2012/2013 MŁODZICZKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1 UKS Libero Starogard Gdański 3 6 6-0
2 MKS V LO MOS Rzeszów 3 5 4-4
3 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 3 4 3-4
4 INS-EL MKS 16 Łódź - Budowlani S.S.A 3 3 1-6

1/4 Mistrzostw Polski (turniej w Bielsku-Białej):

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. INS-EL MKS 16 Łódź - Budowlani S.S.A

3. MKS V LO MOS Rzeszów

4. UKS "Libero" Starogard Gdański

Terminarz:
06.04.2013
BKS Aluprof - UKS Libero Starogard Gdański 0:2 (19:25, 20:25)

MKS 16 Łódź - V LO MOS Rzeszów 1:2 (25:22, 21:25, 5:15)

godz. 16:00 UKS Libero Starogard Gdański - V LO MOS Rzeszów 2:0 (25:15, 25:23)

pół godziny po pierwszym meczu BKS Aluprof - MKS 16 Łódź 2:0 (25:17, 25:11)

07. 04.2013
godz. 10:00 MKS 16 Łódź - UKS Libero Starogard Gdański

pół godziny po pierwszym meczu BKS Aluprof - V LO MOS Rzeszów


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 60 - o miejsca 1-4

1. MKS Zorza Wodzisław Śląski

2. VC Victoria-MOSiR Cieszyn

3. BKS Aluprof Bielsko-Biała I

4. MKS Dąbrowa Górnicza I

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała I   6  11  11 -   5    
2 MKS Dąbrowa Górnicza   6  10    9 -   5    
3 MKS Zorza Wodzisław Śląski   6    8    6 -   9    
4 VC Victoria-MOSiR Cieszyn   6    7    4 - 11

 

I turniej - 12.01.2013 - Wodzisław Śląski

MKS Zorza Wodzisław Śląski - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 2:1 (17:25, 25:9, 15:10)

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:1 (25:21, 19:25, 15:12)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS Zorza Wodzisław Śląski 0:2 (15:25, 21:25)

 

II turniej - 19.01.2013 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała I - MKS Zorza Wodzisław Śląski 2:0 (25:21, 25:15)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza I 1:2 (25:22, 23:25, 9:15)

MKS Dąbrowa Górnicza I - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 1:2 (25:23, 22:25, 8:15)

 

III turniej - 26.01.2013 - Cieszyn

MKS Dąbrowa Górnicza I - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:0 (25:17, 25:16)

MKS Dąbrowa Górnicza I - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 0:2 (20:25, 25:27)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof Bielsko-Biała I 1:2 (20:25, 25:18, 13:15)

 

IV turniej - 02.02.2013 - Dąbrowa Górnicza

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza I 0:2 (15:25, 22:25)

MKS Dąbrowa Górnicza I - MKS Zorza Wodzisław Śląski 2:0 (25:18, 25:22)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS Zorza Wodzisław Śląski 2:1 (24:26, 27:25, 15:13)

BKS Aluprof - Mistrzem Śląska Młodziczek !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 47 - o miejsce 1-8

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała

2. VC Victoria-MOSiR Cieszyn

3. SPS Politechnika Częstochowska

4. Sokół' 43 AZS AWF Katowice

 

Tabela:

1 VC Victoria-MOSiR Cieszyn   6  11  11 -   5    
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała I   6  10    9 -   4    
3 Sokół' 43 AZS AWF Katowice I   6    9    7 -   8    
4 SPS Politechnika Częstochowska   6    6    2 - 12

 

I turniej - 08.12.2012 - Cieszyn

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - SPS Politechnika Częstochowska 2:1 (25:9, 21:25, 15:8)

SPS Politechnika Częstochowska - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:2 (22:25, 11:25)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 1:2 (25:22, 25:27, 12:15)

 

II turniej - 09.12.2012 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - Sokół' 43 AZS AWF Katowice 2:0 (25:17, 25:21)

Sokół' 43 AZS AWF Katowice - SPS Politechnika Częstochowska 2:1 (23:25, 25:19, 15:6)

SPS Politechnika Częstochowska - BKS Aluprof I Bielsko-Biała  0:2 (20:25, 19:25)

 

III turniej - 15.12.2012 - Częstochowa

SPS Politechnika Częstochowska - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 0:2 (16:25, 13:25)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - Sokół' 43 AZS AWF Katowice 2:1 (18:25, 25:20, 15:7)

Sokół' 43 AZS AWF Katowice - SPS Politechnika Częstochowska  2:0 (25:10, 25:20)

 

IV turniej - 05.01.2013 - Katowice

Sokół' 43 AZS AWF Katowice - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:2 (11:25, 19:25)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 0:2 (21:25, 19:25)

Sokół' 43 AZS AWF Katowice - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:1 (25:20, 17:25, 15:10)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 34 - o miejsca 1-16

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. MCKiS Jaworzno

3. MKS Dąbrowa Górnicza SA

4. MOSiR Łaziska Górne

 

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6  11  10 -   3    
2 MKS Dąbrowa Górnicza SA   6  10    9 -   4    
3 MOSiR Łaziska Górne   6    9    6 -   7    
4 MCKiS Jaworzno   6    6    1 - 12

 

I turniej - 17.11.2012 - Łaziska Górne

MOSiR Łaziska Górne - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (12:25, 10:25)

MOSiR Łaziska Górne - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:17, 25:20)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:6, 25:19)

 

II Turniej - 27.11.2012 - Bielsko-Biała - przełożony

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:17, 25:13)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza SA 2:0 (25:23, 25:23)

MCKiS Jaworzno - MKS Dąbrowa Górnicza SA 0:2 (16:25, 11:25)

 

III Turniej - 02.12.2012 - Jaworzno - przełożony

MCKiS Jaworzno - MOSiR Łaziska Górne 1:2 (17:25, 25:23, 16:18)

MOSiR Łaziska Górne - MKS Dąbrowa Górnicza SA  0:2 (17:25, 6:25)

MKS Dąbrowa Górnicza SA  - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:20, 25:23)

 

IV Turniej - 01.12.2012 - Dąbrowa Górnicza

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSiR Łaziska Górne  0:2 (22:25, 21:25)

MOSiR Łaziska Górne - MKS Dąbrowa Górnicza SA 0:2 (22:25, 9:25)

MKS Dąbrowa Górnicza SA - BKS Aluprof Bielsko-Biała  1:2 (25:12, 20:25, 15:17)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 24

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała

2. UKS Jedynka Rybnik I

3. BKS Aluporf II Bielsko-Biała

4. MKS Zorza Wodzisław Śląski

 Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6   12   12 -   0
2 UKS Zorza Wodzisław Śl   6     9     6 -   7
3 UKS Jedynka Rybnik I   6     8     5 -   8
4 BKS Aluprof II Bielsko-Biała   6     7     2 - 10

I Turniej - 13.10.2012 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - BKS Aluprof II Bielsko-Biała  2:0 (25:23, 25:7)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik I 2:0 (25:13, 25:20)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik I 2:0 (25:17, 25:22)

 

II Turniej - 27.10.2012 - Rybnik

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik I 0:2 (16:25, 17:25)

UKS Jedynka Rybnik I - MKS Zorza Wodzisław 1:2 (22:25, 25:20, 12:15)

MKS Zorza Wodzisław  - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:0 (25:15, 25:22)

 

III Turniej - 28.10.2012 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:0 (25:22, 25:10)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław 2:0 (25:16, 25:16)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław 0:2 (4:25, 16:25)

 

IV Turniej - 03.11.2012 - Wodzisław

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik I 2:0 (25:14, 25:11)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław 2:0 (25:18, 25:23)

UKS Jedynka Rybnik I  - MKS Zorza Wodzisław  2:0 (25:12, 25:22)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 14

1    MKS Bielsko Biała
2    BKS Aluprof I Bielsko-Biała
3    MKS Czechowice-Dziedzice

 

Tabela:

 

1 BKS Aluprof I Bielsko-Biała   6   12  12 0    
2 MKS Bielsko-Biała   6     9    6  7    
3 MKS Czechowice-Dziedzice   6     6    1 12

 

 

I Turniej - 22.09.2012 - Bielsko-Biała (MKS)

MKS Bielsko Biała - BKS Aluprof I Bielsko-Biała  0:2 (3:25, 6:25)

MKS Bielsko Biała - MKS Czechowice-Dziedzice  2:1 (25:20, 15:25, 15:9)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała  - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:12, 25:8)

 

II Turniej - 29.09.2012 - Bielsko-Biała (BKS)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała  - MKS Bielsko-Biała 2:0 (25:7, 25:8)

MKS Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice  2:0 (25:13, 25:16)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała  - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:13, 25:17)

 

III Turniej - 05.10.2012 - Czechowice-Dziedzice

MKS Bielsko Biała - BKS Aluprof I Bielsko-Biała  0:2 (9:25, 10:25)

MKS Bielsko Biała - MKS Czechowice-Dziedzice  2:0 (25:22, 25:17)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice  2:0 (25:9, 25:14)
wróc do listy

patroni medialni