2015/2016 MŁODA LIGA

  drużyna m. pkt. bilans
1 Impel Wrocław 10 24 27-10
2 Developres SkyRes V LO Rzeszów 10 23 27-11
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 10 19 22-14
4 BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 10 12 16-23
5 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 8 10-24
6 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 10 4 8-28

Grupa B

1. BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała

2. Impel Wrocław

3. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

4. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

5. Developres SkyRes V LO Rzeszów

6. Muszyna Wisła Kraków

 

I kolejka - 03.10.2015

BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław 1:3 (21:25, 23:25, 25:20, 14:25)

Developres SkyRes V LO Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:18, 25:9, 25:8)

Muszyna Wisła Kraków - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (17:25, 25:23, 18:25, 23:25)

 

II kolejka - 10.10.2015

BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Muszyna Wisła Kraków 3:0 (25:21, 25:15, 25:12)

Developres SkyRes V LO Rzeszów - Impel Wrocław 3:1 (25:14, 25:21, 23:25, 25:21)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (26:28, 22:25, 16:25)

 

III kolejka - 24.10.2015

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:14, 25:13)

Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:9, 25:22, 25:20)

Developres SkyRes V LO Rzeszów - Muszyna Wisła Kraków 3:2 (24:26, 18:25, 25:13, 25:23, 15:9)

 

IV kolejka - 07.11.2015

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:23, 18:25, 25:19, 18;25, 15:10)

Developres SkyRes V LO Rzeszów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:19, 25:22)

Muszyna Wisła Kraków - Impel Wrocław 0:3 (20:25, 20:25, 16:25)

 

V kolejka - 14.11.2015

BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała - SkyRes V LO Rzeszów 2:3 (18:25, 25:16, 25:22, 23:25, 9:15)

Muszyna Wisła Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (23:25, 14:25, 19:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 3:2 (16:25, 18:25, 25:20, 25:19, 15:10)

 

VI kolejka - 21.11.2015

Impel Wrocław - BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:23, 25:22)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Developres SkyRes V LO Rzeszów 0:3 (14:25, 22:25, 15:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Muszyna Wisła Kraków 3:0 (25:19, 25:15, 25:13)

 

VII kolejka - 05.12.2015

Muszyna Wisła Kraków - BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (19:25, 17:25, 25:20, 15:25)

Impel Wrocław - Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:2 (25:23, 25:27, 25:22, 20:25, 17:15)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:19, 25:20, 25:12)

 

VIII kolejka 12.12.2015

BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (12:25, 28:26, 18:25, 25:16, 11:15)

Muszyna Wisła Kraków - Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:1 (15:25, 25:19, 25:23, 25:23)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Impel Wrocław 0:3 (29:31, 19:25, 11:25)

 

IX kolejka - 09.01.2016

BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (21:25, 25:23, 25:20, 25:17)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes V LO Rzeszów 0:3 (14:25, 23:25, 21:25)

Impel Wrocław - Muszyna Wisła Kraków 3:0 (25:20. 25:10, 25:13)

 

X kolejka - 16.01.2016

Developres SkyRes V LO Rzeszów - BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:11, 25:9)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Muszyna Wisła Kraków 3:1 (25:20, 22:25, 25:17, 25:8)

Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 21:25, 25:19, 25:22)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I runda play-off - 13-14.02.2016 - mecz 1

BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 3:1 (18:25, 25:18, 25:19, 25:18)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 15:25)

Chemik Police - Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:1 (23:25, 25:22, 25:19, 25:18)

Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 3:0 (25:18, 25:19, 25:22)


I runda play-off - 20.02.2016 - mecz 2

Budowlani Łódź - BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:20, 25:21)

PGE Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:14, 25:16) [awans PGE Atom Trefl Sopot]

Developres SkyRes V LO Rzeszów - Chemik Police 3:0 (25:22, 25:12, 25:19)

Impel Wrocław - Legionovia Legionowo 2:3 ( 25:23, 18:25, 16:25, 27:25, 6:15) [awans Legionovia]


I runda play-off - 21.02.2016 - ewentualny mecz 3

Budowlani Łódź - BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3: (25:17, 25:7, 25:11) [awans Budowlani]

Developres SkyRes V LO Rzeszów - Chemik Police 3:0 (25:16, 25:17, 25:19) [awans Developres SkyRes V LO]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Turniej finałowy Młodej Ligi Kobiet

02.03.2016, godz. 15:00 Budowlani - Developres SkyRes 3:0 (25:19, 25:21, 25:17)

02.03.2016, godz. 17:30 PGE Atom Trefl Sopot - Legionovia Legionowo 3:2 (14:25, 27:25, 25:20, 15:25, 15:10)

mecz o 3. miejsce

Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:13, 25:19, 25:20)

finał:

PGE Atom Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:1 ( 23:25, 28:26, 25:22, 25:22)

Końcowa kolejność Mlodej Ligi Kobiet:

1. PGE Atom Trefl Sopot

2. Budowlani Łódź

3. Legionovia Legionowo

4. Developres SkyRes V LO Rzeszów

5. Impel Wrocław

6. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

7. Chemik Police

8. BKS Aluprof PROFI CREDIT Bielsko-Biała

9. KS Pałac Bydgoszcz

10. PTPS SAF-Holland Piła

11. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

12. Muszyna Wisła Kraków

 

wróc do listy

patroni medialni