Liga Siatkówki Kobiet

Tabela

drużynam.pkt.bilans
1 ŁKS Commercecon Łódź 14 37 41:13
2 Chemik Police 14 36 39:15
3 Developres SkyRes Rzeszów 13 32 36:14
4 ENEA PTPS Piła 14 25 30:22
5 Grot Budowlani Łódź 14 25 26:20
6 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 14 23 31:26
7 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 14 22 28:26
8 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 19 26:29
9 TREFL PROXIMA KRAKÓW 14 16 24:30
10 Legionovia Legionowo 14 15 22:32
11 KS Pałac Bydgoszcz 13 13 18:31
12 Impel Wrocław 14 12 20:36
13 POLI Budowlani Toruń 14 12 15:34
14 MKS Dąbrowa Górnicza 14 4 11:39
I kolejka LSK
16.10.2017 godzina 18:00 | Relacja TV: Polsat Sport

14.10.2017 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1-3 Grot Budowlani Łódź (25:15, 17:25, 19:25, 17:25)

KSZO OSTROWIEC 3-1 Legionovia Legionowo (17:25, 25:17, 25:21, 25:21)

Developres SkyRes Rzeszów 3-2 KS PAŁAC Bydgoszcz (18:25, 25:16, 25:23, 27:29, 15:9)

Impel Wrocław 3-1 Enea PTPS Piła (20:25, 25:23, 28:26, 25:23)

MKS Dąbrowa Górnicza 2-3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna (25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)

ŁKS Commercecon Łódź 3-1 TREFL PROXIMA KRAKÓW (25:21, 25:27, 25:16, 25:18)

Chemik Police 3-0 Poli Budowlani Toruń (25:21, 25:23, 25:11)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Grot Budowlani Łódź
1
3
1:3 (25:15;17:25;19:25;17:25)
II kolejka LSK
20.10.2017 godzina 18:00

21.10.2017 

Grot Budowlani Łódź 3-0 Poli Budowlani Toruń (25:18, 25:11, 25:13)

TREFL PROXIMA KRAKÓW 0-3 Chemik Police (16:25, 16:25, 22:25)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2-3 ŁKS Commercecon Łódź (26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15)

Enea PTPS Piła 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza (25:18, 25:20, 25:17)

KS PAŁAC Bydgoszcz 3-1 Impel Wrocław (25:16, 26:24, 21:25, 25:16)

Legionovia Legionowo 0-3 Developres SkyRes Rzeszów (16:25, 13:25, 18:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3-2 KSZO OSTROWIEC (24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
3
2
3:2 (24:26;25:13;22:25;25:20;15:8)
III kolejka LSK
29.10.2017 godzina 20:00 | Relacja TV: Polsat Sport

28.10.2017

KSZO OSTROWIEC 1-3 Grot Budowlani Łódź (25:20, 23:25, 14:25, 19:25)

Developres SkyRes Rzeszów 3-2 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (25:17, 22:25, 20:25, 25:15, 15:9)

Impel Wrocław 1-3 Legionovia Legionowo (18:25, 14:25, 25:22, 22:25)

MKS Dąbrowa Górnicza 1-3 KS PAŁAC Bydgoszcz (23:25, 17:25, 25:19, 17:25)

ŁKS Commercecon Łódź 3-0 Enea PTPS Piła (25:23, 25:20, 25:19)

Chemik Police 3-1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna (24:26, 28:26, 25:19, 25:21)

Poli Budowlani Toruń 3-2 TREFL PROXIMA KRAKÓW (18:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:13)

 

Developres SkyRes Rzeszów
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
2
3:2 (25:17, 22:25, 20:25, 25:15, 15:9)
IV kolejka LSK
05.11.2017 godzina 20:00 | Relacja TV: Polsat Sport

04.11.2017

Grot Budowlani Łódź 0-3 TREFL PROXIMA KRAKÓW (26:28, 21:25, 23:25)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3-0 Poli Budowlani Toruń (25:16, 25:16, 25:13)

Enea PTPS Piła 1-3 Chemik Police (25:17, 16:25, 17:25, 18:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz 0-3 ŁKS Commercecon Łódź (18:25, 18:25, 18:25)

Legionovia Legionowo 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (20:25, 20:25, 19:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2-3 Impel Wrocław (28:30, 25:16, 25:13, 24:26, 12:15)

KSZO OSTROWIEC 3-1 Developres SkyRes Rzeszów (25:21, 25:19, 20:25, 25:21)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Impel Wrocław
2
3
2:3 (28:30; 25:16; 25:13; 24:26; 12:15)
V kolejka LSK
11.11.2017 godzina 17:00

11.11.2017

Developres SkyRes Rzeszów 3-0 Grot Budowlani Łódź  (25:13, 25:22, 28:26) 

Impel Wrocław 3-2 KSZO OSTROWIEC (25:22, 29:27, 20:25, 21:25, 15:13)

MKS Dąbrowa Górnicza 0-3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (23:25, 17:25, 20:25)

ŁKS Commercecon Łódź 3-0 Legionovia Legionowo (25:22, 25:7, 25:15)

Chemik Police 3-2 KS PAŁAC Bydgoszcz (25:11, 15:25, 23:25, 25:14, 15:7)

Poli Budowlani Toruń 2-3 Enea PTPS Piła (22:25, 25:18, 25:23, 20:25, 11:15)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3-1 TREFL PROXIMA KRAKÓW  (18:25, 25:19, 25:21, 25:21) 

 

MKS Dąbrowa Górnicza
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
3
0:3 (23:25, 17:25, 20:25)
VI kolejka LSK
19.11.2017 godzina 20:00 | Relacja TV: Polsat Sport

18.11.2017

Grot Budowlani Łódź 3-0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna (26:24, 25:23, 25:11)

Enea PTPS Piła 3-1 TREFL PROXIMA KRAKÓW (25:21, 22:25, 25:22, 25:20)

KS PAŁAC Bydgoszcz 3-0 Poli Budowlani Toruń (25:22, 25:10, 25:13)

Legionovia Legionowo 1-3 Chemik Police (25:20, 17:25, 16:25, 23:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2-3 ŁKS Commercecon Łódź (25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:15)

KSZO OSTROWIEC 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza (25:16, 25:23, 30:28)

Developres SkyRes Rzeszów 3-0 Impel Wrocław (25:17, 25:18, 25:20)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

ŁKS Commercecon Łódź
2
3
2:3 (25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:25)
VII kolejka LSK
25.11.2017 godzina 18:00

25.11.2017 

Impel Wrocław 0-3 Grot Budowlani Łódź (23:25, 15:25, 16:25)

MKS Dąbrowa Górnicza 1-3 Developres SkyRes Rzeszów (18:25, 25:22, 14:25, 22:25)

ŁKS Commercecon Łódź 3-1 KSZO OSTROWIEC (25:18, 25:27, 25:14, 27:25)

Chemik Police 3-1 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (21:25, 25:8, 25:20, 25:21)

Poli Budowlani Toruń 3-0 Legionovia Legionowo (25:22, 25:18, 25:21)

KS PAŁAC Bydgoszcz 0-3 TREFL PROXIMA KRAKÓW (24:26, 17:25, 21:25)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1-3 Enea PTPS Piła (16:25, 11:25, 25:23, 23:25)

 

Chemik Police
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
1
3:1 (21:25, 25:8, 25:20, 25:21)
VIII kolejka LSK
02.12.2017 godzina 18:00

02.12.2017

Grot Budowlani Łódź 3-0 Enea PTPS Piła (25:16, 25:21, 25:11)

KS PAŁAC Bydgoszcz 0-3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna (22:25, 21:25, 14:25)

Legionovia Legionowo 3-0 TREFL PROXIMA KRAKÓW (27:25, 25:18, 25:16)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3-0 Poli Budowlani Toruń (25:21, 25:11, 25:17)

KSZO OSTROWIEC 1-3 Chemik Police (25:22, 18:25, 25:27, 21:25)

Developres SkyRes Rzeszów 2-3 ŁKS Commercecon Łódź  (24:26, 25:18, 26:24, 17:25, 9:15)

Impel Wrocław 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza (25:21, 22:25, 25:19, 25:19)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

POLI Budowlani Toruń
3
0
3:0 (25:21, 25:11, 25:17)
IX kolejka LSK
10.12.2017 godzina 18:00

09.12.2017

MKS Dąbrowa Górnicza 0-3 Grot Budowlani Łódź (8:25, 12:25, 19:25)

ŁKS Commercecon Łódź 3-0 Impel Wrocław (25:20, 25:22, 25:23)

Chemik Police 0-3 Developres SkyRes Rzeszów (20:25, 19:25, 16:25)

Poli Budowlani Toruń 0-3 KSZO OSTROWIEC (16:25, 20:25, 23:25)

TREFL PROXIMA KRAKÓW 2-3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (20:25, 24:26, 25:19, 25:20,11:15 )

Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3-1 Legionovia Legionowo (25:19, 25:20, 14:25, 25:17)

Enea PTPS Piła 3-1 KS PAŁAC Bydgoszcz  (27:25, 23:25, 25:21, 25:11)

 

TREFL PROXIMA KRAKÓW
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2
3
2:3 (20:25, 24:26, 25:19, 25:20, 11:15)
X kolejka LSK
15.12.2017 godzina 18:00

16.12.2017 

Grot Budowlani Łódź 3-0 KS PAŁAC Bydgoszcz (25:22, 25:16, 25:19)

Legionovia Legionowo 2-3 Enea PTPS Piła (14:25, 14:25, 25:23, 25:23, 7:15)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3-1 Polski Cukier Muszynianka Muszyna (19:25, 25:23, 25:19, 25:18)

KSZO OSTROWIEC 1-3 TREFL PROXIMA KRAKÓW (25:19, 24:26, 18:25, 17:25)

Developres SkyRes Rzeszów 3-1 Poli Budowlani Toruń (17:25, 25:20, 25:15, 25:19)

Impel Wrocław 2-3 Chemik Police (26:24, 22:25, 22:25, 25:21, 13:15)

MKS Dąbrowa Górnicza 1-3 ŁKS Commercecon Łódź (18:25, 25:23, 18:25, 21:25)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Polski Cukier Muszynianka Muszyna
3
1
3:1 (19:25,25:23,25:19,25:18)
XI kolejka LSK
20.12.2017 godzina 18:00

20.12.2017

ŁKS Commercecon Łódź 3-0 Grot Budowlani Łódź (25:12, 25:21, 25:21)

Chemik Police 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza (23:25, 25:23, 25:20, 25:18)

Poli Budowlani Toruń 3-1 Impel Wrocław (25:19, 20:25, 25:18, 25:21)

TREFL PROXIMA KRAKÓW 1-3 Developres SkyRes Rzeszów (25:20, 19:25, 17:25, 18:25)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2-3 KSZO OSTROWIEC (22:25, 25:16, 25:20, 16:25, 10:15)

Enea PTPS Piła 3-0 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (25:14, 25:19, 25:6)

KS PAŁAC Bydgoszcz 3-2 Legionovia Legionowo (25:18, 16:25, 17:25, 25:16, 16:14)

 

ENEA PTPS Piła
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3
0
3:0 (25:14, 25:19, 25:6)
XII kolejka LSK
08.01.2018 godzina 18:00 | Relacja TV: Polsat Sport

06.01.2018

Grot Budowlani Łódź 2-3 Legionovia Legionowo (23:25, 25:8, 30:32, 25:19, 17:19)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3-0 KS PAŁAC Bydgoszcz (25:20, 25:19, 25:19)

KSZO OSTROWIEC 0-3 Enea PTPS Piła (15:25, 16:25, 21:25)

Developres SkyRes Rzeszów 3-0 Polski Cukier Muszynianka Muszyna (26:24, 25:15, 25:18)

Impel Wrocław 2-3 TREFL PROXIMA KRAKÓW (20:25, 25:23, 24:26, 26:24, 13:15)

MKS Dąbrowa Górnicza 1-3 Poli Budowlani Toruń (19:25, 14:25, 25:22, 20:25)

ŁKS Commercecon Łódź 2-3 Chemik Police  (25:20, 25:18, 23:25, 21:25, 11:15)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

KS Pałac Bydgoszcz
3
0
3:0 (25:20, 25:19, 25:19)
XIII kolejka LSK
12.01.2018 godzina 18:00

13.01.2018 

Chemik Police 3-0 Grot Budowlani Łódź (25:14, 25:22, 25:19)

Poli Budowlani Toruń 0-3 ŁKS Commercecon Łódź (12:25, 18:25, 18:25)

TREFL PROXIMA KRAKÓW 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza (25:20, 25:10, 25:20)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3-1 Impel Wrocław (25:21, 25:18, 19:25, 28:26)

Enea PTPS Piła 1-3 Developres SkyRes Rzeszów (25:23, 19:25, 21:25, 16:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz 1-3 KSZO OSTROWIEC (25:22, 25:27, 20:25, 11:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2-3 Legionovia Legionowo (25:21, 25:22, 16:25, 24:26, 9:15)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Legionovia Legionowo
2
3
2:3 (25:21, 25:22, 16:25, 24:26, 9:15)
XIV kolejka LSK
20.01.2018 godzina 18:00

20.01.2018

Grot Budowlani Łódź 0-3 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (19:25, 24:26, 22:25)

Legionovia Legionowo 3-0 KSZO OSTROWIEC (25:18, 25:19, 25:15)

KS PAŁAC Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów - 20.01.2018 - godz. 18:00

Enea PTPS Piła 3-0 Impel Wrocław (25:11, 25:21, 25:18)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza (25:13, 25:19, 25:19)

TREFL PROXIMA KRAKÓW 1-3 ŁKS Commercecon Łódź (19:25, 27:25, 22:25, 15:25)

Poli Budowlani Toruń 0-3 Chemik Police (16:25, 22:25, 21:25)

 

Grot Budowlani Łódź
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
3
0:3 (19:25, 24:26, 21:25)
XV kolejka LSK
26.01.2018 godzina 18:00 | Relacja TV: Polsat Sport

27.01.2018

Poli Budowlani Toruń - Grot Budowlani Łódź

Chemik Police - TREFL PROXIMA KRAKÓW

ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna

MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła

Impel Wrocław - KS PAŁAC Bydgoszcz

Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo

KSZO OSTROWIEC - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - 26.01.2018 - godz. 18:00 - Polsat Sport

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XVI kolejka LSK
03.02.2018 godzina 18:00

03.02.2018 

Grot Budowlani Łódź - KSZO OSTROWIEC

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów - 03.02.2018 - godz. 18:00

Legionovia Legionowo - Impel Wrocław

KS PAŁAC Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza

Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Chemik Police

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Poli Budowlani Toruń

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Developres SkyRes Rzeszów
0
0
XVII kolejka LSK
10.02.2018 godzina 00:00

10.02.2018

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Grot Budowlani Łódź

Poli Budowlani Toruń - Polski Cukier Muszynianka Muszyna

Chemik Police - Enea PTPS Piła

ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz

MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo

Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Developres SkyRes Rzeszów - KSZO OSTROWIEC

 

Impel Wrocław
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XVIII kolejka LSK
16.02.2018 godzina 18:00

17.02.2018

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

KSZO OSTROWIEC - Impel Wrocław

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza - 16.02.2018 - godz. 18:00

Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police

Enea PTPS Piła - Poli Budowlani Toruń

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - TREFL PROXIMA KRAKÓW

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

MKS Dąbrowa Górnicza
0
0
XIX kolejka LSK
24.02.2018 godzina 00:00

24.02.2018 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Grot Budowlani Łódź

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Enea PTPS Piła

Poli Budowlani Toruń - KS PAŁAC Bydgoszcz

Chemik Police - Legionovia Legionowo

ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO OSTROWIEC

Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów

 

ŁKS Commercecon Łódź
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XX kolejka LSK
03.03.2018 godzina 00:00

03.03.2018 

Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław 

Developres SkyRes Rzeszów - MKS Dąbrowa Górnicza

KSZO OSTROWIEC - ŁKS Commercecon Łódź

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police

Legionovia Legionowo - Poli Budowlani Toruń

KS PAŁAC Bydgoszcz - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Enea PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka Muszyna

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Chemik Police
0
0
XXI kolejka LSK
17.03.2018 godzina 00:00

17.03.2018

Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KS PAŁAC Bydgoszcz

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Legionovia Legionowo

Poli Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Chemik Police - KSZO OSTROWIEC

ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław

 

POLI Budowlani Toruń
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XXII kolejka LSK
24.03.2018 godzina 00:00

24.03.2018 

Grot Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza

Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź

Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police

KSZO OSTROWIEC - Poli Budowlani Toruń

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka Muszyna

KS PAŁAC Bydgoszcz - Enea PTPS Piła

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

TREFL PROXIMA KRAKÓW
0
0
XXIII kolejka LSK
28.03.2018 godzina 00:00

28.03.2018  

KS PAŁAC Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź

Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

TREFL PROXIMA KRAKÓW - KSZO OSTROWIEC

Poli Budowlani Toruń - Developres SkyRes Rzeszów

Chemik Police - Impel Wrocław

ŁKS Commercecon Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza

 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XXIV kolejka LSK
07.04.2018 godzina 00:00

07.04.2018 

Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź

MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

Impel Wrocław - Poli Budowlani Toruń

Developres SkyRes Rzeszów - TREFL PROXIMA KRAKÓW

KSZO OSTROWIEC - Polski Cukier Muszynianka Muszyna

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła

Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

ENEA PTPS Piła
0
0
XXV kolejka LSK
14.04.2018 godzina 00:00

14.04.2018 

Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Enea PTPS Piła - KSZO OSTROWIEC

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Developres SkyRes Rzeszów

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Impel Wrocław

Poli Budowlani Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza

Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź

 

KS Pałac Bydgoszcz
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XXVI kolejka LSK
21.04.2018 godzina 00:00

21.04.2018 

Grot Budowlani Łódź - Chemik Police

ŁKS Commercecon Łódź - Poli Budowlani Toruń

MKS Dąbrowa Górnicza - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Muszyna

Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła

KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz

Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

 

Legionovia Legionowo
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
Sparing
09.09.2017 godzina 17:00

09.09.2017
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza (19:25, 25:16, 25:20, 25:12)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

MKS Dąbrowa Górnicza
3
1
3:1 (19:25, 25:16, 25:20, 25:12)
Puchar Prezydenta - 1 dzień
29.09.2017 godzina 20:00

VKKP Brno – SC Potsdam - godz. 18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – VCO Berlin (GER) - godz. 20:00

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

VCO Berlin
3
1
3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:19)
Puchar Prezydenta - 2 dzień
30.09.2017 godzina 20:00

SC Potsdam – VCO Berlin (GER) - godz. 18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – VKKP Brno - godz. 20:00

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

SC Potsdam
3
0
3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
Puchar Prezydenta - 3 dzień
01.10.2017 godzina 13:00

VKKP Brno – VCO Berlin (GER) - godz. 11:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – SC Potsdam - godz. 13:00

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

VKKP Brno
3
1
3:1(17:25,25:16,25:20,27:25)
Goleniów CUP - dzień 1
22.09.2017 godzina 20:00
 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

ENEA PTPS Piła
3
1
3:1 (25:23, 23:25, 26:24, 25:19)
Goleniów CUP - dzień 2
23.09.2017 godzina 18:30
 

POLI Budowlani Toruń
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
3
0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
Goleniów CUP - dzień 3
24.09.2017 godzina 12:30
 

Grot Budowlani Łódź
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
1
3
1:3 (20:25, 24:26, 25:23, 20:25)