2013/2014 ORLEN LIGA

Klasyfikacja końcowa:

1 KPS Chemik Police  
2 Impel Wrocław  
3 Atom Trefl Sopot  
4 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza  
5 BKS Aluprof Bielsko-Biała  
6 Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna  
7 Beef Master Budowlani Łódź  
8 Siódemka SK bank Legionovia Legionowo  
9 PGNiG Nafta Piła  
10 KS Pałac Bydgoszcz  

III runda play-off

Finał (do 3 zwycięstw)
Chemik Police - Impel Wrocław 3:0 (25:23, 28:26, 25:22) 1:0
Chemik Police - Impel Wrocław 3:1 (25:21, 25:21, 19:25, 25:17) 2:0
Impel Wrocław - Chemik Police  0:3 (16:25, 19:25, 23:25) 0:3

o miejsca 3-4 (do 3 zwycięstw)
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:13, 27:25, 20:25, 25:16) 1:0
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:18, 25:16) 2:0
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot  1:3 (25:19, 25:27, 22:25, 15:25) 0:3

o miejsca 5-6 (do 2 zwycięstw)
MKS Muszyna - BKS Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 17:25, 25:15, 25:17) 1:0
BKS Bielsko-Biała - MKS Muszyna 3:0 (25:14, 25:19, 25:20) 1:1
BKS Bielsko-Biała - MKS Muszyna 3:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 15:9) 2:1

___________________________________________________________________

II runda play-off

o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)
Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 26:24) 1:0
Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:15, 25:14, 22:25, 25:22) 2:0
MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police  2:3 (26:24, 18:25, 25:19, 22:25, 11:15) 0:3

Trefl Sopot - Impel Wrocław  0:3 (23:25, 26:28, 17:25) 0:1
Trefl Sopot - Impel Wrocław 3:2 (25:20, 25:19, 21:25, 19:25, 16:14) 1:1
Impel Wrocław - Trefl Sopot 3:0 (25:11, 25:13, 25:19) 2:1
Impel Wrocław - Trefl Sopot 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:23) 3:1

o miejsca 5-8 (do 2 zwycięstw)
Budowlani Łódź - MKS Muszyna  1:3 (25:23, 23:25, 15:25, 21:25) 0:1
MKS Muszyna - Budowlani Łódź 3:1 (25:14, 25:20, 20:25, 27:25) 2:0

Legionovia Legionowo - BKS Bielsko-Biała  0:3 (18:25, 24:26, 23:25) 0:1
BKS Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 3:1 (25:15, 21:25, 25:17, 25:23) 2:0

o miejsca 9-10 (do 4 zwycięstw)
Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 28:26, 25:19, 25:23) 1:0
Pałac Bydgoszcz - Nafta Piła  2:3 (25:19, 25:21, 20:25, 18:25, 9:15) 0:2
Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:20, 25:17) 3:0
Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:19, 25:15) 4:0

_____________________________________________________

I runda play-off


o miejsca 1-8 (do 3 zwycięstw)
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:0 (25:17, 25:18, 25:18) 1:0
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:1 (26:28, 25:18, 25:15, 25:16) 2:0
Legionovia Legionowo - Chemik Police  1:3 (25:19, 20:25, 16:25, 11:25) 0:3

Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:0 (25:15, 25:16, 25:21) 1:0
Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:18, 25:21) 2:0
Budowlani Łódź - Trefl Sopot  0:3 (18:25, 18:25, 19:25) 0:3

Impel Wrocław - MKS Muszyna 3:0 (25:23, 25:22, 25:19) 1:0
Impel Wrocław - MKS Muszyna 3:0 (28:26, 25:21, 25:23) 2:0
MKS Muszyna - Impel Wrocław  0:3 (17:25, 22:25, 22:25) 0:3

MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 21:25, 25:19, 25:21) 1:0
MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:14, 25:23) 2:0
BKS Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza  2:3 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 8:15) 0:3

______________________________________________________

Runda zasadnicza


1. kolejka: 05-10-2013

Chemik Police - Trefl Sopot  3:0  (25:16, 25:21, 27:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo  3:0  (25:11, 25:20, 25:16)
MKS Muszyna - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:20, 25:15, 25:15)
BKS Bielsko-Biała - Budowlani Łódź  3:2  (25:18, 20:25, 23:25, 25:22, 17:15)
Impel Wrocław - Nafta Piła  3:0  (25:20, 25:11, 25:16)

2. kolejka: 12-10-2013
Chemik Police - Nafta Piła  3:0  (25:18, 25:18, 25:17)
Budowlani Łódź - Impel Wrocław  0:3  (17:25, 10:25, 17:25)
Pałac Bydgoszcz - BKS Bielsko-Biała  1:3  (14:25, 22:25, 25:23, 17:25)
Legionovia Legionowo - MKS Muszyna  2:3  (26:24, 19:25, 25:22, 19:25, 10:15)
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza  3:1  (25:19, 25:20, 21:25, 25:17)

3. kolejka: 19-10-2013
MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police  0:3  (20:25, 13:25, 16:25)
MKS Muszyna - Trefl Sopot  0:3  (20:25, 23:25, 16:25)
BKS Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo  3:0  (25:23, 25:20, 25:20)
Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:16, 25:19, 25:17)
Nafta Piła - Budowlani Łódź  1:3  (23:25, 20:25, 25:18, 22:25)

4. kolejka: 26-10-2013
Chemik Police - Budowlani Łódź  3:0  (25:19, 25:21, 25:18)
Pałac Bydgoszcz - Nafta Piła  3:0  (25:21, 25:22, 25:17)
Legionovia Legionowo - Impel Wrocław  3:1  (25:23, 25:16, 23:25, 26:24)
Trefl Sopot - BKS Bielsko-Biała  3:0  (25:20, 25:20, 28:26)
MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Muszyna  2:3  (31:29, 21:25, 25:27, 25:16, 14:16)

5. kolejka: 02-11-2013
MKS Muszyna - Chemik Police  0:3  (18:25, 17:25, 17:25)
BKS Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (25:21, 23:25, 22:25, 24:26)
Impel Wrocław - Trefl Sopot  3:0  (25:16, 28:26, 25:18)
Nafta Piła - Legionovia Legionowo  3:2 (37:39, 25:19, 25:20, 17:25, 15:11)
Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:20, 23:25, 25:18, 25:22)

6. kolejka: 09-11-2013
Chemik Police - Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:20, 23:25, 25:22, 25:13)
Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź  2:3  (25:17, 20:25, 22:25, 25:13, 7:15)
Trefl Sopot - Nafta Piła  3:0  (25:21, 25:12, 25:18)
MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław  2:3  (25:15, 18:25, 25:22, 19:25, 14:16)
MKS Muszyna - BKS Bielsko-Biała  1:3  (22:25, 22:25, 26:24, 21:25)

7. kolejka: 16-11-2013
BKS Bielsko-Biała - Chemik Police  0:3  (17:25, 15:25, 20:25)
Impel Wrocław - MKS Muszyna  3:2  (25:20, 25:21, 13:25, 23:25, 15:9)
Nafta Piła - MKS Dąbrowa Górnicza  2:3  (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 9:15)
Budowlani Łódź - Trefl Sopot  0:3  (10:25, 21:25, 23:25)
Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo  1:3  (15:25, 26:24, 23:25, 21:25)

8. kolejka: 23-11-2013
Chemik Police - Legionovia Legionowo  3:1  (25:13, 21:25, 25:14, 25:13)
Trefl Sopot - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:11, 25:17, 25:17)
MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź  1:3  (25:13, 26:28, 23:25, 20:25)
MKS Muszyna - Nafta Piła  3:1  (17:25, 25:23, 25:17, 25:16)
BKS Bielsko-Biała - Impel Wrocław  1:3  (25:19, 13:25, 24:26, 23:25)

9. kolejka: 30-11-2013
Impel Wrocław - Chemik Police  2:3  (20:25, 25:23, 27:25, 21:25, 12:15)
Nafta Piła - BKS Bielsko-Biała  0:3  (23:25, 17:25, 22:25)
Budowlani Łódź - MKS Muszyna  3:2  (25:21, 25:17, 14:25, 18:25, 15:13)
Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza  0:3  (19:25, 20:25, 21:25)
Legionovia Legionowo - Trefl Sopot  1:3  (25:19, 15:25, 15:25, 17:25)

10. kolejka: 07-12-2013
Trefl Sopot - Chemik Police  3:2  (21:25, 19:25, 25:19, 25:22, 15:11)
Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (23:25, 25:16, 28:30, 16:25)
Pałac Bydgoszcz - MKS Muszyna  1:3  (17:25, 20:25, 25:20, 18:25)
Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała  2:3  (25:13, 25:21, 24:26, 21:25, 14:16)
Nafta Piła - Impel Wrocław  3:2  (25:22, 25:21, 22:25, 23:25, 15:8)

11. kolejka: 14-12-2013
Nafta Piła - Chemik Police  3:0  (29:27, 25:18, 25:23)
Impel Wrocław - Budowlani Łódź  3:1  (25:18, 24:26, 25:18, 25:19)
BKS Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:16, 25:19, 25:21)
MKS Muszyna - Legionovia Legionowo  3:2  (21:25, 25:15, 25:12, 24:26, 15:11)
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot  3:2  (26:24, 16:25, 22:25, 26:24, 16:14)

12. kolejka: 21-12-2013
Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza  3:1  (25:23, 25:19, 21:25, 25:17)
Trefl Sopot - MKS Muszyna  1:3  (23:25, 25:22, 12:25, 18:25)
Legionovia Legionowo - BKS Bielsko-Biała  3:1  (25:20, 25:23, 16:25, 26:24)
Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław  0:3  (17:25, 17:25, 18:25)
Budowlani Łódź - Nafta Piła  3:2  (23:25, 25:20, 25:23, 23:25, 15:13)

13. kolejka: 08-01-2014
Budowlani Łódź - Chemik Police  1:3  (21:25, 22:25, 25:18, 14:25)
Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:23, 25:17, 26:24)
Impel Wrocław - Legionovia Legionowo  3:0  25:14, 25:15, 25:16)
BKS Bielsko-Biała - Trefl Sopot  0:3  (13:25, 15:25, 19:25)
MKS Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (15:25, 20:25, 25:22, 19:25)

14. kolejka: 11-01-2014
Chemik Police - MKS Muszyna  3:1  (20:25, 25:13, 25:15, 26:24)
MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała  1:3  (29:31, 25:19, 17:25, 7:25)
Trefl Sopot - Impel Wrocław  3:0  (25:23, 25:23, 25:21)
Legionovia Legionowo - Nafta Piła  1:3  (25:18, 23:25, 13:25, 20:25)
Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź  0:3  (20:25, 23:25, 22:25)

15. kolejka: 18-01-2014
Pałac Bydgoszcz - Chemik Police  0:3  (19:25, 18:25, 20:25)
Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo  3:2  (21:25, 12:25, 25:22, 25:20, 15:13)
Nafta Piła - Trefl Sopot  0:3  (10:25, 24:26, 20:25)
Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza  3:1  (25:13, 23:25, 26:24, 25:15)
BKS Bielsko-Biała - MKS Muszyna  3:2  (19:25, 25:18, 15:25, 25:14, 15:9)

16. kolejka: 25-01-2014
Chemik Police - BKS Bielsko-Biała  3:1  (25:21, 25:17, 22:25, 25:12)
MKS Muszyna - Impel Wrocław  1:3  (15:25, 25:23, 14:25, 19:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - Nafta Piła  3:0  (25:16, 25:16, 25:21)
Trefl Sopot - Budowlani Łódź  3:0  (25:16, 25:23, 25:19)
Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:23, 29:27, 25:21)

17. kolejka: 01-02-2014
Legionovia Legionowo - Chemik Police  0:3  (30:32, 18:25, 23:25)
Pałac Bydgoszcz - Trefl Sopot  1:3  (16:25, 14:25, 25:20, 13:25)
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza  0:3  (25:27, 17:25, 14:25)
Nafta Piła - MKS Muszyna  1:3  (22:25, 25:14, 23:25, 14:25)
Impel Wrocław - BKS Bielsko-Biała  3:2  (18:25, 22:25, 25:21, 26:24, 15:13)

18. kolejka: 08-02-2014
Chemik Police - Impel Wrocław  3:0  (25:23, 25:18, 25:22)
BKS Bielsko-Biała - Nafta Piła  3:1  (25:16, 25:20, 23:25, 27:25)
MKS Muszyna - Budowlani Łódź  3:2  (16:25, 25:16, 25:17, 22:25, 15:13)
MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:23, 25:13, 25:20)
Trefl Sopot - Legionovia Legionowo  3:1  (25:22, 25:20, 22:25, 25:12)
wróc do listy

patroni medialni