2014/2015 MŁODZICZKI II

  drużyna m. pkt. bilans
1 MOSM Tychy II 6 11 11-4
2 BKS Aluprof II Bielsko-Biała 6 9 7-7
3 LKPS Borowno 6 8 7-8
4 Sokół 43 AZS AWF Katowice III 6 8 4-10

Grupa 59

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. LKPS Borowno

3. MOSM Tychy 2

4. Sokół 43 AZS AWF Katowice 3

 

Turniej nr 1 - 28.02.2015 - Katowice

Sokół 43 AZS AWF Katowice 3 - MOSM Tychy 2 0:2 (20:25, 20:25)

MOSM Tychy 2 - LKPS Borowno 2:1 (23:25, 26:24, 15:13)

LKPS Borowno - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3 1:2 (27:25, 26:28, 13:15)

 

Turniej nr 2 - 07.03.2015 - Borowno

LKPS Borowno  - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 23:25)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2 0:2 (19:25, 22:25)

MOSM Tychy 2 - LKPS Borowno 2:1 (25:22, 21:25, 15:7)

 

Turniej nr 3 - 11.04.2015 - Tychy

MOSM Tychy 2 - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3 2:0 (25:11, 25:13)

Sokół 43 AZS AWF Katowice 3 - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:1 (10:25, 25:16, 15:8)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2 2:1 (25:17, 21:25, 15:11)

 

Turniej nr 4 - 18.04.2015 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała - LKPS Borowno 0:2 (21:25, 19:25)

LKPS Borowno - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3 2:0 (25:13, 25:12)

Sokół 43 AZS AWF Katowice 3 - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 20:25)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III etap - Grupa 44 - miejsca 33-48

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2
2 KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój
3 MKS Czechowice-Dziedzice
4 MOSM Tychy 3

 

Turniej nr 1 - 29.11.2014 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (18:25, 19:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy 3 2:1 (25:11, 20:25, 15:10)
MOSM Tychy 3 - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 0:2 (18:25, 14:25)

 

Turniej nr 2 - 06.12.2014 - Tychy
MOSM Tychy 3 - KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój 0:2 (15:25, 23:25)
KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (22:25, 16:25)
MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy 3 2:0 (25:22, 25:20)

Turniej nr 3 - 13.12.2014 - Czechowice-Dziedzice
MKS Czechowice-Dziedzice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2
2:0 (25:20, 25:21)

BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 - KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój 2:0 (25:12, 25:21)

KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (24:26, 21:25)

 

Turniej nr 4 - 20.12.2014 - Jastrzębie Zdrój
KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój - MOSM Tychy 3 2:0 (25:21, 25:17)
MOSM Tychy 3 - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 0:2 (14:25, 13:25)

BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 - KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój 2:1 (23:25, 25:20, 15:5)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 30 - o miejsca 33-52

1. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

2. KS Siatkarz Beskid Skoczów

3. UKS Spartakus Zabrze

 

Tabela

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2   6   11   10 -   4    
2 KS Siatkarz Beskid Skoczów   6    9     8 -   6    
3 UKS Spartakus Zabrze   6    7     3 - 11

 

Turniej nr 1 - 18.10.2014 - Zabrze

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:15, 25:16)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - UKS Spartakus Zabrze 2:1 (25:16, 23:25, 15:3)

UKS Spartakus Zabrze - KS Siatkarz Beskid Skoczów 0:2 (20:25, 21:25)

 

Turniej nr 2 - 25.10.2014 - Skoczów

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - KS Siatkarz Beskid Skoczów 0:2 (20:25, 20:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:17, 25:12)

UKS Spartakus Zabrze - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:1 (14:25, 25:22, 15:13)

 

Turniej nr 3 - 08.11.2014 - Bielsko_Biała

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:1 (19:25, 28:26, 15:10)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:7, 25:22)

UKS Spartakus Zabrze - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:9, 25:17)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Grupa 2

1. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

2. MOSM Tychy III

3. VC Victoria MOSiR Cieszyn

4. Orzeł Kozy

Tabela:

1 LKS Orzeł Kozy   6  12 12 -   1    
2 VC Victoria-MOSiR Cieszyn   6    9   8 -   6    
3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2   6    9   6 -   8    
4 MOSM Tychy 3   6    6   1 - 12

 

Turniej nr 1 - 27.09.2014 - Tychy

 

 

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MOSM Tychy III 2:1 (23:25, 25:21, 15:5)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - Orzeł Kozy 0:2 (13:25, 13:25)

MOSM Tychy III - Orzeł Kozy 0:2 (10:25, 7:25)

 

Turniej nr 2 - 04.10.2014 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - Orzeł Kozy 0:2 (21:25, 20:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:2 (24:26, 23:25)

Orzeł Kozy - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:1 (21:25, 25:12, 16:14)

 

Turniej nr 3 - 05.10.2014 - Kozy

Orzeł Kozy - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:9, 25:18)

MOSM Tychy III - Orzeł Kozy 0:2 (8:25, 21:25)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MOSM Tychy III 2:0 (25:15, 25:8)

 

Turniej nr 4 - 11.10.2014 - Cieszyn

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MOSM Tychy III 2:0 (25:21, 25:1)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:1 (18:25, 25:15, 15:9)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MOSM Tychy III 2:0 (25:8, 25:20)

wróc do listy

patroni medialni