2011/2012 PLUSLIGA KOBIET

Klasyfikacja końcowa:

1 Atom Trefl Sopot  
2 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna  
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała  
5 Impel Gwardia Wrocław  
6 PTPS Piła  
7 KS Pałac Bydgoszcz  
8 Budowlani Łódź  
9 AZS Białystok  
10 KPSK Stal Mielec  

III runda play-off
finał (do 3 zwycięstw)

Muszynianka Muszyna - Trefl Sopot 3:0 (25:20, 25:21, 25:21) 1:0
Muszynianka Muszyna -Trefl Sopot  1:3 (25:19, 20:25, 20:25, 23:25) 1:1
Trefl Sopot - Muszynianka Muszyna 3:0 (25:22, 25:22, 26:24) 2:1
Trefl Sopot - Muszynianka Muszyna 3:2 (25:22, 25:27, 25:27, 25:13, 15:11) 3:1

o miejsca 3-4 (do 3 zwycięstw)

MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała 3:1 (22:25, 25:22, 25:21, 25:19) 1:0
MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała 3:2 (23:25, 20:25, 25:15, 25:13, 15:12) 2:0
BKS Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza  2:3 (25:13, 23:25, 13:25, 25:18, 7:15) 0:3

o miejsca 5-6 (do 2 zwycięstw)
Gwardia Wrocław- PTPS Piła  1:3 25:27, 25:13, 23:25, 23:25) 0:1
PTPS Piła -Gwardia Wrocław  0:3 (15:25, 20:25, 20:25) 1:1
PTPS Piła -Gwardia Wrocław  0:3 (19:25, 17:25, 10:25) 1:2

o miejsca 9-10 (do 4 zwycięstw)
Stal Mielec - AZS Białystok 3:0 (25:22, 25:18, 25:19) 1:0
AZS Białystok- Stal Mielec  2:3 (25:23, 23:25, 19:25, 26:24, 9:15) 0:2
AZS Białystok - Stal Mielec 3:2 (27:25, 25:19, 24:26, 20:25, 15:12) 1:2
Stal Mielec - AZS Białystok 3:0 (31:29, 25:23, 25:23) 3:1
Stal Mielec- AZS Białystok  1:3 (20:25, 25:23, 22:25, 19:25) 3:2
AZS Białystok - Stal Mielec 3:1 (25:20, 25:20, 25:27, 25:21) 3:3
AZS Białystok - Stal Mielec 3:2 (25:20, 21:25, 25:22, 21:25, 15:9) 4:3

___________________________________________________________

II runda play-off
o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)

Muszynianka Muszyna - BKS Bielsko-Biała 3:2 (25:23, 25:17, 23:25, 27:29, 15:13) 1:0
Muszynianka Muszyna - BKS Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:17, 28:26) 2:0
BKS Bielsko-Biała -Muszynianka Muszyna  1:3 (12:25, 29:27, 23:25, 14:25) 0:3
Trefl Sopot- MKS Dąbrowa Górnicza  1:3 (25:11, 21:25, 18:25, 22:25) 0:1
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:20, 25:27, 25:27, 25:13, 15:12) 1:1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 3:0 (25:21, 25:21, 25:15) 2:1
MKS Dąbrowa Górnicza -Trefl Sopot  0:3 (17:25, 15:25, 19:25) 2:2
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:13, 22:25, 23:25, 25:22, 15:13) 3:2

o miejsca 5-8 (do 2 zwycięstw)

Gwardia Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3:1 (26:24, 18:25, 25:22, 25:21) 1:0
Pałac Bydgoszcz- Gwardia Wrocław  0:3 (18:25, 19:25, 17:25) 0:2
Budowlani Łódź- PTPS Piła  1:3 (18:25, 22:25, 25:21, 24:26) 0:1
PTPS Piła - Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 19:25, 25:19, 28:26) 2:0

_____________________________________________________________________

I runda play-off
o miejsca 1-8  (do 2 zwycięstw)

Gwardia Wrocław- Muszynianka Muszyna  2:3 (25:20, 17:25, 25:17, 20:25, 11:15) 0:1
Muszynianka Muszyna - Gwardia Wrocław 3:2 (25:22, 20:25, 25:15, 20:25, 15:9) 2:0
Budowlani Łódź -Trefl Sopot  0:3 (8:25, 17:25, 15:25) 0:1
Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:0 (25:14, 25:20, 26:24) 2:0
PTPS Piła- MKS Dąbrowa Górnicza  2:3 (21:25, 25:21, 17:25, 25:19, 10:15) 0:1
MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:17, 25:22) 2:0
Pałac Bydgoszcz- BKS Bielsko-Biała  0:3 (17:25, 16:25, 27:29) 0:1
BKS Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:14, 25:15) 2:0

____________________________________________________________

1. kolejka: 12-10-2011

PTPS Piła - Muszynianka Muszyna  3:1  (25:19, 18:25, 25:23, 25:20)
AZS Białystok - Trefl Sopot  0:3  (15:25, 24:26, 25:27)
BKS Bielsko-Biała - Stal Mielec  3:1  (25:18, 25:27, 28:26, 25:21)
MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz  3:2  (25:23, 21:25, 25:20, 13:25, 15:9)
Gwardia Wrocław - Budowlani Łódź  3:0  (25:20, 25:11, 25:15)

2. kolejka: 15-10-2011
PTPS Piła - Budowlani Łódź  2:3  (25:14, 25:11, 23:25, 15:25, 6:15)
Pałac Bydgoszcz - Gwardia Wrocław  3:0  (25:18, 25:15, 25:15)
Stal Mielec - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (13:25, 24:26, 25:22, 23:25)
AZS Białystok - BKS Bielsko-Biała  3:2  (25:20, 21:25, 20:25, 25:15, 20:18)
Muszynianka Muszyna - Trefl Sopot  3:0  (25:21, 25:23, 25:21)

3. kolejka: 19-10-2011
Trefl Sopot - PTPS Piła  3:0  (25:12, 25:19, 25:21)
BKS Bielsko-Biała - Muszynianka Muszyna  1:3  (15:25, 25:20, 16:25, 19:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Białystok  3:0  (25:17, 26:24, 25:23)
Gwardia Wrocław - Stal Mielec  3:2  (25:15, 21:25, 27:29, 25:23, 18:16)
Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz  2:3  (21:25, 19:25, 25:23, 25:14, 14:16)

4. kolejka: 22-10-2011
PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz  3:2  (13:25, 25:14, 25:19, 22:25, 15:13)
Stal Mielec - Budowlani Łódź  2:3  (25:23, 25:18, 25:27, 18:25, 11:15)
AZS Białystok - Gwardia Wrocław  3:2  (23:25, 22:25, 25:17, 25:23, 19:17)
Muszynianka Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza  2:3  (25:23, 15:25, 25:15, 23:25, 13:15)
Trefl Sopot - BKS Bielsko-Biała  3:1  (16:25, 25:20, 25:19, 25:16)

5. kolejka: 26-10-2011
BKS Bielsko-Biała - PTPS Piła  3:2  (26:24, 24:26, 12:25, 25:16, 15:12)
MKS Dąbrowa Górnicza  -Trefl Sopot  1:3  (25:23, 18:25, 22:25, 19:25)
Muszynianka Muszyna - Gwardia Wrocław  3:0  (25:17, 25:14, 25:21)
Budowlani Łódź - AZS Białystok  3:1  (25:17, 25:21, 23:25, 25:15)
Pałac Bydgoszcz - Stal Mielec  0:3  (22:25, 15:25, 21:25)

6. kolejka: 19-11-2011
PTPS Piła - Stal Mielec  3:0  (25:17, 25:22, 25:11)
AZS Białystok - Pałac Bydgoszcz  0:3  (21:25, 13:25, 20:25)
Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź  3:0  (25:21, 25:13, 25:20)
Trefl Sopot - Gwardia Wrocław  3:0  (25:19, 25:13, 25:20)
BKS Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza  3:1  (25:23, 16:25, 25:22, 25:18)

7. kolejka: 23-11-2011
MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła  3:0  (25:16, 25:13, 25:10)
Gwardia Wrocław - BKS Bielsko-Biała  2:3  (15:25, 19:25, 25:17, 25:23, 13:15)
Budowlani Łódź  -Trefl Sopot  1:3  (18:25, 19:25, 27:25, 17:25)
Pałac Bydgoszcz-  Muszynianka Muszyna  2:3  (20:25, 25:16, 25:18, 15:25, 11:15)
Stal Mielec - AZS Białystok  3:2  (24:26, 25:23, 25:22, 11:25, 15:8)

8. kolejka: 26-11-2011
PTPS Piła - AZS Białystok  2:3  (25:13, 14:25, 25:14, 22:25, 11:15)
Muszynianka Muszyna - Stal Mielec  3:0  (25:15, 25:13, 25:20)
Pałac Bydgoszcz - Trefl Sopot  0:3  (16:25, 23:25, 18:25)
BKS Bielsko-Biała - Budowlani Łódź  3:1  (25:18, 28:30, 26:24, 25:17
MKS Dąbrowa Górnicza - Gwardia Wrocław  3:1  (21:25, 25:15, 25:10, 25:17)

9. kolejka: 03-12-2011
Gwardia Wrocław - PTPS Piła  3:1  (19:25, 25:23, 25:9, 26:24)
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (25:20, 18:25, 11:25, 22:25)
BKS Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:23, 20:25, 25:21, 25:20)
Trefl Sopot - Stal Mielec  3:1  (15:25, 25:14, 25:15, 25:15)
AZS Białystok - Muszynianka Muszyna  0:3  (22:25, 15:25, 19:25)

10. kolejka: 10-12-2011
Muszynianka Muszyna - PTPS Piła  3:0  (25:22, 25:18, 25:14)
Trefl Sopot - AZS Białystok  3:2  (21:25, 22:25, 25:5, 25:22, 15:13)
Stal Mielec - BKS Bielsko-Biała  1:3  (16:25, 25:22, 18:25, 21:25)
Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (14:25, 21:25, 25:23, 18:25)
Budowlani Łódź - Gwardia Wrocław  3:0  (26:24, 25:18, 25:23)

11. kolejka: 17-12-2011
Budowlani Łódź - PTPS Piła  3:0  (25:13, 25:17, 26:24)
Gwardia Wrocław - Pałac Bydgoszcz  1:3  (25:16, 21:25, 21:25, 23:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - Stal Mielec  1:3  (25:19, 20:25, 21:25, 21:25)
BKS Bielsko-Biała - AZS Białystok  3:1  (25:18, 25:19, 16:25, 25:15)
Trefl Sopot - Muszynianka Muszyna  1:3  (17:25, 25:16, 13:25, 22:25)

12. kolejka: 29-12-2011
PTPS Piła - Trefl Sopot  0:3  (23:25, 15:25, 14:25)
Muszynianka Muszyna - BKS Bielsko-Biała  3:0  (27:25, 25:21, 26:24)
AZS Białystok - MKS Dąbrowa Górnicza  0:3  (18:25, 21:25, 21:25)
Stal Mielec - Gwardia Wrocław  0:3  (22:25, 22:25, 13:25)
Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź  3:2  (21:25, 17:25, 25:23, 25:19, 15:11)

13. kolejka: 04-01-2012
Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła  3:0  (25:16, 25:20, 25:21)
Budowlani Łódź - Stal Mielec  3:0  (25:18, 25:15, 25:16)
Gwardia Wrocław-  AZS Białystok  3:0  (25:20, 25:17, 25:18)
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna  3:0  (25:18, 25:20, 25:19)
BKS Bielsko-Biała - Trefl Sopot  3:0  (26:24, 25:20, 25:22)

14. kolejka: 07-01-2012
PTPS Piła - BKS Bielsko-Biała  2:3  (26:28, 25:19, 18:25, 25:15, 12:15)
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza  3:0  (25:15, 25:18, 25:21)
Gwardia Wrocław - Muszynianka Muszyna  0:3  (13:25, 25:27, 21:25)
AZS Białystok - Budowlani Łódź  3:0  (25:13, 25:16, 25:20)
Stal Mielec - Pałac Bydgoszcz  0:3  (18:25, 19:25, 17:25)

15. kolejka: 14-01-2012
Stal Mielec - PTPS Piła  2:3  (24:26, 22:25, 25:21, 25:18, 5:15)
Pałac Bydgoszcz - AZS Białystok  3:0  (25:20, 25:17, 25:23)
Budowlani Łódź - Muszynianka Muszyna  1:3  (21:25, 27:25, 18:25, 19:25)
Gwardia Wrocław - Trefl Sopot  1:3  (27:25, 24:26, 23:25, 22:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała  3:0  (28:26, 25:23, 25:19)

16. kolejka: 21-01-2012
PTPS Piła-  MKS Dąbrowa Górnicza  3:0  (25:23, 25:22, 25:23)
BKS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław  3:2  (16:25, 25:18, 25:21, 17:25, 15:11)
Trefl Sopot - Budowlani Łódź  3:1  (24:26, 25:20, 25:14, 25:18)
Muszynianka Muszyna - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:17, 25:13, 25:17)
AZS Białystok - Stal Mielec  3:0 (25:23, 25:14, 25:20)

17. kolejka: 04-02-2012
AZS Białystok - PTPS Piła  0:3  (17:25, 17:25, 21:25)
Stal Mielec - Muszynianka Muszyna  0:3  (13:25, 20:25, 19:25)
Trefl Sopot - Pałac Bydgoszcz  3:2  (23:25, 25:19, 25:16, 23:25, 15:10)
Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała  3:0  (25:20, 25:18, 25:22)
Gwardia Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza  3:1  (25:20, 22:25, 25:15, 25:23)

18. kolejka: 11-02-2012
PTPS Piła - Gwardia Wrocław  3:2  (25:14, 25:16, 16:25, 21:25, 15:9)
MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź  3:1  (25:17, 25:20, 20:25, 25:22)
Pałac Bydgoszcz - BKS Bielsko-Biała  1:3  (25:21, 21:25, 26:28, 18:25)
Stal Mielec - Trefl Sopot  1:3  (15:25, 25:21, 12:25, 19:25)
Muszynianka Muszyna - AZS Białystok  3:0  (25:18, 26:24, 25:18)
wróc do listy

patroni medialni