2013/2014 MŁODZICZKI II

  drużyna m. pkt. bilans
1 MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 6 11 11-3
2 UKS Sokół 43 AZS AWF Katowice II 6 8 6-9
3 BKS Aluprof II Bielsko-Biała 6 8 4-9

Grupa 55 - o miejsca 39-41

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała II

2. MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice

3. Sokół 43 AZS AWF Katowice 2

 

Turniej w Katowicach - 08.03.2014

Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:0 (25:22, 25:22)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice 0:2 (13:25, 20:25)

Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 - MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice 0:2 (21:25, 17:25)

 

Turniej w Świętochłowicach - 15.03.2014

Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 0:2 (17:25, 9:25)

MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:0 (25:19, 25:14)

MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice - Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 1:2 (23:25, 25:23, 13:15)

 

Turniej w Bielsku-Białej - 22.03.2014

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 2:1 (15:25, 25:23, 15:7)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice 0:2 (17:25, 14:25)

Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 - MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice 1:2 (8:25, 28:26, 6:15)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 41 - o miejsca 33-44

1 KS Burza Borowa Wieś Mikołów

2 UKS COS Olimp Szczyrk

3 BKS Aluprof Bielsko-Biała II

4 LKS Orzeł Kozy

 

Tabela:

1 KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów   6  10   9 - 6    
2 UKS COS Olimp Szczyrk   6    9   7 - 8    
3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2   6    9   6 - 7    
4 LKS Orzeł Kozy   6    8   7 - 8

 

Turniej w Mikołowie - 18.01.2014

KS Burza Borowa Wieś Mikołów - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:0 (25:20, 25:22)

KS Burza Borowa Wieś Mikołów - UKS COS Olimp Szczyrk 1:2 (19:25, 25:23, 13:15)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS COS Olimp Szczyrk 0:2 (17:25, 23:25)

 

Turniej w Szczyrku - 12.01.2014

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:13, 25:22)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - LKS Orzeł Kozy 2:0 (25;15, 25:19)

LKS Orzeł Kozy - UKS COS Olimp Szczyrk 1:2 (22:25, 25:18, 13:15)

 

Turniej w Bielsku-Białej - 11.01.2014

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - KS Burza Borowa Wieś Mikołów 0:2 (11:25, 19:25)

LKS Orzeł Kozy - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 1:2 (25:15, 19:25, 13:15)

KS Burza Borowa Wieś Mikołów - LKS Orzeł Kozy 2:1 (27:25, 20:25, 15:8)

  

Turniej w Kozach - 08.02.2014

KS Burza Borowa Wieś Mikołów - LKS Orzeł Kozy 0:2 (21:25, 21:25

LKS Orzeł Kozy - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:17, 25:17)

UKS COS Olimp Szczyrk - KS Burza Borowa Wieś Mikołów  1:2 (27:25, 11:25, 5:15)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 30 - o miejsca 33-53

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2   6   11   10 -   4    
2 UKS COS Olimp Szczyrk   6   10     9 -   4    
3 TRS Siła Ustroń   6    9     7 -   6    
4 UKS Jedynka Rybnik 2   6    6     0 - 12

 

Turniej w Ustroniu - 16.11.2013

 

TRS Siła Ustroń - UKS COS Olimp Szczyrk 0:2 (19:25, 20:25)

TRS Siła Ustroń - UKS Jedynka Rybnik II 2:0 (25:11, 25:12)

UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Jedynka Rybnik II 2:0 (25:11, 25:17)

 

Turniej w Rybniku - 23.11.2013

 

UKS Jedynka Rybnik II - TRS Siła Ustroń 0:2 (10:25, 6:25)

UKS Jedynka Rybnik II - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 0:2 (20:25, 20:25)

TRS Siła Ustroń - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 1:2 (25:17, 20:25, 8:15)

 

Turniej w Szczyrku - 30.11.2013

 

UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Jedynka Rybnik II 2:0 (25:12, 25:16)

UKS COS Olimp Szczyrk - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 2:0 (25:20, 26:24)

UKS Jedynka Rybnik II - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 0:2 (15:25, 22:25)

  

Turniej w Bielsku-Białej - 08.12.2013

 

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - TRS Siła Ustroń 2:0 (25:8, 25:14)

BKS Aluprof Bielsko-Biała II - UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (25:15, 23:25, 15:8)

TRS Siła Ustroń - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:12, 25:23)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 15

Tabela:

1 VC Victoria-MOSiR Cieszyn   6   12   12 -   1    
2 MKS Bielsko-Biała   6   10     9 -   4    
3 TRS Siła Ustroń   6     7     3 - 11    
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2   6     7     3 - 11

 


Turniej w Bielsku-Białej (MKS) – 21.09.2013
 
BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała  0:2 (13:25, 10:25)

VC Victoria-MOSir Cieszyn - BKS Aluprof  II Bielsko-Biała 2:0 (25:12, 25:12)

MKS Bielsko-Biała – VC Victoria-MOSiR Cieszyn 1:2 (19:25, 25:14, 11:15)

Turniej w Bielsku-Białej (BKS Aluprof II) – 22.09.2013
 
VC Victoria-MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:8

TRS Siła Ustroń - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 0:2 (23:25, 15:25)
BKS Aluprof II Bielsko-Biała – TRS Siła Ustroń 2:1 (25:14, 17:25, 15:6)


Turniej w Cieszynie – 26.10.2013
 
VC Victoria-MOSiR Cieszyn – MKS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:17)
MKS Bielsko-Biała – TRS Siła Ustroń 2:0 (25:10, 25:20
TRS Siła Ustroń - VC Victoria-MOSiR Cieszyn  0:2 (20:25, 21:25


Turniej w Ustroniu – 09.11.2013
 
TRS Siła Ustroń – MKS Bielsko-Biała 0:2 (21;25, 19:25)
MKS Bielsko-Biała – BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:0 (25:14, 25:17)

TRS Siła Ustroń – BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:1 (25:16, 23:25, 15:12)

wróc do listy

patroni medialni