2014/2015 MŁODZICZKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1 UKS OLIMPIA Katowice 6 10 8-5
2 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 6 10 8-5
3 SPS AZS Politechnika Częstochowska 6 9 8-6
4 Siła Ustroń 6 7 2-10

Runda V - o miejsca 5-8

Grupa 58

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. SPS AZS Politechnika Częstochowa

3. TRS Siła Ustroń

4. UKS Olimpia Katowice

 

Turniej nr 1 - 21.03.2015 - Ustroń

TRS Siła Ustroń - SPS AZS Politechnika Częstochowa 2:0 (25:23, 25:23)

SPS AZS Politechnika Częstochowa - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:0 (25:22, 25:17)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 2:0 (30:28, 25:13)

 

Turniej nr 2 - 28.02.2015 - Katowice

UKS Olimpia Katowice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:0 (25:18, 25:15)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 2:0 (25:22, 25:9)

TRS Siła Ustroń - UKS Olimpia Katowice 0:2 (16:25, 13:25)

 

Turniej nr 3 - 07.03.2015 - Częstochowa

SPS AZS Politechnika Częstochowa - TRS Siła Ustroń 2:0 (25:14, 25:20)

TRS Siła Ustroń - UKS Olimpia Katowice 0:2 (16:25, 16:25)

UKS Olimpia Katowice - SPS AZS Politechnika Częstochowa 0:2 (18:25, 20:25)

 

 

Turniej nr 4 - 14.03.2015 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS Olimpia Katowice 2:0 (25:16, 25:16)

UKS Olimpia Katowice - SPS AZS Politechnika Częstochowa 2:1 (20:25, 25:10, 17:15)

SPS AZS Politechnika Częstochowa - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (25:16, 25:27, 13:15)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Runda IV - o miejsca 1-8

Grupa 50

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała
2 MOSM Tychy
3 SPS AZS Politechnika Częstochowska
4 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

 

Tabela:

1 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza   6   11   10 -   5    
2 MOSM Tychy   6   10     9 -   5    
3 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6     8     6 - 10    
4 SPS AZS Politechnika Częstochowska   6     7     6 - 11

 

Turniej nr 1 - 06.12.2014 - Częstochowa

SPS AZS Politechnika Częstochowska - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:1 (25:20, 20:25, 15:6)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (20:25, 17:25)
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - SPS AZS Politechnika Częstochowska 2:1 (25:18, 27:29, 19:17)

 

Turniej nr 2 - 16.12.2014 - Dąbrowa Górnicza

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 2:0 (25:15, 25:18)
MOSM Tychy - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:0 (25:23, 25:11)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (12:25, 25:14, 12:15)

 

Turniej nr 3 - 14.12.2014 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała - SPS AZS Politechnika Częstochowska 2:1 (19:25, 25:17, 15:9)
SPS AZS Politechnika Częstochowska - MOSM Tychy 1:2 (18:25, 25:21, 10:15)
MOSM Tychy - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (25:15, 24:26, 10:15)

 

Turniej nr 4 - 10.01.2015 - Tychy

MOSM Tychy - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:19, 26:24)
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - SPS AZS Politechnika Częstochowska 2:1 (25:23, 25:27, 15:7)
SPS AZS Politechnika Częstochowska - MOSM Tychy 0:2 (24:26, 16:25)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Runda III - o miejsca 1-16

Grupa 36

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. LKS Orzeł Kozy

3. TRS Siła Ustroń

4. VC Victoria-MOSiR Cieszyn

 

Tabela

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6   12   12 -   0    
2 TRS Siła Ustroń   6     8     5 -   8    
3 LKS Orzeł Kozy   6     8     5 -   8    
4 VC Victoria-MOSiR Cieszyn   6     8     4 - 10

 

Turniej nr 1 - 15.11.2014 - Ustroń

LKS Orzeł Kozy - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 1:2 (20:25, 25:15, 11:15)

LKS Orzeł Kozy - TRS Siła Ustroń 2:0 (25:19, 25:22)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - TRS Siła Ustroń 2:1 (10:25, 25:20, 15:12)

 

Turniej nr 2 - 22.11.2014 - Cieszyn

TRS Siła Ustroń - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:0 (25:8, 25:21)

TRS Siła Ustroń - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (10:25, 23:25)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (13:25, 9:25)

 

Turniej nr 3 - 23.11.2014 - Bielsko-Biała

LKS Orzeł Kozy - TRS Siła Ustroń 0:2 (20:25, 18:25)

LKS Orzeł Kozy - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (13:25, 15:25)

TRS Siła Ustroń - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (18:25, 14:25)

 

Turniej nr 4 - 27.11.2014 - Kozy

LKS Orzeł Kozy - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:0 (25:17, 25:23)

LKS Orzeł Kozy - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 19:25)

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (10:25, 23:25)

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Runda II - o miejsca 1-32

Grupa 24

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. GS UKS Krzanowice

3. MUKS Sari Żory

4. UKS COS Olimp Szczyrk

 

Tabela

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała    6   11   11 - 3    
2 MUKS Sari Żory 6     9      7 - 7    
3 UKS COS Olimp Szczyrk 6     8      6 - 9    
4 GS UKS Krzanowice 6     8      4 - 9

 

Turniej nr 1 - 18.10.2014 - Krzanowice

GS UKS Krzanowice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (22:25, 18:25)

GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory 2:0 (25:19 25:19)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 2:0 (25:12, 25:21)

 

Turniej nr 2 - 25.10.2014 - Żory

GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory 2:0 (25:19, 25:19)

MUKS Sari Żory - UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (24:26, 25:18, 15:9)

UKS COS Olimp Szczyrk - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:22, 25:23)

 

Turniej nr 3 - 26.10.2014 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:15, 25:20)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:19, 25:11)

GS UKS Krzanowice - UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (21:25, 25:17, 15:10)

 

Turniej nr 4 - 08.11.2014 - Szczyrk

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 2:1 (25:15, 26:28, 15:7)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS COS Olimp Szczyrk 1:2 (17:25, 25:18, 13:15)

MUKS Sari Żory - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:14, 25:19)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Runda I

Grupa 14

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała

2. TRS Siła Ustroń

3. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

4. MKS Czechowice-Dziedzice

 

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6   11   10 -    2    
2 TRS Siła Ustroń   6   11   10 -   3    
3 MKS Czechowice-Dziedzice   6     8     5 -   9    
4 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna   6     6     1 - 12

 

Turniej nr 1 - 27.09.2014 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:10, 25:16)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:17, 25:16)

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (26:24, 18:25, 13:25)

 

Turniej nr 2 - 04.10.2014 - Czechowice - Dziedzice

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:9, 25:21)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 2:0 (25:14, 25:17)

MKS Czechowice-Dziedzice - TRS Siła Ustroń

 

Turniej nr 3 - 05.10.2014 - Pszczyna

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (9:25, 7:25)

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TRS Siła Ustroń 0:2 (19:25, 11:25)

MKS Czechowice-Dziedzice - TRS Siła Ustroń 0:2 (16:25, 20:25)

 

Turniej nr 4 - 11.10.2014 - Ustroń

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 0:2 (24:26, 23:25)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (10:25, 10:25)

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TRS Siła Ustroń 0:2 (13:25, 11:25)

wróc do listy

patroni medialni