2015/2016 ORLEN LIGA

Klasyfikacja końcowa:

1 KPS Chemik Police  
2 PGE Atom Trefl Sopot  
3 Impel Wrocław  
4 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  
5 Budowlani Łódź SSA  
6 Polski Cukier Muszynianka Muszyna  
7 BKS Aluprof Bielsko-Biała  
8 PTPS Piła  
9 KS Pałac Bydgoszcz  
10 SK bank Legionovia Legionowo  
11 Developres Rzeszów  
12 KSZO Ostrowiec Św.  
Runda zasadnicza

1. kolejka: 17-10-2015

18-10-2015 14:45  Chemik Police - Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:14, 25:18, 25:16)
17-10-2015 20:00  Developres Rzeszów  -Trefl Sopot  0:3  (18:25, 23:25, 15:25)
19-10-2015 20:30  MKS Muszyna - PTPS Piła  3:2  (25:20, 25:22, 21:25, 23:25, 16:14)
15-10-2015 17:30  Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:16, 25:12, 25:18)
19-10-2015 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza-  BKS Bielsko-Biała  3:2  (22:25, 27:25, 24:26, 25:20, 15:10)
16-10-2015 18:00  Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź  0:3  (13:25, 15:25, 18:25)

2. kolejka: 21-10-2015
21-10-2015 18:00  Chemik Police - Trefl Sopot  3:1  (25:18, 28:26, 20:25, 27:25)
28-10-2015 18:00  Pałac Bydgoszcz  -Budowlani Łódź  0:3  (13:25, 20:25, 23:25)
18-11-2015 18:00  BKS Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo  3:1  (26:24, 23:25, 25:18, 25:22)
21-10-2015 20:30  KSZO Ostrowiec Św.-  MKS Dąbrowa Górnicza  0:3  (15:25, 19:25, 16:25)
21-10-2015 19:00  PTPS Piła - Impel Wrocław  1:3  (23:25, 25:23, 20:25, 17:25)
21-10-2015 18:00  Developres Rzeszów - MKS Muszyna  0:3  (18:25, 23:25, 11:25)

3. kolejka: 24-10-2015
24-10-2015 14:45  Pałac Bydgoszcz  -Trefl Sopot  1:3  (23:25, 26:24, 20:25, 22:25)
24-10-2015 17:00  MKS Muszyna - Chemik Police  0:3  (22:25, 19:25, 23:25)
25-10-2015 14:45  Impel Wrocław - Developres Rzeszów  3:0  (25:19, 25:16, 25:17)
26-10-2015 20:30  MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła  3:0  (25:12, 25:13, 25:15)
26-10-2015 18:00  Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (26:24, 25:23, 25:18)
23-10-2015 18:00  Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała  3:2  (25:18, 23:25, 25:21, 27:29, 15:10)

4. kolejka: 31-10-2015
31-10-2015 14:45  Pałac Bydgoszcz - BKS Bielsko-Biała  0:3  (20:25, 22:25, 18:25)
31-10-2015 17:00  KSZO Ostrowiec Św. - Budowlani Łódź  0:3  (19:25, 23:25, 20:25)
31-10-2015 18:00  PTPS Piła - Legionovia Legionowo  3:1  (25:18, 30:28, 22:25, 25:13)
31-10-2015 18:00  Developres Rzeszów  MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (22:25, 23:25, 25:19, 25:27)
31-10-2015 20:00  Chemik Police  Impel Wrocław  3:0  (25:18, 25:16, 26:24)
31-10-2015 19:00  Trefl Sopot  MKS Muszyna  3:0  (25:13, 25:17, 25:20)

5. kolejka: 04-11-2015
04-11-2015 18:00  MKS Muszyna  Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:20, 25:20, 20:25, 25:20)
04-11-2015 20:30  Impel Wrocław  Trefl Sopot  1:3  (15:25, 25:22, 15:25, 21:25)
04-11-2015 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza  Chemik Police  0:3  (19:25, 20:25, 20:25)
04-11-2015 19:00  Legionovia Legionowo  Developres Rzeszów  2:3  (22:25, 25:22, 25:11, 23:25, 7:15)
04-11-2015 18:00  PTPS Piła  Budowlani Łódź  3:1  (26:24, 25:22, 20:25, 25:21)
04-11-2015 18:00  BKS Bielsko-Biała  KSZO Ostrowiec Św.  3:1  (25:23, 25:18, 31:33, 25:14)

6. kolejka: 07-11-2015
09-11-2015 18:00  Pałac Bydgoszcz  KSZO Ostrowiec Św.  3:2  (25:18, 21:25, 25:18, 21:25, 15:13)
07-11-2015 18:00  PTPS Piła  BKS Bielsko-Biała  3:2  (19:25, 12:25, 25:14, 25:23, 15:10)
09-11-2015 18:00  Developres Rzeszów  Budowlani Łódź  0:3  (16:25, 12:25, 27:29)
08-11-2015 17:00  Chemik Police  Legionovia Legionowo  3:0  (25:20, 25:16, 25:22)
08-11-2015 16:00  Trefl Sopot  MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (25:17, 18:25, 22:25, 18:25)
08-11-2015 14:45  MKS Muszyna  Impel Wrocław  2:3  (20:25, 25:20, 25:19, 24:26, 5:15)

7. kolejka: 14-11-2015
14-11-2015 17:00  Impel Wrocław  Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:8, 25:19, 23:25, 25:14)
14-11-2015 17:00  MKS Dąbrowa Górnicza  MKS Muszyna  2:3  (25:23, 21:25, 23:26, 25:17, 11:15)
15-11-2015 14:45  Legionovia Legionowo  Trefl Sopot  0:3  (16:25, 17:25, 15:25)
16-11-2015 18:00  Budowlani Łódź  Chemik Police  1:3  (25:19, 13:25, 24:26, 14:25)
14-11-2015 18:00  BKS Bielsko-Biała  Developres Rzeszów  3:0  (25:17, 28:26, 25:15)
14-11-2015 18:00  KSZO Ostrowiec Św.  PTPS Piła  0:3  (19:25, 20:25, 13:25)

8. kolejka: 21-11-2015
22-11-2015 14:45  Pałac Bydgoszcz  PTPS Piła  1:3  (20:25, 25:21, 11:25, 21:25)
21-11-2015 17:00  Developres Rzeszów  KSZO Ostrowiec Św.  3:2  (19:25, 25:15, 25:19, 23:25, 15:13)
22-11-2015 18:00  Chemik Police  BKS Bielsko-Biała  3:0  (25:22, 25:14, 25:20)
18-11-2015 18:00  Trefl Sopot  Budowlani Łódź  3:2  (25:20, 17:25, 25:19, 21:25, 15:8)
23-11-2015 18:00  MKS Muszyna  Legionovia Legionowo  3:0  (25:19, 25:22, 25:15)
19-11-2015 18:00  Impel Wrocław  MKS Dąbrowa Górnicza  3:2  (13:25, 26:28, 25:15, 26:24, 16:14)

9. kolejka: 28-11-2015
28-11-2015 17:00  MKS Dąbrowa Górnicza  Pałac Bydgoszcz  3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:21)
28-11-2015 18:00  Legionovia Legionowo  Impel Wrocław  0:3  (22:25, 18:25, 19:25)
28-11-2015 20:00  Budowlani Łódź  MKS Muszyna  3:0  (25:16, 25:15, 25:16)
27-11-2015 18:00  BKS Bielsko-Biała  Trefl Sopot  0:3  (18:25, 14:25, 17:25)
28-11-2015 17:00  KSZO Ostrowiec Św.  Chemik Police  0:3  (15:25, 15:25, 11:25)
29-11-2015 18:00  PTPS Piła  Developres Rzeszów  3:0  (25:15, 26:24, 25:23)

10. kolejka: 02-12-2015
02-12-2015 18:00  Pałac Bydgoszcz  Developres Rzeszów  3:1  (25:13, 26:24, 11:25, 25:23)
02-12-2015 18:00  Chemik Police  PTPS Piła  3:0  (25:20, 25:18, 25:17)
02-12-2015 18:00  Trefl Sopot  KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:18, 25:16, 25:16)
02-12-2015 18:00  MKS Muszyna  BKS Bielsko-Biała  3:1  (21:25, 27:25, 25:19, 25:18)
02-12-2015 18:00  Budowlani Łódź  Impel Wrocław  2:3  (23:25, 18:25, 25:16, 25:13, 13:15)
02-12-2015 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza  Legionovia Legionowo  3:0  (25:22, 25:17, 25:20)

11. kolejka: 05-12-2015
07-12-2015 18:00  Legionovia Legionowo  Pałac Bydgoszcz  2:3  (25:14, 22:25, 25:22, 22:25, 11:15)
07-12-2015 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza  Budowlani Łódź  3:2  (22:25, 25:18, 22:25, 25:16, 15:6)
06-12-2015 18:00  BKS Bielsko-Biała  Impel Wrocław  1:3  (19:25, 28:26, 17:25, 18:25)
05-12-2015 17:00  KSZO Ostrowiec Św.  MKS Muszyna  0:3  (14:25, 24:26, 17:25)
05-12-2015 18:00  Trefl Sopot  PTPS Piła  3:1 (25:21, 25:18, 21:25, 28:26)
04-12-2015 17:00  Chemik Police  Developres Rzeszów  3:1  (24:26, 25:12, 25:15, 25:15)

12. kolejka: 12-12-2015
12-12-2015 17:00  Pałac Bydgoszcz  Chemik Police  1:3  (20:25, 22:25, 25:21, 21:25)
13-12-2015 15:00  Trefl Sopot  Developres Rzeszów  3:1  (25:19, 21:25, 25:16, 25:21)
13-12-2015 14:45  PTPS Piła  MKS Muszyna  3:2  (16:25, 25:18, 25:21, 19:25, 16:14)
14-12-2015 19:00  KSZO Ostrowiec Św.  Impel Wrocław  0:3  (17:25, 18:25, 17:25)
12-12-2015 18:00  BKS Bielsko-Biała  MKS Dąbrowa Górnicza  0:3  (17:25, 18:25, 15:25)
14-12-2015 18:00  Budowlani Łódź  Legionovia Legionowo  3:0  (25:19, 25:16, 25:20)

13. kolejka: 03-02-2016
27-01-2016 18:00  Budowlani Łódź  Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:21, 19:25, 25:13, 25:14)
03-02-2016 19:00  Legionovia Legionowo  BKS Bielsko-Biała  3:1  (25:20, 25:17, 22:25, 25:16)
03-02-2016 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza  KSZO Ostrowiec Św.  3:1  (25:21, 21:25, 25:17, 25:18)
03-02-2016 18:00  Impel Wrocław  PTPS Piła  3:2  (25:14, 25:23, 23:25, 19:25, 15:13)
03-02-2016 20:30  MKS Muszyna  Developres Rzeszów  3:1  (21:25, 25:18, 25:16, 26:24)
03-02-2016 18:00  Trefl Sopot  Chemik Police  2:3  (21:25, 25:12, 21:25, 25:19, 12:15)

14. kolejka: 16-01-2016
16-01-2016 18:00  Trefl Sopot  Pałac Bydgoszcz  3:1  (19:25, 25:22, 25:17, 25:11)
15-01-2016 18:00  Chemik Police  MKS Muszyna  3:0  (25:18, 25:21, 25:13)
14-01-2016 18:00  Developres Rzeszów  Impel Wrocław  1:3  (25:22, 26:28, 21:25, 16:25)
16-01-2016 18:00  PTPS Piła  MKS Dąbrowa Górnicza  0:3  (20:25, 24:26, 18:25)
16-01-2016 17:00  KSZO Ostrowiec Św.  Legionovia Legionowo  3:0  (25:20, 25:23, 25:20)
17-01-2016 18:00  BKS Bielsko-Biała  Budowlani Łódź  3:0  (27:25, 25:19, 25:17)

15. kolejka: 23-01-2016
23-01-2016 18:00  BKS Bielsko-Biała  Pałac Bydgoszcz  3:0  (25:18, 26:24, 25:23)
23-01-2016 18:00  Budowlani Łódź  KSZO Ostrowiec Św.  3:2  (25:20, 22:25, 25:13, 23:25, 19:17)
25-01-2016 18:00  Legionovia Legionowo  PTPS Piła  1:3  (26:24, 23:25, 18:25, 21:25)
23-01-2016 17:00  MKS Dąbrowa Górnicza  Developres Rzeszów  3:1  (26:24, 25:14, 13:25, 25:12)
24-01-2016 14:45  Impel Wrocław  Chemik Police  3:2  (24:26, 25:21, 25:15, 11:25, 15:13)
23-01-2016 17:00  MKS Muszyna  Trefl Sopot  0:3 (24:26, 19:25, 19:25)

16. kolejka: 30-01-2016
30-01-2016 17:00  Pałac Bydgoszcz  MKS Muszyna  1:3  (25:22, 14:25, 18:25, 17:25)
30-01-2016 14:45  Trefl Sopot  Impel Wrocław  3:0  (25:19, 25:17, 25:10)
30-01-2016 18:00  Chemik Police  MKS Dąbrowa Górnicza  3:1  (25:22, 21:25, 25:22, 25:16)
30-01-2016 17:00  Developres Rzeszów  Legionovia Legionowo  0:3  (25:27, 23:25, 24:26)
31-01-2016 14:45  Budowlani Łódź  PTPS Piła  3:0  (25:18, 25:21, 25:13)
30-01-2016 17:00  KSZO Ostrowiec Św.  BKS Bielsko-Biała  1:3  (25:22, 21:25, 13:25, 19:25)

17. kolejka: 06-02-2016
08-02-2016 18:00  KSZO Ostrowiec Św.  Pałac Bydgoszcz  3:1  (25:23, 19:25, 25:19, 27:25)
06-02-2016 18:00  BKS Bielsko-Biała  PTPS Piła  1:3  (25:19, 14:25, 11:25, 19:25)
08-02-2016 18:00  Budowlani Łódź  Developres Rzeszów  3:2  (25:16, 23:25, 25:21, 24:26, 15:11)
06-02-2016 18:00  Legionovia Legionowo  Chemik Police  0:3  (12:25, 19:25, 18:25)
06-02-2016 17:00  MKS Dąbrowa Górnicza  Trefl Sopot  2:3  (27:25, 23:25, 13:25, 25:19, 14:16)
07-02-2016 20:00  Impel Wrocław  MKS Muszyna  3:0  (26:24, 25:21, 25:15)

18. kolejka: 13-02-2016
13-02-2016 17:00  Pałac Bydgoszcz  Impel Wrocław  0:3  (17:25, 25:27, 15:25)
14-02-2016 14:45  MKS Muszyna  MKS Dąbrowa Górnicza  3:0  (25:19, 27:25, 25:18)
14-02-2016 17:00  Trefl Sopot  Legionovia Legionowo  3:0  (25:23, 25:20, 25:18)
15-02-2016 18:00  Chemik Police  Budowlani Łódź  3:0  (25:19, 25:17, 25:14)
13-02-2016 17:00  Developres Rzeszów  BKS Bielsko-Biała  3:0  (25:16, 25:13, 25:15)
12-02-2016 18:00  PTPS Piła  KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:16, 25:22, 25:23)

19. kolejka: 20-02-2016
22-02-2016 18:00  PTPS Piła  Pałac Bydgoszcz  0:3  (23:25, 23:25, 23:25)
20-02-2016 17:00  KSZO Ostrowiec Św.  Developres Rzeszów  1:3  (15:25, 25:23, 12:25, 25:27)
21-02-2016 14:45  BKS Bielsko-Biała  Chemik Police  3:0  (25:22, 25:20, 25:23)
21-02-2016 17:00  Budowlani Łódź  Trefl Sopot  1:3  (28:26, 24:26, 23:25, 21:25)
22-02-2016 19:00  Legionovia Legionowo  MKS Muszyna  1:3  (18:25, 18:25, 25:22, 8:25)
02-03-2016 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza  Impel Wrocław  3:1  (15:25, 25:20, 25:21, 25:19)

20. kolejka: 27-02-2016
26-02-2016 18:00  Pałac Bydgoszcz  MKS Dąbrowa Górnicza  0:3  (22:25, 19:25, 18:25)
27-02-2016 17:00  Impel Wrocław  Legionovia Legionowo  3:0  (25:23, 25:22, 25:8)
29-02-2016 18:00  MKS Muszyna  Budowlani Łódź  1:3  (17:25, 25:19, 20:25, 21:25)
28-02-2016 19:00  Trefl Sopot  BKS Bielsko-Biała  0:3  (22:25, 21:25, 21:25)
27-02-2016 15:30  Chemik Police  KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:12, 25:22, 25:16)
27-02-2016 17:00  Developres Rzeszów  PTPS Piła  0:3  (23:25, 22:25, 22:25)

21. kolejka: 05-03-2016
07-03-2016 18:00  Developres Rzeszów  Pałac Bydgoszcz  3:2  (25:20, 25:23, 18:25, 22:25, 15:10)
05-03-2016 18:00  PTPS Piła  Chemik Police  0:3  (18:25, 13:25, 12:25)
05-03-2016 17:00  KSZO Ostrowiec Św.  Trefl Sopot  0:3  (20:25, 23:25, 15:25)
05-03-2016 14:45  BKS Bielsko-Biała  MKS Muszyna  3:1  (23:25, 25:20, 25:15, 25:23)
05-03-2016 19:00  Impel Wrocław  Budowlani Łódź  3:1  (25:21, 22:25, 25:13, 25:15)
06-03-2016 17:00  Legionovia Legionowo  MKS Dąbrowa Górnicza  3:2  (16:25, 25:22, 16:25, 25:22, 15:12)

22. kolejka: 12-03-2016
12-03-2016 17:00  Pałac Bydgoszcz  Legionovia Legionowo  2:3  (25:19, 19:25, 19:25, 25:20, 10:15)
14-03-2016 18:00  Budowlani Łódź  MKS Dąbrowa Górnicza  3:1 (25:17, 24:26, 25:19, 26:24)
11-03-2016 18:00  Impel Wrocław  BKS Bielsko-Biała  3:0  (25:16, 25:18, 25:21)
12-03-2016 17:00  MKS Muszyna  KSZO Ostrowiec Św.  3:0  (25:11, 25:11, 26:24)
13-03-2016 14:45  PTPS Piła  Trefl Sopot  3:1  (25:20, 20:25, 25:20, 25:19)
12-03-2016 18:00  Developres Rzeszów  Chemik Police  0:3  (15:25, 16:25, 16:25)
wróc do listy

patroni medialni