2013/2014 CEV CUP

CEV CUP 2013/14

 

Finał

35. 26.03.2014 - 18.30 - Uralochka NTMK Ekaterinburg - Fenerbahce Sk. Istanbul 2:3 (16:25, 17:25, 25:20, 25:23, 9:15)

       29.03.2014 - 20.00 - Fenerbahce Sk. Istanbul - Uralochka NTMK Ekaterinburg 3:0 (25:11, 28:26, 25:22)

       Fenerbahce Sk. Istanbul zdobywcą CEV CUP

1/2 finału

33. Fenerbahce Sk. Istanbul - Azeryol Baku 3:0 (25:14, 25:12, 25:16)

     Azeryol Baku - Fenerbahce Sk. Istanbul 0:3 (8:25, 17:25, 17:25)

     awans Fenerbahce Sk. Istanbul

34. Uralochka NTMK Ekaterinburg - Dresdner SC 2:3 (26:28, 25:15, 20:25, 25:22, 7:15)

      Dresdner SC - Uralochka NTMK Ekaterinburg 1:3 (19:25, 25:19, 18:25, 23:25)

      awans Uralochka NTMK Ekaterinburg

 

Challenge Round - 04-06.02.2014 - 11-13.02.2014

29. 04.02.2014 - 17.30 - Agel Prostejov - Fenerbahce Sk. Istanbul 0:3 (11:25, 21:25, 15;25)

     12.02.2014 - 20.00 - Fenerbahce Sk. Istanbul - Agel Prostejov 3:0 (25:20, 25:17, 25:15)

      awans Fenerbahce Sk. Istanbul

30. 05.02.2014 - 20.30 - Polski Cukier Fakro Muszyna - Azeryol Baku 3:2 (25:20, 22:25, 22:25, 28:26, 15:13)

     11.02.2014 - 18.00 - Azeryol Baku - Polski Cukier Fakro Muszyna 3:0 (25:19, 25:10, 25:21)

     awans Azeryol Baku

31. 04.02.2014 - 18.00 - Khimik Yuzhny - Dresdner SC 1:3 (25:18, 21:25, 22:25, 20:25)

     12.02.2014 - 19.00 - Dresdner SC - Khimik Yuzhny 1:3 (21:25, 25:21, 18:25, 23:25) złoty set 18:16

      awans Dresdner SC

32. 04.02.2014 - 18.30 - Uralochka NTMK Ekaterinburg - Dinamo Romprest Bukareszt 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)

     12.02.2014 - 19.00 - Dinamo Romprest Bukareszt - Uralochka NTMK Ekaterinburg 3:2 (25:20, 24:26, 22:25, 25:21, 15:13)

     awans Uralochka NTMK Ekaterinburg

 

1/4 finału - 14-16.01.2014 - 21-23.01.2014

25. 16.01.2014 - 18.30 - LP Salo - Fenerbahce Sk. Istanbul 0:3 (23;25, 13:25, 9:25)

      22.01.2014 - 17.30 - Fenerbahce Sk. Istanbul - LP Salo 3:0 (25:21, 27:25, 25:14)

      awans Fenerbahce Sk. Istanbul

26. 14.01.2014 - 18.00 - Polski Cukier Fakro Muszyna - Lokomotiv Baku 3:0 (25:15, 25:23, 26:24)

      23.01.2014 - 18.00 - Lokomotiv Baku - Polski Cukier Fakro Muszyna 2:3 (24:26, 25:14, 21:25, 25:18, 12:15)

      awans Polski Cukier Fakro Muszyn

27. 14.01.2014 - 17.00 - Khimik Yuzhny - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)

      22.01.2014 - 18.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - Khimik Yuzhny 3:0 (26:24, 25:19, 25:16) - złoty set 12:15

      awans Khimik Yuzhny

28. 15.01.2014 - 18.00 - Azerrail Baku - Uralochka NTMK Ekaterinburg 1:3 (25:22, 23:25, 13:25, 16:25)

      22.01.2014 - 18.30 - Uralochka NTMK Ekaterinburg - Azerrail Baku 3:1 (30:28, 25:18, 21:25, 25:13)

      awans Uralochka NTMK Ekaterinburg

 

1/8 finału - 03-05.12.2013 - 10-12.12.2013

17. 05.12.2013 - 19.00 - Fenerbahce Sk. Istanbul - Orbita - ZTMC - ZNU Zaporoże 3:0 (25:22, 25:14, 25:16)

      11.12.2013 - 18.00 - Orbita - ZTMC - ZNU Zaporoże - Fenerbahce Sk. Istanbul 0:3 (14:25, 10:25, 22:25)

      awans Fenerbahce Sk. Istanbul

18. 04.12.2013 - 18.30 - LP Salo - Rote Raben Vilsbiburg 3:1 (26:24, 20:25, 25:23, 25:14)

       11.12.2013 - 20.00 - Rote Raben Vilsbiburg - LP Salo 3:2 (26:24, 13:25, 23:25, 25:12, 15:7)

       awans LP Salo

19. 05.12.2013 - 18.00 - Lokomotiv Baku - Hapoel Khar Saba 3:0 (25:16, 25:19, 25:14)

       11.12.2013 - 19.00 - Hapoel Khar Saba - Lokomotiv Baku 0:3 (18:25, 12:25, 11:25)

        awans Lokomotiv Baku

20. 04.12.2013 - 19.00 - SVS Post Schwechat - Polski Cukier Fakro Muszyna 1:3 (25:22, 24:26, 16:25, 27:29)

      10.12.2013 - 18.00 - Polski Cukier Fakro Muszyna - SVS Post Schwechat 3:0 (25:22, 26:24, 25:8)

      awans Polski Cukier Fakro Muszyna

21. 04.12.2013 - 18.00 - Olimpiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 25:27, 22:25)

      12.12.2013 - 20.30 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - Olimpiakos Pireus 2:3 (25:20, 25:23, 18:25, 16:25, 11:15)

       awans BKS Aluprof Bielsko-Biała

22. 05.12.2013 - 18.00 - Khimik Yuzhny - Atlant Baranowicze 3:0 (25;18, 25:21, 25:18)

       11.12.2013 - 18.00 - Atlant Baranowicze - Khimik Yuzhny 0:3 (26:28, 22:25, 16:25)

        awans Khimik Yuzhny

23. 04.12.2013 - 18.00 - Azerrail Baku - SK UP Ołomuniec 3:0 (25:21, 25:19, 25:20)

       12.12.2013 - 17.00 - SK UP Ołomuniec - Azerrail Baku 2:3 (27:25, 25:22, 19:25, 13:25, 10:15)

        awans Azerrail Baku

24. 04.12.2013 - 19.30 - Volley Koniz - Uralochka NTMK Ekaterinburg 0:3 (20:25, 22:25, 24:26)

       11.12.2013 - 18.30 - Uralochka NTMK Ekaterinburg - Volley Koniz 3:0 (25:12, 25:16, 25:18)

       awans Uralochka NTMK Ekaterinburg

 

 

1/16 finału - 22-24.10.2013 - 29-31.10.2013

1. 23.10.2013 - 18.00 - Bursa BBSK - Fenerbahce Sk. Istanbul 0:3 (20:25, 19:25, 13:25)

    29.10.2013 - 19.00 - Fenerbahce Sk. Istanbul - Bursa BBSK  3: 0 (25:12, 25:18, 25:21)

    awans Fenerbahce Sk. Istanbul

2. 23.10.2013 - 19.30 - Irmato Weert - Orbita - ZTMC - ZNU Zaporoże 1:3 (25:18, 11:25, 11:25, 13:25)

    31.10.2013 - 18.00 - Orbita - ZTMC - ZNU Zaporoże - Irmato Weert  2:3 (20:25, 25:14, 24:26, 25:21, 13:25)

    awans Orbita - ZTMC - ZNU Zaporoze

3. 22.10.2013 - 19.30 - Kanti Schaffhausen - LP Salo 0:3 (19:25, 18:25, 8:25)

    30.10.2013 - 18.30 - LP Salo - Kanti Schaffhausen 3:2 (25:11, 23:25, 25:21, 23:25, 15:10)

     awans LP Salo

4. 23.10.2013 - 20.00 - Rote Raben Vilsbiburg - ZOK Jedinstvo Brcko 3:1 (25:20, 23:25, 25:14, 25:18)

    30.10.2013 - 19.00 - ZOK Jedinstvo Brcko - Rote Raben Vilsbiburg 0:3 (16:25, 10:25, 17:25)

    awans Rote Raben Vilsbiburg

5. 23.10.2013 - 18.00 - Lokomotiv Baku - Kralovo Pole Brno 3:0 (25:20, 25:12, 25:17)

    29.10.2013 - 17.30 - Kralovo Pole Brno - Lokomotiv Baku 0:3 (21:25, 22:25, 20:25)

    awans Lokomotiv Baku

6. 23.10.2013 - 19.00 - Hapoel Khar Saba - OK Porec 3:1 (25:21, 24:26, 25:22, 25:18)

    30.10.2013 - 18.00 - OK Porec - Hapoel Khar Saba 2:3 (25:16, 21:25, 25:12, 20:25, 12:15)

    awans Hapoel Khar Saba

7. 23.10.2013 - 19.30 - AEK Ateny - SVS Post Schwechat 3:2 (25:21, 25:20, 22:25, 21:25, 15:8)

    29.10.2013 - 19.00 - SVS Post Schwechat - AEK Ateny 3:1 (25:23, 23:25, 25:12, 25:15)

    awans SVS Post Schwechat

8. 23.10.2013 - 19.00 - Haifa Volleyball - Polski Cukier Fakro Muszyna 1:3 (18:25, 13:25, 25:22, 9:25)

    30.10.2013 - 18.00 - Polski Cukier Fakro Muszyna - Haifa Volleyball 3:0 (25:16, 25:12, 25:15)

    awans Polski Cukier Fakro Muszyna

9. 22.10.2013 - 20.00 - ASPTT Mulhouse  - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:20, 25:11)

    30.10.2013 - 19.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - ASPTT Mulhouse 3:0 (25:18, 25:17, 26:24) - złoty set 17:15

    awans BKS Aluprof Bielsko-Biała 

10. 23.10.2013 - 19.00 - Olimpiakos Pireus - SF Paris Saint Cloud 3:0 (25:23, 29:27, 26:24)

      29.10.2013 - 20.00 - SF Paris Saint Cloud - Olimpiakos Pireus 1:3 (23:25, 25:18, 25:17, 24:26)

      awans Olimpiakos Pireus

11. 24.10.2013 - 20.30 - VC Oudegem - Khimik Yuzhny 2:3 (26:28, 25:23, 15:25, 25:23, 13:15)

      29.10.2013 - 18.00 - Khimik Yuzhny - VC Oudegem 3:1 (23:25, 25:11, 25:16, 25:20)

      awans Khimik Yuzhny

12. 23.10.2013 - 15.00  - Volei 2004 Constanta - Atlant Baranowicze 0:3 (23:25, 12:25, 12:25)

      30.10.2013 - 18.00 - Atlant Baranowicze - Volei 2004 Constanta 3:0 (25:5, 25:10, 25:12)

      awans Atlant Baranowicze

13. 23.10.2013 - 19.00 - Partizan Visura Belgrad - Azerrail Baku 3:2 (25:20, 25:15, 18:25, 22:25, 16:14)

      31.10.2013 - 18.00 - Azerrail Baku - Partizan Visura Belgrad 3:1 (25:9, 21:25, 25:17, 25:19)

      awans Azerrail Baku

14. 24.10.2013 - 17.00 - SK UP Ołomuniec - Asko Linz-Steg  3:0 (25:10, 25:13, 25:12)

      31.10.2013 - 19.30 - Asko Linz-Steg - SK UP Ołomuniec 0:3 (20:25, 10:25, 18:25)

      awans SK UP Ołomuniec

15. 23.10.2013 - 18.00 - Nova KBM Branik Maribor - Volley Koniz 1:3 (12:25, 23:25, 25:16, 27:29)

      30.10.2013 - 19.30 - Volley Koniz - Nova KBM Branik Maribor 3:0 (25:18, 25:20, 25:19)

      awans  Volley Koniz

16. 22.10.2013 - 18.30 - Uralochka NTMK Ekaterinburg - Asterix Kieldrecht 3:0 (25:10, 25:21, 25:23)

      31.10.2013 - 20.30 - Asterix Kieldrecht - Uralochka NTMK Ekaterinburg 1:3 (11:25, 23:25, 25:23, 19:25)

      awans Uralochka NTMK Ekaterinburg

 

wróc do listy

patroni medialni