2015/2016 MŁODZICZKI I

  drużyna m. pkt. bilans
1 MKS Dąbrowa Górnicza 6 11 10-4
2 LPKS Borowno 6 10 9-7
3 KS Częstochowianka 6 9 8-8
4 BKS ALUPROF Bielsko-Biała 6 6 4-12

Etap V - o miejsca 5 - 8

Grupa 64

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała

2. LKPS Borowno

3. KS Częstochowianka

4. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

 

Turniej nr 1 - 06.02.2016 - Borowno

LKPS Borowno - KS Częstochowianka 2:1 (21:25, 25:14, 15:8)

KS Częstochowianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (19:25, 10:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - LKPS Borowno 0:2 (23:25, 16:25)

 

Turniej nr 2 - 09.04.2016 - Bielsko-Biała - przełożony

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (18:25, 22:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka 2:1 (25:13, 23:25, 15:7)

KS Częstochowianka - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 2:1 (12:25, 25:22, 15:10)

 

Turniej nr 3 - 12.03.2016 - Częstochowa

KS Częstochowianka - LKPS Borowno 2:0 (25:21, 25:14)

LKPS Borowno - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 2:1 (26:28, 25:20, 15:11)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 1:2 (25:22, 19:25, 8:15)

 

Turniej nr 4 - 19.03.2016 - Dąbrowa Górnicza

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:20)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - LKPS Borowno 1:2 (24:26, 25:22, 8:15)

LKPS Borowno - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (25:17, 20:25, 11:15)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap IV - o miejsca 1 - 8

Grupa 48

1. BKS Aluprof I Bielsko-Biała

2. LKPS Borowno

3. MKS Dwójka Zawiercie

4. MOSM Tychy

 

Tabela

1 MOSM Tychy   6    11   10 -  2    
2 MKS "Dwójka" Zawiercie   6    11   10 -  3    
3 LKPS Borowno   6      7     4 - 11    
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6      7     3 - 11

 

Turniej nr 1 - 19.12.2015 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - LKPS Borowno 1:2 (25:13, 16:25, 9:15)

LKPS Borowno - MKS Dwójka Zawiercie 1:2 (14:25, 27:25, 6:15)

MKS Dwójka Zawiercie - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 2:0 (25:18, 25:15)

 

Turniej nr 2 - 09.01.2016 - Zawiercie

MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 2:0 (25:20, 25:23)

MOSM Tychy - LKPS Borowno 2:0 (25:16, 25:21)

LKPS Borowno - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (13:25, 19:25)

 

Turniej nr 3 - 16.01.2016 - Borowno

LKPS Borowno - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 1:2 (25:14, 22:25, 11:15)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MOSM Tychy 0:2 (17:25, 20:25)

MOSM Tychy - LKPS Borowno 2:0 (25:18, 25:20)

 

Turniej nr 4 - 17.01.2016 - Tychy

MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:17, 26:24)

MKS Dwójka Zawiercie - BKS Aluprof I Bielsko-Biała 2:0 (25:10, 25:22)

BKS Aluprof I Bielsko-Biała - MOSM Tychy 0:2 (22:25, 12:25)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap III - o miejsca 1- 16

Grupa 36

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała

2. GS UKS Krzanowice

3. MOSM Tychy 2

4. UKS Źródełko Katowice

 

Tabela

1 UKS Źródełko Katowice              6    11   11 -   2
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała         6   11   10 -   3
3 MOSM Tychy II                                6     8     4 -   8
4 GS UKS Krzanowice                    6     6     0 - 12

 

Turniej nr 1 - 21.11.2015 - Tychy

MOSM Tychy 2 - GS UKS Krzanowice 2:0 (27:25, 25:20)

GS UKS Krzanowice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 19:25)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2 2:0 (25:21, 26:24)

 

Turniej nr 2 - 28.11.2015 - Katowice

UKS Źródełko Katowice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:0 (25:11, 25:17)

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2 2:0 (29:27, 25:19)

MOSM Tychy 2 - UKS Źródełko Katowice 0:2 (4:25, 9:25)

 

Turniej nr 3 - 05.12.2015 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof Bielsko-Biała - UKS Źródełko Katowice 2:1 (25:14, 17:25, 15:9)

UKS Źródełko Katowice - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:10, 25:7)

GS UKS Krzanowice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 15:25)

 

Turniej nr 4 - 12.12.2015 - Krzanowice

GS UKS Krzanowice - MOSM Tychy 2 0:2 (19:25, 17:25)

MOSM Tychy 2 - UKS Źródełko Katowice 0:2 (7:25, 13:25)

UKS Źródełko Katowice - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:13, 25:14)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap II - o miejsca 1-32

1. BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała

2. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

3. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój

4. MKS Zorza Wodzisław Śląski

 

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6   11  11 -   4    
2 MKS Zorza Wodzisław Śląski   6    9   8 -   7    
3 Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój   6    8   6 - 10    
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała II   6    8   5 -   9

 

Turniej nr 1 - 24.10.2015 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 25:20, 10:15)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 1:2 (13:25, 25:15, 14:16)

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 1:2 (25:19, 17:25, 6:15)

 

Turniej nr 2 - 07.11.2015 - Jastrzębie Zdrój

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - MKS Zorza Wodzisław Śląski 2:1 (26:24, 10:25, 15:10)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 1:2 (25:14, 21:25, 9:15)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 2:0 (25:19, 25:11)

 

Turniej nr 3 - 08.11.2015 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 2:0 (25:8, 25:18)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław Śląski 0:2 (18:25, 20:25)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:2 (24:26, 18:25)

 

Turniej nr 4 - 14.11.2015 - Wodzisław

MKS Zorza Wodzisław Śląski - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 2:1 (25:27, 25:12, 15:2)

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 9:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław Śląski 0:2 (25:27, 24:26)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 14

1. BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała

2. MKS Bielsko-Biała

3. UKS Dębowianka

4. UKS COS Olimp Szczyrk

 

Tabela

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6    12    12 -   2    
2 MKS Bielsko-Biała   6    10      9 -   6    
3 UKS COS Olimp Szczyrk   6      8      7 -   8    
4 Dębowianka Dębowiec   6      6      0 - 12

 

Turniej nr 1 - 26.09.2015 - Bielsko-Biała (gospodarz MKS) - przełożony na 08.10.2015

MKS Bielsko-Biała - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 1:2 (25:19, 19:25, 12:15)

MKS Bielsko-Biała - UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (25:18, 11:25, 19:17)

UKS COS Olimp Szczyrk - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 1:2 (18:25, 25:22, 8:15)

 

Turniej nr 2 - 03.10.2015 - Bielsko-Biała (gospodarz BKS I)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:17, 25:22)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - UKS Dębowianka 2:0 (25:10, 25:12)

UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Dębowianka 2:0 (25:13, 25:17)

 

Turniej nr 3 - 10.10.2015 - Szczyrk

UKS Dębowianka - UKS COS Olimp Szczyrk 0:2 (14:25, 22:25)

UKS Dębowianka - MKS Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 17:25)

UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Bielsko-Biała 1:2 (16:25, 25:23, 7:15)

 

Turniej nr 4 - 17.10.2015 - Dębowiec

UKS Dębowianka - MKS Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 9:25)

UKS Dębowianka - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:2 (8:25, 19:25)

MKS Bielsko-Biała - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:2 (22:25, 10:25)
wróc do listy

patroni medialni