2015/2016 JUNIORKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1 Orzeł Malbork 3 6 9-3
2 KS Pałac Bydgoszcz 3 5 8-4
3 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 3 4 4-6
4 UKS SMS Szóstka Mielec 3 3 1-9

Finał Mistrzostw Polski - 13-17.04.2016 - Luboń

Grupa A

1. Trefl Orzeł Malbork

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała

3. KS Pałac Bydgoszcz

4. UKS SMS Szóstka Mielec

 

Grupa B

1. PTPS Piła

2. Impel Wrocław

3. LTS Legionovia Legionowo

4. UKS ZSMS Poznań

 

13.04.2016 - środa

10.00  - Trefl Orzeł Malbork - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:17, 25:16)

12.00 - KS Pałac Bydgoszcz - UKS SMS Szóstka Mielec 3:0 (25:20, 25:21, 25:17)

16.00 - PTPS Piła - Impel Wrocław 1:3 (25:21, 18:25, 19:25, 21:25)

18.00 - UKS ZSMS Poznań - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (17:25, 25:27, 24:26)

 

14.04.2016 - czwartek

10.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS SMS Szóstka Mielec 3:0 (25:19, 28:26, 25:15)

12.00 - Trefl Orzeł Malbork - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:20, 14:25, 25:19, 22:25, 15:9)

16.00 - Impel Wrocław - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (21:25, 15:25, 15:25)

18.00 - PTPS Piła - UKS ZSMS Poznań 2:3 (16:25, 20:25, 25:22, 25:23, 8:15)

 

15.04.2016 - piątek

10.00 - KS Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:16 21:25, 25:16)

12.00 - UKS SMS Szóstka Mielec - Trefl Orzeł Malbork 1:3 (20:25, 25:21, 16:25, 17:25)

16.00 - UKS ZSMS Poznań - Impel Wrocław 0:3 (12:25, 16:25, 17:25)

18.00 - LTS Legionovia Legionowo - PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:16, 25:12)

 

16.04.2016 - sobota

o 7 miejsce

UKS SMS Szóstka Mielec - PTPS Piła 0:3 (27:29, 16:25, 17:25)

o 5 miejsce

BKS Aluprof - UKS ZSMS Poznań 3:2 (25:14, 25:21, 15:25, 25:27, 21:19)

Półfinały

P1 - Trefl Orzeł Malbork - Impel Wrocław 3:0 (25:17, 25:11, 25:20)

P2 - LTS Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz 3:2 (24:26, 23:25, 25:19, 25:17, 15:13)

 

17.04.2016 - niedziela

mecz o 3 miejsce

Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3:2 (23:25, 19:25, 25:22, 25:19, 15:12)

Finał

Trefl Orzeł Malbork - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (23:25, 17:25, 16:25)

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1/2 Mistrzostw Polski - 11-13.03.2016 - Piła

Grupa 4

1. PTPS Piła

2. Budowlani Łódź

3. BAS Białystok

4. BKS Aluprof Bielsko-Biała

 

11.03.2016 - piątek

16.00 - PTPS Piła - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:22. 25:13)

18.00 - BAS Białystok - Budowlani Łódź 0:3 (18:25, 11:25, 16:25)

 

12.03.2016 - sobota

15.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 3:0 (25:21, 25:21, 25:23)

17.00 - PTPS Piła - BAS Białystok 3:1 (25:23, 22:25, 25:16, 25:16)

 

13.03.2016 - niedziela

10.00 - BAS Białystok - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 21:25, 7:25)

12.00 - Budowlani Łódź - PTPS Piła 0:3 (21:25, 22:25,11:25)


Awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski: PTPS Piła oraz BKS Aluprof

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1/4 Mistrzostw Polski

25-28.02.2016 - Kluczbork

Grupa A

1. UKS ZSMS Poznań

2. MKS Świdnica

3. NTSK Nysa

Grupa B

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. UKS Jedynka Kluczbork

3. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

 

25.02.2016 - czwartek

14.00 - UKS ZSMS Poznań - MKS Świdnica 3:1 ( 30:28, 23:25, 25:12, 25:21)

16.00 - UKS Jedynka Kluczbork - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (25:19, 23:25, 25:17, 22:25, 11:15)

 

26.02.2016 - piątek

10.00 - MKS Świdnica - NTSK Nysa 3-0 (25:18, 25:10, 25:21)

12.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3-0 (25:18, 25:19, 25:19)

14.00 - NTSK Nysa - UKS ZSMS Poznań 3:1 (25:22, 9:25, 14:25, 15:25)

16.00 - UKS Jedynka Kluczbork - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:3 (28:26, 25:18, 15:25, 25:23)

 

27.02.2016 - sobota

10.00 - NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork 0:3 (13:25, 14:25, 13:25)

15.00 - UKS ZSMS Poznań - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:2 (23:25, 18:25, 29:27, 25:15, 15:9)

17.00 - MKS Świdnica - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 25:22, 25:27, 18:25)

 

28.02.2016 - niedziela

10.00 - MKS Świdnica - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2:3 (16:25, 23:25, 27:25, 25:20, 11:15)

12.00 - UKS ZSMS Poznań - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:16, 26:24)


Końcowa kolejność:
1. UKS ZSMS Poznań

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała

3. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

4. MKS Świdnica

5. UKS Jedynka Kluczbork

6. NTSK Nysa

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał Mistrzostw Śląska - Katowice

Grupa 7

1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I

2 BKS Aluprof Bielsko-Biała II

3 Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój

4 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II

 

Grupa 8

1. Sokół 43 AZS AWF Katowice

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała 1

3. TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec

 

03.02.2016 - środa

1. Sokół 43 AZS AWF Katowice - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:21, 25:21, 25:19)

2. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:13, 25:22, 25:13)

3. BKS Aluprof Bielsko-Biała II - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 1:3 (21:25, 17:25, 25:22, 20:25)

 

04.02.2016 - czwartek

4. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I 0:3 (12:25, 15:25, 22:25)

5. BKS Aluprof Bielsko-Biała II - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (15:25, 15:25, 22:25)

6. TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1 0:3 (24:26, 17:25, 24:26)

 

05.02.2016 - piątek

7. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)

8. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 3:0 (25:14, 25:10, 25:19)

9. BKS Aluprof Bielsko-Biała 1 - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:2 (25:13, 22:25, 25:10, 22:25, 15:10)

 

06.02.2016 - sobota

10. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:17)

11. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1 1:3 (25:23, 18:25, 16:25, 17:25)

12.  Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:13, 20:25, 25:23, 25:13)

 

07.02.2016 - niedziela

mecz o 3 miejsce

13. Sokół 43 AZS AWF Katowice - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 0:3 (23:25, 23:25, 23:25)

mecz o 1 miejsce

14.Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1 3:1 (25:15, 21:25, 25:15, 25:18)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap II - Półfinał Mistrzostw Śląska

Grupa 6

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów

3. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II

 

Tabela

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała    2    4   6 -  0    
2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II    2    3   3 -  4    
3 KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów    2    2   1 -  6

 

22.01.2016 - piątek

BKS Aluprof Bielsko-Biała - KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 3:0 (25:14, 25:13, 25:19)

23.01.2016 - sobota

KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (30:28, 20:25, 13:25, 16:25)

24.01.2016 - niedziela

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 20:25, 19:25)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 3

1. BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała

2. VC Victoria MOSiR Cieszyn

3. Jastrzębski Klub Siatkarski SMS

4. UKS Jedynka Rybnik

5. TRS Siła Ustroń

6. MKS Żywiec

7. TS Stal Śrubiarnia Żywiec

 

Tabela:

1 BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała 12    35   36 -   6    
2 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 12    27   29 - 13    
3 Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 12    21   27 - 22    
4 TRS Siła Ustroń 12    19   23 - 21    
5 UKS Jedynka Rybnik 12    17   24 - 24    
6 VC Victoria-MOSiR Cieszyn 12      6   12 - 32    
7 MKS Żywiec 12      1     3 - 36

 

1 kolejka - 24.09.2015

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 3:2 (28:26, 25:21, 23:25, 17:25, 15:8)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS - MKS Żywiec 3:0 (25:12, 25:21, 25:17)

UKS Jedynka Rybnik -  TRS Siła Ustroń 3:2 (20:25, 22:25, 25:23, 25:18, 15:8)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje

 

2 kolejka - 01.10.2015

VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:3 (13:25, 16:25, 12:25)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS 3:0 (25:14, 25:15, 25:14)

MKS Żywiec - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (20:25, 15:25, 11:25)

TRS Siła Ustroń - pauzuje

 

3 kolejka - 08.10.2015

UKS Jedynka Rybnik -  TS Stal Śrubiarnia Żywiec 0:3 (15:25, 19:25, 13:25)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:2 (23:25, 20:25, 25:19, 25:21, 15:11)

TRS Siła Ustroń - MKS Żywiec 3:0 (25:16, 25:11, 25:10)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - pauzuje

 

4 kolejka - 15.10.2015

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS 3:1 (25:10, 25:22, 17:25, 25:10)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:14, 25:17, 25:23)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik 1:3 (23:25, 21:25, 25:18, 13:25)

MKS Żywiec - pauzuje

 

5 kolejka - 22.10.2015

UKS Jedynka Rybnik - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 1:3 (25:23, 10:25, 20:25, 14:25)

MKS Żywiec - TS Stal Śrubiarnia Żywiec - przełożony na 30.10.2015

TRS Siła Ustroń - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:14, 25:10, 26:24)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS - pauzuje

 

6 kolejka - 29.10.2015

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:16, 25:13, 25:19)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS - UKS Jedynka Rybnik 2:3 (25:14, 23:25, 17:25, 25:23, 10:15)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Żywiec 3:0 (25:14, 25:6, 25:11)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - pauzuje

 

7 kolejka - 05.11.2015

MKS Żywiec - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 12:25, 14:25)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:17, 25:17, 25:17)

TRS Siła Ustroń - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS 2:3 (25:12, 22:25, 26:24, 19:25, 13:15)

UKS Jedynka Rybnik - pauzuje

 

8 kolejka - 19.11.2015

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 21:25, 25:27)

MKS Żywiec - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS 1:3 (13:25, 12:25, 26:24, 4:25)

TRS Siła Ustroń - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (25:19, 23:25, 25:19, 25:16)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje

 

9 kolejka - 26.11.2015

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:11, 25:11, 25:14)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 3:0 (25:23, 25:19, 26:24)

UKS Jedynka Rybnik - MKS Żywiec 3:0 (25:15, 25:23, 25:10)

TRS Siła Ustroń - pauzuje

 

10 kolejka - 03.12.2015

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - UKS Jedynka Rybnik 3:2 (25:19, 25:18, 22:25, 21:25, 15:8)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS 1:3 (13:25, 25:16, 15:25, 14:25)

MKS Żywiec - TRS Siła Ustroń 0:3 (13:25, 11:25, 21:25)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - pauzuje

 

11 kolejka - 10.12.2015

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 1:3 (14:25, 17:25, 25:21, 21:25)

TRS Siła Ustroń - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 1:3 (14:25, 25:22, 19:25, 21:25)

UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (25:23, 25:21, 19:25, 26:24)

MKS Żywiec - pauzuje

 

12 kolejka - 17.12.2015

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (25:13, 22:25, 25:7, 25:16)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MKS Żywiec

VC Victoria MOSiR Cieszyn - TRS Siła Ustroń 0:3 (12:25, 15:25, 9:25)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS - pauzuje

 

13 kolejka - 07.01.2016

TRS Siła Ustroń - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 14:25, 16:25)

UKS Jedynka Rybnik - Jastrzębski Klub Siatkarski SMS 1:3 (29:31, 22:25, 26:24, 19:25)

MKS Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (25:17, 19:25, 25:18, 21:25, 14:16)

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - pauzuje

 

14 kolejka - 14.01.2016

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - MKS Żywiec 3:0 (25:7, 25:8, 25:11)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 1:3 (12:25, 18:25, 25:22, 21:25)

Jastrzębski Klub Siatkarski SMS - TRS Siła Ustroń 2:3 (21:25, 25:22, 16:25, 25:21, 13:15)

UKS Jedynka Rybnik - pauzuje

wróc do listy

patroni medialni