2012/2013 PUCHAR POLSKI

Finał - 10.03.2013

24 - 14.30 - Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (24:26, 20:25, 25:21, 25:23, 15:17)

 

1/2 Finału - 09.03.2013

22 - 14.30 - Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 2:3 (25:18, 16:25, 25:21, 16:25, 8:15)

     - awans Atom Trefl Sopot

23 - 18.00 - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:2 (23:25, 25:20, 23:25, 25:21, 15:12)

     - awans Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

1/4 Finału - 27.02.2013 i 06.03.2013

18 - 27.02.2013 - 18.00 - Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 25:20, 25:16, 21:25, 15:9)

        06.03.2013 - 18.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 3:2 (16:25, 23:25, 25:16, 25:23, 15:7)

      - awans Impel Wrocław

19 - 26.02.2013 - 18.00 - KS Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot 1:3 (19:25, 22:25, 25:22, 17:25)

        02.03.2013 - 16.00 - Atom Trefl Sopot - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)

       - awans Atom Trefl Sopot

20 - 27.02.2013 - 17:00 - PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 12:25, 20:25)

        05.03.2013 - 18:00 - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3:0 (25:15, 25;15, 25:19)

      - awans Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

21 - 22.02.2013 - 19:00 - AZS EUK Kraków - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 (20:25, 20:25, 21:25)

        05.03.2013 - 18:00 - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - AZS EUK Kraków 3:0 (25:18, 28:26, 25:14)

      - awans Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

VI runda

14 - 13.02.2013 - 18.00 - Jedynka Aleksandrów Łódzki - Impel Wrocław 1:3 (25:15, 15:25, 22:25, 17:25)

        18.02.2013 - 18.00 - Impel Wrocław - Jedynka Aleksandrów Łódzki 3:1 (25:11, 19:25, 25:18, 25:22)

        - awans Impel Wrocław

15 - 20.02.2013 - 17.00 - AZS Metal-Fach Białystok - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (25:27, 11:25, 15:25)

        21.02.2013 - 17.00 - KS Pałac Bydgoszcz - AZS Metal-Fach Białystok 3:0 (25:13, 25:12, 25:11)

        - awans KS Pałac Bydgoszcz

16 - 13.02.2013 - 19.00 - Siódemka Legionovia Legionowo - PTPS Piła 0:3 (15:25, 23':25, 17:25)

        17.02.2013 - 17.00 - PTPS Piła - Siódemka Legionovia Legionowo 1:3 (25:20, 21:25, 23:25, 21:25)

        - awans PTPS Piła

17 - 13.02.2013 - 18.00 - AZS EUK Kraków - Budowlani Łódź 3:0 (25:14, 25:21, 27:25)

        17.02.2013 - 17.00 - Budowlani Łódź - AZS EUK Kraków 3:0 (26:24, 25:21, 25:16)

        - awans AZS EUK Kraków

 

V runda - 05.12.2012

12 - Jedynka Aleksandrów Łódzki - PSPS Chemik Police 3:2 (25:17, 19:25, 26:24, 17:25, 15:10)

13 - Więżyca 2011 Stężyca - AZS EUK Kraków 0:3 (22:25, 12:25, 21:25)

 

IV runda - 14.11.2012

8 - Jedynka Aleksandrów Łódzki - Murowana Goślina 3:0 (25:16, 25:19, 25:22)

9 - Wisła Kraków - PSPS Chemik Police  1:3 (25:17, 15:25, 26:28, 19:25)

10 - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. - Więżyca 2011 Stężyca  2:3 (24:26, 25:15, 28:26, 23:25, 8:15)

11 - AZS EUK Kraków - Stal Mielec  3:1 (25:20, 25:19, 21:25, 25:18)

 

III runda - 10.10.2012

1 - Jedynka Aleksandrów Łódzki - Silesia Volley I 3:0 (25:16, 25:18, 25:10)

2 - E. Leclerc Orzeł Elbląg - Murowana Goślina 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)

3 - Wisła Kraków - TKS-T Budowlani Budlex Toruń 3:1 (25:15, 25:22, 23:25, 25:18)

4 - MLKS Zawisza Sulechów - PSPS Chemik Police 0:3 (15:25, 16:25, 22:25)

5 - MUKS Sparta Warszawa - Więżyca 2011 Stężyca 0:3 (16:25, 21:25, 17:25)

6 - PLKS Pszczyna - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św.  1:3 (28:20, 23:25, 25:23, 18:25)

7 - Silesia Volley II - AZS EUK Kraków 0:3 (zespół Silesi wycofał się z rozgrywek)

 

II runda

E.Leclerc Orzeł Elbląg - wolny los

MLKS Zawisza Sulechów - wolny los

PLKS Pszczyna - wolny los

Silesia Volley II - wolny los

 

I runda

(odwołana z uwagi na małą liczbę zgłoszeń)

wróc do listy

patroni medialni