2012/2013 KADETKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1 KS Częstochowianka 3 9 9-2
2 Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 3 6 7-4
3 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 3 3 4-6
4 Silesia Volley III Mysłowice/Chorzów 3 0 1-9

II runda - Ćwierćfinał Mistrzostw Śląska

 

Grupa 7 - Turniej w Mysłowicach

 

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. Silesia Volley

3. Silesia Volley 3

4. Częstochowianka

 

07.01.2013 - poniedziałek

Silesia Volley - Silesia Volley 3 3:1 (25:8, 25:20, 23:25, 25:9)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Częstochowianka 1:3 (20:25, 25:14, 14:25, 24:26)

 

08.01.2013 - wtorek

Silesia Volley 3 - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (5:25, 21:25, 15:25)

Częstochowianka - Silesia Volley 3:1 (20:25, 25:21, 25:12, 25:15)

 

09.01.2013 - środa

Silesia Volley 3 - Częstochowianka 0:3 (15:25, 15:25, 22:25)

Silesia Volley - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 25:12, 25:14)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Runda I

 

Tabela

 

1 UKS Jedynka Rybnik 18   52   54 -   5    
2 BKS Aluprof Bielsko Biała 18   48   50 -   9    
3 GS UKS Krzanowice 18   43   45 - 16    
4 PLKS Pszczyna 18   32   38 - 31    
5 MKS Bielsko-Biała 18   30   36 - 30    
6 UKS Dwójka Świerklany 18   25   32 - 37    
7 MUKS Sari Żory 18   17   24 - 41    
8 LKS Orzeł Kozy 18   12   18 - 47    
9 KS Siatkarz Beskid Skoczów 18   11   17 - 46    
10 MKS Czechowice-Dziedzice 18     0     2 - 54

 

I Kolejka 19.09.2012r. (środa)
           
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - PLKS Pszczyna  0:3 (15:25, 14:25, 16:25)
BKS ALUPROF Bielsko-Biała - UKS Dwójka Świerklany 3:0 (25:23, 25:7, 25:11)
MKS Czechowice-Dziedzice - LKS Orzeł Kozy  0:3 (14:25, 16:25, 20:25)
GS UKS Krzanowice - MUKS SARI Żory  3:0 (25:17, 25:8, 25:14)
UKS "Jedynka" Rybnik - MKS Bielsko Biała  3:0 (25:14, 25:10, 25:12)
           
II Kolejka 26.09.2012r. (środa)
           
PLKS Pszczyna - MKS Bielsko Biała  2:3 (23:25, 28:26, 13:25, 25:22, 9:15)
MUKS SARI Żory - UKS "Jedynka" Rybnik  0:3 (16:25, 13:25, 13:25)
LKS Orzeł Kozy - GS UKS Krzanowice  1:3 (21:25, 26:24, 13:25, 20:25)
UKS Dwójka Świerklany - MKS Czechowice-Dziedzice  3:0 (25:15, 25:16, 25:12)
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BKS ALUPROF Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 9:25, 13:25)
           
III Kolejka 01.10.2012r. (poniedziałek)
           
BKS ALUPROF Bielsko-Biała - PLKS Pszczyna 3:0 (25:13, 25:14, 25:13)

MKS Czechowice-Dziedzice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów  1:3 (25:17, 15:25, 20:25, 20:25)
GS UKS Krzanowice - UKS Dwójka Świerklany 3:0 (25:13, 26:24, 25:18)
UKS "Jedynka" Rybnik - LKS Orzeł Kozy  3:0 (25:2, 25:8, 25:10)
MKS Bielsko Biała - MUKS SARI Żory  3:1 (26:24, 19:25, 25:17, 26:24)
           
IV Kolejka 03.10.2012r. (środa)
           
PLKS Pszczyna - MUKS SARI Żory  3:0 (25:15, 25:21, 25:15) 
LKS Orzeł Kozy - MKS Bielsko Biała  0:3 (21:25, 14:25, 24:26)
UKS Dwójka Świerklany - UKS "Jedynka" Rybnik  0:3 (10:25, 10:25, 13:25) 
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - GS UKS Krzanowice  0:3 (12:25, 16:25, 12:25)
BKS ALUPROF Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:5, 25:7, 25:9)
           
V Kolejka 10.10.2012r. (środa)

           
MKS Czechowice-Dziedzice - PLKS Pszczyna 0:3 (17:25, 10:25, 21:25)
GS UKS Krzanowice - BKS ALUPROF Bielsko-Biała  2:3 (13:25, 25:23, 20:25, 25:21, 11:15)
UKS "Jedynka" Rybnik - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów  3:0 (25:1, 25:6, 25:23)
MKS Bielsko Biała - UKS Dwójka Świerklany  3:2 (11:25, 25:18, 25:20, 12:25, 15:6)
MUKS SARI Żory - LKS Orzeł Kozy  3:2 (25:22, 25:23, 24:26, 23:25, 15:11)
           
VI Kolejka 15.10.2012r. (poniedziałek)
           
PLKS Pszczyna - LKS Orzeł Kozy  3:1 (20:25, 25:18, 25:20, 25:19)
UKS Dwójka Świerklany - MUKS SARI Żory  3:0 (25:16, 25:19, 25:17)
MKS Bielsko Biała  - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:1 (25:11, 16:25, 25:15, 25:22)
BKS ALUPROF Bielsko-Biała - UKS "Jedynka" Rybnik 2:3 (25:16, 12:25, 20:25, 25:19, 8:15)
MKS Czechowice-Dziedzice - GS UKS Krzanowice  0:3 (3:25, 11:25, 10:25)
           
VII Kolejka 17.10.2012r. (środa)
           
GS UKS Krzanowice - PLKS Pszczyna  3:1 (22:25, 25:15, 25:23, 25:23)
UKS "Jedynka" Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice  3:0 (25:4, 25:9, 25:7)
MKS Bielsko Biała - BKS ALUPROF Bielsko-Biała 1:3 (25:15, 12:25, 21:25, 20:25)
MUKS SARI Żory - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów  3:0 (25:13, 25:15, 25:20)
LKS Orzeł Kozy - UKS Dwójka Świerklany  2:3 (20:25, 25:18, 25:18, 20:25, 7:15)
           
VIII Kolejka 24.10.2012r. (środa)
           
PLKS Pszczyna - UKS Dwójka Świerklany  3:2 (22:25, 25:13, 25:17, 15:25, 15:13) 
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - LKS Orzeł Kozy  3:0 (26:24, 25:21, 25:15)
BKS ALUPROF Bielsko-Biała - MUKS SARI Żory 3:0 (25:12, 25:13, 25:11)
MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko Biała  0:3 (20:25, 16:25, 21:25)
GS UKS Krzanowice - UKS "Jedynka" Rybnik  1:3 (23:25. 25:15, 19:25, 18:25)
           
IX Kolejka 31.10.2012r. (środa)
           
UKS "Jedynka" Rybnik - PLKS Pszczyna  3:0 (25:6, 25:9, 25:16)
GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko Biała  3:0 (25:11, 25:20, 25:11)
MUKS SARI Żory - MKS Czechowice-Dziedzice  3:0 (25:17, 25:9, 25:20)
LKS Orzeł Kozy - BKS ALUPROF Bielsko-Biała  0:3 (16:25, 15:25, 9:25)
UKS Dwójka Świerklany - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów  3:2 (18:25, 25:18, 25:20, 20:25, 15:13)
           
X Kolejka 05.11.2012r. (poniedziałek)
           
PLKS Pszczyna - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów  3:2 (23:25, 25:18, 18:25, 25:22, 15:9)
UKS Dwójka Świerklany - BKS ALUPROF Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 11:25, 18:25)
LKS Orzeł Kozy - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:14, 25:18, 20:25, 27:25)
MUKS SARI Żory - GS UKS Krzanowice  1:3 (25:19, 13:25, 10:25, 22:25)
MKS Bielsko Biała - UKS "Jedynka" Rybnik 0:3 (13:25, 8:25, 13:25) 
           
XI Kolejka 07.11.2012r. (środa)
           
MKS Bielsko Biała - PLKS Pszczyna  1:3 (25:19, 23:25, 18:25, 17:25)
UKS "Jedynka" Rybnik - MUKS SARI Żory  3:0 (25:15, 25:15, 25:16)
GS UKS Krzanowice - LKS Orzeł Kozy  3:0 (25:10, 25:19, 25:5)
MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Dwójka Świerklany  0:3 (7:25, 18:25, 9:25)
BKS ALUPROF Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:22, 25:19, 22:5)
           
XII Kolejka 14.11.2012r. (środa)
           
PLKS Pszczyna - BKS ALUPROF Bielsko-Biała 0:3 (13:25, 24:26, 17:25)

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Czechowice-Dziedzice  3:0 (25:13, 25:18, 25:19)
UKS Dwójka Świerklany - GS UKS Krzanowice 0:3 (18:25, 20:25, 20:25)
LKS Orzeł Kozy - UKS "Jedynka" Rybnik   0:3 (16:25, 10:25, 14:25)
MUKS SARI Żory - MKS Bielsko Biała  1:3 (25:22, 24:26, 16:25, 23:25)
           
XIII Kolejka 19.11.2012r. (poniedziałek)
           
MUKS SARI Żory - PLKS Pszczyna  1:3 (25:22, 18:25, 13:25, 18:25)
MKS Bielsko Biała - LKS Orzeł Kozy  3:0 (25:14, 25:19, 25:13)
UKS "Jedynka" Rybnik - UKS Dwójka Świerklany  3:0 (25:7, 25:10, 25:18)
GS UKS Krzanowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów  3:0 (25:7, 25:15, 25:19)
MKS Czechowice-Dziedzice - BKS ALUPROF Bielsko-Biała 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
           
XIV Kolejka 21.11.2012r. (środa)

           
PLKS Pszczyna - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:16, 25:21, 25:13)
BKS ALUPROF Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:14, 25:21, 25:23)
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS "Jedynka" Rybnik 0:3 (10:25, 21:25, 6:25)
UKS Dwójka Świerklany - KS Bielsko Biała 2:3 (20:25, 26:28, 25:19, 25:18, 13:15)
LKS Orzeł Kozy - MUKS SARI Żory 2:3 (25:14, 20:25, 27:25, 21:25, 11:15)
           
XV Kolejka 28.11.2012r. (środa)
           
LKS Orzeł Kozy - PLKS Pszczyna 1:3 (25:27, 13:25, 25:16, 20:25)
MUKS SARI Żory - UKS Dwójka Świerklany 2:3 (25:23, 25:11, 16:25, 15:25, 10:15
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Bielsko Biała 0:3 (13:25, 9:25, 22:25)
UKS "Jedynka" Rybnik - BKS ALUPROF Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:10, 25:21)
GS UKS Krzanowice - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
           
XVI Kolejka 05.12.2012r. (środa)
           
PLKS Pszczyna - GS UKS Krzanowice 0:3 (23:25, 22:25, 17:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - UKS "Jedynka" Rybnik 0:3 (8:25, 8:25, 12:25)
BKS ALUPROF Bielsko-Biała - MKS Bielsko Biała 3:0 (25:18, 25:18, 25:16)
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS SARI Żory  1:3 (18:25, 22:25, 25:21, 19:25)
UKS Dwójka Świerklany - LKS Orzeł Kozy 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
           
XVII Kolejka 12.12.2012r. (środa)
           
PLKS Pszczyna  - UKS Dwójka Świerklany 3:2 (22:25, 25:14, 23:25, 25:20, 15:11)
LKS Orzeł Kozy - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów  3:1 (25:16, 25:20, 23:25, 25:22)
MUKS SARI Żory - BKS ALUPROF Bielsko-Biała 0:3 (6:25, 15:25, 11:25)
MKS Bielsko Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
UKS "Jedynka" Rybnik - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:15, 25:20, 25:18)
           
XVIII Kolejka 19.12.2012r. (środa)
           
PLKS Pszczyna - UKS "Jedynka" Rybnik  2:3 (25:19, 19:25, 23:25, 25:8, 9:15)
MKS Bielsko Biała - GS UKS Krzanowice  1:3 (25:21, 19:25, 11:25, 16:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS SARI Żory  0:3 (15:25, 21:25, 19:25)
BKS ALUPROF Bielsko-Biała - LKS Orzeł Kozy 3:0 (25:18, 25:13, 25:11)
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Dwójka Świerklany  1:3 (13:25, 18:25, 25:20, 21:25)
wróc do listy

patroni medialni