2013/2014 PUCHAR POLSKI

II runda - 25.09.2013

1 - E.Leclerc Orzeł Elbląg - wolny los

2 - UKS Orzeł Malbork - PSPS Chemik II Police 3:1 (15:25, 25:19, 25:22, 25:22)

3 - PMKS Nike Węgów - wolny los

4 - KRS Ekstrim Gorlice - wolny los  

 

III runda 02.10.2013

5 - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - wolny los

6 - E.Leclerc Orzeł Elbląg - MUKS Sparta Warszawa  3:1 (25:17, 25:19, 20:25, 25:18)

7 - PWSZ Karpaty Krosno - TKS - T Budowlani Łódź 3:0 (25:22, 25:14, 29:27)

8 - UKS Orzeł Malbork - Piecobiogaz Murowana Goślina 0:3 (11:25, 16:25, 12:25)

9 - SMS PZPS Sosnowiec - Wisła Kraków 3:1 (25:23, 19:25, 25:17, 25:17)

10 - PMKS Nike Węgrów - MLKS Roltex Zawisza Sulechów 3:1 (25:17, 23:25, 25:23, 25:23)

11 - KRS Ekstrim Gorlice - KS Developres Rzeszów 1:3 (17:25, 29:27, 21:25, 15:25)

12  -Silesia Volley MOSiR Mysłowice - wolny los

 

IV runda - 20.11.2013

13 - E.Leclerc Orzeł Elbląg - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (21:25, 13:25, 20:25)

14 - PWSZ Karpaty Krosno - Piecobiogaz Murowana Goślina 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)

15 - PMKS Nike Węgrów - SMS PZPS Sosnowiec 1:3 (27:29, 20:25, 25:22, 23:25)

16 - KS Developres Rzeszów Silesia Volley MOSiR Mysłowice 3:2 (24:26, 22:25, 25:12, 27:25, 18:16)

 

V runda - 04.12.2013

17 - PWSZ Karpaty Krosno - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (21:25, 19:25, 20:25)

18 - KS Developres Rzeszów - SMS PZPS Sosnowiec  3:0 (25:15, 25:23, 25:17)

 

VI runda - 29.01.2014 - 15.02.2014

19 - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 18:25, 23:25)

       Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:13, 25:10, 25:19)

       awans Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

20 - PGNiG Nafta Piła - Beef Master Budowlani Łódź 3:0 (25:16, 25:19, 25:19)

        Beef Master Budowlani Łódź - PGNiG Nafta Piła 3:2 (20:25, 26:24, 25:12, 18:25, 15:12)

        awans PGNiG Nafta Piła

21 - Siódemka SK bank Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 3:2 (25:19, 22:25, 25:19, 22:25, 17:15)

       Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna - Siódemka SK bank Legionovia Legionowo 0:3 (17:25, 16;25, 21;25)

       awans Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna

22 - Pałac Bydgoszcz  - KS Developres Rzeszów 3:1 (27:25, 25:23, 24:26, 25:17)

       KS Developres Rzeszów - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:19, 25:23, 25:13)

       awans KS Developres Rzeszów

 

1/4 Finału Pucharu Polski - 19.02.2014 - 23.02.2014

23 - PGNiG Nafta Piła - Chemik Police 0:3 (13:25, 12:25, 26:28)

       Chemik Police - PGNiG Nafta Piła 3:1 (25:23, 25:23, 20:25, 25:13)

       awans Chemik Police

24-  KS Developres Rzeszów - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:17, 35:33)

       BKS Aluprof Bielsko-Biała - KS Developres Rzeszów 3:0 (25:11, 25:18, 25:21)

       awans BKS Aluprof Bielsko-Biała

25 - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław  3:1 (14:25,25:16,25:22,25:16)

       Impel Wrocław - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (23:25, 25:21, 25:17, 23:25, 15:11)

       awans Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

26 - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna - ATOM Trefl Sopot 1:3 (25:23, 13:25, 20:25, 23:25)

       ATOM Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 (22:25, 17:25, 21:25)

       awans Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna

 

1/2 półfinału Pucharu Polski - 08.03.2014

27 - 14:45 - Chemik Police - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:14, 24:26, 16:25, 25:18, 15:6)

28 - 17:45 - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 2:3 (25:23, 25:22, 20:25, 19:25, 15:17)

 

Finał Pucharu Polski - 09.03.2014

29 - Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:15, 27:25, 25:17)

wróc do listy

patroni medialni