2015/2016 KADETKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1 Energa Gedania Gdańsk 3 6 9-1
2 MKS Dąbrowa Górnicza 3 5 6-4
3 Sparta Warszawa 3 4 4-7
4 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 3 3 2-9

1/2 Mistrzostw Polski - 08-10.04.2016 - Gdańsk

 

1. Energa Gedania Gdańsk

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała

3. MKS Tauron Dąbrowa Górnicza

4. Espes Sparta Warszawa

 

08.04.2016 - piątek

15.00 - Energa Gedania Gdańsk - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 22:25, 25:17, 25:23)

17.00 - MKS Tauron Dąbrowa Górnicza - Espes Sparta Warszawa 3:1 (25:18, 19:25, 25:20, 25:14)

 

09.04.2016 - sobota

15.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - Espes Sparta Warszawa 1:3 (25:19, 18:25, 21:25, 16:25)

17.00 - Energa Gedania Gdańsk - MKS Tauron Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 34:32, 25:21)

 

10.04.2016 - niedziela

10.00 - MKS Tauron Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

12.00 - Espes Sparta Warszawa - Energa Gedania Gdańsk 0:3 (24:26, 8:25, 15:25)

Końcowa kolejność (pogrubioną czcionką zespoły, które awansowały do finału MP):
1. Energa Gedania Gdańsk

2. MKS Tauron Dąbrowa Górnicza

3. Espes Sparta Warszawa

4. BKS Aluprof

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1/4 Mistrzostw Polski - 17-20.03.2016 - Poznań

 

Grupa A

1. KS Energetyk Poznań

2. MKS Świdnica

3. NTSK Nysa

Grupa B

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. UKS Jedynka Kluczbork

3. Abis SP-64 Budowlani Łódź

 

17.03.2016 - czwartek

16.00 - KS Energetyk Poznań - MKS Świdnica 1:3 (25:22, 20:25, 22:25, 14:25)

18.00 - UKS Jedynka Kluczbork - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 19:25, 13:25)

 

18.03.2016 - piątek

10 00 - MKS Świdnica - NTSK Nysa 3:0 (25:10,25:16,25:17)

12.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - Abis SP-64 Budowlani Łódź 1:3 (20:25, 17:25, 25:22, 19:25)

16.00 - KS Energetyk Poznań - NTSK Nysa 3:0 (2510, 25:18, 25;14)

18.00 - UKS Jedynka Kluczbork - Abis SP-64 Budowlani Łódź 0:3

 

19.03.2016 - sobota

12.00 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork 0:3 (15,25, 16:25, 13:25)

14.00 MKS Świdnica - BKS Aluprof 2:3 (15:25, 25:22, 26:24, 23:25, 14:16)

16.00 Abis SP-64 Budowlani Łódź - Energetyk Poznań 3:1 (25:20, 16:25, 28:26, 25:14)

 

20.03.2016 - niedziela

10.00 Energetyk Poznań - BKS Aluprof 0:3 (11:25, 15:25, 18:25)

12.00 MKS Świdnica - Abis SP-64 Budowlani Łódź 3:2

Awans do półfinału mistrzostw Polski wywalczyły drużyny z Łodzi i Bielska-Białej

Końcowa kolejność:
1. Abis SP 64 Budowlani Łódź

2. BKS Aluprof

3. MKS Świdnica

4. Energetyk Poznań

5. UKS Kluczbork

6. NTSK Nysa

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał Mistrzostw Śląska - Bielsko-Biała

Grupa 10

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. MOSM Tychy

3. UKS Jedynka Rybnik

 

Grupa 11

1. MKS "Zorza" Wodzisław Śląski

2. SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański

3. TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec

4. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

10.02.2016 - środa

1 - 13.00 - MKS "Zorza" Wodzisław Śląski - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:12, 14:25, 25:10, 25:17)

2 - 15.00 - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  - SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański 3:0 (25:14, 25:23, 25:17)

3 - 17.00 - MOSM Tychy - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:14, 25:12, 25:22)

 

11.02.2016 - czwartek

4 - 13.00 - UKS Jedynka Rybnik - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 15:25, 9:25)

5 - 15.00 -  SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański - MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 1:3 (19:25, 25:15, 17:25, 23:25)

6 - 17.00 - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (20:25, 23:25, 27:25, 15:25)

 

12.02.2016 - piątek

7 - 13.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSM Tychy 3:0 (25:12, 25:15, 25:17)

8 - 15.00 - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański 3:1 (25:27, 25:19, 25:15, 25:17)

9  - 17.00 - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza   - MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 2:3 (25:19, 18:25, 25:16, 23:25, 14:16)

 

13.02.2016 - sobota

10 - 10.00 - MOSM Tychy - MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 0:3 (14:25, 12:25, 16:25)

11 - 12.00 - UKS Jedynka Rybnik - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (15:25, 11:25, 12:25)

12 - 14.00 - BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 25:20, 17:25, 25:20)

 

14.02.2016 - niedziela

o 3 miejsce

9.00 - MOSM Tychy - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (21:25, 19:25, 14:25)

o 1 miejsce

11.00 - MKS "Zorza" Wodzisław Śląski - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 25:23, 19:25, 25:22)


Końcowa kolejność Mistrzostw Śląska:

1. MKS Zorza Wodzisław Śląski

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała

3. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4. MOSM Tychy

5. TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec

6. UKS Jedynka Rybnik

7. SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański

Pogrubioną czcionką zaznaczono zespoły, które będą reprezentować województwo śląskie w rozgrywkach ogólnopolskich.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Półfinał Mistrzostw Ślaska

Grupa 9 - Wodzisław

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. MCKiS Jaworzno

3. MKS "Zorza" Wodzisław Śląski

4. MKS "Dwójka" Zawiercie

 

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała    3    6    9 -  0    
2 MKS "Zorza" Wodzisław Śląski    3    5    6 -  3    
3 MKS "Dwójka" Zawiercie    3    4    3 -  6    
4 MCKiS Jaworzno    3    3    0 -  9

 

 

29.01.2016 - piątek

MKS "Zorza" Wodzisław Śląski - MKS "Dwójka" Zawiercie 3:0 (25:18, 25:20, 25:11)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:5, 25:15, 25:10)

 

30.01.2016 - sobota

MKS "Dwójka" Zawiercie  - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 9:25, 15:25)

MCKiS Jaworzno - MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 0:3 (5:25, 6:25, 20:25)

 

31.01.2016 - niedziela

MKS "Dwójka" Zawiercie  - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:12, 25:15, 25:19)

MKS "Zorza" Wodzisław Śląski  - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 5

1. BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała

2. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

3. MKS Bielsko-Biała 1

4. MKS Bielsko-Biała 2

5. LKS Gimnazjum Kozy

6. VC Victoria MOSiR Cieszyn

7. MUKS Sari Żory

 

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko Biała    12    36 36 -   1    
2 BKS Aluprof Bielsko Biała II    12    22 24 - 18    
3 MKS Bielsko-Biała    12    21 24 - 17    
4 VC Victoria-MOSiR Cieszyn    12    20 22 - 20    
5 LKS Orzeł Kozy    12    18 23 - 23    
6 MUKS Sari Żory    12      6 12 - 32    
7 MKS Bielsko-Biała II    12      3   4 - 34

 

1 kolejka - 29.09.2015

VC Victoria MOSiR Cieszyn - LKS Gimnazjum Kozy 3:1 (25:18, 25:17, 24:26, 25:21)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 13:25, 7:25)

MUKS Sari Żory - MKS Bielsko-Biała 2 3:0 (25:20, 25:10, 31:29)

MKS Bielsko-Biała 1 - pauzuje

 

2 kolejka - 06.10.2015

MUKS Sari Żory - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:3 (22:25, 10:25, 25:11, 18:25)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - LKS Gimnazjum Kozy 3:0 (25:8, 25:9, 25:6)

MKS Bielsko-Biała 2 - MKS Bielsko-Biała 1 0:3 (5:25, 11:25, 13:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - pauzuje

 

3 kolejka - 13.10.2015

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 2 3:0 (25:9, 25:18, 25:8)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 3:1 (23:25, 26:24, 25:12, 25:19)

MKS Bielsko-Biała 1 - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 25:20, 15:25, 14:25)

LKS Gimnazjum Kozy - pauzuje

 

4 kolejka - 20.10.2015

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:12, 25:13, 25:5)

LKS Gimnazjum Kozy - MKS Bielsko-Biała 1 2:3 (25:13, 25:19, 23:25, 12:25, 12:15)

MKS Bielsko-Biała 2 - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 9:25, 19:25)

MUKS Sari Żory - pauzuje

 

5 kolejka - 27.10.2015

VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:15, 29:27)

LKS Gimnazjum Kozy - MKS Bielsko-Biała 2 3:0 (25:13, 25:12, 25:20)

MKS Bielsko-Biała 1 - MUKS Sari Żory  3:0 (25:14, 25:10, 25:22)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - pauzuje

 

6 kolejka - 03.11.2015

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 3:0 (25:20, 27:25, 25:11)

LKS Gimnazjum Kozy - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 2:3 (22:25, 17:25, 25:13, 25:23, 13:15)

MKS Bielsko-Biała 1 - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (26:24, 25:23, 25:16)

MKS Bielsko-Biała 2 - pauzuje

 

7 kolejka - 10.11.2015

MKS Bielsko-Biała 2 - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:3 (9:25, 11:25, 15:25)

MUKS Sari Żory - LKS Gimnazjum Kozy 2:3 (25:18, 25:16, 10:25, 22:25, 10:15)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 1 0:3 (21:25, 18:25, 19:25)

VC Victoria MOSiR Cieszyn- pauzuje

 

8 kolejka - 17.11.2015

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 3:0 (25:7, 25:8, 25:10)

MKS Bielsko-Biała 2 - MUKS Sari Żory 3:1 (25:21, 18:25, 25:21, 25:21)

LKS Gimnazjum Kozy - VC Victoria MOSiR Cieszyn  3:2 (18:25, 25:18, 25:14, 23:25, 15:13)

MKS Bielsko-Biała 1 - pauzuje

 

9 kolejka - 24.11.2015

LKS Gimnazjum Kozy - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 8:25, 4:25)

MKS Bielsko-Biała 1 - MKS Bielsko-Biała 2 3:0 (25:17, 25:14, 25:9)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Sari Żory 3:0 (25:15, 25:12, 25:6)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - pauzuje

 

10 kolejka - 01.12.2015

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 1 3:0 (25:16, 25:10, 25:19)

MUKS Sari Żory - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 25:15, 19:25, 19:25)

MKS Bielsko-Biała 2 - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (8:25, 12:25, 19:25)

LKS Gimnazjum Kozy - pauzuje

 

11 kolejka - 08.12.2015

VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 17:25, 4:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 2 3:0 (25:11, 25:19, 25:23)

MKS Bielsko-Biała 1 - LKS Gimnazjum Kozy 0:3 (18:25, 16:25, 16:25)

MUKS Sari Żory - pauzuje

 

12 kolejka - 15.12.2015

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:2 (19:25, 25:23, 16:25, 29:27, 16:14)

MKS Bielsko-Biała 2 - LKS Gimnazjum Kozy 1:3 (11:25, 27:25, 16:25, 10:25)

MUKS Sari Żory  - MKS Bielsko-Biała 1  3:2 (23:25, 25:20, 25:23, 22:25, 15:10)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - pauzuje

 

13 kolejka - 05.01.2016

MUKS Sari Żory - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:3 (13:25, 10:25, 13:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - LKS Gimnazjum Kozy 3:0 (25:23, 25:21, 25:21)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 1 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)

MKS Bielsko-Biała 2 - pauzuje

 

14 kolejka - 12.01.2016

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 2 3:0 (25:10, 25:6, 25:13)

LKS Gimnazjum Kozy - MUKS Sari Żory  3:0 (25:10, 25:12, 25:15)

MKS Bielsko-Biała 1 - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje

wróc do listy

patroni medialni