA PTPS Piła - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)

Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)

Developres SkyRes Rzeszów  - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:9, 25:21)

 

KS Pałac Bydgoszcz
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
1
3:1 (25:19, 19:25, 25:22, 25:11)
X kolejka ORLEN Ligi
07.12.2016 godzina 18:00

07.12.2016

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 3:2 (20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)

Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:20, 25:14, 25:22)

Atom Trefl Sopot - KSZO Ostrowiec 0:3 (23:25, 25:27, 15:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 0:3 (13:25, 13:25, 17:25)

Impel Wrocław - ENEA PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)

Giacomini Budowlani Toruń - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 27:25, 25:13, 25:16)

ŁKS Commercecon Łódź  - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Legionovia Legionowo
3
2
3:2 (20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)
XI kolejka ORLEN Ligi
10.12.2016 godzina 18:00

10.12.2016

Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)

Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:17, 25:21)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Atom Trefl Sopot 3:1 (25:19, 12:25, 25:18, 26:24)

ENEA PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (19:25, 25:22, 25:20, 19:25, 11:15)

KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 0:3 (19:25, 17:25, 14:25)

Legionovia Legionowo - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (25:11, 24:26, 25:23, 25:22)

KSZO Ostrowiec - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (21:25, 26:24, 22:25, 23:25) 

 

Developres SkyRes Rzeszów
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
0
3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
XII kolejka ORLEN Ligi
17.12.2016 godzina 18:00

17.12.2016

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec 3:2 (11:25, 20:25, 25:18, 25:14, 15:10)

Developres SkyRes Rzeszów -Giacomini Budowlani Toruń 3:1(25:17, 25:16, 23:25, 25:15)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Chemik Police 0:3 (9:25, 16:25, 20:25)

Grot Budowlani Łódź - ENEA PTPS Piła 3:2 (25:21, 25:21, 19:25, 21:25, 15:10)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 25:22)

Impel Wrocław - Legionovia Legionowo 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)

Atom Trefl Sopot - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:19, 26:14, 27:29, 23:25, 15:13)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
3
2
3:2 (11:25, 20:25, 25:18, 25:14, 15:10)
XIII kolejka ORLEN Ligi
30.12.2016 godzina 18:00

30.12.2016

ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:21, 22:25, 25:22)

KSZO Ostrowiec - Grot Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:15, 25:21)

ENEA PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:15, 25:22, 25:16) 

KS Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 22:25, 16:25)

Legionovia Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 15:25, 25:16, 25:22)

Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)

Chemik Police - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:13, 25:23, 25:15)

 

ŁKS Commercecon Łódź
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
1
3:1 (25:20, 25:21, 22:25, 25:22)
XIV kolejka ORLEN Ligi
22.02.2017 godzina 18:30

04.01.2017

Atom Trefl Sopot - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (18:25, 25:20, 25:21, 20:25, 10:15)

KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław 1:3 (23:25, 29:27, 15:25, 16:25)

ŁKS Commercecon Łódź - Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (21:25, 21:25, 25:20, 25:18, 19:17)

ENEA PTPS Piła - Chemik Police 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)

KS Pałac Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2:3 (9:25, 25:19, 25:11, 20:25, 11:15)

Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź 2:3 (16:25, 25:22, 22:25, 25:21, 10:15)

Developres SkyRes Rzeszów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)

 

Atom Trefl Sopot
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2
3
2:3 (18:25, 25:20, 25:21, 20:25, 10:15)
XV kolejka ORLEN Ligi
09.01.2017 godzina 18:00 | Relacja TV: Polsat Sport

07.01.2017

Giacomini Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 15:12)

ENEA PTPS Piła - Atom Trefl Sopot 3:0 (30:28, 27:25, 25:15)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 29:27, 25:22, 25:19)

Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:21, 28:26, 25:18)

Chemik Police - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:10, 26:24, 22:25, 25:19)

Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0:3 (18:25, 22:25, 10:25)

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 16:25)

 

Giacomini Budowlani Toruń
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
2
3:2 (20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 15:12)
XVI kolejka ORLEN Ligi
13.01.2017 godzina 20:15 | Relacja TV: Polsat Sport

14.01.2017

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław 1:3 (25:21, 20:25, 16:25, 13:25)

KS Pałac Bydgoszcz - ENEA PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:19, 25:18)

Atom Trefl Sopot - Giacomini Budowlani Toruń 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)

ŁKS Commercecon Łódź  - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 26:24)

Legionovia Legionowo - Chemik Police 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)

Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (23:25, 25:22, 25:20, 25:27, 15:9)

KSZO Ostrowiec - Grot Budowlani Łódź 2:3 (25:18, 17:25, 25:22, 23:25, 12:15)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Impel Wrocław
1
3
1:3 (25:21, 20:25, 16:25, 13:25)
XVII kolejka ORLEN Ligi
21.01.2017 godzina 17:00

21.01.2017

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:18, 25:20)

ENEA PTPS Piła - Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)

KS Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot 1:3 (16:25, 25:23, 26:28, 21:25)

Impel Wrocław - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:1, 25:13, 25:14)

Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:17)

Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:19, 25:16, 25:16)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KSZO Ostrowiec 3:2 (25:20, 18:25, 23:25, 25:20, 15:7)

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
0
3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
XVIII kolejka ORLEN Ligi
28.01.2017 godzina 18:00

28.01.2017

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 0:3 (22:25, 23:25, 13:25)

Developres SkyRes Rzeszów - ENEA PTPS Piła 3:0 (25:21, 25:17, 25:11)

Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (28:26, 25:21, 14:25, 26:28, 15:8)

Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 3:1 (26:24, 22:25, 25:16, 25:19)

Giacomini Budowlani Toruń - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (19:25, 25:20, 23:25, 20:25)

ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (25:23, 25:15, 18:25, 25:14)

KSZO Ostrowiec - Chemik Police 0:3 (22:25, 20:25, 18:25)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Grot Budowlani Łódź
0
3
0:3 (22:25, 23:25, 13:25)
XIX kolejka ORLEN Ligi
11.02.2017 godzina 17:00

11.02.2017

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)

KS Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (17:25, 18:25, 25:21, 18:25)

Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 20:25, 8:15)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 2:3 (25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:25)

Grot Budowlani Łódź - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (19:25, 25:21, 25:12, 25:20)

Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (22:25, 25:21, 20:25, 25:19, 15:7)

ENEA PTPS Piła - KSZO Ostrowiec 2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15)

 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
2
3:2 (25:16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)
XX kolejka ORLEN Ligi
15.02.2017 godzina 18:00

15.02.2017

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 17:25)

KSZO Ostrowiec - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (14:25, 25:19, 25:13, 18:25, 15:9) 

Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)

Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 16:25, 25:16, 17:25)

Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 3:1 (25:19, 25:23, 23:25, 25:21)

Giacomini Budowlani Toruń - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)

ŁKS Commercecon Łódź - ENEA PTPS Piła 3:1 (25:17, 25:18, 21:25, 25:17)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Chemik Police
1
3
1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 17:25)
XXI kolejka ORLEN Ligi
20.02.2017 godzina 18:00

18.02.2017

ENEA PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 25:19, 18:25, 16:25)

KS Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (17:25, 13:25, 17:25)

Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec 3:2 (25:21, 25:20, 21:25, 17:25, 15:9)

Developres SkyRes Rzeszów - Atom Trefl Sopot  3:0 (25:12, 25:17, 25:17)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)

Grot Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:23,25:8)

Chemik Police - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (23:25, 26:24, 25:23, 25:17)

 

ENEA PTPS Piła
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
1
3
1:3 (15:25, 25:19, 18:25, 16:25)
XXII kolejka ORLEN Ligi
26.02.2017 godzina 18:00

25.02.2017

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 17:25, 25:21, 28:26)

ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 27:25, 25:23)

KSZO Ostrowiec - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 18:25, 20:25, 14:25)

Atom Trefl Sopot - Grot Budowlani Łódź 2:3 (7:25, 18:25, 25:23, 25:17, 8:15)

Impel Wrocław  - Chemik Police 3:1 (25:21, 22:25, 25:21, 25:19)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

Giacomini Budowlani Toruń - ENEA PTPS Piła 3:1 (19:25, 25:17, 25:22, 25:8)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

KS Pałac Bydgoszcz
3
1
3:1 (25:17, 17:25, 25:21, 28:26)
XXIII kolejka ORLEN Ligi
05.03.2017 godzina 17:00

04.03.2017

Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (25:11, 23:25, 23:25, 25:22, 13:15)

Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź  3:0 (25:18, 25:15, 25:18)

KSZO Ostrowiec - Atom Trefl Sopot 3:2 (17:25, 25:12, 22:25, 26:24, 15:10)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:27, 24:26, 25:21, 18:25)

ENEA PTPS Piła - Impel Wrocław  0:3 (7:25, 27:29, 16:25)

Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)

KS Pałac Bydgoszcz - Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (19:25, 25:16, 20:25, 23:25)

 

Legionovia Legionowo
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2
3
2:3 (25:11, 23:25, 23:25, 25:22, 13:15)
XXIV kolejka ORLEN Ligi
12.03.2017 godzina 18:00

11.03.2017

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:17, 13:25, 25:16, 21:25, 17:15)

ŁKS Commercecon Łódź - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)

Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:19, 26:24, 25:27, 25:27, 15:9)

Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 3:1 (25:23, 25:18, 19:25, 25:23)

Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:11, 15:8)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ENEA PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:11, 25:23)

Giacomini Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo 3:1 (25:15, 28:26, 17:25, 25:19)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Developres SkyRes Rzeszów
3
2
3:2 (25:17, 13:25, 25:16, 21:25, 17:15)
XXV kolejka ORLEN Ligi
18.03.2017 godzina 17:00

18.03.2017

KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)

ŁKS Commercecon Łódź - Atom Trefl Sopot 3:2 (20:25, 29:27, 25:20, 24:26, 15:13)

Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (29:27, 25:17, 25:20)

ENEA PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)

Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 1:3 (25:20, 9:25, 12:25, 17:25)

KS Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 13:25, 18:25)

Giacomini Budowlani Toruń - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (18:25, 14:25, 25:15, 25:18, 15:9)

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
3
0:3 (21:25, 16:25, 17:25)
XXVI kolejka ORLEN Ligi
25.03.2017 godzina 18:00

25.03.2017

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)

Atom Trefl Sopot - Chemik Police 3:2 (25:23, 25:22, 21:25, 17:25, 15:13)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna  - ENEA PTPS Piła 3:1 (25:12, 25:17, 21:25, 25:16)

Grot Budowlani Łódź  - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:12, 25:20, 25:17)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo 3:1 (19:25, 25:21, 25:20, 25:17)

Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław  3:0 (25:22, 25:23, 25:22)

Giacomini Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec 3:2 (20:25,21:25, 25:19, 25:16, 15:8)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

ŁKS Commercecon Łódź
3
0
3:0 (25:16,25:15, 25:18 )
Play-off - Runda 1
03.04.2017 godzina 18:00

O miejsca 1-4

Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 0:3 (24:26, 18:25, 20:25)

Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław 3:1 (18:25, 25:22, 25:20, 25:22)

O miejsca 5-6

ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 21:25, 17:25)

O miejsca 7-8

Giacomini Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 22:25, 25:19, 25:23, 15:10)

O miejsca 9-10

Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka 3:2 (25:15, 18:25, 15:25, 25:19, 15:11)

O miejsca 11-12 

KS PAŁAC Bydgoszcz - Enea PTPS Piła 1:3 (25:16, 22:25, 19:25, 20:25)

O miejsca 13-14 

Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (26:24, 20:25, 25:18, 25:16)

 

Giacomini Budowlani Toruń
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
2
3:2 (22:25, 22:25, 25:19, 25:23, 15:10)
Play-off - Runda 2
09.04.2017 godzina 18:00

O miejsca 1-4 

Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:10, 25:17, 25:19)

Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 2:3 (22:25, 25:9, 25:18, 22:25, 10:15)

O miejsca 5-6 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)

O miejsca 7-8

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (28:30, 25:21, 25:22, 20:25, 15:11), (Złoty set - 15:12)

O miejsca 9-10 

Polski Cukier Muszynianka - Atom Trefl Sopot 1:3 (11:25, 25:17, 23:25, 13:25)

O miejsca 11-12 

Enea PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz 2:3 (25:21, 25:19, 20:25, 24:26, 12:15)

O miejsca 13-14 

KSZO Ostrowiec Św. - Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 28:26, 25:18), (Złoty set - 13:15) 

 

_____________________________________________________________________ 


Play-off - FINAŁY 

 

O miejsca 1-2 

Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 0:3 (14:25, 18:25, 17:25)

Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:1 (25:19, 25:20, 22:25, 26:24)

 

O miejsca 3-4 

Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław 3:2 (25:15, 23:25, 25:21, 14:25, 16:14)

Impel Wrocław -Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 16:25, 17:25) 

 

_____________________________________________________________________ 

 

Baraż 

Stan rywalizacji - 3:1 dla KSZO Ostrowiec Św.

 

KSZO Ostrowiec Św. - Wisła Warszawa 3:1 (25:20, 14:25, 25:23, 25:12)

KSZO Ostrowiec Św. - Wisła Warszawa 2:3 (15:25, 25:17, 25:21, 22:25, 9:15)

Wisła Warszawa - KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)

Wisła Warszawa - KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (23:25, 22:25, 21:25)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Giacomini Budowlani Toruń
3
2
3:2 (28:30, 25:22, 25:21, 20:25, 15:11, 15:12, Złoty set: 15:12)