2011/2012 MŁODZICZKI II

  drużyna m. pkt. bilans
1 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 4 8 8:2
2 BKS STAL Bielsko-Biała II 4 7 7:2
3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II 4 5 4:6
4 MUKS Sari Żory II 4 5 3:7
5 UKS OLIMPIA Katowice 4 5 3:7
6 SMUKS Orzesze 4 5 2:6
7 UKS Sokół '43 Katowice II 2 4 4:0
8 KSS "GUMISIE" Pyskowice 2 3 2:2
9 UKS COS Olimp Szczyrk 2 3 2:3

Sezon 2011/12

Trener: Aleksander Zając

Treningi i mecze - Hala BKS ul. Rychlińskiego 19

poniedziałek - 14.30 - 16.00

wtorek - 15.00 - 16.00

piątek - 16.30 - 18.00

 

Etap V - o miejsca 9-12

Grupa 60

1 MTS AS - Gimnazjum 5 Myszków

2 BKS Aluprof Bielsko-Biała II

3 Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 

4 SPS Politechnika Częstochowska

 

I Turniej - 18.02.2012 - Myszków

MTS AS - Gimnazjum 5 Myszków - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów  2:1 (25:20, 19:25, 15:13)

MTS AS - Gimnazjum 5 Myszków - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:0 (25;16, 25:20)

Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:1 (22:25, 25:10, 15:12)

 

II Turniej - 25.02.2012 - Bielsko-Biała

SPS Politechnika Częstochowska - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 2:0 (25:10, 25:19)

SPS Politechnika Częstochowska - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:0 (25:12, 25:15)

Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 0:2 (15:25, 20:25)

 

III Turniej - 10.03.2012 - Mysłowice

SPS Politechnika Częstochowska - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów 1:2 (25:14, 15:25, 14:16)

SPS Politechnika Częstochowska - MTS AS - Gimnazjum 5 Myszków 1:2 (25:21, 23:25, 12:15)

Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów  - MTS AS - Gimnazjum 5 Myszków 1:2 (24:26, 25:22, 12:15)

 

IV Turniej - 17.03.2012 - Częstochowa

SPS Politechnika Częstochowska - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:0 (25:17, 25:19)

MTS AS - Gimnazjum 5 Myszków - SPS Politechnika Częstochowska 1:2 (7:25, 25:20, 10:15)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II  - MTS AS - Gimnazjum 5 Myszków 1:2 (20:25, 25:22, 11:15)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Etap IV - o miejsca 9-16

Grupa 48

1 UKS "Sokół'43" Katowice II

2 MKS-MOS Płomień I Sosnowiec

3 BKS Aluprof II Bielsko-Biała

4 Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów

 

Tabela

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2   6   11   11   5    
2 Silesia Volley 2   6     9     9   8    
3 MKS-MOS Płomień Sosnowiec   6     8     8   9    
4 Sokół 43 AZS AWF Katowice 2   6     8     4 10

 

I Turniej - 07.01.2012 - Katowice

UKS "Sokół'43" Katowice II - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 0:2 (12:25, 23:25)

MKS-MOS Płomień I Sosnowiec - UKS "Sokół'43" Katowice II   1:2 (24:26, 25:22, 9:15)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień I Sosnowiec 2:1 (21:25, 25:10, 15:10)

 

II Turniej - 14.01.2012 - Sosnowiec

Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 1:2 (23:25, 25:15, 12:15)

MKS-MOS Płomień I Sosnowiec - Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów  2:1 (14:25, 25:19, 15:12)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień I Sosnowiec 2:1 (25:15, 24:26, 15:12)

 

III Turniej - 22.01.2012 - Bielsko-Biała

Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:1 (18:25, 25:20, 15:7)

Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - UKS "Sokół'43" Katowice II 2:0 (25:18, 25:17)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - UKS "Sokół'43" Katowice II 2:0 (25:19, 25:20)

 

IV Turniej - 28.01.2012 - Mysłowice

Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - MKS-MOS Płomień I Sosnowiec 2:1 (25:18, 26:28, 15:4)

Silesia Volley II Mysłowice/Chorzów - UKS "Sokół'43" Katowice II 2:0 (29:27, 26:24)

UKS "Sokół'43" Katowice II - MKS-MOS Płomień I Sosnowiec  2:1 (25:23, 22:25, 18:16)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Etap III - o miejsca 1-16

Grupa 31

1. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

2. MOSM Tychy I

3. MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

4. MKS Zorza Wodzisław Śląski

 

Tabela

1 MKS Zorza Wodzisław Śląski 6 12 12 2    
2 MOSM Tychy 6 10 9 4    
3 MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice 6 8 5 9    
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 6 6 1 12

 

Turniej I - 26.11.2011 - Tychy

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - MOSM Tychy I 0:2 (12:25, 16:25) 

MOSM Tychy I - MKS Zorza Wodzisław Śląski 1:2 (25:21, 22:25, 9:15)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 2:1 (25:21, 23:25, 15:4)

 

Turniej II - 04.12.2011 - Świętochłowice

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 0:2 (16:25, 21:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław Śląski 0:2 (15:25, 14:25)

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - MKS Zorza Wodzisław Śląski 0:2 (14:25, 9:25)

 

Turniej III - 10.12.2011 - Wodzisław

MOSM Tychy I - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 2:0 (25:18, 25:9)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - MOSM Tychy I 2:0 (25:3, 27:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław Śląski 0:2 (22:25, 15:25)

 

Turniej IV - 19.12.2011 - Bielsko-Biała

MOSM Tychy I - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 2:0 (25:12, 25:7)

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - MOSM Tychy I 0:2 (21:25, 16:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 1:2 (25:21, 23:25, 16:18)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap II - o miejsca 1-32

Grupa 18

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała II

2. VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn

3. UKS "DWÓJKA ŚWIERKLANY"

4. GS UKS Krzanowice

 

Tabela

1 GS UKS Krzanowice 6 12 12 - 2    
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 6 9   8 - 7    
3 UKS Dwójka Świerklany 6 8   7 - 10    
4 VC Victoria-MOSiR Cieszyn 6 7   3 - 11

 

Turniej I - 22.09.2011 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 2:0 (25:15, 25:22)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS "DWÓJKA ŚWIERKLANY" 2:1 (25:15, 21:25, 16:14)

VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - UKS "DWÓJKA ŚWIERKLANY" 1:2 (25:22, 21:25, 11:15)

 

Turniej II - 12.11.2011 - Cieszyn

UKS "DWÓJKA ŚWIERKLANY" - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 1:2 (21:25, 25:18, 10:15)

UKS "DWÓJKA ŚWIERKLANY" - GS UKS Krzanowice 0:2 (14:25, 23:25)

VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn - GS UKS Krzanowice 0:2 (16:25, 17:25)

 

Turniej III - 13.11.2011 - Świerklany

UKS "DWÓJKA ŚWIERKLANY" - BKS Aluprof Bielsko-Biała II  2:1 (22:25, 25:23, 15:10)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - GS UKS Krzanowice 0:2 (24:26, 13:25)

GS UKS Krzanowice - UKS "DWÓJKA ŚWIERKLANY" 2:1 (25:11, 17:25, 15:3)

 

Turniej IV - 19.11.2011 - Krzanowice

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - GS UKS Krzanowice 1:2 (25:22, 12:25, 8:15)

GS UKS Krzanowice - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 2:0 (25:5, 25:23)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - VC "Victoria-MOSiR" Cieszyn 2:0 (25:18, 25:4)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Etap I

Grupa 2

1. MKS Bielsko-Biała

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała II

3. UKS COS Olimp Szczyrk

4. UKS Halniaczek Cięcina

Tabela

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała II   6 12 12:1
2 UKS COS Olimp Szczyrk             6  8   6:9
3 UKS Halniaczek Cięcina               6  8   6:10
4 MKS Bielsko-Biała                        6  8   5:9

 

I Turniej - 24.09.2011 - Bielsko-Biała (BKS)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 ( 25:9, 25:17)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS Halniaczek Cięcina   2:0 ( 25:8, 26:24)

UKS Halniaczek Cięcina - UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (25:22, 13:25, 15:9)

 

II Turniej - 01.10.2011 - Bielsko-Biała (MKS)

MKS Bielsko-Biała - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 0:2 (21:25, 21:25)

UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Bielsko-Biała 2:1 (9:25, 25:21, 15:6)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II  - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 ( 25:18, 25:13)

 

III Turniej - 02.10.2011 - Szczyrk

UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Halniaczek Cięcina 1:2 (25:18, 11:25, 8:25)

UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Bielsko-Biała 2:0 (25:19, 25:8)

MKS Bielsko-Biała - UKS Halniaczek Cięcina 2:0 (25:16, 25:23)

 

IV Turniej - 15.10.2011 - Cięcina

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS Halniaczek Cięcina 2:1 (25:14, 18:25, 15:8)

UKS Halniaczek Cięcina - MKS Bielsko-Biała 1:2 (25:20, 21:25, 12:15)

MKS Bielsko-Biała - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 0:2 (18:25, 20:25)

wróc do listy

patroni medialni