2014/2015 ORLEN LIGA

Klasyfikacja końcowa:

1 KPS Chemik Police  
2 PGE Atom Trefl Sopot  
3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna  
4 Impel Wrocław  
5 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza  
6 SK bank Legionovia Legionowo  
7 Budowlani Łódź SSA  
8 BKS Aluprof Bielsko-Biała  
9 KSZO Ostrowiec Św.  
10 PGNiG Nafta Piła  
11 Developres Rzeszów  
12 KS Pałac Bydgoszcz  
III runda play-off

Finał (do 3 zwycięstw)
Chemik Police - Trefl Sopot  1:3 (25:22, 21:25, 21:25, 17:25) 0:1
Chemik Police - Trefl Sopot 3:1 (18:25, 25:12, 25:22, 25:19) 1:1
Trefl Sopot - Chemik Police  0:3 (16:25, 20:25, 19:25) 1:2
Trefl Sopot - Chemik Police  2:3 (19:25, 20:25, 26:24, 25:13, 11:15) 1:3

o 3. miejsce (do 3 zwycięstw)
MKS Muszyna - Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:18, 25:20) 1:0
MKS Muszyna - Impel Wrocław 3:2 (25:16, 25:22, 24:26, 15:25, 15:10) 2:0
Impel Wrocław - MKS Muszyna  2:3 (18:25, 25:16, 26:28, 25:20, 14:16) 0:3

o miejsca 5-6 (dwumecz)
Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3 (18:25, 25:17, 19:25, 23:25) 0:1
MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 28:26, 28:26) 2:0

o miejsca 7-8 (dwumecz)
Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała 3:0 (27:25, 25:21, 25:21) 1:0
BKS Bielsko-Biała - Budowlani Łódź  1:3 (25:22, 26:28, 19:25, 22:25) 0:2

o miejsca 9-10 (dwumecz)
Nafta Piła - KSZO Ostrowiec Św.  1:3 (25:19, 17:25, 19:25, 26:28) 0:1
KSZO Ostrowiec Św. - Nafta Piła 3:2 (25:19, 22:25, 25:11, 18:25, 16:14) 2:0

o miejsca 11-12 (dwumecz)
Pałac Bydgoszcz - Developres Rzeszów  1:3 (25:20, 18:25, 22:25, 24:26) 0:1
Developres Rzeszów - Pałac Bydgoszcz 3:0 (27:25, 25:18, 26:24) 2:0

o miejsca 5-8 (dwumecz)
Legionovia Legionowo - BKS Bielsko-Biała  2:3 (23:25, 21:25, 26:24, 25:21, 10:15) 0:1
BKS Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo  2:3 (25:19, 14:25, 25:19, 23:25, 11:15) 1:1

Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza  2:3 (25:23, 25:20, 22:25, 26:28, 12:15) 0:1
MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 32:30, 25:23) 2:0

o miejsca 9-12 (dwumecz)
Nafta Piła - Developres Rzeszów 3:2 (25:22, 16:25, 22:25, 25:22, 15:10) 1:0
Developres Rzeszów - Nafta Piła 3:2 (25:19, 19:25, 23:25, 25:16, 15:10) 1:1

KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:19, 26:24, 25:22) 1:0
Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (20:25, 26:24, 25:19, 25:16, 13:15) 1:1

_____________________________________________________

II runda play-off


o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)
Chemik Police - Impel Wrocław  2:3 (25:13, 23:25, 13:25, 25:13, 10:15) 0:1
Chemik Police - Impel Wrocław 3:0 (25:21, 25:13, 25:18) 1:1
Impel Wrocław - Chemik Police  1:3 (14:25, 25:20, 18:25, 25:27) 1:2
Impel Wrocław - Chemik Police  1:3 (18:25, 25:21, 19:25, 21:25) 1:3

Trefl Sopot - MKS Muszyna  0:3 (20:25, 22:25, 15:25) 0:1
Trefl Sopot - MKS Muszyna 3:0 (25:16, 25:17, 25:19) 1:1
MKS Muszyna - Trefl Sopot  0:3 (23:25, 18:25, 21:25) 1:2
MKS Muszyna - Trefl Sopot  1:3 (14:25, 29:27, 16:25, 17:25) 1:3

o miejsca 5-12 (dwumecz)
Nafta Piła - Bielsko-Biała  1:3 (25:19, 12:25, 22:25, 22:25) 0:1
BKS Bielsko-Biała - Nafta Piła 3:0 (25:22, 25:22, 25:20) 2:0

KSZO Ostrowiec Św. - MKS Dąbrowa Górnicza  0:3 (18:25, 21:25, 11:25) 0:1
MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:14, 25:12, 25:20) 2:0

Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź  0:3 (16:25, 14:25, 13:25) 0:1
Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:12, 25:21) 2:0

Developres Rzeszów - Legionovia Legionowo  1:3 (25:20, 18:25, 23:25, 23:25) 0:1
Legionovia Legionowo - Developres Rzeszów  2:3 (25:20, 25:23, 15:25, 23:25, 12:15) 1:1

_____________________________________________________

I runda play-off


o miejsca 1-8 (do 2 zwycięstw)
Legionovia Legionowo - Chemik Police  0:3 (15:25, 20:25, 19:25) 0:1
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:0 (25:14, 25:19, 25:18) 2:0

Budowlani Łódź - Trefl Sopot  1:3 (17:25, 25:22, 20:25, 25:27) 0:1
Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:1 (25:16, 25:15, 17:25, 25:14) 2:0

MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Muszyna 3:0 (25:23, 25:16, 25:19) 1:0
MKS Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (28:26, 25:15, 21:25, 21:25, 15:6 1:1
MKS Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:23, 26:24) 2:1

BKS Bielsko-Biała - Impel Wrocław 3:0 (25:22, 25:17, 25:17) 1:0
Impel Wrocław - BKS Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:19, 25:17) 1:1
Impel Wrocław - BKS Bielsko-Biała 3:0 (25:12, 25:19, 25:19) 2:1

o miejsca w rywalizacji 5-12 (dwumecz)
Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:22, 29:27, 25:17) 1:0
KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:15, 25:22, 21:25, 25:23, 10:15) 1:1
Nafta Piła - Developres Rzeszów 3:2 (25:18, 24:26, 19:25, 25:21, 15:9) 1:0
Developres Rzeszów - Nafta Piła 3:1 (27:25, 25:21, 24:26, 28:26) 1:1

o miejsca do rywalizacji 5-12 (dwumecz)
Pałac Bydgoszcz - Developres Rzeszów  0:3 (12:25, 26:28, 19:25) 0:1
Developres Rzeszów - Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 31:29) 2:0

o miejsca do rywalizacji 5-12 (dwumecz)
Nafta Piła - KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (23:25, 25:16, 22:25, 25:22, 15:13) 1:0
KSZO Ostrowiec Św. - Nafta Piła 3:1 (21:25, 25:18, 25:9, 25:14) 1:1

___________________________________________________________

Runda zasadnicza


1. kolejka: 04-10-2014
Developres Rzeszów - Chemik Police  1:3  (16:25, 24:26, 25:23, 10:25)
Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz  3:1  (22:25, 25:11, 25:20, 25:17)
KSZO Ostrowiec Św. - Trefl Sopot  0:3  (26:28, 22:25, 17:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - Nafta Piła  3:0  (25:13, 25:16, 25:18)
BKS Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo  3:1  (25:21, 28:26, 19:25, 25:9)
MKS Muszyna - Budowlani Łódź  3:1  (25:18, 25:23, 17:25, 25:22)

2. kolejka: 11-10-2014
Developres Rzeszów - Budowlani Łódź  2:3  (21:25, 18:25, 25:22, 25:20, 9:15)
Pałac Bydgoszcz - Trefl Sopot  0:3  (18:25, 22:25, 21:25)
Legionovia Legionowo - MKS Muszyna  1:3  (25:9, 18:25, 22:25, 23:25)
Nafta Piła - BKS Bielsko-Biała  1:3  (16:25, 25:20, 17:25, 11:25)
KSZO Ostrowiec Św. - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (25:19, 22:25, 21:25, 18:25)
Chemik Police - Impel Wrocław  3:0  (25:17, 25:17, 25:23)

3. kolejka: 18-10-2014
Impel Wrocław - Developres Rzeszów  3:1  (25:19, 22:25, 25:19, 26:24)
Trefl Sopot - Chemik Police  2:3  (25:20, 25:17, 20:25, 25:27, 11:15)
MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:16, 25:14, 25:17)
BKS Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:15, 25:14, 25:20)
MKS Muszyna - Nafta Piła  3:1  (21:25, 25:9, 25:16, 25:19)
Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo  2:3 (25:21, 27:25, 21:25, 16:25, 6:15)

4. kolejka: 25-10-2014
Developres Rzeszów - Legionovia Legionowo  3:0  (25:23, 25:21, 25:22)
Nafta Piła - Budowlani Łódź  2:3  (19:25, 25:21, 19:25, 25:21, 10:15)
KSZO Ostrowiec Św. - MKS Muszyna  0:3  (24:26, 17:25, 17:25)
Pałac Bydgoszcz - BKS Bielsko-Biała  0:3  (22:25, 20:25, 21:25)
Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza  3:0  (25:19, 25:16, 25:22)
Impel Wrocław  Trefl Sopot  2:3  (23:25, 31:29, 20:25, 25:23, 11:15)

5. kolejka: 29-10-2014
Trefl Sopot - Developres Rzeszów  3:0  (25:23, 25:18, 25:20)
MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław  1:3  (21:25, 25:20, 18:25, 15:25)
BKS Bielsko-Biała - Chemik Police  0:3  (17:25, 18:25, 23:25)
MKS Muszyna - Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:20, 28:30, 25:11, 25:21)
KSZO Ostrowiec Św. - Budowlani Łódź  2:3  (29:27, 27:29, 16:25, 26:24, 10:15)
Legionovia Legionowo - Nafta Piła  3:1  (25:17, 27:25, 20:25, 25:18)

6. kolejka: 08-11-2014
Developres Rzeszów - Nafta Piła  0:3  (21:25, 21:25, 19:25)
KSZO Ostrowiec Św. - Legionovia Legionowo  3:1  (25:20, 25:14, 18:25, 25:19)
Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź  2:3  (25:21, 9:25, 25:23, 12:25, 6:15)
Chemik Police - MKS Muszyna  3:0  25:19, 25:17, 25:23)
Impel Wrocław - BKS Bielsko-Biała  3:2  (14:25, 25:19, 22:25, 25:18, 23:21)
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza  3:1  (25:16, 27:25, 22:25, 25:17)

7. kolejka: 15-11-2014
MKS Dąbrowa Górnicza - Developres Rzeszów  3:0  (25:21, 25:16, 25:21)
BKS Bielsko-Biała - Trefl Sopot  2:3  (16:25, 25:21, 25:19, 24:26, 6:15)
MKS Muszyna - Impel Wrocław  3:1  (18:25, 25:18, 26:24, 25:21)
Budowlani Łódź - Chemik Police  2:3  (21:25, 23:25, 25:22, 25:19, 9:15)
Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:11, 25:20, 25:23)
Nafta Piła - KSZO Ostrowiec Św.  1:3  (21:25, 17:25, 25:18, 17:25)

8. kolejka: 22-11-2014
Developres Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św.  3:1  (20:25, 25:20, 25:13, 25:22)
Pałac Bydgoszcz - Nafta Piła  1:3  (25:23, 22:25, 21:25, 20:25)
Chemik Police - Legionovia Legionowo  3:0  (25:21, 25:7, 25:18)
Impel Wrocław - Budowlani Łódź  3:1  (25:15, 20:25, 25:13, 25:18)
Trefl Sopot - MKS Muszyna  0:3  (22:25, 13:25, 16:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała  3:2  (25:19, 13:25, 17:25, 25:15, 15:9)

9. kolejka: 29-11-2014
BKS Bielsko-Biała - Developres Rzeszów  3:0  (25:22, 25:17, 25:21)
MKS Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza  3:0  (25:23, 25:21, 25:16)
Budowlani Łódź - Trefl Sopot  0:3  (20:25, 21:25, 24:26)
Legionovia Legionowo  Impel Wrocław  1:3  (18:21, 21:25, 25:22, 23:25)
Nafta Piła - Chemik Police  0:3  (17:25, 17:25, 8:25)
KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:18, 25:13, 26:24)

10. kolejka: 06-12-2014
Developres Rzeszów - Pałac Bydgoszcz  3:2  (25:19, 24:26, 25:19, 20:25, 15:9)
Chemik Police - KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:13, 25:15, 25:17)
Impel Wrocław - Nafta Piła  3:0  (25:16, 25:23, 25:9)
Trefl Sopot - Legionovia Legionowo  3:1  (27:25, 25:20, 23:25, 25:15)
MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź  3:1  (18:25, 25:20, 27:25, 25:16)
BKS Bielsko-Biała - MKS Muszyna  3:2  (25:21, 23:25, 20:25, 25:18, 15:5)

11. kolejka: 13-12-2014
MKS Muszyna - Developres Rzeszów  3:0  (25:21, 25:19, 25:18)
Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała  2:3  (25:21, 18:25, 25:12, 27:29, 13:15)
Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza  2:3  (22:25, 24:26, 25:21, 25:23, 12:15)
Nafta Piła - Trefl Sopot  0:3  (17:25, 18:25, 13:25)
KSZO Ostrowiec Św. - Impel Wrocław  0:3  (23:25, 22:25, 24:26)
Pałac Bydgoszcz - Chemik Police  0:3  (12:25, 11:25, 20:25)

12. kolejka: 20-12-2014
Chemik Police - Developres Rzeszów  3:0  (25:15, 25:15, 25:19)
Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław  0:3  (22:25, 21:25, 23:25)
Trefl Sopot - KSZO Ostrowiec Św.  3:1  (25:14, 26:24, 23:25, 25:17)
Nafta Piła - MKS Dąbrowa Górnicza  0:3  (18:25, 16:25, 21:25)
Legionovia Legionowo - BKS Bielsko-Biała  2:3  (16:25, 22:25, 25:18, 25:13, 14:16)
Budowlani Łódź - MKS Muszyna  2:3  (25:15, 25:22, 22:25, 21:25, 13:15)

13. kolejka: 28-12-2014
Budowlani Łódź - Developres Rzeszów  3:0  (25:20, 25:22, 27:25)
Trefl Sopot - Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:17, 25:18, 23:25, 25:20)
MKS Muszyna - Legionovia Legionowo  3:0  (25:21, 25:19, 25:15)
BKS Bielsko-Biała - Nafta Piła  3:1  (25:23, 25:18, 21:25, 25:14)
MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:22, 25:23, 25:22)
Impel Wrocław - Chemik Police  0:3  (23:25, 21:25, 19:25)

14. kolejka: 03-01-2015
Developres Rzeszów - Impel Wrocław  0:3  (20:25, 26:28, 17:25)
Chemik Police - Trefl Sopot  3:0  (25:21, 25:23, 25:21)
Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (10:25, 25:18, 12:25, 16:25)
KSZO Ostrowiec Św. - BKS Bielsko-Biała  1:3  (21:25, 15:25, 25:22, 11:25)
Nafta Piła - MKS Muszyna  0:3  (9:25, 22:25, 16:25)
Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź  3:0  (28:26, 28:26, 25:19)

15. kolejka: 10-01-2015
Legionovia Legionowo - Developres Rzeszów  3:0  (25:20, 25:22, 25:20)
Budowlani Łódź - Nafta Piła  3:1  (21:25, 25:17, 25:19, 25:14)
MKS Muszyna - KSZO Ostrowiec Św.  3:1  (25:13, 22:25, 25:16, 25:19)
BKS Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:15, 24:26, 25:19, 25:21)
MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police  3:2  (25:19, 21:25, 25:20, 19:25, 15:12)
Trefl Sopot - Impel Wrocław  3:0  (25:14, 25:19, 25:15)

16. kolejka: 17-01-2015
Developres Rzeszów - Trefl Sopot  1:3  (16:25, 15:25, 25:23, 16:25)
Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza  3:1  (23:25, 25:16, 25:16, 25:18)
Chemik Police - BKS Bielsko-Biała  3:2  (25:22, 25:22, 18:25, 19:25, 15:9)
Pałac Bydgoszcz - MKS Muszyna  1:3  (11:25, 15:25, 25:19, 15:25)
Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:15, 25:21, 25:14)
Nafta Piła - Legionovia Legionowo  0:3  (21:25, 16:25, 16:25)

17. kolejka: 24-01-2015
Nafta Piła - Developres Rzeszów  0:3  (19:25, 18:25, 22:25)
Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec Św.  0:3  (22:25, 16:25, 11:25)
Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:22, 25:23, 25:21)
MKS Muszyna - Chemik Police  0:3  (17:25, 21:25, 14:25)
BKS Bielsko-Biała - Impel Wrocław  0:3  (14:25, 19:25, 21:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot  0:3  (19:25, 18:25, 17:25)

18. kolejka: 31-01-2015
Developres Rzeszów - MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (21:25, 25:17, 18:25, 19:25)
Trefl Sopot - BKS Bielsko-Biała  3:0  (25:15, 25:14, 25:12)
Impel Wrocław - MKS Muszyna  3:1  (11:25, 26:24, 25:18, 26:24)
Chemik Police - Budowlani Łódź  3:2  (25:14, 23:25, 25:21, 18:25, 15:8)
Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo  3:2  (19:25, 25:19, 18:25, 26:24, 15:12)
KSZO Ostrowiec Św. - Nafta Piła  3:0  (29:27, 25:16, 27:25)

19. kolejka: 07-02-2015
KSZO Ostrowiec Św. - Developres Rzeszów  3:1  (25:23, 25:18, 23:25, 25:17)
Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz  3:1  (21:25, 25:19, 25:19, 25:17)
Legionovia Legionowo - Chemik Police  0:3  (19:25, 18:25, 14:25)
Budowlani Łódź - Impel Wrocław  3:2  (25:19, 29:31, 20:25, 25:16, 15:11)
MKS Muszyna - Trefl Sopot  1:3  (18:25, 21:25, 25:16, 23:25)
BKS Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza  3:1  (25:20, 25:22, 22:25, 25:20)

20. kolejka: 14-02-2015
Developres Rzeszów - BKS Bielsko-Biała  1:3  (22:25, 25:14, 21:25, 23:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Muszyna  2:3  (21:25, 25:19, 25:19, 18:25, 12:15)
Trefl Sopot - Budowlani Łódź  3:0  (25:18, 25:21, 26:24)
Impel Wrocław - Legionovia Legionowo  3:2  (25:20, 21:25, 25:13, 21:25, 19:17)
Chemik Police - Nafta Piła  3:0  (25:17, 25:13, 25:18)
Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec Św.  0:3  (20:25, 13:25, 20:25)

21. kolejka: 21-02-2015
Pałac Bydgoszcz - Developres Rzeszów  0:3  (15:25, 22:25, 19:25)
KSZO Ostrowiec Św. - Chemik Police  0:3  (18:25, 18:25, 15:25)
Nafta Piła - Impel Wrocław  1:3  (15:25, 25:22, 19:25, 17:25)
Legionovia Legionowo - Trefl Sopot  2:3  (25:18, 25:18, 11:25, 15:25, 12:15)
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza  3:2  (15:25, 23:25, 26:24, 25:23, 15:12)
MKS Muszyna - BKS Bielsko-Biała  3:1  (25:22, 25:11, 13:25, 25:19)

22. kolejka: 28-02-2015
Developres Rzeszów - MKS Muszyna  1:3  (25:23, 14:25, 16:25, 13:25)
BKS Bielsko-Biała - Budowlani Łódź  1:3  (23:25, 25:19, 21:25, 23:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo  3:1  (28:26, 29:27, 31:33, 25:23)
Trefl Sopot - Nafta Piła  3:0  (25:13, 25:14, 25:17)
Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:13, 25:22, 26:24)
Chemik Police - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:14, 25:18, 25:15)
wróc do listy

patroni medialni