2015/2016 JUNIORKI II

  drużyna m. pkt. bilans
1 MKS Dąbrowa Górnicza 3 6 9-0
2 Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3 5 6-4
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3 4 3-6
4 BKS Aluprof II Bielsko-Biała 3 3 1-9

Finał Mistrzostw Śląska - Katowice

Grupa 7

1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I

2 BKS Aluprof Bielsko-Biała II

3 Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój

4 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II

 

Grupa 8

1. Sokół 43 AZS AWF Katowice

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała 1

3. TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec

 

03.02.2016 - środa

1. Sokół 43 AZS AWF Katowice - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:21, 25:21, 25:19)

2. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:13, 25:22, 25:13)

3. BKS Aluprof Bielsko-Biała II - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 1:3 (21:25, 17:25, 25:22, 20:25)

 

04.02.2016 - czwartek

4. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I 0:3 (12:25, 15:25, 22:25)

5. BKS Aluprof Bielsko-Biała II - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (15:25, 15:25, 22:25)

6. TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1

 

7. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)

8. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 3:0 (25:14, 25:10, 25:19)

9. BKS Aluprof Bielsko-Biała 1 - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:2 (25:13, 22:25, 25:10, 22:25, 15:10)

 

06.02.2016 - sobota

10. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:17)

11. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1 1:3 (25:23, 18:25, 16:25, 17:25)

12.  Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:13, 20:25, 25:23, 25:13)

 

07.02.2016 - niedziela

mecz o 3 miejsce

13. Sokół 43 AZS AWF Katowice - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 0:3 (23:25, 23:25, 23:25)

mecz o 1 miejsce

14.Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1 3:1 (25:15, 21:25, 25:15, 25:18)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap II - Półfinał Mistrzostw Śląska

Grupa 4

1. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

2. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój

3. Sokół 43 AZS AWF Katowice

 

Tabela:

1 Sokół 43 AZS AWF Katowice    2    4   6 -  1    
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała II    2    3   4 -  3    
3 Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój    2    2   0 -  6

 

22.01.2016 - piątek

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 3:0 (25:11, 25:14, 25:16)

23.01.2016 - sobota

Sokół 43 AZS AWF Katowice - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 3:1 (25:14, 25:18, 21:25, 25:17)

24.01.2016 - niedziela

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój  - Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (10:25, 20:25, 22:25)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 2

1. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

2. MKS Dąbrowa Górnicza

3. MCKiS Jaworzno

4. MKS-MOS Płomień Sosnowiec

5. SiKRet Gliwice

6. KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów

 

Tabela:

1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    10    30    30 -    1    
2 BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko Biała II    10    21    24 -  13    
3 KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów    10    14    18 -  18    
4 MCKiS Jaworzno    10    14    15 -  19    
5 SiKReT Gliwice    10      8    12 -  26    
6 MKS-MOS Płomień Sosnowiec    10      3      7 -  29

 

1 kolejka - 24.09.2015

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów 3:1 (25:13, 24:26, 25:20, 25:14)

MCKiS Jaworzno - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (10:25, 13:25, 15:25)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SiKRet Gliwice 3:2 (24:26, 24:26, 25:22, 25:10, 15:5)

 

2 kolejka - 08.10.2015

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)

MKS Dąbrowa Górnicza - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:2, 25:12, 25:10)

KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów - SiKRet Gliwice 3:1 (20:25, 25:17, 25:17, 25:15)

 

3 kolejka - 15.10.2015

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 22:25, 15:25)

MCKiS Jaworzno - KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów 3:1 (25:14, 25:27, 25:20, 25:23)

SiKRet Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 9:25, 13:25)

 

4 kolejka - 22.10.2015

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - SiKRet Gliwice 3:1 (28:30, 25:19, 25:20, 25:9)

MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:21, 25:16, 22:25, 25:17)

KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 16:25, 10:25)

 

5 kolejka - 29.10.2015

MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:18, 25:23)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów 0:3 (15:25, 14:25, 21:25)

SiKRet Gliwice - MCKiS Jaworzno 0:3 (17:25, 15:25, 11:25)

 

6 kolejka - 05.11.2015

KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 3:2 (25:19, 25:16, 14:25, 19:25, 15:13)

MKS Dąbrowa Górnicza - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:13, 25:9)

SiKRet Gliwice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:23)

 

7 kolejka - 19.11.2015

MCKiS Jaworzno - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 20:25, 10:25)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (12:25, 9:25, 12:25)

SiKRet Gliwice - KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów 3:1 (25:22, 26:28, 25:15, 25:23)

 

8 kolejka - 26.11.2015

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:19, 25:22, 25:17)

KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:13, 25:14, 25:15)

MKS Dąbrowa Górnicza - SiKRet Gliwice 3:0 (25:14, 25:20, 25:13)

 

9 kolejka - 10.12.2015

SiKRet Gliwice - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 2:3 (25:20, 16:25, 25:22, 12:25, 7:15)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno 2:3 (18:25, 27:25, 17:25, 25:23, 13:15)

MKS Dąbrowa Górnicza - KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów 3:0 (25:15, 25:12, 25:16)

 

10 kolejka - 17.12.2015

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (23:25, 17:25, 25:20, 19:25)

KS Burza Borow Wieś MOSiR Mikołów - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:18, 25:18, 25:23)

MCKiS Jaworzno - SiKRet Gliwice

wróc do listy

patroni medialni