2011/2012 CEV CUP

2012 CEV Volleyball Cup

 

Finał Pucharu CEV - 27.-28.03 2012 - 31.03.- 01.04.2012

 

27.03.2012 19.00 Galatasaray Istanbuł - Yamamay Busto Arsizio 3:1 (25:16, 22:25, 25:23, 25:22)

31.03.2012 20.30 Yamamay Busto Arsizio - Galatasaray Istanbuł 3:1 (25:19, 25:13, 23:25, 25:23), złoty set: 15:9

Yamamay Busto Arsizio zdobył Puchar CEV

 

1/2 Pucharu CEV - 13.-14.03 2012 - 17.-18.03.2012

 

13.03.2012 20.30 Yamamay Busto Arsizio - Robur Tiboni Urbino 3:1 (20:25, 25:21, 25:21, 25:14)

17.03.2012 20.30 Robur Tiboni Urbino - Yamamay Busto Arsizio 0:3 (19:25, 26:28, 20:25)

awans Yamamay Busto Arsizio

 

14.03.2012 20.30 Tomis Constanta - Galatasaray Istanbuł 3:0 (25:23, 25:23, 25:21)

18.03.2012 20.00 Galatasaray Istanbuł - Tomis Constanta 3:0 (25:23, 25:18, 25:19) - złoty set 15-11

awans Galatasaray Istanbuł

 

 

 

 

Challenge Round Pucharu CEV - 21.-23.02 2012 - 28.02.-01.03.2012

 

23.02.2012 20.30 Yamamay Busto Arsizio - Schweriner SC 3:2 (23:25, 25:16, 25:11, 22:25, 15:7)

28.02.2012 19.00 Schweriner SC - Yamamay Busto Arsizio 1:3 (20:25, 22:25, 25:23, 20:25)

awans Yamamay Busto Arsizio

 

22.02.2012 20.30 Robur Tiboni Urbino - ASPTT Mulhouse 3:1 (25:18, 25:20, 18:25, 28:26)

28.02.2012 20.00 ASPTT Mulhouse - Robur Tiboni Urbino 0:3 (20:25, 23:25, 20:25)

awans Robur Tiboni Urbino

 

21.02.2012 18.30 Galatasaray Istanbuł - Crvena Zvezda Belgrad 3:0 (25:14, 25:19, 25:16)

01.03.2012 20.00 Crvena Zvezda Belgrad - Galatasaray Istanbuł 0:3 (20:25, 18:25, 20:25)

awans Galatasaray Istanbuł

 

21.02.2012 19.00 Tomis Constanta - Dinamo Krasnodar 3:2 (25:23, 24:26, 25:21, 22:25, 15:13)

01.03.2012 19.00 Dinamo Krasnodar - Tomis Constanta 1:3 (23:25, 18:25, 25:19, 22:25)

awans Tomis Constanta

 

 

1/4 Pucharu CEV - 31.01.-02.02 2012 - 07-09.02.2012

 

31.01.2012 18.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Yamamay Busto Arsizio 3:2 (26:24, 25:20, 19:25, 15:25, 15:7)

09.02.2012 20.30 Yamamay Busto Arsizio - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (23:25, 25:17, 25:14, 25:19) - złoty set 15:13

awans Yamamay Busto Arsizio

 

01.02.2012 20.00 Smart Allianz Stuttgart - Robur Tiboni Urbino 0:3 (22:25, 21:25, 25:27)

08.02.2012 20.30 Robur Tiboni Urbino - Smart Allianz Stuttgart 3:1 (23:25, 25:21, 25:14, 25:19)

awans Robur Tiboni Urbino

 

01.02.2012 18.00 Galatasaray M. Park Stambuł - AEK Ateny 3:0 (26:24, 25:14, 25:16)

08.02.2012 19.30  AEK Ateny - Galatasaray M. Park Stambuł 0:3 (10:25, 9:25, 20:25)

awans Galatasaray M. Park Stambuł

 

01.02.2012 17.00 Dinamo Krasnodar - Post Schwechat 3:0 (25:20, 25:22, 25:22)

07.02.2012 19.00 Post Schwechat - Dinamo Krasnodar 0:3 (22:25, 18:25, 16:25)

awans Dinamo Krasnodar

 

1/8 Pucharu CEV - 10-12.01 2012 - 17-19.01.2012

 

11.01.2012 18:00 Uralochka NTMK Ekaterinburg - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:9, 25:15, 27:25)

18.01.2012 18:00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Uralochka NTMK Ekaterinburg 3:0 (27:25, 26:24, 25:17) - złoty set 15:8

awans BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

11.01.2012 20:30 Yamamay Busto Arsizio - Igtisadchi Baku 3:0 (26:24, 25:17, 27:25)

19.01.2012 18.00 Igtisadchi Baku - Yamamay Busto Arsizio 2:3 (21:25, 25:20, 19:25, 25:18, 13:15)

awans Yamamay Busto Arsizio

 

11.01.2012 20:30 Robur Tiboni Urbino - Nova KBM Branik Maribor 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)

18.01.2012 18:00 Nova KBM Branik Maribor - Robur Tiboni Urbino 1:3 (25:23, 24:26, 20:25, 18:25)

awans Robur Tiboni Urbino

 

11.01.2012 18:30 LP Salo  - Smart Allianz Stuttgart 3:2 (28:26, 20:25, 17:25, 25:23, 15:11)

17.01.2012 20.00 Smart Allianz Stuttgart - LP Salo 3:0 (25:18, 25:18, 25:21) - złoty set 15:6

awans Smart Allianz Stuttgart

 

12.01.2012 19:00 Galatasaray M. Park Stambuł - Asterix Kieldrecht 3:0 (25:17, 25:21, 25:23)

18.01.2012 20:30 Asterix Kieldrecht - Galatasaray M. Park Stambuł 3:2 (23:25, 25:14, 25:18, 18:25, 15:12) - złoty set 12:15

awans Galatasaray M. Park Stambuł

 

11.01.2012 20:00 AEK Ateny - Sagres Neuchatel UC 3:1 (25:23, 23:25, 25:16, 25:19)

19.01.2012 20.30 Sagres Neuchatel UC - AEK Ateny 2:3 (16:25, 26:24, 17:25, 25:22, 8:15)

awans AEK Ateny

 

12.01.2012 18:00 Post Schwechat - Stiinta Bacau 3:0 (27:25, 25:22, 25:21)

18.01.2012 17:00 Stiinta Bacau - Post Schwechat 0:3 (22:25, 20:25, 9:25)

awans Post Schwechat

 

12.01.2012 20:15 Rote Raben Vilsbiburg - Dinamo Krasnodar 1:3 (25:27, 16:25, 26:24, 16:25)

19.01.2012 19.00 Dinamo Krasnodar - Rote Raben Vilsbiburg 2:3 (25:15, 25:14, 21:25, 23:25, 13:15) - złoty set 16:14

awans Dinamo Krasnodar


 

1/16 Pucharu CEV - 29.11-01.12 2011 - 06-08.12.2011

 

 

30.11.2011 godz. 18:00 BKS Aluprof (POLSKA) – Iller Bankasi Ankara (Turcja) 3-0 (25:13, 25:12, 25:18)

07.12.2011 godz. 18.00 Iller Bankasi Ankara (Turcja) - BKS Aluprof (POLSKA) 2-3 (25:18, 7:25, 25:18, 23:25, 7:15)

- awans BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

 

29.11.2011 godz. 18:00 Igtisadchi Baku (Azerbejdżan) – Dinamo Romprest Bukareszt (Rumunia) 3-0 (25:16, 25:21, 25:10)

07.12.2011 godz. 18.00 Dinamo Romprest Bukareszt (Rumunia)- Igtisadchi Baku (Azerbejdżan) 2-3 (28:30, 25:22, 25:19, 14:25, 11:15)

- awans Igtisadchi Baku

 

29.11.2011 godz. 19:00 AEK Ateny (Grecja) – Vizura Belgrad (Serbia) 3-1 (25:23, 27:29, 25:19, 25:16)

06.12.2011 godz. 18.00 Vizura Belgrad (Serbia) - AEK Ateny (Grecja) 1-3 (11:25, 18:25, 26:24, 21:25)

- awans AEK Ateny

 

29.11.2011 godz. 20:00 Olympiacos Pireus (Grecja) – Uralochka NTMK Ekaterinburg (Rosja) 0-3 (18:25, 18:25, 11:25)

08.12.2011 godz. 18.00 Uralochka NTMK Ekaterinburg (Rosja) - Olympiacos Pireus (Grecja) 3-0 (25:17, 25:10, 25:21)

- awans Uralochka NTMK Ekaterinburg

 

30.11.2011 godz. 18:00 Kralovo Pole Brno (Czechy) – Nova KBM Branik Maribor (Słowenia) 2-3 (25:23, 14:25, 25:18, 18:25, 9:15)

07.12.2011 godz. 18.00 Nova KBM Branik Maribor (Słowenia) - Kralovo Pole Brno (Czechy) 3-2 (13:25, 20:25, 25:20, 25:13, 15:8)

- awans Nova KBM Branik Maribor

 

30.11.2011 godz. 19:30 Neve Shanan Haifa (Izrael) – Asterix Kieldrecht (Belgia) 0-3 (18:25, 21:25, 15:25)

 

07.12.2011 godz. 20.30 Asterix Kieldrecht (Belgia) - Neve Shanan Haifa (Izrael) 3-0 (25:14, 25:15, 25:12)

- awans Asterix Kieldrecht

 

30.11.2011 godz. 19.30 Asko Stag Linz (Austria) - Stiinta Bacau (Rumunia) 1-3 (24:26, 23:25, 25:20, 14:25)

07.12.2011 godz. 17.00 Stiinta Bacau (Rumunia) - Asko Stag Linz (Austria) 3-0 (25:11, 25:18, 25:22)

- awans Stiinta Bacau

 

30.11.2011 godz. 19:30 ZOK Jedinstvo Brcko (Bośnia i Hercegowina) – Post Schwechat (Austria) 0-3 (12:25, 15:25, 14:25)

07.12.2011 godz. 20.15 Post Schwechat (Austria) - ZOK Jedinstvo Brcko (Bośnia i Hercegowina) 3-1 (25:22, 23:25, 25:13, 25:21)

- awans Post Schwechat

 

 

30.11.2011 godz. 20:00 VFM Franches-Montagnes (Szwajcaria) – Robur Tiboni Urbino (Włochy) 1-3 (25:23, 19:25, 16:25, 22:25)

07.12.2011 godz. 20.30 Robur Tiboni Urbino (Włochy) - VFM Franches-Montagnes (Szwajcaria) 3-0 (25:23, 25:21, 25:22)

- awans Robur Tiboni Urbino

 

30.11.2011 godz. 20:00 Istres Ouest Provence (Francja) – Smart Allianz Stuttgart (Niemcy) 3-1 (25:22, 15:25, 25:20, 25:22)

06.12.2011 godz. 20.00 Smart Allianz Stuttgart (Niemcy) - Istres Ouest Provence (Francja) 3-1 (25:18, 17:25, 25:17, 25:21) - złoty set 15:7

- awans Smart Allianz Stuttgart

 

30.11.2011 godz. 20:15 Rote Raben Vilsbiburg (Niemcy) – Khimik Yuzhny (Ukraina) 3-0 (25:19, 25:19, 26:24)

08.12.2011 godz. 18.00 Khimik Yuzhny (Ukraina) - Rote Raben Vilsbiburg (Niemcy) 1-3 (25:21, 18:25, 17:25, 23:25)

- awans Rote Raben Vilsbiburg

 

01.12.2011 godz 18:00 ZOK Split 1700 (Chorwacja) – Dinamo Krasnodar (Rosja) 1-3 (25:21, 7:25, 14:25, 18:25)

07.12.2011 godz. 19.00 Dinamo Krasnodar (Rosja) - ZOK Split 1700 (Chorwacja) 3-0 (25:7, 25:13, 25:11)

- awans Dinamo Krasnodar

 

01.12.2011 godz. 18:30 LP Salo (Finlandia) – ZOK Vukovar (Chorwacja) 3-0 (25:!6, 25:17, 25:21)

08.12.2011 godz. 19.00 ZOK Vukovar (Chorwacja) - LP Salo (Finlandia) 0-3 (22:25, 12:25, 20:25)

- awans LP Salo

 

01.12.2011 godz. 19:30 Galatasaray M. Park Stambuł (Turcja) – Apollon Limassol (Cypr) 3-0 (25:11, 25:14, 25:20)

08.12.2011 godz. 20.30 Apollon Limassol (Cypr) - Galatasaray M. Park Stambuł (Turcja) 0-3 (15:25, 14:25, 18:25)

- awans Galatasaray M. Park Stambuł

 

01.12.2011 godz. 20:30 Yamamay Busto Arsizio (Włochy) – Le Cannet VB (Francja) 3-0 (25:19, 25:16, 25:19)

06.12.2011 godz. 20.00 Le Cannet VB (Francja) - Yamamay Busto Arsizio (Włochy) 0-3 (16:25, 11:25, 15:25)

- awans Yamamay Busto Arsizio

 

01.12.2011 godz. 20:30 Sagres Neuchatel UC (Szwajcaria) – Radnicki Belgrad (Serbia) 3-1 (23:25, 25:20, 26:24, 27:25)

07.12.2011 godz. 17.00 Radnicki Belgrad (Serbia) - Sagres Neuchatel UC (Szwajcaria) 2-3 (17:25, 21:25, 25:11, 25:19, 12:15)

- awans Sagres Neuchatel UC

wróc do listy

patroni medialni