2011/2012 MŁODZICZKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1 MKS Dwójka Zawiercie 4 8 8:1
2 KPKS Halemba 4 5 2:6
3 MKS Dąbrowa Górnicza 2 4 4:0
4 MOSM Tychy II 2 4 4:1
5 JKS SMS Jastrzębie 4 4 1:8
6 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II 2 3 3:2
7 MOSM Tychy 2 3 2:2
8 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2 3 2:3
9 BKS STAL Bielsko-Biała 2 2 1:4

sezon 2011/2012:

Trener: Andrzej Dudek

Treningi i mecze - Hala BKS ul. Rychlińskiego 19

poniedziałek - 14.30 - 16.00

wtorek - 15.00 - 16.00

piątek - 16.30 - 18.00

 

Etap V - o miejsca 5-8

Grupa 59

1 UKS "Sokół'43" Katowice I

2 MOSM Tychy I

3 Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów

4 BKS Aluprof Bielsko-Biała I

 

I Turniej - 18.02.2012 - Katowice

UKS "Sokół'43" Katowice I - Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 2:0 (27:25, 25:20)

MOSM Tychy I - UKS "Sokół'43" Katowice I 2:0 (25:14, 25:14)

Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów - MOSM Tychy I 0:2 (18:25, 19:25)

 

II Turniej - 25.02.2012 - Tychy

Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów - MOSM Tychy I  1:2 (18:25, 25:20, 10:15)

MOSM Tychy I - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 0:2 (17:25, 17:25)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 2:0 (26:24, 25:17)

 

III Turniej - 03.03.2012 - Mysłowice

UKS "Sokół'43" Katowice I  - Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 0:2 (20:25, 18:25)

UKS "Sokół'43" Katowice I  - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 0:2 (24:26, 18:25)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 2:1 (18:25, 25:13, 15:12)

 

IV Turniej - 17.03.2012 - Bielsko-Biała

UKS "Sokół'43" Katowice I  - MOSM Tychy I 0:2 (18:25, 23:25)

UKS "Sokół'43" Katowice I  - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 1:2 (27:25, 24:26, 7:15)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - MOSM Tychy I 2:0 (25:21, 25:8)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap IV - o miejsca 1-8

Grupa 45

1 UKS "Sokół'43" Katowice I

2 LKPS Borowno

3 BKS Aluprof Bielsko-Biała I

4 MKS ZORZA Wodzisław Śląski

 

Tabela

1 LKPS Borowno   6   11   11    4    
2 MKS Zorza Wodzisław Śląski   6     9     8    7    
3 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6     9     7    8    
4 Sokół 43 AZS AWF Katowice   6     7     3  10

 

I Turniej - 07.01.2012 - Katowice

UKS "Sokół'43" Katowice I - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 2:0 (26:24, 25:18)

LKPS Borowno - UKS "Sokół'43" Katowice I 2:1 (25:19, 19:25, 16:14)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - LKPS Borowno 2:1 (25:19, 20:25, 15:11)

 

II Turniej - 14.01.2012 - Borowno

LKPS Borowno - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 2:0 (25:12, 25:24)

LKPS Borowno - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (25:20, 25:15)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:1 (14:25, 25:23, 15:9)

 

III Turniej - 21.01.2012 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:2 (21:25, 25:22, 15:17)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I -  UKS "Sokół'43" Katowice I 2:0 (25:23, 25:15)

MKS ZORZA Wodzisław Śląski -  UKS "Sokół'43" Katowice I 2:0 (25:4, 25:19)

 

IV Turniej - 28.01.2012 - Wodzisław

MKS ZORZA Wodzisław Śląski -  UKS "Sokół'43" Katowice I 2:0 (25:22, 25:14)

MKS ZORZA Wodzisław Śląski -  LKPS Borowno 1:2 (25:17, 21:25, 2:15)

UKS "Sokół'43" Katowice I - LKPS Borowno 0:2 (17:25, 12:25)

 

       
           
           

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap III - o miejsca 1-16

Grupa 32

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała

2. GS UKS Krzanowice

3. MKS-MOS Płomień Sosnowiec

4. UKS Źródełko Katowice

 

Tabela:

1 GS UKS Krzanowice 6 10 10 4    
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała 6 10 8 6    
3 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 9 8 8    
4 UKS Źródełko Katowice 6 7 3 11

 

I Turniej - 26.11.2011 - Krzanowice

GS UKS Krzanowice - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 2:0 (25:19, 25:20)

GS UKS Krzanowice - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:9, 25:13)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - UKS Źródełko Katowice 2-0 (25:15, 25:14)

 

II Turniej - 05.12.2011 - Bielsko-Biała

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 2:0 (25:14, 25:22)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Źródełko Katowice 1:2 (25:16, 21:25, 13:15)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:11, 25:19)

 

III Turniej - 04.12.2011 - Katowice

GS UKS Krzanowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:17, 25:15)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Źródełko Katowice 2:1 (25:16, 23:25, 15:10)

UKS Źródełko Katowice - GS UKS Krzanowice 0:2 (17:25, 19:25)

 

IV Turniej - 17.12.2011 - Sosnowiec

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - GS UKS Krzanowice 2:1 (25:18, 18:25, 15:10)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 1:2 (21:25, 25:20, 6:15)

GS UKS Krzanowice - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 1:2 (20:25, 25:21, 9:15)

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap II - o miejsca 1-32

Grupa 17

1. UKS COS Olimp Szczyrk

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała I

3. UKS "Jedynka" Rybnik I

4. MKS ZORZA Wodzisław Śląski

 

Tabela:

1 MKS Zorza Wodzisław Śląski 6 12  12 - 0    
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała 6 10    8 - 5    
3 UKS Jedynka Rybnik 6   8    5 - 9    
4 UKS COS Olimp Szczyrk 6   6     1 - 12

 

I Turniej - 22.10.2011 - Rybnik

UKS "Jedynka" Rybnik I - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:22, 25:20)

UKS COS Olimp Szczyrk - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (19:25, 13:25)

MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS "Jedynka" Rybnik I 2:0 (25:5, 25:13)

 

II Turniej - 12.11.2011 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (27:29, 21:25)

UKS "Jedynka" Rybnik I - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 0:2 (18:25, 15:25)

MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS "Jedynka" Rybnik I 2:0 (25:12, 25:19)

 

III Turniej - 13.11.2011 - Szczyrk

UKS COS Olimp Szczyrk - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 0-2 (24:26, 12:25)

UKS COS Olimp Szczyrk - UKS "Jedynka" Rybnik I 1:2 (25:21, 23:25, 10:15)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - UKS "Jedynka" Rybnik I 2:1 (19:25, 25:20, 25:14)

 

IV Turniej - 21.11.2011 - Wodzisław

UKS COS Olimp Szczyrk - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (15:25, 16:25)

MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 2:0 (25:17, 25:14)

UKS COS Olimp Szczyrk - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 0:2 (7:25, 14:25)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap I

Grupa 1

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała I

2. VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn

3. MKS Czechowice-Dziedzice

4. LKS Orzeł Kozy

 Tabela:

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała     6  12  12- 1

2. VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn      6  10  10- 9

3. LKS Orzeł Kozy                           6    8    8- 5

4. MKS Czechowice-Dziedzice       6    6    0:12

 

I Turniej - 24.09.2011 - Cieszyn

MKS Czechowice-Dziedzice - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn  0:2 (11:25, 9:25)

VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn -LKS Orzeł Kozy 2:0 (25:9, 25:12)

LKS Orzeł Kozy - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:9, 25:23)

 

II Turniej - 01.10.2011 - Kozy

LKS Orzeł Kozy - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 0:2 (16:25, 22:25)

LKS Orzeł Kozy - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 1:2 (22:25, 25:22, 11:15)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 2:0 (25:10, 25:20)

 

III Turniej - 02.10.2011 - Czechowice - Dziedzice

MKS Czechowice-Dziedzice - LKS Orzeł Kozy 2:0 (25:13, 25:12)

MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 ( 13:25, 18:25)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - LKS Orzeł Kozy 2:0 (25:18. 25:20)

 

IV Turniej - 15.10.2011 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 2:1 (25:8, 20:25, 15:9)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:10, 25:19)

VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:17, 25:12)

wróc do listy

patroni medialni