2015/2016 MŁODZICZKI II

  drużyna m. pkt. bilans
1 BKS Aluprof II Bielsko-Biała 6 10 9-5
2 KS Siatkarz Beskid Skoczów 6 10 8-5
3 Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 6 8 6-9
4 MKS Bielsko Biała 6 8 5-9

Etap V - o miejsca 17-20

Grupa 67

1. BKS Aluprof II Bielsko-Biała

2. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój

3. KS Siatkarz Beskid Skoczów

4. MKS Bielsko-Biała

 

Turniej nr 1 - 05.03.2016 - Bielsko-Biała (MKS)

MKS Bielsko-Biała - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:18, 25:17)

KS Siatkarz Beskid Skoczów - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 2:0 (25:19, 25:12)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 1:2 (25:23, 20:25, 12:15)

 

Turniej nr 2 - 12.03.2016 - Bielsko-Biała (BKS)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 2:1 (26:28, 25:19, 15:9)

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - KS Siatkarz Beskid Skoczów 1:2 (22:25, 25:21, 6:15)

KS Siatkarz Beskid Skoczów - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 21:25)

 

Turniej nr 3 - 19.03.2016 - Skoczów

KS Siatkarz Beskid Skoczów - MKS Bielsko-Biała 2:0 (25:16, 25:19)

MKS Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 1:2 (25:20, 16:25, 6:15)

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - KS Siatkarz Beskid Skoczów 0:2 (19:25, 19:25)

 

Turniej nr 4 - 20.03.2016 - Jastrzębie

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof II Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 10:25)

BKS Aluprof II Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 2:0 (25:18, 25:19)

MKS Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 0:2 (23:25, 15:25)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap IV - o miejsca 17-24

Grupa 52

1. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

2. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój

3. MKS-MOS Płomień Sosnowiec

4. STS Victoria Lubliniec

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała II     6    11 10 -  3    
2 Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój     6    10   9 -  4    
3 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II     6      6   0 -12

 

Turniej nr 1 - 09.01.2016 - Sosnowec

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:13, 25:20)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 0:2 (7:25, 17:25)

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 2:0 (25:21, 25:19)

 

Turniej nr 2 - 23.01.2016 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:15, 25:15)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 0:2 (14:25, 16:25)

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 1:2 (25:21, 16:25, 14:16)

 

Turniej nr 3 - 30.01.2016 - Jastrzębie Zdrój

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (19:25, 16:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień Sosnowiec (25:19, 25:7)

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 0:2 (12:25, 15:25)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap III - o miejsca 17-32

Grupa 39

1. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

2. KS Siatkarz Beskid Skoczów

3. MUKS Sari Żory

4. UKS Trójka Mikołów

 

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała II         6   12   12 -   2
2 KS Siatkarz Beskid Skoczów        6   10     8 -   5
3 UKS Trójka Mikołów                       6     8     5 -   9
4 MUKS Sari Żory                               6     6     3 - 12

 

Turniej nr 1 - 21.11.2015 - Żory

MUKS Sari Żory - KS Siatkarz Beskid Skoczów 1:2 (25:23, 9:25, 11:15)

KS Siatkarz Beskid Skoczów - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 2:1 (22:25, 25:18, 15:6)

 

Turniej nr 2 - 28.11.2015 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:14, 25:17)

UKS Trójka Mikołów - KS Siatkarz Beskid Skoczów 0:2 (14:25, 8:25)

KS Siatkarz Beskid Skoczów - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 21:25)

 

Turniej nr 3 - 05.12.2015 - Skoczów

KS Siatkarz Beskid Skoczów - MUKS Sari Żory 2:0 (25:12, 25:16)

MUKS Sari Żory - UKS Trójka Mikołów 1:2 (15:25, 25:19, 11:15)

UKS Trójka Mikołów - KS Siatkarz Beskid Skoczów 0:2 (16:25, 22:25)

 

Turniej nr 4 - 12.12.2015 - Mikołów

UKS Trójka Mikołów  - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 1:2 (25:17, 22:25, 11:15)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 2:0 (25:23, 25:12)

MUKS Sari Żory - UKS Trójka Mikołów 0:2 (20:25, 23:25)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap II

1. BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała

2. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

3. Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój

4. MKS Zorza Wodzisław Śląski

 

Tabela:

1 BKS Aluprof Bielsko-Biała   6   11  11 -   4    
2 MKS Zorza Wodzisław Śląski   6    9   8 -   7    
3 Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój   6    8   6 - 10    
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała II   6    8   5 -   9

 

Turniej nr 1 - 24.10.2015 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 25:20, 10:15)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 1:2 (13:25, 25:15, 14:16)

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 1:2 (25:19, 17:25, 6:15)

 

Turniej nr 2 - 07.11.2015 - Jastrzębie Zdrój

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - MKS Zorza Wodzisław Śląski 2:1 (26:24, 10:25, 15:10)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 1:2 (25:14, 21:25, 9:15)

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 2:0 (25:19, 25:11)

 

Turniej nr 3 - 08.11.2015 - Bielsko-Biała

BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 2:0 (25:8, 25:18)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław Śląski 0:2 (18:25, 20:25)

MKS Zorza Wodzisław Śląski - BKS Aluprof 1 Bielsko-Biała 0:2 (24:26, 18:25)

 

Turniej nr 4 - 14.11.2015 - Wodzisław

MKS Zorza Wodzisław Śląski - Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 2:1 (25:27, 25:12, 15:2)

Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 9:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Zorza Wodzisław Śląski 0:2 (25:27, 24:26)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa 15

 

 

1. BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała

2. MKS Czechowice-Dziedzice

3. TS Stal-Śrubiarnia w Żywcu

4. VC Victoria MOSiR Cieszyn

 

Tabela

1 MKS Czechowice-Dziedzice   6   12    12 -   1    
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała II   6   10      9 -   5    
3 TS STAL Śrubiarnia Żywiec   6     7      4 - 10    
4 VC Victoria-MOSiR Cieszyn   6     7      2 -  11

 

Turniej nr 1 - 04.10.2015 - Żywiec

TS Stal-Śrubiarnia w Żywcu - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 1:2 (25:23, 15:25, 10:15)

TS Stal-Śrubiarnia w Żywcu - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (10:25, 20:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (16:25, 12:25)

 

Turniej nr 2 - 03.10.2015 - Czechowice-Dziedzice

VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (12:25, 16:25)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (11:25, 16:25)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:18, 13:25, 10:15)

 

Turniej nr 3 - 10.10.2015 - Bielsko-Biała

TS Stal-Śrubiarnia w Żywcu - BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała 0:2 (11:25, 10:25)

TS Stal-Śrubiarnia w Żywcu - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:2 (23:25, 27:25, 9:15)

BKS Aluprof 2 Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:19, 25:21)

 

Turniej nr 4 - 17.10.2015 - Cieszyn

TS Stal-Śrubiarnia w Żywcu - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:9, 25:19)

TS Stal-Śrubiarnia w Żywcu - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (17:25, 15:25)

VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (15:25, 16:25)

wróc do listy

patroni medialni