2012/2013 MŁODZICZKI II

  drużyna m. pkt. bilans
1 BKS Aluprof II Bielsko-Biała 6 12 12-1
2 MOSM Tychy 6 9 6-8
3 MCKS Czeladź 6 8 4-9
4 UKS Jedynka Rybnik 6 7 6-10

Grupa 64 - o miejsca 17-20

1. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

2. MOSM Tychy I

3. UKS Jedynka Rybnik I

4. MCKS Czeladź I

 

I turniej - 26.01.2013 - Tychy

UKS Jedynka Rybnik I - MOSM Tychy I 1:2 (20:25, 25:11, 4:15)

MOSM Tychy I - MCKS Czeladź I 2:0 (25:14, 25:20)

MCKS Czeladź I - UKS Jedynka Rybnik I 2:1 (16:25, 25:23, 15:10)

 

II turniej - 02.02.2013 - Rybnik

UKS Jedynka Rybnik I - MCKS Czeladź I 2:0 (25:13, 25:20)

UKS Jedynka Rybnik I - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 1:2 (22:25, 26:24, 8:15)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MCKS Czeladź I 2:0 (25:20, 25:20)

 

III turniej - 02.03.2013 - Czeladź

MOSM Tychy I - MCKS Czeladź I 0:2 (16;25, 19:25)

MOSM Tychy I - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 18:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MCKS Czeladź I 2:0 (25:21, 30:28)

 

IV turniej - 09.03.2013 - Bielsko-Biała

UKS Jedynka Rybnik I - MOSM Tychy I 1:2 (25:21, 10:25, 14:16)

MOSM Tychy I - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 19:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik I 2:0 (25:18, 25:21)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 50 - o miejsca 17-24

1. MOSM I Tychy

2. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

3. Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów

4. MCKS Czeladź 2

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2   6   12 12 -   1    
2 MOSM Tychy    6     9   6 -   7    
3 MCKS Czeladź 2   6     8   6 -   8    
4 Silesia Volley   6     7   3 - 11

 

I turniej - 08.12.2012 - Tychy

MOSM I Tychy - Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 2:0 (25:14, 25:13)

Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (7:25, 16:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MOSM I Tychy 2:0 (25:17, 28:26)

 

II turniej - 15.12.2012 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MCKS Czeladź 2 2:0 (25:15, 27:25)

MCKS Czeladź 2 - Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 2:0 (25:15, 26:24)

Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (6:25, 19:25)

 

III turniej - 05.01.2013 - Mysłowice

Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów - MOSM I Tychy 1:2 (21:25, 25:14, 7:15)

MOSM I Tychy - MCKS Czeladź 2 0:2 (18:25, 14:25)

MCKS Czeladź 2 - Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 1:2 (25:16, 24:26, 12:15)

 

IV turniej - 12.01.2013 - Czeladź

MCKS Czeladź 2 - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 1:2 (25:20, 22:25, 15:17)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MOSM I Tychy 2:0 (25:16, 25:19)

MOSM I Tychy - MCKS Czeladź 2 2:0 (25:20, 27:25)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 37 - o miejsca 17-32

1. BKS Aluporf II Bielsko-Biała

2. MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

3. GS UKS Krzanowice

4. MCKS Czeladź I

 

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2   6   11 10 -   3    
2 MCKS Czeladź   6   10   9 -   5    
3 GS UKS Krzanowice   6     9   6 -   6    
4 MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice   6     6   1 - 12

 

Turniej I - 17.11.2012 - - Bielsko-Biała

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - GS UKS Krzanowice 0:2 (11:25, 14:25)

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - BKS Aluporf II Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 9:25)

GS UKS Krzanowice - BKS Aluporf II Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 6:25)

 

Turniej II - 24.11.2012 - Czeladź

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - BKS Aluporf II Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 20:25)

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - MCKS Czeladź I 0:2 (14:25, 24:26)

BKS Aluporf II Bielsko-Biała - MCKS Czeladź I 2:1 (21:25, 25:21, 15:10)

 

Turniej III - 25.11.2012 - Krzanowice

BKS Aluporf II Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 0:2 (25:27, 24:26)

BKS Aluporf II Bielsko-Biała - MCKS Czeladź I 2:0 (25:14, 25:19)

GS UKS Krzanowice - MCKS Czeladź I 0:2 (19:25, 24:26)

 

Turniej IV - 01.12.2012 - Świętochłowice

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - GS UKS Krzanowice 0:2 (16:25, 11:25)

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - MCKS Czeladź I 1:2 (25:22, 20:25, 7:15)

GS UKS Krzanowice - MCKS Czeladź I 0:2 (24:26, 22:25)

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Grupa 24

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała

2. UKS Jedynka Rybnik I

3. BKS Aluporf II Bielsko-Biała

4. MKS Zorza Wodzisław Śląski

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6   12   12 -   0
2 UKS Zorza Wodzisław Śl   6     9     6 -   7
3 UKS Jedynka Rybnik I   6     8     5 -   8
4 BKS Aluprof II Bielsko-Biała   6     7     2 - 10

 

I Turniej - 13.10.2012 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - BKS Aluprof II Bielsko-Biała  2:0 (25:23, 25:7)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik I  2:0 (25:13, 25:20)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik I 2:0 (25:17, 25:22)

 

II Turniej - 27.10.2012 - Rybnik

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik I  0:2 (16:25, 17:25)

UKS Jedynka Rybnik I - MKS Zorza Wodzisław  1:2 (22:25, 25:20, 12:15)

MKS Zorza Wodzisław - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:0 (25:15, 25:22

 

III Turniej - 28.10.2012 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:0 (25:22, 25:10)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław 2:0 (25:16, 25:16)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław 0:2 (4:25, 16:25)

 

IV Turniej - 03.11.2012 - Wodzisław

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik I 2:0 (25:14, 25:11)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław 2:0 (25:18, 25:23)

UKS Jedynka Rybnik I  - MKS Zorza Wodzisław  2:0 (25:12, 25:22)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Grupa 15

1    BKS Aluprof Bielsko-Biała II
2    TRS Siła Ustroń
3    UKS Jedynka Rybnik II
4    VC Victoria-MOSiR Cieszyn

 

Tabela:

 

1 VC Victoria-MOSiR Cieszyn   6   12   12 -   0    
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2   6   10     8 -   4    
3 TRS Siła Ustroń   6     8     4 -   9    
4 UKS Jedynka Rybnik 2   6     6     1 - 12

 

I turniej - 23.09.2012 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - TRS Siła Ustroń 2:0 (25:12, 26:24)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS Jedynka Rybnik II 2:0 (25:10, 25:2)

TRS Siła Ustroń - UKS Jedynka Rybnik II 2:1

 

II Turniej - 29.09.2012 - Ustroń

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - TRS Siła Ustroń 2:0 (25:0, 25:17)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik II  2:0 (25:4, 25:9)

TRS Siła Ustroń - UKS Jedynka Rybnik II  2:0 (25:14, 25:8)

 

III Turniej - 30.09.2012 - Rybnik

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:0 (25:13, 25:21)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik II 2:0 (25:7, 25:13)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS Jedynka Rybnik II 2:0 (25:17, 25:7)

 

IV Turniej - 06.10.2012 - Cieszyn

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof Bielsko-Biała II  2:0 (26:24, 25:16)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - TRS Siła Ustroń  2:0 (25:8, 25:13)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - TRS Siła Ustroń 2:0 (25:22, 25:12)
wróc do listy

patroni medialni