Liga Siatkówki Kobiet

Tabela

drużynam.pkt.bilans
1 Chemik Police 2 6 6:0
2 Grot Budowlani Łódź 2 6 6:1
3 ŁKS Commercecon Łódź 2 5 6:3
4 KS Pałac Bydgoszcz 2 4 5:4
5 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 4 5:4
6 ENEA PTPS Piła 2 3 4:3
7 Impel Wrocław 2 3 4:4
8 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2 3 5:5
9 Developres SkyRes Rzeszów 1 2 3:2
10 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2 2 4:5
11 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 1 2:6
12 Legionovia Legionowo 1 0 1:3
13 TREFL PROXIMA KRAKÓW 2 0 1:6
14 Poli Budowlani Toruń 2 0 0:6
I kolejka LSK
16.10.2017 godzina 18:00 | Relacja TV: Polsat Sport

14.10.2017 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1-3 Grot Budowlani Łódź (25:15, 17:25, 19:25, 17:25)

KSZO OSTROWIEC 3-1 Legionovia Legionowo (17:25, 25:17, 25:21, 25:21)

Developres SkyRes Rzeszów 3-2 KS PAŁAC Bydgoszcz (18:25, 25:16, 25:23, 27:29, 15:9)

Impel Wrocław 3-1 Enea PTPS Piła (20:25, 25:23, 28:26, 25:23)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2-3 Polski Cukier Muszynianka (25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)

ŁKS Commercecon Łódź 3-1 TREFL PROXIMA KRAKÓW (25:21, 25:27, 25:16, 25:18)

Chemik Police 3-0 Poli Budowlani Toruń (25:21, 25:23, 25:11)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Grot Budowlani Łódź
1
3
1:3 (25:15;17:25;19:25;17:25)
II kolejka LSK
20.10.2017 godzina 18:00

21.10.2017 

Grot Budowlani Łódź 3-0 Poli Budowlani Toruń (25:18, 25:11, 25:13)

TREFL PROXIMA KRAKÓW 0-3 Chemik Police (16:25, 16:25, 22:25)

Polski Cukier Muszynianka 2-3 ŁKS Commercecon Łódź (26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15)

Enea PTPS Piła 3-0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (25:18, 25:20, 25:17)

KS PAŁAC Bydgoszcz 3-1 Impel Wrocław (25:16, 26:24, 21:25, 25:16)

Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów - 25.10.2017 - godz. 19:00

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3-2 KSZO OSTROWIEC (24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
3
2
3:2 (24:26;25:13;22:25;25:20;15:8)
III kolejka LSK
29.10.2017 godzina 20:00 | Relacja TV: Polsat Sport

28.10.2017

KSZO OSTROWIEC - Grot Budowlani Łódź - 30.10.2017 - godz. 18:00 - TV

Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - 29.10.2017 - godz. 20:00 - TV

Impel Wrocław - Legionovia Legionowo - 28.10.2017 - godz. 17:00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS PAŁAC Bydgoszcz - 28.10.2017 - godz. 17:00

ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła - 28.10.2017 - godz. 18:00

Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka - 29.10.2017 - godz. 17:00

Poli Budowlani Toruń - TREFL PROXIMA KRAKÓW - 29.10.2017 - godz. 17:00

 

Developres SkyRes Rzeszów
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
IV kolejka LSK
05.11.2017 godzina 14:45 | Relacja TV: Polsat Sport

04.11.2017

Grot Budowlani Łódź - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Polski Cukier Muszynianka - Poli Budowlani Toruń

Enea PTPS Piła - Chemik Police

KS PAŁAC Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź

Legionovia Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław

KSZO OSTROWIEC - Developres SkyRes Rzeszów 

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Impel Wrocław
0
0
V kolejka LSK
11.11.2017 godzina 00:00

11.11.2017

Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź

Impel Wrocław - KSZO OSTROWIEC

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo

Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz

Poli Budowlani Toruń - Enea PTPS Piła

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Polski Cukier Muszynianka 

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
VI kolejka LSK
18.11.2017 godzina 00:00

18.11.2017

Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka

Enea PTPS Piła - TREFL PROXIMA KRAKÓW

KS PAŁAC Bydgoszcz - Poli Budowlani Toruń

Legionovia Legionowo -Chemik Police

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź

KSZO OSTROWIEC - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

ŁKS Commercecon Łódź
0
0
VII kolejka LSK
25.11.2017 godzina 00:00

25.11.2017 

Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów

ŁKS Commercecon Łódź - KSZO OSTROWIEC

Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Poli Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo

TREFL PROXIMA KRAKÓW - KS PAŁAC Bydgoszcz

Polski Cukier Muszynianka - Enea PTPS Piła

 

Chemik Police
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
VIII kolejka LSK
02.12.2017 godzina 00:00

02.12.2017

Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła

KS PAŁAC Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka

Legionovia Legionowo - TREFL PROXIMA KRAKÓW

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Poli Budowlani Toruń

KSZO OSTROWIEC - Chemik Police

Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 

Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Poli Budowlani Toruń
0
0
IX kolejka LSK
09.12.2017 godzina 00:00

09.12.2017

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Grot Budowlani Łódź

ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław

Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów

Poli Budowlani Toruń - KSZO OSTROWIEC 

TREFL PROXIMA KRAKÓW - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Polski Cukier Muszynianka - Legionovia Legionowo

Enea PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz 

 

TREFL PROXIMA KRAKÓW
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
X kolejka LSK
16.12.2017 godzina 00:00

16.12.2017 

Grot Budowlani Łódź -KS PAŁAC Bydgoszcz

Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka

KSZO OSTROWIEC - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Developres SkyRes Rzeszów - Poli Budowlani Toruń

Impel Wrocław - Chemik Police

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Polski Cukier Muszynianka Muszyna
0
0
XI kolejka LSK
20.12.2017 godzina 00:00

20.12.2017

ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź

Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Poli Budowlani Toruń - Impel Wrocław

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Developres SkyRes Rzeszów

Polski Cukier Muszynianka - KSZO OSTROWIEC

Enea PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo

 

ENEA PTPS Piła
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XII kolejka LSK
06.01.2018 godzina 00:00

06.01.2018

Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS PAŁAC Bydgoszcz

KSZO OSTROWIEC - Enea PTPS Piła

Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka

Impel Wrocław - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Poli Budowlani Toruń

ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

KS Pałac Bydgoszcz
0
0
XIII kolejka LSK
13.01.2018 godzina 00:00

13.01.2018 

Chemik Police - Grot Budowlani Łódź

Poli Budowlani Toruń - ŁKS Commercecon Łódź

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław

Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów

KS PAŁAC Bydgoszcz - KSZO OSTROWIEC

Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

 

Legionovia Legionowo
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XIV kolejka LSK
20.01.2018 godzina 00:00

20.01.2018

Grot Budowlani Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Legionovia Legionowo - KSZO OSTROWIEC

KS PAŁAC Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów

Enea PTPS Piła - Impel Wrocław

Polski Cukier Muszynianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

TREFL PROXIMA KRAKÓW - ŁKS Commercecon Łódź

Poli Budowlani Toruń - Chemik Police

 

Grot Budowlani Łódź
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XV kolejka LSK
27.01.2018 godzina 00:00

27.01.2018

Poli Budowlani Toruń - Grot Budowlani Łódź

Chemik Police - TREFL PROXIMA KRAKÓW

ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła

Impel Wrocław - KS PAŁAC Bydgoszcz

Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo

KSZO OSTROWIEC - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XVI kolejka LSK
03.02.2018 godzina 00:00

03.02.2018 

Grot Budowlani Łódź - KSZO OSTROWIEC

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów

Legionovia Legionowo - Impel Wrocław

KS PAŁAC Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź

Polski Cukier Muszynianka - Chemik Police

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Poli Budowlani Toruń

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Developres SkyRes Rzeszów
0
0
XVII kolejka LSK
10.02.2018 godzina 00:00

10.02.2018

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Grot Budowlani Łódź

Poli Budowlani Toruń - Polski Cukier Muszynianka

Chemik Police - Enea PTPS Piła

ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo

Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Developres SkyRes Rzeszów - KSZO OSTROWIEC

 

Impel Wrocław
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XVIII kolejka LSK
17.02.2018 godzina 00:00

17.02.2018

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

KSZO OSTROWIEC - Impel Wrocław

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police

Enea PTPS Piła - Poli Budowlani Toruń

Polski Cukier Muszynianka - TREFL PROXIMA KRAKÓW

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
0
0
XIX kolejka LSK
24.02.2018 godzina 00:00

24.02.2018 

Polski Cukier Muszynianka - Grot Budowlani Łódź

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Enea PTPS Piła

Poli Budowlani Toruń - KS PAŁAC Bydgoszcz

Chemik Police - Legionovia Legionowo

ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO OSTROWIEC

Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów

 

ŁKS Commercecon Łódź
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XX kolejka LSK
03.03.2018 godzina 00:00

03.03.2018 

Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław 

Developres SkyRes Rzeszów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

KSZO OSTROWIEC - ŁKS Commercecon Łódź

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police

Legionovia Legionowo - Poli Budowlani Toruń

KS PAŁAC Bydgoszcz - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Enea PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Chemik Police
0
0
XXI kolejka LSK
17.03.2018 godzina 00:00

17.03.2018

Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź

Polski Cukier Muszynianka - KS PAŁAC Bydgoszcz

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Legionovia Legionowo

Poli Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Chemik Police - KSZO OSTROWIEC

ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław

 

Poli Budowlani Toruń
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XXII kolejka LSK
24.03.2018 godzina 00:00

24.03.2018 

Grot Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź

Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police

KSZO OSTROWIEC - Poli Budowlani Toruń

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka

KS PAŁAC Bydgoszcz - Enea PTPS Piła

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

TREFL PROXIMA KRAKÓW
0
0
XXIII kolejka LSK
28.03.2018 godzina 00:00

28.03.2018  

KS PAŁAC Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź

Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo

Polski Cukier Muszynianka - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

TREFL PROXIMA KRAKÓW - KSZO OSTROWIEC

Poli Budowlani Toruń - Developres SkyRes Rzeszów

Chemik Police - Impel Wrocław

ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XXIV kolejka LSK
07.04.2018 godzina 00:00

07.04.2018 

Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police

Impel Wrocław - Poli Budowlani Toruń

Developres SkyRes Rzeszów - TREFL PROXIMA KRAKÓW

KSZO OSTROWIEC - Polski Cukier Muszynianka

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła

Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

ENEA PTPS Piła
0
0
XXV kolejka LSK
14.04.2018 godzina 00:00

14.04.2018 

Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Enea PTPS Piła - KSZO OSTROWIEC

Polski Cukier Muszynianka - Developres SkyRes Rzeszów

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Impel Wrocław

Poli Budowlani Toruń - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź

 

KS Pałac Bydgoszcz
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
0
XXVI kolejka LSK
21.04.2018 godzina 00:00

21.04.2018 

Grot Budowlani Łódź - Chemik Police

ŁKS Commercecon Łódź - Poli Budowlani Toruń

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka

Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła

KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Legionovia Legionowo
0
0
Sparing
09.09.2017 godzina 17:00

09.09.2017
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3-1 Tauron Dąbrowa Górnicza (19:25, 25:16, 25:20, 25:12)

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3
1
3:1 (19:25, 25:16, 25:20, 25:12)
Puchar Prezydenta - 1 dzień
29.09.2017 godzina 20:00

VKKP Brno – SC Potsdam - godz. 18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – VCO Berlin (GER) - godz. 20:00

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

VCO Berlin
3
1
3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:19)
Puchar Prezydenta - 2 dzień
30.09.2017 godzina 20:00

SC Potsdam – VCO Berlin (GER) - godz. 18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – VKKP Brno - godz. 20:00

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

SC Potsdam
3
0
3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
Puchar Prezydenta - 3 dzień
01.10.2017 godzina 13:00

VKKP Brno – VCO Berlin (GER) - godz. 11:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – SC Potsdam - godz. 13:00

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

VKKP Brno
3
1
3:1(17:25,25:16,25:20,27:25)
Goleniów CUP - dzień 1
22.09.2017 godzina 20:00
 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
VS

ENEA PTPS Piła
3
1
3:1 (25:23, 23:25, 26:24, 25:19)
Goleniów CUP - dzień 2
23.09.2017 godzina 18:30
 

Poli Budowlani Toruń
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
0
3
0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
Goleniów CUP - dzień 3
24.09.2017 godzina 12:30
 

Grot Budowlani Łódź
VS

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
1
3
1:3 (20:25, 24:26, 25:23, 20:25)