2016/2017 MŁODA LIGA

  drużyna
1   Pałac Bydgoszcz
2   Legionovia Legionowo
3   MKS San-Pajda Jarosław
4   AZS AWF Warszawa
Runda 1 - o miejsca 1- 8 
 
Grupa C - 22.03.2017 - ŁKS Szkoła Gortata Łódź - Legionovia Legionowo 1:3 (25:17, 17:25, 15:25, 19:25)
Grupa C - 29.03.2017 - Legionovia Legionowo - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:15, 25:16, 25:23) 
Awans: Legionovia Legionowo


Grupa D - 25.03.2017 - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police 0:3 (18:25, 21:25, 21:25)

Grupa D - 01.04.2017 - Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:20, 25:22)

Awans: Chemik Police
 
Grupa E - 22.03.2017 - Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
Grupa E - 29.03.2017 - MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 1:3 (25:17, 21:25, 14:25, 18:25) 
Awans: Budowlani Łódź
 
Grupa F - 22.03.2017 - Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:16, 26:24)
Grupa F - 29.03.2017 - Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3:2 (17:25, 14:25, 25:22, 25:23, 15:9) 
Awans: Pałac Bydgoszcz 
 
 
Runda 2 - o miejsca 1- 4
 
Mecz G - 05.04.2017 - Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 2:3 (21:25, 25:20, 25:19, 17:25, 12:15)
Mecz G - 12.04.2017 -  Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź 3:0 (25:20, 25:18, 25:15) 
awans: Legionovia Legionowo
 
Mecz H - 05.04.2017 -  Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 3:2 (25:23, 23:25, 14:25, 25:19, 15:13)
Mecz H -12.04.2017 -  Chemik Police - Pałac Bydgoszcz 1:3 (20:25, 21:25, 26:24, 20:25) 
awans: Pałac Bydgoszcz
 
Mecz I - 01.04.2017 - Muszyna Proxima Kraków - MKS San-Pajda Jarosław 2:3 (21:25, 19:25, 25:17, 26:24, 7:15)
Mecz I - 12.04.2017 - MKS San-Pajda Jarosław - Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:15, 25:19, 25:17) 
awans: MKS San-Pajda Jarosław
 
Mecz J - 05.04.2017 - AZS AWF Warszawa - BAS Białystok 3:0 (25:17, 25:19, 25:15)
Mecz J - 12.04.2017 - BAS Białystok - AZS AWF Warszawa 1:3 (16:25, 25:23, 22:25, 19:25) 
awans: AZS AWF Warszawa 
 
 
Runda 3 - Finał
miejsce: Legionowo
 
półfinały o miejsca 1-4

Mecz K-1 - 29.04.2017 - Legionovia Legionowo - MKS San-Pajda Jarosław 3:0 (25:14, 25:17, 25:16)
Mecz K-2 - 29.04.2017 - Pałac Bydgoszcz - AZS AWF Warszawa 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)
 
o miejsce 3-4 
Mecz K-3 - 30.04.2017 - MKS San-Pajda Jarosław - AZS AWF Warszawa 3:0 (25:23, 25:23, 25:15)
 
o miejsce 1-2  
Mecz K-4 - 30.04.2017 - Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz 1:3 (21:25, 17:25, 25:18, 22:25)
 
 
_______________________________________________________________
 
 
Kolejka 1 
2016.10.08
Grupa A
Atom Trefl Malbork - PTPS Piła 0:3 (14:25, 16:25, 20:25)
Budowlani Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (25:17, 20:25, 19:25, 25:22, 15:9)
Legionovia Legionowo - Chemik Police 2:3 (22:25, 21:25, 25:19, 25:19, 12:15)
 
Grupa B
MKS Dąbrowa Górnicza - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (27:25, 25:18, 17:25, 23:25, 6:15)

ŁKS Szkoła Gortata Łódź - Muszyna Proxima Kraków 3:1 (23:25, 27:25, 25:20, 25:16)
Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:15, 25:14, 25:5)
 
Kolejka 2 
2016.10.22
Grupa A
PTPS Piła - Chemik Police 3:2 (27:25, 23:25, 25:18, 14:25, 15:12)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 0:3 (21:25, 17:25, 18:25)
Atom Trefl Malbork - Budowlani Łódź 0:3 (18:25, 17:25, 19:25)
 
Grupa B
Muszyna Proxima Kraków - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (19:25, 25:22, 25:22, 25:22)
KSZO Ostrowiec - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 17:25, 15:25, 23:25)
ŁKS Szkoła Gortata Łódź - Impel Wrocław 1:3 (25:19, 22:25, 18:25, 22:25)
 
Kolejka 3
2016.11.05
Grupa A
Budowlani Łódź - PTPS Piła 3:0 (28:26, 25:10, 25:14)
Legionovia Legionowo - Atom Trefl Malbork 3:0 (25:18, 25:19, 25:19)
Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:18, 25:20)
 
Grupa B
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:11, 25:18)
Impel Wrocław - Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)
MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:2 (21:25, 25:23, 21:25, 25:10, 15:11)
 
Kolejka 4
2016.11.19
Grupa A
PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz 0:3 (20:25, 17:25, 18:25)
Atom Trefl Malbork - Chemik Police 0:3 (18:25, 16:25, 18:25)
Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 2:3 (25:16, 15:25, 25:21, 20:25, 9:15)
 
Grupa B
ŁKS Szkoła Gortata Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 22:25, 25:23, 13:25)
Muszyna Proxima Kraków - KSZO Ostrowiec 3:1 (25:12, 25:16, 21:25, 25:20)
Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (19:25, 25:20, 25:12, 20:25, 15:10)
 
Kolejka 5
2016.12.03
Grupa A
Legionovia Legionowo - PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:20, 25:23)
Chemik Police -Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:21, 25:23)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Atom Trefl Malbork 3:1 (25:17, 25:22, 29:31, 25:13)
 
Grupa B
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław 3:2 (17:25, 25:20, 25:19, 12:25, 15:13)
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:19, 25:17, 25:16)
KSZO Ostrowiec - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1:3 (22:25, 25:22, 19:25, 12:25)
 
Kolejka 6
2016.12.10
Grupa A
PTPS Piła - Atom Trefl Malbork 3:0 (25:21, 25:13, 25:14)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Budowlani Łódź 3:2 (14:25, 25:22, 25:21, 20:25, 15:13 )
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:1 (25:19, 25:23, 25:27, 25:13 )
 
Grupa B
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (24:26, 23:25, 18:25)
Muszyna Proxima Kraków - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2:3 (21:25, 25:19, 25:15, 21:25,11:15)
KSZO Ostrowiec - Impel Wrocław 0:3 (10:25, 22:25, 14:25)
 
Kolejka 7
2016.12.17
Grupa A 
Chemik Police - PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:20, 28:26)
Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (25:22, 25:11, 15:25, 22:25, 15:7)
Budowlani Łódź - Atom Trefl Malbork 3:1 (3:25, 25:12, 25:22, 25:20)
 
Grupa B
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:14, 25:23, 25:20)
MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec 3:1 (23:25, 25:18, 25:21, 25:23)
Impel Wrocław - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:18, 25:13, 27:25) 
 
Kolejka 8
2017.01.21
Grupa A
PTPS Piła - Budowlani Łódź 0:3 (22:25, 15:25, 17:25)
Atom Trefl Malbork - Legionovia Legionowo  2:3 (25:22, 25:11, 15:25, 22:25, 15:7)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)
 
Grupa B
KSZO Ostrowiec - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 13:25, 14:25)
Muszyna Proxima Kraków - Impel Wrocław 1:3 (16:25, 29:27, 28:30, 23:25)
ŁKS Szkoła Gortata Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:16, 8:25, 19:25, 25:22, 18:20)
 
Kolejka 9
2017.01.28
Grupa A
KS PAŁAC Bydgoszcz - PTPS Piła 3:1 (25:21, 25:20, 23:25, 25:18)
Chemik Police - Atom Trefl Malbork 3:0 (25:20, 25:10, 25:13)
Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź 3:1 (28:26, 25:22, 18:25, 25:14)
 
Grupa B
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:19, 25:11, 25:16)
KSZO Ostrowiec - Muszyna Proxima Kraków 2:3 (25:17, 15:25, 19:25, 30:28, 10:15)
MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 3:1 (28:26, 24:26, 25:22, 25:15)
 
Kolejka 10
2017.02.18
Grupa A
PTPS Piła - Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 21:25, 18:25)
Budowlani Łódź - Chemik Police 2:3 (25:22, 12:25, 25:22, 23:25, 8:15)
Atom Trefl Malbork - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (25:23, 25:21, 17:25, 28:26)
 
Grupa B
Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:21, 25:17)
Muszyna Proxima Kraków - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (15:25, 20:25, 25:17, 25:23, 6:15)
ŁKS Szkoła Gortata Łódź - KSZO Ostrowiec 3:1 (25:21, 25:12, 20:25, 25:15)
wróc do listy

patroni medialni