2012/2013 CEV CUP

2013 CEV Volleyball Cup

 

Finał - 26-27.02.2013 - 02-03.03.2013

35 - 27.02.2013 - 18.00 - Bank BPS Fakro Muszyna (POL) - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) 3:2 (26:24, 26:24, 19:25, 23:25, 15:11)

       02.03.2013 - 19:00 - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) - Bank BPS Fakro Muszyna (POL) 2:3 (18:25, 25:19, 15:25, 25:22, 11:15)

       Bank BPS Fakro Muszyna (POL) - zdobywca CEV CUP

1/2 finału - 05-07.02.2013 - 12-14.02.2013

33 - 07.02.2013 - 19.00 - Omichka Omsk Region (RUS) - Bank BPS Fakro Muszyna (POL) 2:3 (25:21, 19:25, 27:25, 24:26, 12:15)

       14.02.2013 - 18.00 - Bank BPS Fakro Muszyna (POL) - Omichka Omsk Region (RUS) 3:0 (25:22, 25:19, 25:17)

       - awans Bank BPS Fakro Muszyna (POL)

34 - 06.02.2013 - 19.30 - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) - Uralochka - NTMK - Ekaterinburg (RUS) 3:0 (25:18, 27:25, 25:23)

       12.02.2013 - 18.00 - Uralochka - NTMK - Ekaterinburg (RUS) - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) 3:0 (25:15, 25:20, 25:21) złoty set 11:15

       - awans Fenerbahce Universal Istanbul (TUR)

 

Challenge Round - 15-17.01.2013 - 22-24-.01.2013

29 - 15.01.2013 - 19.00 - 2004 Tomis Constanta (ROM) - Omichka Omsk Region (RUS) 1:3 (23:25, 18:25, 26:24, 13:25)

        23.01.2013 - 19.00 - Omichka Omsk Region (RUS) - 2004 Tomis Constanta (ROM) 3:0 (25:17, 25:13, 25:23)

        - awans 2004 Omichka Omsk Region (RUS)

30 - 16.01.2013 - 18.00 - Bank BPS Fakro Muszyna (POL) - BKS Aluprof Bielsko-Biała (POL) 3:1 (25:21, 25:16, 23:25, 25:16)

       23.01.2013 - 19.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała (POL) - Bank BPS Fakro Muszyna (POL) 0:3 (23:25, 12:25, 23:25)

      - awans Bank BPS Fakro Muszyna (POL

31 - 15.01.2013 - 19.30 - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza (POL) 3:0 (25:20, 25:16, 25:11)

       23.01.2013 - 18.00 - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza (POL) - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) 1:3 (21:25, 25:21, 19:25, 20:25)

      - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR)

32 - 15.01.2013 - 19.00 - SES Calais (FRA) - Uralochka - NTMK - Ekaterinburg (RUS) 1:3 (25:27, 27:25, 23:25, 27:29)

       22.01.2013 - 18.00 - Uralochka - NTMK - Ekaterinburg (RUS) - SES Calais (FRA) 3:0 (25:10, 25:17, 26:24)

      - awans Uralochka - NTMK - Ekaterinburg (RUS)

 

1/4 finału - 04-06.12.2012 - 11-13.12.2012

 

25 - 06.12.2012 - 19.00 - Omichka Omsk Region (RUS) - Baki Baku (AZE)  3:1 (25:17, 20:25, 25:20, 25:12)

       12.12.2012 - 18.00 - Baki Baku (AZE) - Omichka Omsk Region (RUS) 1:3 (20:25, 20:25, 25:23, 13:25)

       - awans Omichka Omsk Region (RUS)

26 - 05.12.2012 - 19.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - Beziers VB (FRA) 3:1 (25:22, 25:27, 25:16, 25:20)

        11.12.2012 - 20.00 - Beziers VB (FRA) - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 19:25, 20:25)

       - awans BKS Aluprof Bielsko-Biała

27 - 04.12.2012 - 18.00 - Asko BuroLeben Linz Steg (AUS) - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) 0:3 (16:25, 26:28, 14:25)

        11.12.2012 - 20.00 - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) - Asko BuroLeben Linz Steg (AUS) 3:0 (25;18, 25:17, 25:7)

        - awans Fenerbahce Universal Istanbul (TUR)

28 - 05.12.2012 - 19.00 - SES Calais (FRA) - Stiinta Bacau (ROU) 3:0 (25:21, 25:13, 25:19)

        12.12.2012 - 17.00 - Stiinta Bacau (ROU) - SES Calais (FRA) 1:3 (25:16, 21:25, 26:28, 23:25)

        - awans SES Calais (FRA)

 

1/8 finału - 13-15.11.2012 - 20-22.11.2012

 

17 - 13.11.2012 - 20.00 - Igtisadchi Baku (AZE) - Omichka Omsk Region (RUS) 3:1 (22:25, 25:11, 25:20, 25:17)

        21.11.2012 - 19:00 - Omichka Omsk Region (RUS) - Igtisadchi Baku (AZE)  3:1 (25:16, 25:18, 20:25, 25:13)

     - złoty set 15:8 - awans Omichka Omsk Region (RUS)

18 - 14.11.2012 - 20.00 - Rote Raben Vilsviburg (GER) - Baki Baku (AZE)  3:1 (25:15, 22:25, 25:23, 25:15)

        20.11.2012 - 18:00 - Baki Baku (AZE) - Rote Raben Vilsviburg (GER) 3:2 (21:25, 25;18, 25:20, 16:25, 15:7)

     - złoty set 15:10 - awans Baki Baku (AZE)

19 - 15.11.2012 - 20.30 - Dauphines Charleroi (BEL) - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (13:25, 24:26, 19:25)

        21.11.2012 - 19.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - Dauphines Charleroi (BEL) 3:0 (25:15, 25:14, 25:20) 

       - awans BKS Aluprof Bielsko-Biała

20 - 14.11.2012 - 20.00 - Beziers VB (FRA) - SVS Post Schwechat (AUS)  3:1 (25:18, 20:25, 25:20, 25:13)

        20.11.2012 - 18.30 - SVS Post Schwechat (AUS) - Beziers VB (FRA)  2:3 (29;27, 17:25, 25:18, 15:25, 12:15)

        - awans Beziers VB (FRA)

21 - 15.11.2012 - 20.30 - Asterix Kieldrecht (BEL) - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR)  0:3 (17:25, 19:25, 21:25)

        21.11.2012 - 17.00 - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) - Asterix Kieldrecht (BEL) 3:0 (25:10, 25:17, 25:15)

        - awans Fenerbahce Universal Istanbul (TUR)

22 - 13.11.2012 - 18.00 - Asko BuroLeben Linz Steg (AUS) - Sagres Neuchatel (SUI) 3:2 (26:24, 24:26, 25:23, 23;25, 19:17)

        22.11.2012 - 20.30 - Sagres Neuchatel (SUI) - Asko BuroLeben Linz Steg (AUS) 2:3 (25:13, 19:25, 25:18, 23:25, 15:17)

        - awans Asko BuroLeben Linz Steg (AUS)

23 - 14.11.2012 - 19.30 - Volley Koniz (SUI)  - Stiinta Bacau (ROU)  2:3 (25:18, 25:19, 18:25, 16:25, 17:19)

        20.11.2012 - 17:00 - Stiinta Bacau (ROU) - Volley Koniz (SUI)  3:2 (16:25, 25:11, 20:25, 25:10, 15:11)

        - awans Stiinta Bacau (ROU)

24 - 14.11.2012 - 17.00 - Kontynium Volyn Lutsk (UKR) - SES Calais (FRA)  3:0 (25:11, 25:13, 28:26)

        22.11.2012 - 19:00 - SES Calais (FRA) - Kontynium Volyn Lutsk (UKR)  3:1 (25:14, 25:23, 11:25, 25:13)

     - złoty set 15:8 - awans SES Calais (FRA)

 

1/16 finału - 23-25.10.2012 - 30.10 - 01.11.2012

 

1 - 24.10.2012 - 19:00 - Jedinstvo Brcko (BIH) - Omichka Omsk Region (RUS) 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)

      01.11.2012 - 19:00 - Omichka Omsk Region (RUS) - Jedinstvo Brcko (BIH)   3:0 (25:8, 25:20, 25:17)

      - awans Omichka Omsk Region (RUS)

2 - 23.10.2012 - 18:00 - Igtisadchi Baku (AZE) - Sliedrecht Sport (NED)  3:0 (25:17, 25:18, 25:22)

      30.10.2012 - 20.00 - Sliedrecht Sport (NED) - Igtisadchi Baku (AZE)  0:3 (12:25, 21:25, 20:25)

     - awans Igtisadchi Baku (AZE)

3 - 24.10.2012 - 20.00 - Rote Raben Vilsviburg (GER) - Minatori Rreshen (ALB) 3:0 (25:12, 25:12, 25:8)

      31.10.2012 - 18.00 - Minatori Rreshen (ALB) - Rote Raben Vilsviburg (GER)  0:3 (10:25, 7:25, 6:25)

      - awans Rote Raben Vilsviburg (GER)

4 - 25.10.2012 - 18.00 - Baki Baku (AZE) - Nova KBM Branik Maribor (SLO)  3:0 (25:22, 25:22, 28:26)

      31.10.2012 - 18.00 - Nova KBM Branik Maribor (SLO) - Baki Baku (AZE)  3:1 (25:23, 21:25, 25:17, 25:23)

      - złoty set 9:15 - awans Baki Baku (AZE)

5 - 24.10.2012 - 18.00 - Kralove Pole Brno (CZE) - BKS Aluprof Bielsko-Biała (POL) 1:3 (20:25, 9:25, 26:24, 23:25)

      30.10.2012 - 19.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała (POL) - Kralove Pole Brno (CZE)  3:1 (25:17, 22:25, 25:17, 25:12)

      - awans BKS Aluprof Bielsko-Biała

6 - 25.10.2012 - 17.00 - SK UP Olomouc (CZE) - Dauphines Charleroi (BEL)  3:0 (25:15, 25:22, 25:18)

      31.10.2012 - 20.00 - Dauphines Charleroi (BEL) - SK UP Olomouc (CZE)  3:1 (25:19, 26:24, 17:25, 25:22)

    - złoty set 15:11- awans Dauphines Charleroi (BEL)

7 - 24.10.2012 - 18.00 - AZS Białystok (POL) - SVS Post Schwechat (AUS)  3:1 (16:25, 27:25, 25:22, 25:19)

      30.10.2012 - 18.30 - SVS Post Schwechat (AUS) - AZS Białystok (POL)  3:0 (25:19, 25:20, 25:23)

      - złoty set 15:12 - awans - SVS Post Schwechat (AUS)

8 - 24.10.2012 - 18.30 - LP Salo (FIN) - Beziers VB (FRA)  3:2 (25:21, 22:25, 18:25, 25:21, 15:10)

      31.10.2012 - 20.00 - Beziers VB (FRA) - LP Salo (FIN)  3:0 (25:15, 25:16, 25:16)

      - złoty set 15:10 - awans Beziers VB (FRA)

9 - 23.10.2012 - 18.00 - Khimik Yuzhny Odessa  (UKR) - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR)  1:3 (25:19, 11:25, 22:25, 22:25)

      01.11.2012 - 19.30 - Fenerbahce Universal Istanbul (TUR) - Khimik Yuzhny Odessa  (UKR)  2:3 (25:17, 22:25, 25:19, 21:25, 13:15)

     - złoty set 15:9 - awans Fenerbahce Universal Istanbul (TUR)

10 - 24.10.2012 - 14.30 - TED Ankara Kolejliler (TUR) - Asterix Kieldrecht (BEL) 3:2 (25:23, 28:26, 19:25, 19:25, 15:11)

        01.11.2012 - 16.00 - Asterix Kieldrecht (BEL) - TED Ankara Kolejliler (TUR)  3:0 (25:16, 25:9, 25:13) - złoty set 15:10

       - awans - Asterix Kieldrecht (BEL)

11 - 25.10.2012 - 20.30 - Sagres Neuchatel (SUI) - Irmato Weert (NED)  3:1 (25:21, 25:21, 16:25, 25:19)

        31.10.2012 - 19.30 - Irmato Weert (NED) - Sagres Neuchatel (SUI)  2:3 (27:29, 25:17, 23:25, 25:21, 13:15)

        - awans Sagres Neuchatel (SUI)

12 - 24.10.2012 - 20.00 - Tent Obrenovac (SER) - Asko BuroLeben Linz Steg (AUS)  3:1 (25:13, 19:25, 25:22, 27:25)

        01.11.2012 - 19.00 - Asko BuroLeben Linz Steg (AUS) - Tent Obrenovac (SER)  3:2 (25:20, 26:24, 22:25, 24:26, 15:9)

     - złoty set 15:10 - awans Asko BuroLeben Linz Steg (AUS)

13 - 25.10.2012 - 20.00 - ZOK Split 1700 (CRO) - Stiinta Bacau (ROU)  0:3 (7:25, 17:25, 10:25)

        31.10.2012 - 17.00 - Stiinta Bacau (ROU) - ZOK Split 1700 (CRO)  3:0 (25:7, 25:11, 25:7)

        - awans Stiinta Bacau (ROU)

14 - 24.10.2012 - 20.00 - Volley Koniz (SUI) - ZOK Rijeka (CRO)  3:0 (25-11, 25-23, 25-15)

        31.10.2012 - 19.00 - ZOK Rijeka (CRO) - Volley Koniz (SUI)  1:3 (18:25, 20:25, 25:14, 21:25)

        - Volley Koniz (SUI)

15  - 24.10.2012 - 20.30 - AEK Athens (GRE) - SES Calais (FRA)  3:2 (20:25, 25:19, 23:25, 25:12, 15:10)

         31.10.2012 - 19.00 - SES Calais (FRA) - AEK Athens (GRE)  3:2 (23:25, 20:25, 29:27, 25:22, 15:12)

         - złoty set 17:15 - awans SES Calais (FRA)

16 - 24.10.2012 - 17.00 - Kontynium Volyn Lutsk (UKR) - Rebecchin Meccanica Piacenza (ITA)  3:2 (17:25, 25:21, 17:25, 25:21, 15:13)

        31.10.2012 - 20.30 - Rebecchin Meccanica Piacenza (ITA) - Kontynium Volyn Lutsk (UKR) 3:0 (25:20, 25:15, 25:16)

        -  złoty set  10:15 - awans Kontynium Volyn Lutsk (UKR)

wróc do listy

patroni medialni