2014/2015 JUNIORKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1 ENEA PTPS Piła 3 6 9-2
2 Orzeł Malbork 3 5 6-5
3 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 3 4 7-6
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 3 0-9

Półfinał Mistrzostw Polski
Piła, 13-15 marca 2015 roku

Uczestnicy:

PTPS Piła
BKS Aluprof
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
UKS Orzeł Malbork


Plan gier:
13.03 (piątek)

16:00 PTPS Piła - UKS Orzeł Malbork 3:0 (25:20, 25:14, 25:11)
18:30 BKS Aluprof - TKS Tomasovia 3:0 (25:18, 25:14, 25:23)

14.03 (sobota)
16:00 Orzeł Malbork - BKS Aluprof 3:2
(25:23, 25:23, 21:25, 20:25, 15:12)
18:30 PTPS Piła - TKS Tomasovia
3:0 (25:17, 25:13, 25:19)


15.03 (niedziela)
10:00 TKS Tomasovia - Orzeł Malbork
0:3 (22:25, 20:25, 7:25)
12:30 BKS Aluprof - PTPS Piła 2:3 (15:25, 25:14, 25:12, 19:25, 13:15)


Końcowa kolejność:

1. PTPS Piła

2. Orzeł Malbork

3. BKS Aluprof

4. TKS Tomasovia

Bielszczanki nie awansowały do finału mistrzostw Polski juniorek.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski
Poznań 26 lutego - 1 marca 2015 roku

Uczestnicy:

Grupa A:

UKS ZSMS Poznań

MKS Świdnica

Grupa B:

BKS Aluprof

Jedynka Kluczbork

Skra Bełchatów

Plan gier:

26.02.

17:00 BKS Aluprof - Jedynka Kluczbork 3:1 (25:18, 16:25, 25:13, 25:18)

27.02.

12:00 Skra Bełchatów - Jedynka Kluczbork 3:0 25:21, 25:12, 25:13

16:00 UKS ZSMS Poznań - MKS Świdnica 3:2 25:20, 25:21, 14:25, 17:25, 15:13

18:00 BKS Aluprof - Skra Bełchatów 3:1 (25:18, 23:25, 25:21, 25:15)


28.02.

15:00 UKS ZSMS Poznań - Skra Bełchatów 3:1 (14:25, 25:19, 25:23, 25:10)

17:00 BKS Aluprof - MKS Świdnica 2:3 (26:24, 22:25, 25:14, 23:25, 15:17)


01.03.

10:00 MKS Świdnica - Skra Bełchatów 3:0 25:12, 25:13, 25:23

12:00 UKS ZSMS Poznań - BKS Aluprof 0:3 21:25, 19:25, 25:27

Klasyfikacja końcowa:

1. BKS Aluprof

2. MKS Świdnica

3. UKS ZSMS Poznań

4. Skra Bełchatów

5. Jedynka Kluczbork

Juniorki BKS Aluprof awansowały do półfinału Mistrzostw Polski!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


BKS Aluprof wicemistrzem Śląska juniorek!!!

 

FINAŁ Śląska - 06-08.02.2015 - Tychy

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. KS Częstochowianka

3. MOSM Tychy

4. Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

 

06.02.2015

MOSM Tychy - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 19:25, 16:25)

KS Częstochowianka - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (26:28, 24:26, 25:16, 23:25)

 

07.02.2015

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:19)

MOSM Tychy - KS Częstochowianka 0:3 (19:25, 15:25, 19:25)

 

08.02.2015

KS Częstochowianka - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (20:25, 16:25, 25:19, 25:22, 15:12)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSM Tychy 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 6 - 1/2 Mistrzostw Ślaska - turniej w Jaworznie

1. MCKiS Jaworzno

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała

3. Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

4. UKS Jedynka Rybnik

 

Tabela:

1 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza   3   5   7 - 3    
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3   5   8 - 4    
3 UKS Jedynka Rybnik 3   5   6 - 5    
4 MCKiS Jaworzno 3   3   0 - 9

 

26.01.2015

MCKiS Jaworzno - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (27:25, 25:18, 25:20)

 

27.01.2015

BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik 2:3 (25:19, 25:27, 21:25, 25:14, 10:15)

MCKiS Jaworzno - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (9:25, 15:25, 18:25)

 

 28.01.2015

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 25:23, 22:25, 23:25)

UKS Jedynka Rybnik - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:19, 25:20, 25:9)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 3

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała

2. BKS Aluprof II Bielsko-Biała

3. MKS Bielsko-Biała

4. GS UKS Krzanowice

5. VC Victoria MOSiR Cieszyn

6. PLKS Pszczyna

7. MKS Żywiec

 

Tabela

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 12   35   36 -   3    
2 BKS Aluprof Bielsko Biała 2 12   28   32 - 13    
3 VC Victoria-MOSiR Cieszyn 12   23   26 - 18    
4 GS UKS Krzanowice 12   20   24 - 20    
5 Pszczyna PLKS 12   10   14 - 31    
6 MKS Bielsko-Biała 12     6   11 - 32    
7 MKS Żywiec 12     4    8 - 34

 

I kolejka - 25.09.2014

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - PLKS Pszczyna 3:0 (25:5, 25:10, 25:12)

GS UKS Krzanowice - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 3:2 (23:25, 23:25, 25:22, 25:15, 15:13)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Żywiec 3:0 (25:11, 25:19, 25:22)

MKS Bielsko-Biała - pauzuje

 

II kolejka - 02.10.2014

MKS Bielsko-Biała - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 9:25, 12:25)

MKS Żywiec - GS UKS Krzanowice 0:3 (16:25, 17:25, 17:25)

PLKS Pszczyna - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (18:25, 15:25, 15:25)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - pauzuje

 

III kolejka - 09.10.2014

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS Żywiec 3:0 (25:9, 25:9, 25:19)

GS UKS Krzanowice - PLKS Pszczyna 3:0 (25:14, 25:18, 25:19)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:8, 25:14, 25:20)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - pauzuje

 

IV kolejka - 16.10.2014

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:11, 25:10, 25:21)

PLKS Pszczyna - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 18:25, 14:25)

MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 1:3 (22:25, 22:25, 25:20, 24:26)

MKS Żywiec  - pauzuje

 

V kolejka - 23.10.2014

GS UKS Krzanowice - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 13:25, 15:25)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 25:21, 18:25, 25:14)

MKS Żywiec - PLKS Pszczyna 1:3 (25:21, 19:25, 18:25, 21:25)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje

 

VI kolejka - 30.10.2014

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 21:25, 25:12, 25:16)

MKS Bielsko-Biała - MKS Żywiec 3:1 (25:23, 23:25, 25:23, 25:12)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:12, 27:25, 25:14)

PLKS Pszczyna - pauzuje

 

VII kolejka - 06.11.2014

MKS Żywiec - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:3 (13:25, 12:25, 21:25)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:19, 25:15, 25:17)

PLKS Pszczyna - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 19:25, 25:16, 25:18)

GS UKS Krzanowice - pauzuje

 

VIII kolejka - 13.11.2014

PLKS Pszczyna - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 12:25, 14:25)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:1 (22:25, 25:19, 25:13, 25:20)

MKS Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:3 (23:25, 14:25, 25:18, 22:25)

MKS Bielsko-Biała - pauzuje

 

IX kolejka - 20.11.2014

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:8, 25:9, 25:8)

GS UKS Krzanowice - MKS Żywiec 3:0 (25:16, 25:13, 25:11)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - PLKS Pszczyna 3:2 (25:14, 25:27, 25:18, 20:25, 15:5)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - pauzuje

 

X kolejka - 27.11.2014

MKS Żywiec - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 0:3 (11:25, 13:25, 18:25)

PLKS Pszczyna - GS UKS Krzanowice 2:3 (21:25, 25:20, 17:25, 25:22, 12:15)

MKS Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:3 (31:29, 21:25, 24:26, 21:25)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - pauzuje

 

XI kolejka - 04.12.2014

VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 18:25, 18:25)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - PLKS Pszczyna 3:0 (25:20, 25:18, 25:19)

GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

MKS Żywiec  - pauzuje

 

XII kolejka - 11.12.2014

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:23, 25:15, 25:12)

MKS Bielsko-Biała - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 16:25, 11:25)

PLKS Pszczyna - MKS Żywiec 3:2 (26:24, 19:25, 25:15, 11:25, 17:15)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje

 

XIII kolejka - 18.12.2014

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 2:3 (25:19, 12:25, 25:19, 13:25, 7:15)

GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (25:22, 25:17, 22:25, 19:25, 7:15)

MKS Żywiec - MKS Bielsko-Biała 3:1 (19:25, 25:18, 25:21, 25:19)

PLKS Pszczyna - pauzuje

 

XIV kolejka - 08.01.2015

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Żywiec 3:0 (25:6, 25:7, 25:12)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:3 (21:25, 25:15, 19:25, 25:15, 14:16)

MKS Bielsko-Biała - PLKS Pszczyna 3:1 (25:23, 25:17, 23:25, 25:16)

GS UKS Krzanowice - pauzuje

 

wróc do listy

patroni medialni