2016/2017 KADETKI

  drużyna m. pkt. bilans
1   APS Rumia 3 6 9-2
2   UMKS MOS Wola Warszawa 3 5 8-4
3   Energa Gedania Gdańsk 3 4 4-7
4   BKS STAL Bielsko-Biała 3 3 1-9
Półfinał Mistrzostw Polski
 
Grupa A - 5-7 maja 2017
miejsce: Warszawa 
 
05.05.2017 - MOS Wola Warszawa - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (26:24, 25:23, 25:13)
05.05.2017 - Gedania Gdańsk - APS Rumia  0:3 (17:25, 23:25, 20:25)
06.05.2017 - BKS Stal Bielsko-Biała - APS Rumia  0:3 (23:25, 22:25, 21:25)
06.05.2017 - MOS Wola Warszawa - Gedania Gdańsk  3:1 (15:25, 25:22, 25:17, 25:19)
07.05.2017 - Gedania Gdańsk - BKS Stal Bielsko-Biała  3:1 (25:23, 27:25, 20:25, 25:22)
07.05.2017 - APS Rumia - MOS Wola Warszawa 3:2 (28:30, 30:28, 26:24, 23:25, 15:10)
 
Tabela: 
     M   P    S 
 1   APS Rumia  3  6  9:2 
 2   Wola Warszawa  3  5  8:4 
 3   Energa Gedania Gdańsk    3  4  4:7 
 4   BKS Stal Bielsko-Biała  3  3  1:9 
 
 
Grupa B - 5-7 maja 2017
miejsce: Legionowo 
 
Legionovia Legionowo - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:18, 25:16, 25:19)
Dargfil Tomaszów Maz. - Lider Konstantynów Ł. 3:0 (25:15, 25:18, 25:20)
UKS Chemik Olsztyn - Lider Konstantynów Ł. 1:3 (25:19, 19:25, 14:25, 24:26)
Legionovia Legionowo - Dargfil Tomaszów Maz. 3:0 (25:22, 25:22, 25:15)
Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:19, 27:25, 25:18)
Lider Konstantynów Ł. - Legionovia Legionowo 0:3 (16:25, 20:25, 22:25)
 
Tabela:
        M   P    S 
 1   LTS Legionovia Legionowo   3   6   9:0 
 2  MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki    3   5   6:3 
 3  UKS Lider Konstantynów Łódzki  3   4   3:7 
 4  UKS Chemik Olsztyn  3  3   1:9 
 
 
Grupa C - 5-7 maja 2017
miejsce: Kraków 
 
Muszyna Proxima Kraków - UKS ZSMS Poznań 3:0 (25:10, 25:18, 25:15)
Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:17, 23:25, 25:11, 25:12)
UKS ZSMS Poznań - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 12:25, 16:25)
Muszyna Proxima Kraków - Pałac Bydgoszcz 1:3 (18:25, 25:27, 25:12, 22:25)
Pałac Bydgoszcz - UKS ZSMS Poznań 3:0 (25:22, 25:21, 25:22)
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszyna Proxima Kraków 0:3 (16:25, 9:25, 21:25)
 
Tabela:
      M   P    S 
 1   KS Pałac Bydgoszcz  3  6  9:2 
 2   Muszyna Proxima Kraków    3  6  7:3 
 3   MKS Dąbrowa Górnicza  3  4  4:6 
 4  UKS ZSMS Poznań  3  3  0:9 
 
 
Grupa D - 5-7 maja 2017
miejsce: Poznań 
 
Energetyk Poznań - Dwójka Zawiercie 3:0 (25:8, 25:16, 25:18)
ABiS SP 64 Łódź - SAN-Pajda Jarosław 1:3 (26:24, 22:25, 15:25, 21:25)
Dwójka Zawiercie - SAN-Pajda Jarosław 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
Energetyk Poznań ABiS SP 64 Łódź 3:0 (25:17, 25:16, 25:17)
ABiS SP 64 Łódź - Dwójka Zawiercie 1:3 (15:25, 20:25, 25:19, 18:25)
SAN-Pajda Jarosław - Energetyk Poznań 1:3 (25:17, 20:25, 18:25, 21:25)
 
Tabela:
      M   P    S 
 1   Energetyk Poznań  3  6  9:1 
 2  SAN-Pajda Jarosław    3  5  7:4
 3  MKS Dwójka Zawiercie  3  4  3:7
 4  MUKS ABiS SP-64 Łódź    3  3  2:9
 
 
 
 
______________________________________________________________________
 
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski
 
9-12 marca 2017
miejsce:  Wrocław
 
Grupa A

Impel Wrocław
MUKS Poprad Stary Sącz
ECO AZS UNI Opole
 
Grupa B

Muszyna PROXIMA Kraków
MKS Polonia Świdnica
BKS Stal Bielsko-Biała
 
Dzień 1 -  9.03.17 (czwartek)

Grupa A : Impel Wrocław - ECO AZS UNI Opole 3:0 (25:20, 25:18, 25:13)
Grupa B : Muszyna PROXIMA Kraków - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:14, 25:21)
 
 
Dzień 2 - 10.03.17 (piątek)
MUKS Poprad Stary Sącz - ECO AZS UNI Opole 3:1 (25:21, 23:25, 26:24, 25:16)
MKS Polonia Świdnica - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (16:25, 27:25, 17:25, 18:25)
Impel Wrocław - MUKS Poprad Stary Sącz 3:1 (24:26, 25:23, 25:10, 25:8)
Muszyna PROXIMA Kraków - MKS Polonia Świdnica 3:0 (25:16, 25:10, 25:19)
 
 
Dzień 3 - 11.03.17 (sobota) - mecz o miejsce  
 
ECO AZS UNI Opole - Polonia Świdnica 0:3 (16:25, 16:25, 15:25)
 
Mecze o miejsca 1 – 2 premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów:
 
Dzień 3 - 11.03.17 (sobota) 
 
Impel Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 2:3 (25:17, 22:25, 22:25, 25:20, 12:15)

Muszyna PROXIMA Kraków - MUKS Poprad Stary Sącz 3:0 (25:18, 25:20, 26:24)

 
Dzień 4  - 12.03 (niedziela) 
 
MUKS Poprad Stary Sącz - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)

Impel Wrocław - Muszyna PROXIMA Kraków 1:3 (25:17, 27:29, 22:25, 19:25)
 
Drużyna BKS Stal Bielsko-Biała uzyskała awans do półfinału Mistrzostw Polski!!!
 

________________________________________________________________
 
Etap 5
 
2017.02.17

UKS Źródełko Katowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 22:25, 25:27)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (26:24, 25:23, 23:25, 25:23)
 
2017.02.18 
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:20, 25:14, 25:19)
UKS Źródełko Katowice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 19:25, 17:25)

2017.02.19

MKS Dwójka Zawiercie - UKS Źródełko Katowice 3:2 (25:23, 25:22, 23:25, 18:25, 15:11)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 26:24, 25:22)
 
____________________________________________________________________________
 
Etap 4
 
2017.02.10

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (13:25, 25:18, 24:26, 17:25)
Sokół 43 AZS AWF Katowice - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (17:25, 22:25, 18:25)

2017.02.11

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (20:25, 23:25, 19:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:6, 25:22, 25:16)

2017.02.12

Sokół 43 AZS AWF Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (25:19, 19:25, 19:25, 25:20, 8:15)
MKS Dwójka Zawiercie - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 21:25, 7:25)
 
_________________________________________________________________________
 
Etap 3
 

2017.01.31

BKS Stal Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:15, 25:16, 25:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Olimpia Katowice 3:1 (21:25, 25:21, 25:20, 25:16)
 
2017.02.01

TRS Siła Ustroń - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (13:25, 13:25, 10:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Olimpia Katowice 3:0 (25:15, 25:10, 25:21)
 
2017.02.02

UKS Olimpia Katowice - TRS Siła Ustroń 3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 27:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (19:25, 25:23, 20:25, 25:27)
 
____________________________________________________________________________
 
Etap 1
 
1 kolejka
2016.09.20
MKS Bielsko-Biała - pauzuje
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (26:24, 19:25, 18:25, 12:25)
Dębowianka Dębowiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (25:18, 10:25, 21:25, 16:25)
GLKS Wilkowice - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)
 
2 kolejka 
2016.09.27
KS Pszczyńskie Żubry - pauzuje
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GLKS Wilkowice 3:0 (25:13, 25:14, 25:20)
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - Dębowianka Dębowiec 3:0 (25:6, 27:25, 25:15)
MKS Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 14:25, 13:25)
 
3 kolejka
2016.10.04
BKS Stal Bielsko-Biała - pauzuje
Dębowianka Dębowiec - MKS Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 15:25, 18:25)
GLKS Wilkowice - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (1:25, 5:25, 10:25)
KS Pszczyńskie Żubry - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (18:25, 25:16, 19:25, 18:25)
 
4 kolejka
2016.10.07
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:13, 25:17, 25:15)
MKS Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice 3:0 (25:17, 25:8, 25:16)
BKS Stal Bielsko-Biała - Dębowianka Dębowiec 3:0 (25:7, 25:12, 25:13)
 
5 kolejka 
2016.10.11

Dębowianka Dębowiec - pauzuje
BKS Stal Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice 3:0 (25:9, 25:8, 25:8)
KS Pszczyńskie Żubry - MKS Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 15:25, 22:25)
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (17:25, 22:25, 16:25)
 
6 kolejka
2016.10.18
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje
MKS Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:21, 25:18, 25:19)
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:4, 25:6, 25:12)
Dębowianka Dębowiec - GLKS Wilkowice 3:0 (25:18, 25:13, 25:18)
 
7 kolejka
2016.10.25
GLKS Wilkowice - pauzuje
KS Pszczyńskie Żubry - Dębowianka Dębowiec 1:3 (21:25, 17:25, 25:19, 9:25)
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 10:25, 6:25)
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 25:19, 25:16)
 
8 kolejka
2016.10.28
MKS Bielsko-Biała - pauzuje
BKS Stal Bielsko-Biała - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec  3:1 (25:9, 25:12, 21:25, 25:7)
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Dębowianka Dębowiec 3:1 (25:15, 21:25, 26:24, 25:14)
KS Pszczyńskie Żubry - GLKS Wilkowice 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
 
9 kolejka
2016.11.08
KS Pszczyńskie Żubry - pauzuje
GLKS Wilkowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (23:25, 16:25, 17:25)
Dębowianka Dębowiec - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (13:25, 18:25, 8:25)
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:7, 25:11, 25:6)
 
10 kolejka
2016.11.15
BKS Stal Bielsko-Biała - pauzuje
MKS Bielsko-Biała - Dębowianka Dębowiec 3:0 (25:18, 25:9, 25:19)
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - GLKS Wilkowice 3:0 (25:2, 25:7, 25:8)
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS Pszczyńskie Żubry 3:1 (25:19, 19:25, 25:12, 25:12)
 
11 kolejka
2016.11.22
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje
KS Pszczyńskie Żubry - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (13:25, 14:25, 24:26)
GLKS Wilkowice - MKS Bielsko-Biała 0:3 (5:25, 17:25, 7:25)
Dębowianka Dębowiec - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (8:25, 14:25, 10:25)
 
12 kolejka
2016.11.29
Dębowianka Dębowiec - pauzuje
GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (10:25, 0:25, 7:25)
MKS Bielsko-Biała - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:14, 25:16, 25:14)
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:19, 25:14, 25:19)

13 kolejka
2016.12.06
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała 2:3 (11:25, 16:25, 25:20, 25:17, 16:18)
KS Pszczyńskie Żubry - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (3:25, 4:25, 5:25)
GLKS Wilkowice - Dębowianka Dębowiec 0:3 (15:25, 12:25, 20:25)
 
14 kolejka
2016.12.13
GLKS Wilkowice - pauzuje
Dębowianka Dębowiec - KS Pszczyńskie Żubry 3:0 (25:8, 25:11, 25:17)
BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)
MKS Bielsko-Biała - TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (25:14, 14:25, 15:25, 25:19, 15:10)
wróc do listy

patroni medialni