2014/2015 KADETKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1 Impel Wrocław 3 6 9-3
2 UKS Libero Starogard Gdański 3 5 7-6
3 MOS WOLA Warszawa 3 4 6-6
4 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 3 3 2-9

Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek

Wrocław, 24-26 kwietnia 2015r.

24 kwietnia 2015 r.
Impel Wrocław - BKS Aluprof
3:0 (25:23, 25:11, 25:16)
Libero Starogard Gdański - UMKS MOS Wola Warszawac 3:1 (13:25, 25:19, 25:16, 25:13)

25 kwietnia 2015 r.
BKS Aluprof -
UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (15:25, 18:25, 11:25)
Impel - Libero Starogard Gdański 3:1 (24:26, 25:18, 25:17, 25:16)

26 kwietnia 2015 r.
BKS Aluprof - Libero Starogard Gdański 2:3 (25:19, 21:25, 20:25, 25:21, 12:15)
UMKS MOS Wola Warszawa - Impel Wrocław 2:3 (25:15, 19:25, 31:29, 23:25, 14:16

BKS Aluprof zakończył zmagania w Mistrzostwach Polski na miejscach 12-16.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetek

Kluczbork, 5-8 marca 2015r.

Grupa A:

PTPS Piła

NTSK Nysa

MKS Świdnica

Grupa B:

BKS Aluprof

Jedynka Kluczbork

Siatkarz Wieluń

Terminarz:

5 marca

14:00 PTPS Piła - MKS Świdnica 3:0 (25:9, 25:21, 25:18)

16:00 Jedynka Kluczbork - BKS Aluprof 3:0 (25:17, 25:21, 25:21)

6 marca

10:00 PTPS Piła - NTSK Nysa 3:0 (25:7, 25:10, 25:13)

12:00 Jedynka Kluczbork - Siatkarz Wieluń 3:2 (25:19, 17:25, 25:21, 25:27, 15:9)

14:00 MKS Świdnica - NTSK Nysa 3:0 (25:18, 25:14, 25:19)

16:00 BKS Aluprof - Siatkarz Wieluń 3:1 (21:25, 25:22, 25:20, 25:18)

7 marca

10:00 mecz o 5 miejsce: NTSK Nysa - Siatkarz Wieluń 0:3 (19:25, 14:25, 21:25)

12:00 PTPS Piła - BKS Aluprof 1:3 (21:25, 21:25, 25:22, 19:25)

14:00 MKS Świdnica - Jedynka Kluczbork 0:3 (23:25, 19:25, 14:25)


8 marca

9:00 MKS Świdnica - BKS Aluprof 1:3 (26:24, 21:25, 7:25, 15:25)

11:00 PTPS Piła - Jedynka Kluczbork 1:3 (26:24, 14:25, 17:25, 23:25)


Bielskie kadetki awansowały do półfinału Mistrzostw Polski!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BKS Aluprof wicemistrzem Śląska kadetek!!!

 

FINAŁ Mistrzostw Śląska - 13-15.02.1015 - Bielsko-Biała

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. MOSM Tychy 2

3. Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

4. UKS Spartakus Zabrze

 

13.02.2015 - godz. 15:00 (drugi mecz rozpocznie się ok. pół godziny po zakończeniu pierwszego)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2 3:0 (25:20, 25:16, 25:13)

UKS Spartakus Zabrze - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 6:25, 16:25)

 

14.02.2015 godz. 15:00 (drugi mecz rozpocznie się ok. pół godziny po zakończeniu pierwszego)

MOSM Tychy 2 - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 11:25, 19:25)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:22, 25:9, 25:12)

 

15.02.2015 godz. 10:00 (drugi mecz rozpocznie się ok. pół godziny po zakończeniu pierwszego)

UKS Spartakus Zabrze - MOSM Tychy 2 1:3 (18:25, 22:25, 25:20, 16:25)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (18:25, 16:25, 25:16, 16:25)

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1/2 Mistrzostw Śląska

Grupa 18 - Turniej w Dąbrowie Górniczej

1. Tauron Banimex MKS Dabrowa Górncza 2

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała

3. MCKiS Jaworzno

4. UKS Spartakus Zabrze

 

Tabela:

1 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2   3   6   9 - 2    
2 BKS Aluprof Bielsko Biała   3   5   7 - 5    
3 UKS Spartakus Zabrze   3   4   4 - 8    
4 MCKiS Jaworzno   3   3   4 - 9

 

19.01.2015

Tauron Banimex MKS Dabrowa Górncza 2 - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (17:25, 25:21, 28:26, 25:16)

 MCKiS Jaworzno - UKS Spartakus Zabrze 2:3 (25:17, 25:15, 21:25, 23:25, 7:15)

 

20.01.2015

BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (25:14, 21:25, 25:9, 25:11)

Tauron Banimex MKS Dabrowa Górncza 2 - MCKiS Jaworzno 3:1 (25:23, 24:26, 25:23, 25:21)

 

21.01.2015

MCKiS Jaworzno - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 13:25, 26:24, 17:25)

UKS Spartakus Zabrze - Tauron Banimex MKS Dabrowa Górncza 2 0:3 (17:25, 26:28, 10:25)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1/4 Mistrzostw Śląska

Grupa 16 - turniej w Żywcu

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. MKS Zorza Wodzisław Śląski

3. TRS Siła Ustroń

4. TS Stal Śrubiarnia Żywiec

 

Tabela

1 TS STAL Śrubiarnia Żywiec   3   6   9 - 4    
2 BKS Aluprof Bielsko Biała   3   5   8 - 5    
3 MKS "Zorza" Wodzisław Śląski   3   4   7 - 7    
4 TRS Siła Ustroń   3   3   1 - 9

 

05.01.2015

TS STAL Śrubiarnia Żywiec - TRS Siła Ustroń 3:0 (28:26, 25:22, 25:12)
MKS "Zorza" Wodzisław Śląski - BKS Aluprof Bielsko Biała 2:3 (19:25, 25:18, 25:18, 13:25, 6:15)

06.01.2015

TRS Siła Ustroń - BKS Aluprof Bielsko Biała 0:3 (11:25, 14:25, 13:25)
TS STAL Śrubiarnia Żywiec - MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 3:2 (17:25, 26:24, 25:21, 21:25, 15:13)

07.01.2015

MKS "Zorza" Wodzisław Śląski - TRS Siła Ustroń 3:1 (25:20, 20:25, 25:16, 25:21)
BKS Aluprof Bielsko Biała - TS STAL Śrubiarnia Żywiec 2:3 (25:15, 25:22, 22:25, 19:25, 14:16)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 7

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała

2. TS Stal Śrubiarnia Żywiec

3. MKS Czechowice-Dziedzice

4. TRS Siła Ustroń

5. VC Victoria MOSiR Cieszyn

 

Tabela

1 BKS Aluprof Bielsko Biała  8   24   24 -   2    
2 TS STAL Śrubiarnia Żywiec  8   17   18 -   9    
3 TRS Siła Ustroń  8   13   15 - 14    
4 VC Victoria-MOSiR Cieszyn  8     3     8 - 23    
5 MKS Czechowice-Dziedzice  8     3     6 - 23    

 

 

I kolejka - 01.10.2014

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:3 (13:25, 19:25, 18:25)

MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn  3:2 (25:18, 25:23, 12:25, 22:25, 15:8)

TRS Siła Ustroń - pauzuje

 

II kolejka - 08.10.2014

 BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:8, 25:15, 25:13)

TRS Siła Ustroń - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 2:3 (22:25, 17:25, 25:21, 25:21, 14:16)

 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje

 

III kolejka - 15.10.2014

VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:3 (13:25, 19:25, 19:25)

MKS Czechowice-Dziedzice - TRS Siła Ustroń 0:3 (13:25, 19:25, 12:25)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - pauzuje

 

IV kolejka - 22.10.2014

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:16, 25:22, 25:21)

TRS Siła Ustroń - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:16)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - pauzuje

 

V kolejka - 05.11.2014

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:13, 25:16, 25:15)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 1:3 (23:25, 25:20, 17:25, 22:25)

MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje

 

VI kolejka - 12.11.2014

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 3:0 (25:22, 25:19, 25:15)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 3:2 (25:22, 17:25, 25:27, 25:13, 15:7)

TRS Siła Ustroń - pauzuje

 

VII kolejka - 19.11.2014

MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 10:25, 17:25)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:12, 25:16, 25:22)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje

 

VIII kolejka - 26.11.2014

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (25:27, 25:23, 25:18, 25:16)

TRS Siła Ustroń - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:23, 8:25, 25:22, 25:21)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - pauzuje

 

IX kolejka - 03.12.2014

MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 0:3 (19:25, 17:25, 25:27)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - TRS Siła Ustroń 0:3 (25:27, 23:25, 17:25)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - pauzuje

 

X kolejka - 10.12.2014

TRS Siła Ustroń - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 1:3 (20:25, 18:25, 26:24, 21:25)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:23, 25:13, 25:23)

MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje

wróc do listy

patroni medialni