2011/2012 III LIGA

  drużyna m. pkt. bilans
1 MKS II Dąbrowa Górnicza 18 41 44-20
2 MKS Czechowice-Dziedzice 18 37 44-26
3 BKS Aluprof II Bielsko-Biała 18 31 39-28
4 KPKS Halemba 18 29 34-32
5 O&S Sokół Radzionków 18 25 31-37
6 UKS Jedynka ERBUD Rybnik 18 23 30-39
7 MCKS Czeladź 18 22 32-38
8 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 18 22 31-40
9 AZS AT-H Bielsko-Biała 18 21 28-39
10 VC Victoria-MOSiR Cieszyn 18 19 29-43

Sezon 2011/12

Trener Stanislaw Guzak

 

Grupa 4

 

1 kolejka - 03.12.2011r. (sobota)

 
MKS II Dąbrowa Górnicza - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 3:1 (25:9, 22:25, 25:19, 25:3)
KPKS Halemba - AZS KU AT-H Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:18, 25:22)
MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 1:3 (25:27, 25:21, 18:25, 16:25)
O&S Sokół Radzionków - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
MCKS Czeladź - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 17:25, 25:12, 20:25)

 
2 kolejka - 10.12.2011r. (sobota)

 
AZS KU AT-H Bielsko-Biała - MKS II Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:21, 21:25, 22:25, 20:25)
UKS Jedynka ERBUD Rybnik - KPKS Halemba 1:3 (21:25, 25:23, 20:25, 20:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:21, 25:13, 25:14)
BKS Aluprof II Bielsko-Biała - O&S Sokół Radzionków 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)
MCKS Czeladź - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 3:1 (25:13, 20:25, 25:19, 25:19)

 
3 kolejka - 17.12.2011r. (sobota)

 
MKS II Dąbrowa Górnicza - UKS Jedynka ERBUD Rybnik  3:0 (29:27, 25:21, 25:16)
KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (24:26, 19:25, 19:25)
MKS-MOS Płomień Sosnowiec - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 19:25, 22:25)
O&S Sokół Radzionków - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:3 (25:23, 25:23, 21:25, 15:25, 16:18)
MCKS Czeladź - AZS KU AT-H Bielsko-Biała - przełożony na 28.02.2012

 
4 kolejka - 07.01.2012r. (sobota)

 
MKS Czechowice-Dziedzice - MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:21, 25:21, 25:16)
BKS Aluprof II Bielsko-Biała - KPKS Halemba 3:0 (25:19, 25:19, 25:13)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (25:14, 24:26, 20:25, 27:29)
AZS KU AT-H Bielsko-Biała - O&S Sokół Radzionków  3:0 (25:22, 25:17, 25:16)
UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MCKS Czeladź 3:1 (25:22, 28:30, 25:18, 25:17)

 
5 kolejka - 14.01.2012r. (sobota)

 
MKS II Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 25:22, 19:25, 25:19)

KPKS Halemba - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 3:0 (25:13, 27:25, 25:18)
MKS-MOS Płomień Sosnowiec - AZS KU AT-H Bielsko-Biała 3:2 (25:22, 18:25, 20:25, 25:17, 18:16)
O&S Sokół Radzionków - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:1 (25:18, 25:19, 23:25, 25:20)
MCKS Czeladź - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:17, 15:25, 25:23, 25:13)

 
6 kolejka - 28.01.2012r. (sobota)

 
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS II Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 11:25, 20:25)
AZS KU AT-H Bielsko-Biała - KPKS Halemba 3:1 (25:9, 19:25, 25:15, 25:17)
UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MKS-MOS Płomień Sosnowiec - przełożony na 07.03.2012
MKS Czechowice-Dziedzice - O&S Sokół Radzionków 3:1 (25:17, 25:23, 16:25, 25:19)
BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MCKS Czeladź 1:3 (25:22, 19:25, 15:25, 14:25)

 
7 kolejka - 11.02.2012r. (sobota)

 
MKS II Dąbrowa Górnicza - AZS KU AT-H Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:15, 25:16)
KPKS Halemba - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:1 (25:17, 25:22, 26:28, 25:20)
MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Czechowice-Dziedzice 3:2 (25:14, 19:25, 13:25, 25:21, 22:20)
O&S Sokół Radzionków - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:15, 18:25, 25:13)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MCKS Czeladź 3:1 (25:21, 21:25, 26:24, 26:24)

 
8 kolejka - 25.02.2012r. (sobota)

 
UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MKS II Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 23:25, 22:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - KPKS Halemba 3:0 (25:15, 25:11, 25:13)
BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (23:25, 25:17, 19:25, 26:28)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - O&S Sokół Radzionków 2:3 (25:18, 17:25, 21:25, 26:24, 10:15)
AZS KU AT-H Bielsko-Biała - MCKS Czeladź 3:1 (24:26, 25:20, 25:18, 25:19)

 
9 kolejka - 03.03.2012r. (sobota)

 
MKS II Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice-Dziedzice 2:3 (25:19, 22:25, 22:25, 25:21, 12:15)
KPKS Halemba - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 25:21, 25:11)
MKS-MOS Płomień Sosnowiec - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 1:3 (22:25, 25:19, 21:25, 18:25)
O&S Sokół Radzionków - AZS KU AT-H Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)
MCKS Czeladź - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:13, 25:15, 25:18)

 
10 kolejka - 10.03.2012r (sobota)

 
BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS II Dąbrowa Górnicza
3:0 (25:16, 25:18, 25:11)
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - KPKS Halemba 3:0 (26:24, 25:20, 25:16)
AZS KU AT-H Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (26:24, 23:25, 25:27, 25:21, 13:15)
UKS Jedynka ERBUD Rybnik - O&S Sokół Radzionków 3:1 (25:22, 25:13, 23:25, 25:21)
MKS Czechowice-Dziedzice - MCKS Czeladź 3:1 (25:16, 19:25, 25:22, 25:19)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 1

 

Tabela:

1 SMS PZPS Sosnowiec 3                    14  36  39-10
2 MKS "Zorza" Wodzisław Śląski           14  36  39-11
3 UKS Dębowianka Dębowiec                14  32  36-17
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2                14  17  25-30
5 MKS Czechowice-Dziedzice               14  17  23-31
6 AZS KU ATH w Bielsku-Białej             14  12  18-34
7 UKS Jedynka ERBUD Rybnik             14  11  16-36
8 VC Victoria-MOSiR Cieszyn               14    7  12-39

 
I Kolejka 16-17.09.2011r. (piątek-sobota)
16.09.2011r. (piątek)

UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC - SMS PZPS III Sosnowiec 3:2 (26:28, 25:14, 23:25, 25:22, 15:10)
17.09.2011r. (sobota)
VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik  3:2 (26:24, 19:25, 21:25, 25:18, 15:13)
MKS Czechowice-Dziedzice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:3 (25:22, 25:23, 19:25, 12:25, 11:15)
AZS ATH Bielsko-Biała - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 0-3 (22:25, 24:26, 16:25)
 

II Kolejka 23-24.09.2011r. (piątek-sobota)
23.09.2011r. (piątek)

UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik - SMS PZPS III Sosnowiec 0:3 (18:25, 12:25, 22:25)
24.09.2011r. (sobota)
BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC 1:3 (18:25, 27:25, 12:25, 15:25)
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - AZS ATH Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:16, 25:23)
VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:19, 19:25, 27:25, 25:20)
 

III Kolejka 25.09.2011r. (niedziela)
MKS Czechowice-Dziedzice - UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik 3:1 (20:25, 25:15, 25:20, 25:17)
AZS ATH Bielsko-Biała - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 3:1 (25:20, 25:17, 26:28, 27:25)
UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (25:17, 13:25, 25:11, 25:18)
SMS PZPS III Sosnowiec - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 3-1 (27:25, 25:22, 25:27, 25:15)


IV Kolejka 30.09.-01.10.2011r (piątek-sobota)
30.09.2011r. (piątek)

MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SMS PZPS III Sosnowiec 2:3 (25:19, 21:25, 22:25, 25:23, 12:15)
01.10.2011r. (sobota)

UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 3:1 (25:18, 25:22, 6:25, 25:11)
VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC 0:3 (15:25, 12:25, 13:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - AZS ATH Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 25:18, 25:19, 25:27, 15:13)


V Kolejka 07-08.10.2011r. (piątek-sobota)
07.10.2011r. (piątek)

SMS PZPS III Sosnowiec - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 3:0 (25:15, 25:14, 25:19)
08.10.2011r. (sobota)
AZS ATH Bielsko-Biała - UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (20:25, 25:16, 25:12, 25:20)
BKS Aluprof Bielsko-Biała II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1-3 (15:25, 25:21, 23:25, 16:25)


VI Kolejka 14-15.10.2011r. (piątek-sobota)
14.10.2011r. (piątek)

MKS Czechowice-Dziedzice - SMS PZPS III Sosnowiec 0:3 (12:25, 22:25, 19:25)
15.10.2011r . (sobota)
UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (11:25, 16:25, 20:25)
VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:3 (25:21, 20:25, 25:19, 16:25, 10:15)
AZS ATH Bielsko-Biała - UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC 2:3 (22:25, 25:21, 23:25, 25:20, 13:15)


VII Kolejka 16.10.2011r. (niedziela)
UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC - UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik 3:0 (25:18, 25:14, 25:12)
SMS PZPS III Sosnowiec - AZS ATH Bielsko-Biała  3:1 (25:27, 25:21, 25:21, 25:21)
BKS Aluprof Bielsko-Biała II - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:20, 23:25, 25:16, 25:16)
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 3:0 (25:17, 25:21, 25:15)


VIII Kolejka 21-22.10.2011r. (piątek-sobota)
21.10.2011r. (piątek)

SMS PZPS III Sosnowiec - UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC 3:0 (25:21, 26:24, 25:17)
22.10.2011r. (sobota)
UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 3:1 (25:15, 22:25, 25:16, 25:17)
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:18, 25:15, 25:14)
BKS Aluprof Bielsko-Biała II - AZS ATH Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:15, 25:12)


IX Kolejka 28-29.10.2011r. (piątek-sobota)
28.10.2011r. (piątek)

SMS PZPS III Sosnowiec - UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik 3:0 (25:15, 25:13, 25:11)
29.10.2011r. (sobota)
UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 3:2 (21:25, 25:22, 23:25, 25:21, 15:12)
AZS ATH Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (14:25, 15:25, 11:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 3:0 (25:14, 25:17, 25:21)


X Kolejka 04-05.11.2011r. (piątek-sobota)
04.11.2011r. (piątek)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - SMS PZPS III Sosnowiec 0:3 (23:25, 25:27, 17:25)
05.11.2011r. (sobota)

UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice 2:3 (25:20, 21:25, 15:25, 25:23, 13:15)
VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - AZS ATH Bielsko-Biała  0:3 (16:25, 21:25, 17:25)
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC 3:0 (25:22, 25:13, 25:16)


XI Kolejka 06.11.2011r. (niedziela)
BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik 3:1 (25:17, 21:25, 25:19, 25:13)

SMS PZPS III Sosnowiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:3 (24:26, 23:25, 27:25, 22:25)
UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 3:0 (25:15, 25:12, 25:15)
AZS ATH Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (17:25, 21:25, 26:24, 18:25)


XII Kolejka 11-12.11.2011r. (piątek-sobota)
11.11.2011r. (piątek)

VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - SMS PZPS III Sosnowiec 0:3 (15:25, 18:25, 28:30)
12.11.2011r. (sobota)
UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik - AZS ATH Bielsko-Biała 3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:21)
MKS Czechowice-Dziedzice - UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC 0:3 (21:25, 17:25, 17:25)
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 3:0 (25:13, 26:24, 25:23)


XIII Kolejka 18-19.11.2011r. (piątek-sobota)
18.11.2011r. (piątek)

SMS PZPS III Sosnowiec - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:17, 25:19, 25:9)
19.11.2011r. (sobota)
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik 3:1 (25:18, 25:22, 24:26, 25:10)
BKS Aluprof Bielsko-Biała II - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 3:2 (23:25, 25:14, 24:26, 25:23, 15:12)
UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC - AZS ATH Bielsko-Biała 3:2 (25:19, 19:25, 16:25, 25:10, 15:9)


XIV Kolejka 25-26.11.2011r. (piątek-sobota)
25.11.2011r. (piątek)

MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 3-1 (21:25, 25:17, 25:22, 25:22)

AZS ATH Bielsko-Biała - SMS PZPS III Sosnowiec 0:3 (22:25, 20:25, 15:25)
26.11.2011r. (sobota)
UKS "Jedynka" ERBUD Rybnik - UKS ,,DĘBOWIANKA" DĘBOWIEC 0:3 (22:25, 15:25, 16:25)
VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (16:25, 16:25, 18:25)

wróc do listy

patroni medialni