2011/2012 JUNIORKI

  drużyna m. pkt. bilans
1 MKS Dąbrowa Górnicza 12 35 36:4
2 TJ Sokol Frydek Mistek 12 30 31:9
3 BKS STAL Bielsko-Biała 12 25 28:14
4 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 12 18 19:19
5 MKS Dąbrowa Górnicza II 12 12 16:26
6 JKS SMS Jastrzębie 12 5 6:33
7 UKS Sokół '43 Katowice 12 1 5:36

sezon 2011/2012:

Trenerzy: Jacek Skulski, Stanisław Guzak

 

Final Mistrzostw Polski -  Warszawa

Grupa A                                                                 

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. KS Pałac Bydgoszcz

3. MUKS Sparta Warszawa

4. Energa Gedania Gdańsk

 

25.04.2012 - środa

16.00 KS Pałac Bydgoszcz - Energa Gedania Gdańsk 3:1 (35:37, 25:23, 25:17, 25:14)

18.00 MUKS Sparta Warszawa - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (20:25, 25:22, 25:20, 25:11)

 

26.04.2012 - czwartek

16.00 Energa Gedania Gdańsk - MUKS Sparta Warszawa 3:2 (25:16, 21:25, 21:25, 25:19, 15:11)

18.00 KS Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 25:10, 25:14)

 

27.04.2012 - piątek

16.00 Energa Gedania Gdańsk - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:17, 25:21)

18.00 MUKS Sparta Warszawa - KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:16, 19:25, 25:11, 22:25, 6:15)

 

Grupa B

1. MKS V LO Rzeszów

2. UKS SMS Łódź

3. Silesia Volley Mysłowice

4. KS Gwardia Wrocław

 

25.04.2012 - środa

11.00 MKS V LO Rzeszów - KS Gwardia Wrocław 3:0 (25:15, 25:14, 25:19)

13.00 UKS SMS Łódź - Silesia Volley Mysłowice 2:3 (25:15, 23:25, 25:14, 14:25, 7:15)

 

26.04.2012 - czwartek

11.00 KS Gwardia Wrocław - Silesia Volley Mysłowice 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)

13.00 MKS V LO Rzeszów - UKS SMS Łódź 3:0 (25:12, 25:22, 25:17)

 

 

27.04.2012 - piątek

11.00 UKS SMS Łódź - KS Gwardia Wrocław  3:2 (25:19, 25:17, 14:25, 21:25, 15:12)

13.00 Silesia Volley Mysłowice - MKS V LO Rzeszów 3:1 (16:25, 25:20, 27:25, 25:22)

 

 

28.04.2012 - sobota

mecze o miejsca 5-8

A - 11.00 - MUKS Sparta Warszawa - KS Gwardia Wrocław 3:0 (25:11, 25:14, 25:14)

B - 13.00 - UKS SMS Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 26:24, 25:18, 25:16)

 

mecze o miejsca 1-4

C - 16.00 - Pałac Bydgoszcz - MKS V LO I Rzeszów 3:0 (25:15, 25:17, 25:20)

D - 18.00 - Silesia Volley Mysłowice - Energa Gedania Gdańsk 1:3 (25:23, 21:25, 22:25, 26:28)

 

29.04.2012 - niedziela

o miejsca 7-8

9.00 - UKS SMS Łódź - KS Gwardia Wrocław 3:0 (25:16, 25:18, 25:19)

o miejsca 5-6

9.00 - MUKS Sparta Warszawa - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:18, 25:16)

o miejsca 3-4

11.00 - Silesia Volley Mysłowice - MKS V LO I Rzeszów 2:3 (26:24, 15:25, 26:24, 22:25, 12:15)

Finał

13.00 - KS Pałac Bydgoszcz - Energa Gedania Gdańsk 1:3 (19:25, 25:22, 18:25, 18:25)

 

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski

1. Energa Gedania Gdańsk - Mistrz Polski

2. KS Pałac Bydgoszcz

3. MKS V LO I Rzeszów

4. Silesia Volley Mysłowice

5. MUKS Sparta Warszawa

6. BKS Aluprof Bielsko-Biała

7. UKS SMS Łódź

8. KS Gwardia Wrocław

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

1/2 Mistrzostw Polski - Bielsko-Biała

 

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. Silesia Volley Mysłowice

3. MKS Truso Elbląg

4. LTS Legionovia Legionowo

 

Tabela

1 Silesia Volley   3    6    9 - 2      
2 BKS Aluprof SMS Bielsko-Biała   3    5    7 - 4      
3 MKS Truso Elbląg   3    4    5 - 7      
4 LTS Legionowia   3    3    1 - 9  

 

16.03.2012 - piątek

14.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Silesia Volley Mysłowice 1:3 (22:25, 23:25, 25:18, 14:25)

16.00 MKS Truso Elbląg - LTS Legionovia Legionowo 3:1 (25:12, 25:23, 23:25, 25:14)

 

17.03.2012 - sobota

14.00 Silesia Volley Mysłowice - LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:19, 25:23, 25:16)

16.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Truso Elbląg 3:1 (25:19, 25:15, 23:25, 25:21)

 

18.03.2012 - niedziela

10.00 Silesia Volley Mysłowice - MKS Truso Elbląg 3:1 (25:19, 19:25, 25:17, 25:22)

12.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:16, 25:11)

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1/4 Mistrzostw Polski - Lublin

 

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. AZS UMCS TPS Lublin

3. PTPS Piła

4. MUKS Gim-Net Mońki

 

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała    3   6   9   0    
2 PTPS Piła    3   5   6   3    
3 AZS UMCS TPS Lublin    3   4   3   6    
4 MUKS Gim-Net Mońki    3   3   0   9

 

17.02.2012 - piątek

17.00  AZS UMCS TPS Lublin - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (13;25, 16:25, 26:28)

19.00 PTPS Piła - MUKS Gim-Net Mońki 3:0 (25:12, 25:17, 25:20)

 

18.02.2012

11.45 MUKS Gim-Net Mońki - BKS Aluprof Bielsko-Biała  0:3 (20:25, 27:29, 11:25)

14.00 AZS UMCS TPS Lublin - PTPS Piła 0:3 (21:25, 16:25, 23:25)

 

19.02.2012

10.15 PTPS Piła - BKS Aluprof 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)

12.30 MUKS Gim-Net Mońki - AZS UMCS TPS Lublin 0:3 (19:25, 23:25, 16:25)

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1/8 Mistrzostw Polski - Bielsko-Biała

 

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. MKS MOS Maraton Krzeszowice

3. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

 

Tabela:

1 BKS Aluprof SMS Bielsko-Biała 2   4   6   2    
2 MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 2   3   5   4    
3 MKS MOS Maraton Krzeszowice 2   2   1   6

 

03.02.2012

16.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS MOS Maraton Krzeszowice 3:0 (25:16, 25:20, 25:11)

 

04.02.2012

16.00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:3 (23:25, 25:14, 25:15, 25:23)

 

05.02.2012

16.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:2 (20:25, 23:25, 26:24, 25:21, 12:15)

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał Mistrzostw Śląska - Mysłowice

1.    Silesia Volley Mysłowice/Chorzów

2.    BKS Aluprof Bielsko-Biała

3.    MCKiS Jaworzno

4.    GS UKS Krzanowice

5.    MKS Dąbrowa Górnicza  

 

Tabela:

1 Silesia Volley   4   8   12   1    
2 BKS Aluprof SMS Bielsko-Biała   4   7     9   6    
3 GS UKS Krzanowice   4   6     8   6    
4 MKS Dąbrowa Górnicza   4   5     4   9    
5 MCKiS Jaworzno   4   4     1 12

 

18.01.2012

11.00 - Silesia Volley Mysłowice/Chorzów - GS UKS Krzanowice 3:1 (18:25, 25:19, 25:18, 25:22)

13.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała -  MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (26:24, 18:25, 25:16, 25:18)    


19.01.2012

14.00 - MKS Dąbrowa Górnicza  - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:19, 25:14, 25:19)

16.00 - GS UKS Krzanowice -  BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 16:25, 14:25, 14:25)

              
20.01.2012

14.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno  3:1 (25:9, 25:16, 19:25, 25:11)

16.00 - MKS Dąbrowa Górnicza - Silesia Volley Mysłowice/Chorzów 0:3 (15:25, 19:25, 23:25)


21.01.2012

14.00 - MKS Dąbrowa Górnicza - GS UKS Krzanowice 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)

16.00 - MCKiS Jaworzno - Silesia Volley Mysłowice/Chorzów 0:3 (8:25, 14:25, 8:25)

 

22.01.2012

11.00 - MCKiS Jaworzno - GS UKS Krzanowice 0:3 (12:25, 10:25, 9:25)

13.00 - Silesia Volley Mysłowice/Chorzów - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:13, 25:23)       

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1/2 Mistrzostw Śląska - Bielsko-Biała

Grupa 4

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała

2 MKS Dąbrowa Górnicza

3 SPS AZS Politechnika Częstochowska

4 GS UKS Krzanowice

 

Tabela:

1 BKS Aluprof SMS Bielsko-Biała 3   6   9  1    
2 GS UKS Krzanowice 3   5   6  4    
3 SPS AZS Politechnika Częstochowska 3   4   4 7    
4 MKS Dąbrowa Górnicza 3   3   2 9

 

09.01.2012

BKS Aluprof Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:23, 25:20, 25:13)

MKS Dąbrowa Górnicza - SPS AZS Politechnika Częstochowa 1:3 (19:25, 22:25, 25:23, 22:25)

 

10.01.2012

GS UKS Krzanowice - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:10, 25:23, 25:19)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - SPS AZS Politechnika Częstochowa 3:0 (25:7, 25:18, 25:17)

 

11.01.2012

GS UKS Krzanowice - SPS AZS Politechnika Częstochowa 3-1 (25:21, 25:22, 22:25, 25:22)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:14, 20:25, 25:19, 25:15)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

grupa 1

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. MKS Bielsko-Biała

3. SiKReT Gliwice

4. MCKiS Jaworzno

5. GS UKS Krzanowice

6. Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów

7. UKS Spartakus Zabrze

8. MKS Żywiec

9. KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice

 

Tabela

1 BKS Aluprof SMS Bielsko-Biała          16 45 46   7
2 UKS Spartakus Zabrze                         16 36 41 16
3 GS UKS Krzanowice                             16 33 39 23
4 MCKiS Jaworzno                                    16 26 30 27
5 Silesia Volley 2                                       16 25 32 29
6 SiKReT Gliwice                                       16 22 26 30
7 MKS Bielsko-Biała                                 16 16 23 36
8 MKS Żywiec                                             16 12 16 39
9 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 16   1    2 48

 

Grupa 2

 
I Kolejka 22.09.2011r. (czwartek)
MKS Bielsko-Biała - KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:0 (25:9, 25:6, 25:9)
UKS Spartakus Zabrze - MKS Żywiec 3:0 (25:20, 25:15, 25:22)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - pauza
SiKReT Gliwice - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 1:3 (16:25, 25:15, 22:25, 22:25)
MCKiS Jaworzno - GS UKS Krzanowice 2:3 (21:25, 25:16, 25:18, 19:25, 13:15)

 
II Kolejka 27.09.2011r. (wtorek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - GS UKS Krzanowice 0:3 (9:25, 10:25, 9:25)
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - MCKiS Jaworzno 2:3 (20:25, 15:25, 25:14, 25:17, 10:15)
SiKReT Gliwice - pauza
MKS Żywiec - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 16:25, 11:25)
MKS Bielsko-Biała - UKS Spartakus Zabrze 1:3 (14:25, 13:25, 25:14, 20:25)


III Kolejka 29.09.2011r. (czwartek)
UKS Spartakus Zabrze - KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:0 (25:8, 25:10, 25:11)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 3:0 ( 25:10, 25:10, 25:7)
SiKReT Gliwice - MKS Żywiec 3:0 (25:13, 25:16, 25:23)
MCKiS Jaworzno - pauza
GS UKS Krzanowice - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 3:0 (26:24, 25:17, 25:18)


IV Kolejka 06.10.2011r. (czwartek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów  0:3 (12:25, 4:25, 16:25)
GS UKS Krzanowice - pauza
MKS Żywiec - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:16, 25:11, 25:23)
MKS Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice 2:3 (24:26, 25:20, 25:15, 24:26, 7:15)
UKS Spartakus Zabrze - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 25:27, 30:28, 18:25)


V Kolejka 13.10.2011r. (czwartek)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:0 (25:8, 25:5, 25:16)

SiKReT Gliwice - UKS Spartakus Zabrze 0:3 (12:25, 24:26, 12:25)
MCKiS Jaworzno - MKS Bielsko-Biała 1:3 (25:20, 20:25, 17:25, 21:25)
GS UKS Krzanowice - MKS Żywiec 3:0 (25:12, 26:24, 25:12)
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - pauza


VI Kolejka 18.10.2011r. (wtorek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - pauza
MKS Żywiec - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 0:3 (13:25, 21:25, 14:25)
MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:2 (25:14, 21:25, 25:18, 23:25, 15:11)
UKS Spartakus Zabrze - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice 3:0 (25:12, 25:15, 25:10)


VII Kolejka 20.10.2011r. (czwartek)
SiKReT Gliwice - KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:0 (26:24, 25:13, 25:18)
MCKiS Jaworzno - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 17:25, 11:25)
GS UKS Krzanowice - UKS Spartakus Zabrze 3:2 (14:25, 25:16, 25:16, 11:25, 15:9)
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:14, 25:14)
MKS Żywiec - pauza


VIII Kolejka 27.10.2011r. (czwartek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - MKS Żywiec 2:3 (25:17, 18:25, 17:25, 25:22, 6:15)
MKS Bielsko-Biała - pauza
UKS Spartakus Zabrze - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 3:0 (25:17, 25:16, 25:19)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:9, 25:17, 22:25, 25:17)
SiKReT Gliwice - MCKiS Jaworzno 0:3 (22:25, 7:25, 17:25)


IX Kolejka 03.11.2011r. (czwartek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - MCKiS Jaworzno 0:3 (13:25, 16:25, 8:25)
GS UKS Krzanowice - SiKReT Gliwice 3:0 (25:19, 25:18, 26:24)
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:17, 23:25, 12:25, 13:25)
UKS Spartakus Zabrze - pauza
MKS Żywiec - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:22, 25:20, 8:25, 25:15)


X Kolejka 08.11.2011r. (wtorek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - MKS Bielsko-Biała 0:3 (13:25, 16:25, 11:25)
MKS Żywiec - UKS Spartakus Zabrze 1:3 (22:25, 8:25, 25:22, 14:25)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - pauza
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - SiKReT Gliwice 1:3 (24:26, 16:25, 25:20, 24:26)
GS UKS Krzanowice - MCKiS Jaworzno 1:3 (26:28, 25:12, 20:25, 24:26)


XI Kolejka 10.11.2011r. (czwartek)
GS UKS Krzanowice - KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:0 (25:17, 25:17, 25:15)
MCKiS Jaworzno - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 3:2 (20:25, 21:25, 27:25, 25:15, 15:7)
SiKReT Gliwice - pauza
BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Żywiec 3:0 (25:6, 25:16, 25:16)
UKS Spartakus Zabrze - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 25:18, 25:21)


XII Kolejka 17.11.2011r. (czwartek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - UKS Spartakus Zabrze  0:3 (13:25, 9:25, 18:25)
MKS Bielsko-Biała - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 21:25, 16:25)
MKS Żywiec - SiKReT Gliwice 2:3 (25:22, 13:25, 25:22, 25:27, 11:15)
MCKiS Jaworzno - pauza
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - GS UKS Krzanowice 3:2 (25:15, 25:22, 21:25, 22:25, 15:5)


XIII Kolejka 22.11.2011r. (wtorek)
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:0 (25:11, 25:12, 25:17)
GS UKS Krzanowice - pauza
MCKiS Jaworzno - MKS Żywiec 3:0 (25:19, 25:13, 25:18)
SiKReT Gliwice - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:14, 12:25, 25:16, 25:17)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (18:25, 25:13, 25:19, 25:18)


XIV Kolejka 24.11.2011r. (czwartek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (7:25, 21:25, 14:25)
UKS Spartakus Zabrze - SiKReT Gliwice 3:0 (25:18, 25:18, 25:22)
MKS Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 0:3 (18:25, 24:26, 25:27)
MKS Żywiec - GS UKS Krzanowice 1:3 (27:29, 25:11, 20:25, 13:25)
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - pauza


XV Kolejka 01.12.2011r. (czwartek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - pauza
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - MKS Żywiec 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)
GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:13, 25:16, 18:25, 25:14)
MCKiS Jaworzno - UKS Spartakus Zabrze 0:3 (19:25, 14:25, 25:27)
SiKReT Gliwice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 20:25, 22:25)


XVI Kolejka 08.12.2011r. (czwartek)
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice - SiKReT Gliwice 0:3 (14:25, 17:25, 14:25)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
UKS Spartakus Zabrze - GS UKS Krzanowice 1:3 (15:25, 25:15, 17:25, 23:25)
MKS Bielsko-Biała - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 2:3 (22:25, 25:21, 18:25, 25:23, 12:15)
MKS Żywiec - pauza


XVII Kolejka 15.12.2011r. (czwartek)
MKS Żywiec - KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:0 (25:7, 25:18, 25:20)
MKS Bielsko-Biała - pauza
Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - UKS Spartakus Zabrze 2:3 (25:17, 25:23, 25:27, 18:25, 12:15)
GS UKS Krzanowice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 25:19, 24:26, 25:21)
MCKiS Jaworzno - SiKReT Gliwice 3:1 (25:18, 25:18, 22:25, 25:21)


XVIII Kolejka 22.12.2011r. (czwartek)
MCKiS Jaworzno - KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
SiKReT Gliwice - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:17, 25:17, 25:17)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 3:0 (25:16, 25:18, 25:19)
UKS Spartakus Zabrze - pauza
MKS Bielsko-Biała - MKS Żywiec 3:0 (25:14, 25:15, 25:23)

wróc do listy

patroni medialni